Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2009.05.02. 18:03:26
A Kreativos exploit taktika lenyege, hoyg 2 kari irdatlan magasra viszi a hozza kellő szkilleket, és beállnak 1-2 misi lébe, és elkezdik ütni egymást...

Van eg ybökkenő, amit senki nem vett figyelembe, amikor boncolgatta ezt a taktikát... Miklós betette a rabszolgázás elleni modult, azaz ha a szintedhez képest termelt lé és az elvesztett lé nincs pariban, akkor drasztikusan csökkenti a karaktertől szerezhető lé mennyiségét. namost 9. szinten 1/2 misi lénél már tuti akkora korlátot kapsz a szerezhető lére, hogy az egész taktika dugába dől.

Ezt amúgy magas szinten lehet eljátszani talán, 2 olyan kari aki kimaxolta a megfelelő szakikat elkezdi valamilyen háború keretén belül húzni a náluk tárolt lét, és ütni egymást. Amíg a korlát le nem kapcsolja a taktikát addig tudják tolni a 2 karakter lémennyiségét...
Dátum: 2009.05.01. 19:13:17
Viskos,

V3-on NŐVELI a vesztett lét a gyémánt bónusz, és a Kreatív affinitás a leírásával szemben! Ha elolvasod a wikin a v3 részt, akkor tudhatod...
http://vegzetur.wikidot.com/vilag3

Nari77,
A napokban Miklós végre közzétette a V3 szabályainak nagyját. Az egyik alapvető szabály háborúban, hogy amennyiben 3 nap után kapitulálsz, úgy 1/2 annyit vesztesz, valamint a veszteséget befolyásolja a szövetség eddigi nyert/vesztett háború aránya, mint a portyákban... Ezért van az, hogy a farmolt szövitöl semmit nem hoztok, de ha ti dobjátok be PóK-ként a törölközőt, akkor drasztikus a veszteségetek! De egy jól teljesítő szövi 13-as háború aránynál fixen veszti az egész kútját.
Tökételesen bemutatta a progi hogy szoroz, mint láttuk ezt a Crue vs Hangyák háborúban ugye...
Dátum: 2009.05.01. 08:26:20
Idézet: Birka - 2009.04.29. 11:48:29
Tudom hogy automatikusan kattant be a V3-as aukció, de azért el kellene gondolkozni rajta, hogy:
A nyitás időpontja: 2009.05.09. 05:21:35 azt eredményezi, hogy a lekoppanások 5:20-kor lesznek V3-on 10 perces kitolódásokkal.

Ennyi erővel ki lehet írni az aukcióra, hogy csak a masszívan függők vehetnek tárgyat aukción.

Kérlek korrigáljátok, vagy


Idézet: Baraty - 2009.04.29. 12:04:02
Jogos, erre nem gondoltunk, át fogom írni, hogy 10:00:00-kor induljon az Aukció.


V3-asok megnyugtatására...
Dátum: 2009.04.30. 17:57:00
http://vegzetur.wikidot.com/aukciostargyak

Vajon a hűség záloga egyszer használatos, azaz az első hordaváltáskor eltűnik?
Mind a 4 új tárgy relikvia mappában volt megint...
Dátum: 2009.04.30. 06:42:42
Eszembe se jutott, hogy nem a legmagasabb lény szintje a korlát.

Különben a főlények kennel, sajtolni valók meg kitéve boxzsáknak, és idővel sajt...
Dátum: 2009.04.29. 22:08:15
Rendszerezve az összes változás amiről érdemes tudni:

http://vegzetur.wikidot.com/vilag3

Az eddigi tapasztalatok alapján a V3 egy teljesen kegyetlen harcos világra sikeredett, DE a békésen játszani akaró játékosok is megtalálják benne a helyüket!

-Amennyiben valaki prémiumos, és nagyon negatív a csata aránya, akkor akár 6 lét is veszthet egy csatában!
-Amennyiben lét szeretnél szerezni, akkor jó csata arányú játékosokat érdemes ütni!
-Emennyiben egy szövit farmolnak, akkor egy idő után az amúgy is nevetséges lé veszteség drasztikusan lecsökken!
-Ha valaki PóK jelleggel szeretne játszani, az nem hagyatkozhat a szerencse faktorra, csak a szisztematikus módszerességre!
-A kreatívos exploitot levédi a képlet, valamint a hiéna taktika!

