Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2013.06.05. 21:23:48
Idézet: Quellon - 2013.06.05. 18:14:24
EH-s TKP erősítés?


Na az meg minek?

Uccsó 20 csatám eredménye EH-sként:
Össz: 139928 LE és 693 TP; Ebből lélekszívás: 104130 LE; Eredmény: 201.9 LE/TP


Még nem "szívom" le teljesen a blökiket, de így is 200 feletti LE/TP-t adnak, a vadászat bezzeg...
Dátum: 2013.06.03. 20:08:52
Vajon hány tényleg kezdő játékos kedvét vehette már el a játéktól egy ilyen karakter???
Dátum: 2013.05.26. 23:34:37
A relikvia drop% fokozatosan növekszik az event folyamán a leölt drakónok számának fügvényében. De mivel sose éri el a 100%-ot, így mindig marad valamennyi % esélyed arra, hogy egyszerűen szopat a random...

Talán 2 landi eventtel ezelőtt volt valaki aki nem hitte el hogy van láda egyáltalán a 3. fázisban, mert valami 400. drakónra se dobta még ki neki... De olvass vissza fórumon, mert itt volt a morgás.

Nekem amúgy 134-nél dobta ki a 3 reliket most, így ráhajráztam 150-ig, hogy meglegyen az 5 szerencse is.
Dátum: 2013.05.26. 23:30:30
Benne van a max 5, olvasd el wikin...

Ha mákod van akkor elvileg 150 drakón ölésével megvan minden relik/szerencse bónusz amit az event adhatott.

Aki ezek után, ezen felül öl, az dukátitalért/állat fejlődésért/térkapus fuxokért (3. fázis) tolhatja.
Dátum: 2013.05.26. 19:17:41
Szerencse stimmel, a % nem

Ezek szerint annak más a "képlete"...
Dátum: 2013.05.26. 19:06:58
Potenciálisan ugyan annyi után mint 5 szerencsét. Azaz 30 drakónonként 1-et... (Ha jól emlékszem.)
Dátum: 2013.05.26. 19:04:51
A klónok egészsége megegyezik a klónozott játékoséval. Itt inkább az a baj hogy túl sok a "cápa" és kevés a hal...
A kínzó hiánya helyett van neked top lassításod, ami bőven fedezi a "kiesett" lé-t fajlagosan.
A bennük lévő lé mindenképpen pluszt jelent a sima célpontokhoz képest amúgy. Néha hónapokig csak alap EH-t hozok a portyákban, ehhez képest a KH-ban van rendszeresen kevéske, ha tudod mikor kell támadni őket.
Dátum: 2013.05.26. 16:31:49
Cserébe a KH-nak eszeveszett ÉP regenje van és szinte fixen kibírják a 7 kört.
Sokkal kevesebb PP-ből lehet rajtuk küldizni mint "normál farmokon"...
Dátum: 2013.05.26. 16:30:40
Te aztán tudsz olvasni... 370. vagyok a toplistán, ez élmezőny, vagy KH környezet szerinted?

Lazán kifut 10 perc alatt a használható (nálam kisebb szintű) célpontok mennyisége még nekem is, pedig bárkit megtámadok aki kisebb szintben és ott van a portyalistán, akkor egy kisebb portya kvalitású játékossal mi lehet a helyzet?
Dátum: 2013.05.26. 13:18:41
Jelenleg sima EH-val 180-200 LÉ/TP-vel "termelek" EH minimumon, ez bőven elég ha a küldiket is hozzávesszük.

Portya célpont kell, nem LÉ a csatákba! Lenyomok 15-17 csatát (10 perc játék ugye), és nem maradt célpont úgy, hogy 370. vagyok a toplistán... Akkor 20 szinttel feljebb, és nem egy 100%-os portya nyertes karakternek mennyi portya élménye maradt jelenleg a játékban???

