Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2014.03.12. 18:53:14
Mintha most nem lenne "farmolás" a játék. Lássuk be hogy kb 10. szinttől nincs olyan bolond, aki ki-ki csatába belemegy érdemi LÉ-vel.
Minimális kockázatviseléssel megy a PvP, amit nevezhetünk aminek akarunk, de legközelebb a "farmolás" kifejezés áll hozzá.

A xenó modulhoz hasonló csatát generáló gomb a PvP-nél sokkal rosszabb amúgy:
-"Veszteséges" LÉ/TP-ben a "farmoláshoz képest, mert nemhogy nem az optimum szint rangeben jönnek az ellenfelek, hanem az esetek 30%-ban veled azonos szintűek.
-Többet sebez mintha "farmolnál"
-Célszerűbb először a játékosokat ütni amíg a kamra betelik
-Kiégett követ se lehet lopni a Xenókból
-Nem megy rajtuk a kábítás
-Esélyed nincs, hogy "beakadjon" némi lészívás esetleg rablás

Csak időt spórolna egy ilyen VIP funkció, mert megszorult célponthiányos helyzetben nem kellene várni, amíg előkerül végre valaki a portya listán a fent említett hátrányok mellett...
Dátum: 2014.03.12. 15:46:34
Keresgetés, többszöri ablak letöltés, klikk bárkire aki alacsonyabb szintű mint én... Döguncsi
Sokkal jobb lenne, ha nyomkodok egy gombot és agyonverek egy "háttér" ellenfelet, mint a xenóban.
Célpont hiány megoldva, fölös, unalmas klikkelések letudva!

A vadászat "automatizálás" ennél sokkal komplikáltabb...
Nézzük a variációkat.:
-Elfogom, sajtolom (Ez az autósajt)
-Elfogom, idomítom, gradut adok neki, sajtolom
-Elfogom, idomítom, szintet léptetem, gradut adok neki, sajtolom
-Elfogom, idomítom, szintet léptetem, gradut adok neki, zabáltatom
-Elfogom, idomítom, törött felszerelést adok neki, szintet léptetem, gradut adok neki, sajtolom
-Elfogom, idomítom, törött felszerelést adok neki, szintet léptetem, gradut adok neki, zabáltatom

Kérdések:
-Mi van akkor, ha elfogy a törött felszerelés, gradu, csatlóseledel?
-Honnan fogja tudni milyen gradut akarok ráadni?
-Ha szintet léptetem, akkor megálljon-e ha a küldi gomb "bepirul", vagy csak csatlós növesztésnek tolom?
-A VIP-es Idomításhoz alap idomítás kelljen-e, vagy vegye figyelembe a legjobb ékszert is?
-Ha idomítási időn belül jön a következő idomítandó, akkor az ingyen legyen-e, vagy az is csp/ősköves beállítású-e?
-Mi van az egész automatizálással, ha vadászzsákmányozik valaki?

Ezen variációk mindegyikére checkbox listát akarsz a vadászat oldalra, vagy kapjon külön VIP vadászat fület?
Dátum: 2014.03.12. 15:31:52
Offs, Miklós igen is nyitott a porta "automatizálására" kapcsán is, sőt előrébb tartott eddíg a dolog, mint a sajtolós vadászat...

Emlékezz vissza 2 találkozóval ezelőtt Baraty ötlete volt a +1 gomb a portya ablakban, mely a PP-t "beváltja" erőforrásra egy háttérben futtatott virtuális csatában, amikor felhoztuk a portya célpont hiány kérdést.
Mostani találkozón is szó volt róla, hogy esetlegesen bekerül "klónverő" funkció a portya ablakba, csak a költségeken ment a kemény ledöbbenés... (Valami nevettséges 2pp-ért 1 csata javaslata volt Mikinek!)

Azóta meg folyamatosan kódolnak valamit, így "pihentetett" státuszban van most a project, gondolom
Dátum: 2014.03.12. 15:27:09
Ó, hogy te mindig kiragadsz valamit, és abban kapaszkodsz

A legcukibb az, hogy nemrég én kardoskodtam ezen automatizmus mellett, most meg szépen úgy forgattad, mintha ellene lennék...

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.6200#hsz6206
Dátum: 2014.03.12. 14:25:46
Egy szóval nem mondtam ilyet!

