Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Motivator

Oldal: 1
Dátum: 2014.09.20. 16:57:00
2 db. szüreti kosárért nem kaptam semmit se ?? Túl korán váltottam be ??
Dátum: 2014.09.18. 15:05:29
http://hu.wikipedia.org/wiki/Szerkesztő:Pataki_Márta/Színlátás#mediaviewer/File: Addition_3_couleurs_Rouge_Jaune_Bleu_avec_luminosité.PNG
Dátum: 2014.09.15. 15:57:45
A kapott kérdés : Melyik KÉT színt kell összekeverni a papírlapon hogy piros színt kapjunk? A kérdező szerint a helyes válasz a rózsaszin--sárga variáció. A valóság: A piros un: fő szin amit NEM ismétlem NEM lehet kikeverni más színek használatéval. (Fő színek: Piros-Sárga-Kék) kérném a kérdést Törölni !!!
Dátum: 2013.10.26. 12:46:40
Melyik az a szín, amely fényhatás nélkül is létezne?
kék
zöld
fekete
fehér

Fényhatás nélkül nincs szín !!! A fekete és a fehér viszont nem szinek !!!
hogy folytatódik ? K-Na-Ca-Mg-Al-Zn-Fe-Pb-H-Cu.....

Hg-Ag-Au !
Ag-Hg-Br !
Ag-B-Au !
Au-Br-Hg !

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

"Speciális érdeklődésű réteg" ??? Ez "speciálisan" általános iskolai tananyag !!! Bár lehet, hogy "speciel" néhányan inkább sminkeltek a plázában mint kémia órára jártak !!
Dátum: 2013.05.08. 16:05:19
A kérdés igy hangzik : Milyen kutyafaj segíti a vakokat?
Válszlehetőségek:
Boxer
Golden Retriver
Pekingi Palotakutya
Agár

A valóság: A vakvezetésre kiképzett kutya !! Ez fajtától független lehet golden retrivel, labrador,német juhász, stb...stb.

Ezértszerintem a kérdés ROSSZ !
Dátum: 2013.03.19. 09:46:53
Mi a Mézga Géza család "lüke" tagját?

Kérlek értelmezd a fenti kviz kérdést. De inkább javitsátok ki ha lehet. Bár arra is kíváncsi lennék, hogy ki fogadta el így a kérdést ???
Dátum: 2013.01.29. 14:18:04
A kviz olimpia aktuális kérdései közt szerepelt a B17 vitaminra vonatkozó kérdés. A kérdésfeltevő szerint NEM LÉTEZIK B17 vitamin !

A valóság: A B-17 vitamin a természetben előforduló vitamin. A mai ember táplálkozási szokásaiból , élelmiszereiből hiányzik a B17-vitamin. A természeti népeknél (hunzák ) azonban igen nagy mennyiségben fordul elő ennek a vitaminnak a fogyasztása, ennek következtében mi magunk is megállapíthatjuk, hogy a B17-vitamin nem mérgező. (B17 vitamin másnéven: cianid)
Dátum: 2013.01.26. 12:33:06
Kedves Craslorg ! Lehet, hogy én valamit félre értek, viszont te valamit nem vagy nem akarsz megérteni. A feltett kérdésemet NEM UTASÍTOTTÁK el !!! Ezért is válaszolhattak rá sokan, tehát SZEREPELT A KÉRDÉSEK KÖZÖTT !!!! Azért merészeltem írni (de minek) mert feltünt egy ugyan olyan kérdés, mint az enyém !

Köszönöm a türelmed, ígérem nem foglak zavarni !
Dátum: 2013.01.26. 09:02:16
Pontosan azért jeleztem feléd a problémát, mivel az én eredeti kérdésem szerepelt az adatbázisban erre bizonyítékként az eddig kapott értékelése : Mikor került kínai fennhatóság alá Hongkong? 81.67% a helyes válaszok aránya. Tehát SZEREPELT az adatbázisban, mikor a modósított kérdést feltették ! Kérlek nézz utána !
Dátum: 2013.01.25. 07:25:41
Egy kicsit megdöbbenve olvasom az általam feltett kérdés egy picit át irt variációját. Ez így szokásos ebben a játékban ???

Az eredeti kérdésem: Mikor került Kinai fennhatóság alá Hongkong ?

A jelenleg olvasható kérdés: Mikor került vissza Hong Kong Kínához Brit uralom után?

A következő az lessz. hogy Meddig volt Angol fennhatóság alatt Hongkong ???

Nagyon korrekt és elgondolkodtató folyamat ez.

Várom válaszod !
Dátum: 2012.12.15. 09:30:05
Ki nem volt jelen a teremtésnél ?

Ádám
Éva
Noé
Isten

A helyesnek vélt válasz Noé, ami rendben is van hiszen ő a legtávolabbi személy, de a teremtésnél csak isten volt jelen hiszen csak az utolsó napon teremté az embert,(Ádám) és látta, hogy nagyon magányos ezért teremté neki Évát. Tehát a teremtésnél csak az Ur volt jelen az ember teremtésénél elöbb Ádám, majd Éva de ez egy másik story.
Dátum: 2012.11.01. 09:24:55
Kérlek olvasd el újra a kérdést !!! Az általad írtak alapján is, a helyesen feltett kérdés: Milyen színű a levelibéka alapszine ?
Dátum: 2012.10.28. 18:06:34
Az alábbiak közül milyen alapszínű lehet a levelibéka?
Fehér
Sárga
Zöld
Fekete


A fekete, fehér,zöld mióta alapszínek ?? Alapszín a piros,kék,sárga, minden más szín ezen színek keveréke. A szindinamika szerint a fehér és a fekete nem szinek !!!!!!
Dátum: 2012.10.27. 08:52:34
Hány hordában lehet egyszerre benne lenni?

Én lenni egy kicsit benne magyar fogalmazásban.
De ez a kérdés jó és helyes.............

Valahol lehet a minősítőket minősíteni ????
Oldal: 1