Negatívumok:
-Gyémánt horda bónusz értelmét vesztette
-Az építő karakterek, mint a világítorotony vonzzák a figyelmet
-A Smaragd horda varázslás betalálási bónusza fokozottan előjön (25-30 iq előnyt lazán átlőnek a tapasztalatok alapján.)
Dátum: 2009.04.29. 21:37:16
CSAK SZÁM MÁNIÁKUS []-ÁK RÉSZÉRE!!![/b]

http://vegzetur.wdfiles.com/local--files/teszt/thxtobiri.xls

Nem tudom, hányadik verziója a témának, de most talán...
Külön köszönet Jerikónak, aki a túlfejlesztés képletét kigondolta, utólagos engedelmét kérve csak copyztam, lusta voltam ezen is agyalni

Természetesen ha találtok benne hibát, akkor bátran jelezni, addig is használja mindenki egészséggel!
Dátum: 2009.04.29. 19:06:22
Köszi Miklós!

A békés világok szabályai (jelenleg a 3. világ ilyen)
A békés világ jobban preferálja a karakterfejlesztést, a hangsúly nem a másoktól elrabolt lélekenergián van. Ezért a többi világhoz képest a szabályok valamelyest eltérnek.
Portyázás
A portya során szerzett LE maximalizálva van. A képlet: 10 + 10 * szint * maximum(áldozat győzelmeinek száma / vereségeinek száma, 0.2). Példa: A legyőzi B-t. B 12. szintű, 70 győzelme és 40 veresége van. Ekkor a győztes zsákmánya: 10 + 10 * 12 * 70/40 = 220 LE. Ezt az értéket növelheti a gyémántok hordabónusza és a kreatív affinitás nevű szakértelem. Ezenkívül, ha valaki egy prémiumos játékost támad, akkor az a LE-t ugyanúgy megkapja, viszont a prémiumos a szokásos LE-nek csak a 10%-kát veszti el. Ha egy prémiumos támadás során veszít, akkor a szokásos LE-nek csak a 20%-kát veszíti el. Tehát ha a fentiekben a B játékos prémiumos, akkor 220 helyett csak 22 LE-t veszít.
Regeneráció
Ha nem pihensz, az ÉP-d és VP-d 33%-kal gyorsabban regenerálódik, mint a többi világon (pihenésnél marad a 3x sebesség).
Szövetségi háborúk
Egy szövetség egyszerre nem 5, hanem csak 3 háborút indíthat egyszerre. A lélekkútból zsákmányolt LE (15-30%) egy szorzót kap, amely a vesztes győzelmeinek száma osztva vereségeinek száma, de legalább 0.2. A vesztes csak a felét veszti el a nyertes által zsákmányolt LE-nek abban az esetben, ha a háború legalább 3 napja tart. Példa: A szövetség legyőzi B szövetséget. A 2 szövetség nagyjából hasonló erősségű. B szövetség lélekkútja 20,000. A normál világokon ez esetben a B szövetség lélekkútja csökkenne 6000-rel, és az A szövetségé megnőne ugyanennyivel. Tekintsük a békés világot. Tegyük fel, hogy a B szövetségnek 10 győzelme, és 20 veresége van. Ez esetben az A szövetség 3000 LE-t zsákmányol, a B szövetség pedig 1500-at veszít. Ha B rögtön benyomja a kapitulációt, akkor viszont 3000-et veszít. Ha B-nek 20 győzelme és 10 veresége lenne, akkor A 12000 LE-t zsákmányolna, és B 6000-et veszítene.
Dátum: 2009.04.29. 12:23:44
Kócos, szerintem boritékolhatja a korlátozást, már most tudok 4 kariról, aki nekikezdett a projectnek.

Ennél jobb építő rabszolga nem létezik, megnézzük mit csinál vele, ha noname szövik nőneki ki a semmiből maxos épületekkel... Nincs építés korlát, nincs portya korlát, akkor hajrá exploit

Engem mondjuk barmoira érdekelne, hogy a smaragd bónusz mit művel, mert 25-30 iq bónusszal lazán átlőnek 5 csatából 5x...
Dátum: 2009.04.29. 11:35:32
Winnie, sajnos baromira nincs igazad!

V3-on automatikusan aktiválódott a licit, és: A nyitás időpontja: 2009.05.09. 05:21:35

Azaz aki hajnali 5 környékén nem lesz netközelben, az nem szólhat bele a tárgy sorsába!

