Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Magyarán tökéletes marketing fogást láthattunk? .)
A kiképzés kivétele csak azoknak fáj, akik úsznak a templomkristályokban, azaz öntötték be a hufot pácákba/templomokba. Cserébe időben be van jelentve, és nem "holnaptól", azaz most lehet "előnevelni" blökiket ehhez a Darvini csodához Úgy se kell sajtolni/elfogni most, van bőven váltó küldi a kiképzésekből...
de ebből bármennyi lehet. tehát pl. ha van 10 csatlósod, mindegyik ad +15 tulajdonságot mindenre, akkor összesen +150 tulajdonságod lesz mindenre).


Maci, 11 helyett 10 álattal is lehet küldizni, ha cserébe 1-2 havonta kapok +15 erő/iq/védelm/stb-t...
Konkrét számok nélkül elég merész kijelentés ez... Mi a jobb +2% tulfejlesztés bónusz, vagy +10 tul? Várjuk meg a teljes publikációt szerintem.
A kiképzés ad 1 szintet ami +sokezer TP az állatnak magasabb szinteken, a csatlóskristályról, vagy miről meg nincs infó, lehet konstans TP-t ad...
A csatlós nem foglal helyet, teljesen külön oldalon lesz.


Azaz nem foglal helyet a 15 blökiből
Dátum: 2013.11.18. 20:03:16
24-én lesz HKK prerelease, utána szokott "bővülni" a relik oldal és így meg lehet nézni őket a találkozó előtt
Dátum: 2013.11.11. 21:33:35
De ezeket legalább lehet esszenciakonverterezni, míg a különlegeset sehogy nem tudod megoldani csak a 33% eséssel, és a randommal...
Dátum: 2013.11.11. 17:55:50
Különleges
4 db ultraspecializáció (+3)
8 db felejtés (+40)
6 db lélekenergia sajtolás (+5)
3 db katalizált esszencia Minden darab 5-tel növeli a max. lehetséges megaesszenciák számát
spektrális manipuláció (+5)
transzplantáció (+5)


Na ez az igazi szívás! Valami 80 vagy 90 esszenciát ettem meg 10 percen belül, mire bedobta az 5. fajtát, amikor a 3. katalizált esszenciát próbáltam összelökni, majd kapásból beadta duplán a hiányzót... Jelenleg nem tudok drágább őskőből vásárolható relikviáról a játékban, mint a katalizált esszencia.
Dátum: 2013.11.10. 10:24:56
Én inkább úgy érzem "levédik" az emberek az ősköveiket, mivel a mai 30 csatából V5-ön:

Elloptál 2 kiégett őskövet!
Elloptál 3 kiégett őskövet!
Elloptál 1 kiégett őskövet!
Elloptál 3 kiégett őskövet!
Elloptál 1 kiégett őskövet!
Dátum: 2013.11.08. 07:21:16
Pedig van. Ha találsz, ha nem, akkor is kiszámolja az ALAP sebzés értékedet egy körre.
EBBŐL számolja az állatok sebzését, majd ha találtál, akkor erre teszi rá a kritikust nálad (ami csak a fegyverből adódó sebzést duplázza, az erőbónuszodat nem!).

Ezért finomítanék sz Offs adta soron:

1; dob egyet az erőből adódó sebzésedre, és a fegyvered adta sebzésre
2A; dob, hogy te találsz-e
2B; dob, hogy az állatok közül mennyi talál, ennek alapján felszorozza a 2 dobott érték összegét (25%+20%+15%+10%+10%)-al
3A; Dob, hogy bejön-e a kritikusod, ha igen, akkor duplázza a fegyverre dobott sebzésedet
3B; Dob, hogy az állatok kritikusan utnek-e, ha igen, akkor rádob 50%-ot a sebzésükre
4A és B; Levonja a külön külön a sebzésekből az ellenfél járvánnyal csökkentett elnyelését...

Itt az izgalmas az, hogy az erő adta sebzés egy RND(erő)*erőkompenzációs konstans szám, azaz irdatlan nagy a szórása és kijöhet az, hogy az állatod nagyobbat sebez kritikusan, mint te kritikusan egyazon harci körön belül... (Rohadt matek )
Dátum: 2013.11.07. 12:09:57
-Magas szinten finomhangolni a 15PP-s ellenfelek szintelőnyét. (Bár lehet ez már megvolt?)
-A mostani tapasztalatok alapján ellenőrizni, hogy a kritikusokkal mi volt a baj. (+200-as turbóval se mindig volt kritikus az ütés/varázslat.)


15PP-s beállításon buktad a csaták felét?
Dátum: 2013.11.07. 11:52:46
Offs, HA azt akarja Miklós, hogy megvegyék a háborús csomagokat, akkor be KELL tennie újabb reliket, mivel a trófeák beváltása háborús csomagon keresztül relikviakuponra tragikus hatásfokú... Pontosan úgy van ahogy te fogalmaztál, sokkal jobb helyet tis találnak az userek a 420 kövüknek, ha csak relikkuponra váltható be a trófea. Ez puszta piacgazdasági kérdés, semmi személyes
Dátum: 2013.11.07. 10:55:25
???