Igen is kellene egy PvE elem, amiben a PP-ket MINDENKI el tudná költeni, és bőven elég, ha EH minimumot termelnek csak ezek a "boxzsákok"...
A varázslat elnyelések nevetségesen kicsik, folyamatosan az egész játékban. KB 6x annyit kellene adnia minden hatásnak, mint amennyit jelenleg ad
Kalandokban számít a -% amit portyákban beszedtél előtte, valamint "manó" modulos ellenfelek ellen mész, azaz a "karakterisztikájuk" hasonló lesz a tiéddel.
Amennyiben van egy "buszkerék" karaktered, aki kifejezetten sebzésre specializálódott, és ehhez képest elhanyagolható a védelmi potenciálja, ráadásul -20%-ban megy bele a kalandba, akkor ne csodálkozz, ha ilyen brutálisakat sebződik.

Nekem az erőmhöz/fegyver alapsebzésemhez képest drasztikus elnyelést adnak az állataim, és a saját védelmemet 50%-ban ütöm át a támadásommal. Lenyomhatok 10 kalandot zsinórban átlagosan 20 csatával úgy, hogy 30-40%-ra sebződök le csak... (Igaz az egészségem is extrém magas a szintemhez képest.)
Dátum: 2013.05.16. 21:47:04
100-as kivégzés az 500 ép alap esetben.
A hátbaszúrás ezt szorozza (1+szint/40)-el ami a példában 3,5, azaz 500-ból lesz 1750 ép a kivégzés határa, de a LÉ jutalmat cserébe nem befolyásolj a sikeres kivégzést.
Dátum: 2013.05.16. 20:00:04
Keress ilyenkor utána Wikin...
Dátum: 2013.05.16. 19:46:25
Egy karakter regelésének végén kidob sima V5-re. (Bár gondolom ez nem baj.)

Az viszont problémás lehet, hogy elindítok új karival egy 3 perces vadászatot, és nem is ajánlja fel a kvízkérdéseket.

Letudtam a Mentort, és még mindig csak 1 őskövem van. (Nem 1 heti prémiumra elegendőnek kéne lennie valahogy?)

Új karakterrel hiába megyek be a feladatok menübe, ahogy a Mentor kéri. Továbbra is ott vigyorog a kis "idegesen rángatózó" piros nyilacska a feladatok gombon.

Feladatok menüben nem tudom átvenni a jutalmat, egyszerűen hiába klikkelek rá... (FF 3.6.17)

És asszem kinyírtam a béta2-est... Se kép se hang nálam egy portya indítás következtében.
Dátum: 2013.05.13. 23:43:32
5%, de 3% alá nem visz nem?
Dátum: 2013.05.13. 21:01:34
Az emberek mindig a könnyebb utat választják, ez természetes.
Dátum: 2013.05.13. 20:27:39
Ezzel nem értek egyet. Ha csak egy olyan játékos is van, aki nem örülne a módosításnak elindulás után, akkor csak úgy lehet bevezetni, ha opcionális. Valamint ugyan ilyen alapon, ugyan ez a játékos is JOGOSAN igényelheti, hogy neki is ki lehessen zárnia 2 "szemét" tulajdonságot, ami neki nem kell...

Miklós engedni akar a tápolósok szavának, de ebből csak elégedetlenkedés, és morgás lesz, ha az event elindulása után történik meg.

A vevői elégedettséget sokkal inkább lehet "kompromisszumosabban" növelni azzal, ha a mágia tulajdonság "értékét" növeli.
Dátum: 2013.05.13. 17:30:36
Bevallom elképzelni nem tudom, hogy 48. szinten milyen játékstílus mellett lehet "optimalizáltan" belekalkulálni azt, hogy minden csp-t ami csak van beletolsz az eventbe. Még a VF-es is jobb LÉ/TP aránnyal tudja elnyomni a csp-it, ha küldizik belőlük, mint amit az event után kap végelszámolásnál.
Dátum: 2013.05.13. 17:26:56
Nézd a "le se szarom" jellegű játékosoknak mindegy ez is. Az optimalizátoroknak +5 mindenre, ha jön az eventből ott mindegy az a +5 mágia.

Ahol izgalmas lehetne az az erőforrás hajhász "kényszertápolók" gyülekezete, de alapvetően az egészség mindenkinek kell hosszabb távon, a mágia maradt mint kakuktojás, azt meg nem itt kellene helyretenni, hanem adni ennek a tulajdonságnak valami "értelmes" effektet, és hagyni az eventet úgy ahogy van.
PL a mágia ezentúl varázslat elnyelést is exponenciális képlet alapján. (De mintha erről lett volna már egy topic nem?)