Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2014.01.28. 15:16:59
Ne vezesd félre kérlek az usereket.

"Egy karakter csak olyan epikus tárgyat készíthet be, amelynek a szintje max. kétszerese az övének VAGY max. 90 szinttel nagyobb (A két feltétel bármelyike kizáró ok lehet!)."

Ez az aktuális, vagy 2 hete kérdeztem meg az ügyfélszolgot, és a másik topik szavazása alapján be lett vezetve "fű alatt" ez a verzió. Hírt ne keress róla, mert nincs!

Szia István,

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,829.0

Már nem emlékszem, hogy ennek a topiknak az eredményeképpen mi lett lekódolva a variációk közül. Plez fórumon egy postot dobj rá, hogy mi van érvényben.

Köszi!
Biri

2014. Jan. 08. 11:01
Miklós
Szia,
Pont az, ami a szavazásban van: 2x szorzó, és max. +90-est lehet használni. (Tehát a 240-es tárgyakat a 120-as karik NEM tudják használni).

További jó játékot,
Miklós


Wikit revízionáltam a helyes állapotra!
Kalandoknál a módosított tul értékeket veszi figyelembe a program, így biztos hogy számítanak a csatlósok is...

Ezt a szimulációs oldalt meg nem értem. Szerintem elég egyértelmű, és egyszerű az egész evolúciós fejlesztés, de majd megpróbálom Wikin még érthetőbben összefoglalni
Dátum: 2014.01.28. 15:11:38
A Wikin próbálják a lelkes játékosok összefoglalni az összes információt, amit tudni kell a játékkal kapcsolatban. Általában itt a legegyszerűbb megtalálni ilyen információkat, mint az általad keresett ékszer kérdést is válaszát is.

Amennyiben olyan kérdésed van, amire wikin se találsz választ, úgy kérdezz itt, és pótold wikin
Dátum: 2014.01.28. 15:08:28
Majdnem.

Amennyiben megveszed a Zabálás AF képességet 30 AFP-ért és van csatlós eledeled, úgy a sajtolás oldalon a lélekenergia sajtolás gomb alatt megjelenik minden állatnál a zabálás gomb.
Ha ezt megnyomod, akkor minden zabálás sajtolásnak is fog számítani...
Dátum: 2014.01.28. 14:39:46
A kristály-t megetetheted a csatlóssal, amiért ő fejlődik 1000 TP-t.
Az eledel akkor kell, amikor egy beidomított állatodat akarod "felzabáltatni" egy csatlósoddal. Ahány eledeled van, annyi állatot lehet felzabáltatni. Zabáláskor az állaton lévő graduátum, sajtolás küldi stb ugyan úgy működik, mint sima sajtolásnál, csak ezen felül a felzabált állat TP-jének felét a kijelölt csatlós megkapja.
Durva is lenne
2x csinátam meg eddig a küldit ma:
-12-ből 10 cucc
-16-ból 12 cucc

Ha mindent számolna, akkor brutális lenne ez a küldi 1 hétig...
Névváltoztatás oldalon van ez a lehetőség mától 5 kőért...
Látom "realisztikusabb" az ára 200-ban a beígért 300 helyett. KÖSZI!
Dátum: 2014.01.28. 10:53:14
Lődd ki dekrétummal, az a biztos...
Állatok evolúciója oldal létrehozva, ha van időtök lehet szerkeszteni...
Dátum: 2014.01.27. 15:50:13
Játszottam, de amióta a valós ÉP mozgást nem mutatja, valamint addig nem futnak le az elindított vadászatok, amíg nincs dupla akció a karakteren, azóta én a használhatatlan kategóriába soroltam ezt a tárgyat...
Dátum: 2014.01.27. 15:39:45
Az alap TÖ megjelenik a karakterlapon... Vagy nem 1-1 embert néztek egyszerre, hanem végigkémleltetek 20-30-at, és aki vadászik, azokat folyamatosan nézi valami script? (Mert fehér ember ennyit tuti nem figyel egyszerre...)
Dátum: 2014.01.27. 14:51:22
Szerintetek akkor a portya listából vegyük ki a tul kijelzést?