A játék szerintem nem is csak a Kóc jellegű egyetlen egy CSP-t sem szabad másra költeni, csak vadászatra játékosokról szól...
Állítom, hogy az autosajt helyett elfogok, beidomítok, küldizek, sajtolok játékos se lehet etalon...

Rengeteg fajta stílus van a játékban, melyek mindegyike más és más játékelemeket tart fölösleges klikkelésnek! Az, hogy Kócosnak pont a portya "kihívás" még nem jelenti azt hogy másnak meg a vadászat nem az. Ha már automatizalunk, akkor minden stílusnak vegyük figyelembe az igényeit, és ne csak a "no brain" vadászokét!
Dátum: 2014.03.12. 14:00:12
Koc, Jelenleg a portya számomra olyan, hogy MINDENKIT ütök aki él és mozog. Ebben smemilyen döntési kényszer nincs. Bezzeg a vadászatban? Csak annyit, hoyg elfogjam a már kisajtolt 20-as lény helyére a következőt. Bazira nem mindegy az sem, hogy ezt mikor teszem meg, mivel a 15. kalandot célszerű ezzel teljesítenem úgy, hogy egy szinten belül meglegyen a kellő vadászat amit a feladatok kérnek. Közben figyelve, hogy az AFP bónuszos cuccokban tegyem. Nekem a portya semmilyen döntési igénnyel nem rendelkezik, míg a vadászat komoly fejtörést okoz...
Dátum: 2014.03.12. 12:41:39
Érdekelne, hogy hol a határ a kozpontilag támogatott botozás és a logikusan gyorsítható tételek listája közt?
Lassan ott tartunk, hogy az igény: Belépek, átveszem a "botozás eredményét", elfejlesztem, majd jövök holnap... Na ez vezet a leggyorsabb úton az unalommal keveredett abbahagyásba szerintem!

Bár nekem is csípi az orrom, hogy a portya listában keresni kell az ellenfeleket, mennyivel jobb lenne, ha csak 1 gombot kellene nyomkodni, mely a pp-t átváltja és kiírja a csata eredményét (mint a vadászat italok összesítő).:

Kaptál 1pp-ért -%d ÉP-t, az állataid sebződtek %d ép-t, a csata során okoztál %d kábítást és %d krit ütést, jutalomként %d Lé és %d TP üti a markod.

Sőőőt kapásból annyi PP fusson le, hoyg az aktuális küldi teljesüljön, és közben igya a megfelelő gyógyital/mana/portya italt, ha kevés lenne az erőforrás

A játék előtt eltölthető idő is egy erőforrás. (Talán a legnehezebben managgelhető!) Miklós már kifejtette, hogy a magyar piacon mindenki szeretne minimális befektetéssel maximális hasznot...
Kérdés a határ, hogy mikortól "botozás", meddig játék, honnantól nyűg a kattintgatás esetleg mi az értelmetlen bonyolítás és szerver terhelés, melyet amúgy is ki kellene javítani...
Dátum: 2014.03.12. 10:48:07
Idézet: Miklós - 2014.03.12. 09:53:37
Nem kell törődni a kvízzel - szerintem ilyesmiről lehet szó, ha van rá igény. És igen, ez pont olyasmi, amit lehetne kötni vásárolt őskő mennyiséghez, vagy akár megválaszolt kvízkérdéshez.


Örömmel látom, hogy végre beláttad a kvíz "nyűgösségét" a játék előrehaladtával... A kérdések ismétlődnek, a mai napig rengeteg "baromság" van köztük. Ezt eddíg is érezted, mivel első körben bevezetted az előreválaszolási lehetőséget, majd a kulcsokat.

Hogy ne legyen gond a jelenlegi rendszerrel/küldetésekkel/relikviákkal stb.:

A tudás gyémánt kulcsa
Felhasználástól függetlenül 1 alá nem csökken a helyesen, előre megválaszolt kérdéseid száma.

