Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2014.02.18. 09:47:22
Fordítsuk le Magyarra

Eredetileg nem lett volna fétis, de mivel kérték a játékosok, meg volt egy kis baki hétfőn így "kompenzációként" lekódolnak ma egy Xenó fétist.
Dátum: 2014.02.18. 09:28:39
Holnap 10 óra magasságában kiderül mi marad meg belőle

Kompenzáció lesz (ma lekodolandó?) Xenó fétis képében mint éjjel megírta Miklós...
Dátum: 2014.02.17. 21:08:24
Nem azt mondtam, hogy nem lesz Xenó fétis, vagy nem logikus, hogy legyen ,de idén 2 Xenó event is lesz, bőven benne van, hogy a következőn bukkan elő a Xenó fétis, mivel most bekezdtünk kapásból 2-vel. (Nekem az első csatlósom se érte még el a 80. szintet... )
Dátum: 2014.02.17. 21:06:45
Hát a mai választékban semmilyen "extra" nem volt...
Dátum: 2014.02.17. 20:37:35
El vagytok kapatva

Első post:
A változás jogát fenntartjuk.


A Xenó fétis-ért reklamálni is kemény dió! Senki sehol nem ígérte, hogy lesz itt is fétis...

Kompenzáció, KOMPENZÁCIÓ stb... Mirefel azt nem tudjuk, de legyen, ingyen cucc mindig jól jön Még hogy én vagyok a bbbirka
Dátum: 2014.02.16. 20:08:42
Koc?

Látom, hogy be akarsz szólni, de nem tudom mire célzol...

316. vagyok 53 szinttel az elsőt követve, mi közöm nekem a KH-hoz???
Valamint az 50 fő nagyon nem állja meg a helyét, mivel az 11-50. hely 151-150. szintű, és kb 140-től látható a KH, azaz 88-89. helytől elérhető. A V5 igen izgalmasan alakul a top lassítás+inspiráció kombó miatt. Ennek eredménye az is, hogy a 31. kategória bajnokin (fentről a második) legalább 32 max 64 nevezőt tartalmazott most a lement körök alapján.
Dátum: 2014.02.16. 17:54:05
Amikor teszt szerveren a v5 is be lett integrálva, igen meglepő eredményt kaptunk azzal, hogy igencsak életképes a V5-ös banda, mivel szintben igen hamar megkapta a "kötelező" TOP lassítást a teljes EH mellé. Azon felül pl nekem +-10 szinten belül egyetlen egy v1-es karakter volt ellenfél annak ellenére, hogy V5-ös vagyok.
A +1 kategóriás megjegyzésed kikérem azok nevében, akik erre gyúrnak...

Íme a +1 kategóriás eredményem, ami kapcsán külön köszönet Valheru kitartásához, mert így személyében van kihívás abban a kategóriában...

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 69437 sebzést okoztál, és 75684 sebzést kaptál.
Dátum: 2014.02.15. 18:39:49
Jah "csak" a kincsesládát feltolni maxra 8k huf maxos befizetéssel számolva
Dátum: 2014.02.15. 10:14:12
Érdekes a nézőpontok drasztikus különbsége:

-Miklós nézőpontja, hogy Baraty munkáját respektálja a játékos, így fizessen érte. Szerinte nem kötelező feature.
-Vannak játékosok, akik "tápmentes" volta miatt nem foglalkoznak a költségével, mivel úgy sem muszáj megvenni, így ha drágának tartják max nem élnek vele.
-Vannak játékos vélemények melyek alapján, elfogadható a szemlélet, de legyen egyszeri költségű kényelmi pack, mivel tápot nem ad ami indokolná a folyamatos költést.
-Vannak játékosok, akik elfogadhatónak tartják a folyamatos költést is akár, de a jelenlegi prémium tagság költségéhez kalibrált árszinten, és nem a jelenlegi "extrém" árszinten.
-Vannak akik szerint a játék kezelőfelületének fejlődnie kell az 5 év alatt megváltozott piaci igényeknek/ízlésnek megfelelően, így alap lenne, hogy ilyen kényelmi funkciókkal a "megfáradt" játékosok időterhét csökkentik.
-Vannak akik szerint az utóbbi évek fejlesztései hatására a játék időfüggése drasztikusan megnőtt és a VIP csomag elemeinek nélkül már játszhatatlan a game. Elfogadhatatlan, hogy bármit is kérjen érte a szolgáltató az "életbenmaradásához" úgy is kell.
Dátum: 2014.02.14. 15:45:44
A számolás jó lenne, csak bazi sok az alap TP amit te említesz. Én azonos szintre ütve (106) kapok 36 TP-t...
Dátum: 2014.02.14. 15:28:06
Nekem ott vigyorog a piros felirat még akkor is, ha lement a nevezésem...
Dátum: 2014.02.14. 15:17:26
Kreaf szakértelem bónusszal szorozz, ne kreaf szakértelemmel

Azaz:

80*2,1*15 = 2520

"Sima" EH meg (77-es szakival 78-as szintre ütve 165% lébónusszal tárgyakból):

