Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2013.10.01. 12:06:24
-Jó ha kész lesz az event időre és nem fog csúszni kódolás/tesztelés miatt az event. Valamint van vadászzsákmány, ha nem akarod kivárni a vadászatot.
-Nem fognak új elvet kódolni, szóval borítékolható, hogy ugyan az lesz.
-Mivel generált ellenfelek ellen mész, így korlátlan mennyiség lesz belőlük, viszont jelen állás alapján napi 50 csata felett több PP-be fog kerülni egy csata.
-Manó modulos ellenfelek a te erősséged 90-95%-ra vannak kalibrálva.
-Elég egyértelmű az első postból szerintem, hogy igen.
-Na ez az ami akkor lesz végleges, ha elindult az event...
Dátum: 2013.10.01. 10:21:13
Ti nem ugyan azt a játékot játszátok mint én? Vagy bevettétek a marketing rizsát a főoldalon???

A játék nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz részt venni a játékban, a lemaradást behozhatod.


Ha valaki 2-3 napig nem játszik, akkor igen is komoly hátrányban van, ez eventtől teljesen független TÉNY! Se célpontod, se humán erőforrásod, se váltó küldetésed nem lesz arra, hogy 3-4 naponta 150 pp-ket egyben el tudj tolni... Nem beszélve róla, hogy az 50pp-s beállítás is 5(4) percenként 5(6) csatával is komoly jelenlétet igényel. Ha valaki "kényelmesen" akar elkölteni egy nap ennyi pp-t, akkor csak "autómata" ellenfelek ellen teheti meg érdemben, amihez tökéletes támogatást ad az event most. (Most a kristályokat hagyjuk, vannak a top50(70)-en túl is játékosok.) Amúgy csak egy picike kóddatabot igényel az, hogy aki 30pp-n van, az ténylegesen erősebb ellenfeleket kapjon, mint aki 15pp-n van és onnantól nem csak "vérengzésről" szól az event.

Az Ariel féle minden második csata számítson jó lehetne, csak akkor megint ott tartunk, hogy nem áldozatot jelent az egyéni toplista első helyezés, hanem őskő áldozatot, mert az tud elől lenni, aki a legtöbb pp és csp italt harácsolta össze szerencsekerékből/a naponta 2x vehető csomagból (gondolom hasonló lesz az irtóztató csomaghoz). Ennél nekem Miklós eredeti elképzelése szimpatikusabb, ahol tényleges pp "veszteség" azaz erőforrás áldozat árán lehet a toplistán elől végezni.

A hűség zálogos morgolódást nem értem amúgy. BÁRKI BÁRMIKOR válthat hordát, ha nem tetszik a jelenlegi felállás, akkor állj át oda ahol neked jó. Semmilyen korlátozás nincs a rendszerben jelenleg!

Mondjuk tudtommal egyik manomodulos esemenyen sem volt eddig a gyemant hordanak bonusza, szoval ezt a kardest jegelhetjuk.


Kufár képlet alapján lesz a lé kapás ha jól gondolom a kiírás alapján, abban pedig ott van a gyémánt +5%-a...
Dátum: 2013.10.01. 09:39:03
-Ne legyetek már naívak. Hiába lenne "kizárólagos" kommunikációs felület, ha bárki tud +1 karakterhez belépni. A "kémkedés" teljesen fölöslegessé teszi az egész megvalósítását.
-Az 50 pp-vel semmi gond nincs. A rendes portya ugyan úgy megmarad az event ideje alatt mint lehetőség, így az amúgy is csak "táposoknak" kitalált 30pp-s beállításon lévők is el tudják költeni a PP-jüket majd. Nem lehet alap elvárás hogy 30pp-n legyen valaki... Viszont ami kérdésként merül fel ennek kapcsán, hogy a 15pp és a 30pp beállítások milyen szintű ellenfeleket fognak generálni a játékosokhoz képest?
-A gyémánt hordába váltás nem kötelező elem, ráadásul ha mindenki átvált gyémántba aki "tápol" a +5%-al, akkor az eventen érdekes taktikai helyzet alakul ki.
-A szövi színét igencsak nehéz lenne szerepjátékilag megmagyarázni. A zálog adott mint lehetőség, ha a szövi szeretnek "együtt" küzdeni, akkor váltson össze egy színbe. (Úgy is gyémánt lesz mindenki szerintetek...)
Dátum: 2013.10.01. 01:05:44
-Nincs lé védelem, azaz lé felhalmozás lehetőség mentes a buli sokaknak
-Mindenki gyémánt akar lenni, ez kit érdekel? Amennyiben kell a +lé, válts át...
-Fertőzöttek-nek mindegy, hogy 3 vagy 4 hordából üthetnek manó modulos RND ellenfeleket, a 4 horda csak fölös programozás lenne.
-Manó ellenfelek ellen unalmas a csata? Be kell tenni, hogy ahány győzelmed van aznap, annyival nő a manó erősség %-a.
-Nem tetszik a kufáros LÉ kapás mennyisége? Nem kötelező részt venni az eventen, vadászd azokat akik eventeznek.
-Amiről nem volt szó az a küldetések. Az event csatákban lehet kábítani/kritelni?
-A térképkeresés szaki totál fölöslegesnek tűnik elsőre innentől, lehet szerepet kellene adni neki az eventben.
Dátum: 2013.09.17. 13:20:09
Azért 17X klikkelni egy olyan dologra, ami csak 1x lehetséges normál módon, az nem gyanús neked?