Én annak a híve vagyok, hogy egyetlen egy szám jelenjen meg a portya listában az pedig az ellenfél bónuszokkal növelt IQ-ja Mellé esetleg zárójelben be lehet tenni a szerencséjét...
Tulajdonság bónuszaik összeadódnak. de a spec képességek közül csak annak a hatását élvezheted, amelyik aktívnak van kijelölve.
Semmiféle taktikai lehetőség nincs benne!
Vagy nagyobb az IQ-m 40-el és a szerencsém 20-al és akkor nem kell költenem vastag bőrre, sebgyógyra, krit varira, rezisztanciára, vagy megszívtam.

Bejön egy drasztikus spell sebzés drasztikus mellékhatásokkal és onnan esély nincs rá, hogy megfordítsd a csatát. Ennek oka, hogy jelenleg nem lehet a közelharci találatokat érdemben kivédeni hála az IQ+Támadás ékszereknek/fókuszoknak, melyek nincsenek kiballanceolva védelem oldalon... (Aki IQ-ra öltözik, annak támadása is lesz...)

De ennek a témának nem sok köze van az evolúcióhoz
Erről szavaztunk találkozón, hogy mi legyen

Bár akkor mi ezen képességeket a "fun" kategóriába soroltuk valszeg és a "komoly" képességekben durva tápra...
Annyira jó, hogy read only üzemmódban vagytok!

MIVEL NEM kapott az AF képesság óta TP-t a lány, ezárt 0 TP-t zabáltattál fel, amit nem tudott 2-vel elosztani a kód, így kiakadt...

Ugyan ezt írtam le Lannak 2 napja, de ahhoz meg olvasni kellene mi?
Mi a templomkristályos fétis "extrája"?
Idézet: Miklós - 2013.11.25. 22:41:32
A fejlesztés elkészülte után külön számoljuk, hogy egy állat mennyi TP-t kap kiképzés nélkül, és felzabáláskor a csatlós ezt a TP-t kapja meg. A felzabálás ugyanúgy fog működni, mint a sajtolás, tehát kapsz érte LE-t, esszenciát, teljesül a sajtolós küldetés. Tehát effektive annyi fog történni, hogy amikor egy állatot sajtolsz, akkor az fejleszti az aktív csatlósodat is: ha elhasználsz egy csatlóseledelt. Csatlóseledelt lehet szerezni ingyen is (szerencsekerék, feladatok jutalma, platináért, esemény jutalom) és lehet venni majd őskőért is.


Ezek szerint valahova a leírásokba (Amiből semmit nem látok, mert nem V1-es vagyok!) ki kellene egészíteni a kiemelt résszel, hogy egyértelmű legyen mindenkinek...

Ariel a számaid majdnem jók, csak napi 50 csp-ből átlagosan 4 állatot fogsz be, azaz napi +8 őskőről beszélünk, ha valaki force sajton van. (Havi +240 őskő költség az nem gyenge növekmény hirtelen...)
Az ősköves/nem ősköves olló kérdésben meg nem értünk egyet. Eddig se egy ligában nyomult a 2 banda, és ezentúl se fog egy ligában nyomulni. Egyszerűen egy "széria" autóval ne akarjak már nyerni egy "rally tunning" kocsi ellen a futamon, még akkor se ha én vagyok a TOP1 sofőr a mezőnyben.
Idézet: Lenk4 - 2014.01.25. 09:09:56
Magyarul egy 20-as állat sajtolásának őskő költsége duplázódik (csatlóseledel+gradulátum


Tegyük mellé, hogy a kiégett köveket a napi rutinnal meg az egész rendszerből drasztikusan kivonták.

Megint ott tart a játék költség oldal növekedése, mint amikor a "sérült" állat felszereléseket betette Miklós...