15pp-n nem volt vesztes csatám.
30pp-n napi 1-2 vesztes csatám volt, amit bőven ellensúlyozott, hogy napi 15pp-vel többet kaptam.
Dátum: 2013.11.07. 10:52:30
-Ciklus váltások éjfélről délelőtt 10 órára való átmozgatása.
-15PP-s beállítással + 200pp-ről indulva is teljesíthető jutalom küszöbértékek.
-A növekvő osztó miatt egyre nehezebb volt módosítani a mezők %-os értékein ahogy telt az idő. Az osztót maximalizálni kellene aznapi csataszám*eltelt napok számában, hogy ezt a hatást finomítsuk.
-Új relikviák kellenek, különben a csomagok 10 ősköves ára miatt nem lesz bevétel.
-A fél éves érmek adjanak valamilyen "áttételesen maradandó" bónuszt is. (Pl. annyi % LÉ bónuszt vadászatra, szerencse fejlesztési bónuszt stb. amennyi tult adnak.)
-Karakter csapat beosztása a szövetsége színe szerint, ha szövi tag. (Sajnos e miatt maradnia kell a napi csata limitnek...)
-A már beígért csapatfórum
-Világonként külön térkép
-A mostani tapasztalatok alapján ellenőrizni, hogy a kritikusokkal mi volt a baj. (+200-as turbóval se mindig volt kritikus az ütés/varázslat.)
-Napi portya korlát felülvizsgálata, hogy legalább 1+1 napos PP mennyiség beleférjen akár 30PP-s beállításon is. (Napi 100 csata pl.)
-Magas szinten finomhangolni a 15PP-s ellenfelek szintelőnyét. (Bár lehet ez már megvolt?)
Dátum: 2013.11.04. 08:22:37
Az event nálam is tökéletesen muzsikál.
Ennél jobb LÉ/TP aránnyal képtelenség elvadászni a CSP-t EH-sként. (Talán a kufár event vetekszik vele ilyen téren...)
Küldi pörgetés oldalról behozhatatlan az egész, mivel folyamatosan bírják az ellenfelek az összes kört, így 7-9 PP-ből megvan egy küldi. Ezt a hatásfokot a játék semmilyen más platformján nem tudom tartani, mivel egyszerűen nem bírják ÉP-vel az ellenfelek. (Nekem nincs KH-m ugye...)
Szóval 5,5 szint 250 küldi és 200-220 közt tartható LÉ/TP az event mérlegem, ami így is toronymagasan jobb, mint a "sima" vadász+portyás játékkal tartható lenne. (Természetesen a csak portya+térkapu toronymagasan jobb, de az eventek nem "egyoldalas" taktikájú karaktereknek szolnak, ezt el kell fogadni.)
Dátum: 2013.11.04. 08:08:48
Idézet: Bpetya75 - 2013.11.03. 23:02:30
Bár fel lehet fogni a józan gondolkodás próbájaként is: Annyit költeni rá, amennyi futja


Ez egy alap igazság, hogy annál többet nem tudsz költeni, mint amennyid van. Vagy van olyan, aki személyi kölcsönt vett fel, hogy finanszírozni tudja a "kényszertápolását"?
Dátum: 2013.10.30. 17:36:10
Hátrányom , a Blökik nem jártak harctéren lassan egy hete , mert van acsarkodásuk és így nem vagyok hülye, hogy leöljem a saját állataim kb 10 csata alatt


Lassan ott tartunk, hogy az event azért is hibás, hogy "szopatásra" van kinevelve a karaktered és visszanyal a fagyi?

Amúgy se értem mennyit sebződnek szegény blökik acsarkodástól, hogy ezt egyáltalán megérzik. Nekem 100. szinten a 4 blökinek lehet 200-as acsarkodás sebzése. Az 50k ép-jüket 250 csata alatt darálnák le, miközben turbózva valami 4k ép-t gyógyít egy sebgyógy rajtuk, a kiképzés meg azonnal maxba tolja őket miközben a 12 szintlépés küldit lenyomom vele. Érdekes módon nekem is ájulás határra tudnak kerülni azért a blökik, de ennek semmi köze az acsarkodáshoz, sokkal inkább az entitás brutális varázslat sebzéséhez
Dátum: 2013.10.27. 17:29:35
Nem V5-ön játszol véletlen?
Dátum: 2013.10.26. 09:29:13
Idézet: Fsanyi82 - 2013.10.25. 21:50:28
Van egy karakterem krit vari 1, az is azért mert az kerék azt dobta (nem nevetni) poénbol van azzal is kipróbáltam az eventet 30 pp-n persze majd minden körben kritvarit kapok


A kritek nem sima másolást kapnak, az biztos. +220-as kritikus ütéssel kb 90%-ban kritelek találatkor, és az 1+54-es krit varim olyan 30-35%-ban. Valszeg van benne valami +-RNDX-es konstans, ami miatt van némi szórás.

Visszanéztem ma pár oldalnyi csatát... 30PP-n olyan 1, néha 2 vesztes csata van 40-es csata packonként.

Találtam egy cukit csatát is:
Törlés Ma, 00:14 Wart *Gascuha* Döntetlen