Én a büntetést nagyon ésszerűnek és user barátnak tartom, amit kiszortak érte. Más játékokban normál esetben egy ilyen egyértelmű trükközési probálkozásért teljes levonás + némi extra kizárás járt volna...
Dátum: 2013.09.12. 08:00:13
Szintenként 1%-al nő, ha jól emlékszem...
Dátum: 2013.09.11. 21:41:25
Re: Végzetúr friss hírek
214. hozzászólás - 2010.09.01. 13:07:27
- 126. szinttől a térkapus lények kaptak egy nagyon minimális értékű lélekszívás védelmet.


Wikit bárki szerkesztheti, így itt a lehetőség előtted is...
Dátum: 2013.09.11. 20:37:19
X. szint felett "természetes" lélekszívás védelme van már a térkapus lényeknek. Nem elég a lélekszívás%-ot emelni egy idő után, kell a sebzés is, hogy teljesen "leszopd" a térkaput...
Dátum: 2013.09.05. 20:01:48
Khmmm

Teszteltem volna magam, de a 4. csatánál:

Állataidat fojtogatja a mérgezett lélekenergia! 68299 életpontot veszítettek. (Őrült démon elájult. Húsvéti vérnyúl elájult. Húsvéti vérnyúl elájult. Sárkánykílgyó elájult.)
Te nyerted a csatát, jutalmad 361518 (+498) lélekenergia és 48 TP!

Amúgy nem olyan vészes a V5-ösök helyzete sem, én még nem találtam rangen belül ellenfelet magamnak...
Dátum: 2013.09.02. 20:35:23
Ez a hamar esetemben 20 szinten keresztüli konfrontáció+amit én is lépek közben (havi 1-2 szint). Ha ezt te "hamar" tulléped, akkor én gondolom azt, hogy tulpörögtem
Dátum: 2013.09.01. 18:20:07
Majd jelentkezz, amikor felérsz Boxx, Blodymary, Holló, Panda, Wart, Valheru stb. (bocsi akit hirtelen nem soroltam fel) mellé szintben, és a szinthuszár taktikáddal bármi esélyed lesz ellenük...
Dátum: 2013.08.26. 17:20:53
Ebben azért nem teljesen van igazad. Az épület bónuszokat "sávosan" kapod annak függvényében, hogy neked mekkora az építésed a szövi átlagához képest amennyiben azok nem 1 szintesek.

Épületek

nincs: hatalom tornya
módosul: őrtorony szintje max. 7.
Ha egy játékos kevesebbet épített, mint a szövetség építési átlagának fele, akkor az épületek is arányosan kisebb hatásfokkal működnek neki.

* A karakter összes építése számít, nem a szövin belüli!
* Ez a csökkentett hatásfok olyan épületekre hat, amik több szintesek, de ha fel van töltve a kút, legalább 2 szintűnek számítanak!
* Arányosításnál mindenben úgy veszi a program, mintha csak x. szint lenne felépítve! (Pl térkapunál a tkp pontok regen ideje, és a tárolható tkp pontok mennyiségére is hat!)
Dátum: 2013.08.24. 20:08:16
Vissza lett állítva a szerver, azaz nem lehet tudni ki mit geccsolt mag a gaméval.
Valamint mindenki szeretett volna játszani ma, de nem tudott, mivel állt a játék... Milyen kompenzációt érdemel a környezetem most, hogy végre portyázhatok és le lesz verve mindenki 1,5 órán belül?
Dátum: 2013.08.24. 19:52:51
Újraindulás óta vagy 40-et loptam már, szerintem most van ÉP-je az embereknek bőven, gyorsan portyázz, hátha "beakad"...
Dátum: 2013.08.20. 18:49:54
Ebbe a képletbe megint bele kellene piszkálni, mivel a hasznos vadászat maximuma emelkedett közben...
Dátum: 2013.07.30. 07:52:35
Pont tegnap írta Miklós hogy működik a "sávos" építés. Gondolom ez kezdett el működni nálatok.
Dátum: 2013.07.29. 07:55:11
Wikire leírtam hogy működik, de látom fölöslegesen dolgoztam...

-Ha legalább 1-es a tudás fa akkor minimum 1 tárgyat kapsz.
-2 vagy több tárgyat akkor kapsz, ha a képlet alapján több jár neked. (karakterszint*fa*lassításszorzó/400 a képlet, melynek az eredményét felfelé kerekíti..)
-A tárgyak kiosztása során minden szintlépéskor előről kezdi a listát.
Dátum: 2013.07.27. 17:13:21
Az egész felvetéseddel egy baj van. Se a játékvezetésnek, se a játéknak nem célja az, hogy "egyoldalú" játésktilusokat támogasson. Így az, hogy te nem vadászol az egyéni szoc probléma...

Így a felsorolt dolgok közül az őrjöngés italok 3:1 arányú beváltása az ami jöhet kb.
Dátum: 2013.07.27. 15:26:34
Ennél sokkal egyszerűbb

Állj rá a karakterlapodon valamelyik bajnoki medálra és a buborékban kiírja, hogy mennyi + tult adnak a medáljaid. Ez lesz az X a következőekben:

-Amíg nem szereztél még az adott bajnokinak megfelelő medált még abban a katregóriában ahol nevezel, úgy -X et adnak a medáljaid a bajnokin

-Ha már legalább egyszer nyertél adott típusban adott kategóriában akkor -X*3 tulmódosítót adnak a medálok bajnokin

-Amennyiben eléred a limitet egy kategoria adott típusu bajnokiján, úgy -x*10 tulmódosítót kapsz, valamint, hogy
indulhatsz egy kategóriával feljebb is!

-Hogy mi van akkor, ha a saját, és a nálad magasabb kategóriát is "lemaxolod", azt nem tudom, mivel most hamarabb léptem szintet
Dátum: 2013.07.26. 00:29:05
5.803.589 napi építésetek átalakult 7895 energiatéglává. Ma, 00:00


Köszi az új fejlesztést!