Megszerezhetőség:
Amennyiben rendelkezik valaki a tudás réz/bronz/ezüst/arany kulcsával is, valamint van 12 kvízmedálja és aktív a VIP tagsága, úgy a lélekkufárnál megjelenik 130. szintű megvásárolható relikviaként sok-sok LGY-ért.
Dátum: 2014.03.09. 21:19:26
Amennyiben legalább 10?-el nagyobb a szerencséd is, akkor 10%-a van arra, hogy az ő spellje bejöjjön, és 10%-a arra, hogy kifogja a tiédet...
Ez egy ilyen game, CSAK varázslásra nem lehet építeni egy karaktert, mert 1%-os mindig van ilyen balfék RND kimenetelre, de min 10% biztosan marad arra, hogy "elcsúszik egy banánon" a te spelled...
Dátum: 2014.03.07. 11:00:15
Javítva, ha jól látom
Lan, a flash semmivel se másabb mint a sima HTML. Annyival több, hogy van benne valamennyi kódolás, így az adatokat nehezebben lehet kiszedni belőle. Egy hozzáértő programozónak ugyan olyan ujjgyakorlat írni rá valamit, mint ahogy létrejött a kvízscript, vagy az autotamadas vagy a kémgomb scriptek. Mindegyik csak időt spórol, de pont az kvízolimpia az, ahol semmi más nem számít, csak az idő...

Hans, Mit értelme van a Behót piszkálni azzal, hogy ilyen meg olyan script létezik a játékhoz? Baraty kódol egyedül, vele szemben meg sok sok igen jól motivált játékos. Az egyetlen megoldás az, ha a motivációt megszünteted, vagy nem hozol létre újabb script generáló motivációt. Ott van az ispotály, vagy az idomítás script példának. Tökéletes példa rá a VIP, mellyel "kigúzták" a méregfogát ezen scripteknek:
- Ha egy állat idomításakor az állat idomítása befejeződik, akkor az idomítás rögtön teljesül, nem kell várni rá.
- Ha sebgyógyítod állatodat, akkor automatikusan egymás után több sebgyógyítás hajtódik végre (ha legalább 50-es sebgyógyításod van, akkor 2 db, ha 100, akkor 3 db stb), és a megfelelő küldetéseknél is ennyit számít.

Éppen ezen okfejtésből van az is, hogy aki rendelkezik kvízolimpia scripttel esetlegesen, az addig használja csak, amíg neki/haverjainak meg nincs a 12 kvízmedál, onnantól le se nagy ívben az olimpiát, mivel 0 azaz 0 motivációja van, hogy helyezett legyen. Az ötletnek felhozott fétis bezzeg adna motivációt...
Idézet: Hanspeter - 2014.03.06. 22:32:38
Legutóbbi olimpián v3-on az első helyezett 271 másodperc alatt végzett. Ez kérdésenként 5,5 másodperc. Amiből asszem 1 sec simán levonható a kérdések betöltődése miatt.


Épp csak abban az egyben tévedsz, hogy aki fejből nyomul, az sokkal gyorsabb mint aki "puskázik".


Te tényleg ennyire naív vagy?

Próbálj meg gyorsabb lenni manuálisan annál, mint amikor kapásból a jó válasz bejelölésével jelenik meg a kérdés...
Dátum: 2014.03.06. 20:07:47
A VIP tagság gyakorlatilag a "pérmium ugrade", azaz szó nem volt soha róla, hogy működni fog nélküle.
Újabb baklövés
A VF-esek vadászatának tápolása kifejezetten tiltólistás eddigi kommunikációk alapján...
Ráadásul a fétiseknél cél, hogy ne váljon kötelező "felszereléssé" bizonyos esetekben bizonyos csatlósok, márpedig ezzel egyértelműen kötelező lenne vadászat közben egy fajta csatlóst "viselni"...
Végül határozott cél, hogy minden fétis mindenkinek elérhető legyen, namost a kvízolimpia flash a mai napig jópár embernek nem működik.
Jelenleg se éri meg vadászni, ezzel a húzással adnál még -12% hatásfokot a vadászatnak... Ennél szarabb ötletet nehéz összehozni
Dátum: 2014.03.05. 20:48:53
Miklós már tud róla, türelem...

Már megy is
Dátum: 2014.03.05. 14:33:15
Nézd, a VU nem forgalmaz sokat, ha jól confolod fel az adblock-ot. Tuti van mobil böngesző alá is valami okosság, amivel letiltható a fölösleges adatforgalmazás...
Dátum: 2014.03.05. 13:19:34
10 colos 4 procis tablet 20-25k környékén van jelenleg. Mégse 4 col
Bár bevallom jelenleg 3 moncsit nézek az asztalomon és a VU ebből 19 colos 4:3-ason fut, szóval elképzelni nem tudom milyen lehet egy 10 colos játékélmény...
Dátum: 2014.03.05. 12:54:50
WoW-ozni is androidról Wow-ozol?
Dátum: 2014.03.05. 12:34:53
Állíts be gyorsgombot/könyvjelzőt magadnak...