78*2,1*0,2*77*(1+0,35*165/100)=3979

Azaz 126 TP/csatától lenne csak jobb a mini EH nálad, mint egy közel maxos EH...
Dátum: 2014.02.14. 14:50:00
LE=TP*15*kreaf mini EH esetén. Ez csak magas szinten, felfelé ütve, szinguval exploitol....
Dátum: 2014.02.14. 12:04:18
Tetszik, hogy nem "kényszertáp" elemeket tartalmaz, hanem opcionális idő sporolási lehetőségeket. Részemről elfogadható határon van az ára. Jelenleg 14+6 kavicsról beszélünk hetente, ami kellő kiégett kavics (Ami bazira nincs a napi akció bevezetése óta!) mellett heti 150 huf, de majd a felhasználás mértéke "beárazza" a piaci igénynek megfelelően az árát

Ami még jöhetne ebbe a listába:

-A portya listába újabb szűrő feltétel: „szintjük a tiédnél: _ kisebb”
-A kontiniumszűkítés szakértelmed 1-el megnő (max felé is!)
-A kronokompenzáció szakértelmed 1-el megnő (max felé is!)
-Az elementális fúzió szakértelem 10-el megnő (max felé is!)
-Eggyel több alkalommal portyázhatsz egymás után anélkül, hogy hátrányod származna belőle
Dátum: 2014.02.14. 11:11:15
"Réteg" kérdés, hogy a működése hogy van szabályozva. Ennél sokkal több apróság van, mely fontosabb lenne és a játékidő csökkentő upgradeekkel együtt várakozik már jóideje lekódolásra, ezekhez képest elhanyagolható kérdés egy "halott" szaki...
Nem beszélve róla, hogy akinek minimális esze van az már csak V5-ön indít karaktert, ahol nincs ez a szaki
Dátum: 2014.02.14. 10:22:12
Koc,

Fent van a TODO listán 1 éve hogy max 100TP-ig adja a MINI EH kalkulálta LÉ-t...
Azaz elfogadták a javaslatod, csak valahogy még mindig nem került lekódolásra
Dátum: 2014.02.14. 10:10:16
Fogtam az uccsó 20 csatámat, és addig törölgettem belőlük, amíg csak EH-s csaták maradtak. (Lészívás mentes, csak vegyesen LEFELÉ ütések maradtak -1/11 szint közt) Eredmény:

Össz: 72280 LE és 421 TP; Ebből lélekszívás: 0 LE; Eredmény: 171.7 LE/TP


Ez 20 csata alatt fixen 2 küldetést is teljesítek, ami további 2x28k LÉ. Azaz 129k lét termeltem 420TP mellé 20pp-ből, ami odafigyelés nélkül 307-es LÉ/TP.
A vadászat 71TP-t ad, ami azt jelenti, hogy 6 vadászatnyi TP alatt tudtam ezt megtenni.

Innentől el lehet képzelni, hogy mekkora különbség van egy "hobbi" EH-s (aki nem csak szigorúan -3 vagy -4 szintre üt), és egy "hobbi" vadász közt akár egy szinten belül 4-ed annyi LÉ-t termel. A szintből jövő tárgyelőny adta bónusz lazán kompenzálható LÉ-ből. Ezen logika realitását tökéletesen bemutattam a karakteremmel, aki ráadásul vadászik is esszencia optimalizálás miatt, mégis +-10 szinten belül nincs ellenfele miközben havi 1-3 szintet lép azaz nem "állt" meg PÓKoskodni...
Dátum: 2014.02.14. 09:49:48
Kissé szemellenzősen nézed, ha nem tetszik a szitu, akkor lehet nógatni a tagokat, vagy váltani...

Mi most kalandozunk egy top szöviben, és kb 3 hét lesz mire összejön a 320 kaland, mivel összesen 2-3 tagunk van aki egyáltalán vadászik, így kegyetlen lassan gyűlnek a kalandok csak portyából. Érdekes módon senkinek eszébe se jut, hogy "kibassza" azokat akik nem segítenek kalandozni. Ráadásul még így is probléma szokott lenni a küldisor végére a szövi felének összeszedni a 3 szintnyi TP-t.

Egyszerűen amíg a TP/vadászat nincs "jutalmazva" ebben a játékban, addig a "haladás" nem lesz elsődleges prioritás. (EH-val 200-260 lé/tp-t kapok csatánként, míg vadászva 76-os átlagot "termelek"! Mellé 7-10 PP egy küldetés portyából, míg csp-ből talán kijön 80-100 alkalom után.)

Ennek a TP támogatásnak amúgy az egyik eleme, hogy a szövi küldetések is adnak "bónusz" lé-t, ha nyeled a TP-t mint a bolond, és kellő szintet lépsz egy szövi küldi sor teljesítése alatt...
Dátum: 2014.02.14. 09:36:43
MIVAN?

Megcsináltatok 1 küldetést az egész küldetés sorból és csodálkozol, hogy nem kapsz azonnal semmit???

Javaslom olvasd el a szövi küldetésekről szóló wiki oldalt, és ha marad még mindig kérdésed, akkor jelezd