SOKKAL jobb volt a TF-es licit rendszere, ahol van "lekoppanási" idő!
Dátum: 2009.04.29. 10:44:22
Otoaak jóvoltából az állat felszereléseket updateltem minden érintet oldalon!
Dátum: 2009.04.28. 13:18:06
-Én az undo gombot nem értem, mi az hogy véletlen sajtolás? Majd jól lesajtolom a 20+-os lényem megvan a küldi, és visszaállítom?

Egyszer rákérdez a progi hogy: Sajt? ok/no
Esetleg még egy: Ez egy beidomított blüki, tényleg sajt? ok/no
Kevesebb programozás, és kevesebb exploit...

-Ismételhető küldetések? És aki egy 30-as küldit szeretne ismételni és már a 100. küldinél jár? nead isten engedjük az összes eddigi küldire az ismétlést? (Durva exploit feeling...) Vagy esetleg csak az új küldik közt lesz ismételhető? (Akkor az a fejlesztés se sokmidnenkit érint) Neadj isten a mostani 4 mellé megjelenik majd ujabb 1-3 ismételhető küldetés?

Valamint remélem a kristály horda lesz az első nagyobb horderejű a listában, irdatlan nagy szükség lenne már rá!
Dátum: 2009.04.28. 11:13:14
Tárgytalan az egész, kézi zárolás volt, mint az előbb kiderült...
Innen emberi baki van, bar alítólag sikerült összehozni az ip azonosságot chello és tcom közt, erre kíváncsi leszek
Dátum: 2009.04.28. 10:38:02
Tuti semmi köze a 3 accnak egymáshoz.
3 drasztikus építéssel rendelkező (a maguk szintjén) karakter építése hogy lehet egymás többszöröse?
Hogy lépkedtek volna be egyszerre, ha az egyik tag szürke?

Komolyan kíváncsi vagyok, hogy mi alapján kapták be ezt a zárolást, mert ilyen alapon bárkit bárkivel, akár különböző szervereken tilthat a rendszer kb...
Dátum: 2009.04.28. 10:09:09
Hmm akkor el kell olvasnom megint azt a topicot, eddig azt hittem sose fog érinteni... Csak mint Szövi vezető féleség kapasbol engem kerestek meg, hogy mivan?

Amúgy mi az, hogy építkező karakter??? Amíg nincs megszabva akármilyen határ, korlát, nerf az építkezésre, addig nincs olyan, hogy építkező karakter! Ez egy játékstílus, amit jelenleg semmilyen szabály NEM tilt!!! Nem mellékesen lehet a legműködőbb taktika hogy 30-40. szintig Építesz, majd ultra spec+transzival+óriási szerencsével lealázol mindenkit! Ennek mellékterméke az, hoyg építesz mint bolond az elején ugye!

De megyek át abba a topicba, és megnézem mi a deffiniciója Miklós szerint az Építő karakternek?
Dátum: 2009.04.28. 09:55:37
Az 5 hónapos petíció ügyében megtörtént a küldetés módosítása, Legyen x-es egészséged alternatívák is terítéken vannak akkor?
Dátum: 2009.04.28. 09:53:23
Köszi!

Wikin rögzítettem, szerintem le is lehet zárni ezt a topicot!
Dátum: 2009.04.28. 09:51:32
Cave, sokat fejlődött a zároló automatizmus:

Karakteredet visszavonás-ig zároltuk.

Tiltás oka: Multizás

A játékvezető megjegyzése:

X, Y

Zárolással kapcsolatban az alábbi címre írhatsz:
banned@vegzetur.hu
Dátum: 2009.04.28. 09:48:55
Elegge morgott a 3 illető, nem hiszem, hogy nem írtak a megfelelő embernek...
És nekem a rendszerhiba nem tetszik, nem a konkrét 3 zárolás! Halál semmi köze a 3 accnak egymáshoz, az egyik be se lépett pár napja, mert szürke, ezek után multizással bekapnak egy zárolást? Milyen heurisztika alapján keres ez a rendszer, ennek alapján márkit bárkivel össze lehet zárolni... Nme beszélve arról, hogy amíg nem ütnek azonos célpontot, addig akár 30 accal is játszhatna valaki egy gépről Miklós új magyarázata alapján. Namost ez 3 szerencse húzó acc, akik csak építenek, azaz nem támadnak, tehát erre se kattanhatott be a szűrő!
Valamint Ugyan az van mint Travianban, először zár a rendszer, majd szólj, reklamálj, és talán egyszer majd feloldanak, még egy bocsit se kapsz, hogy jogtalanul zároltak. Nem beszélve a csordult Csp vagy PP-ről, esetleges háborús veszteségekről stb...
Dátum: 2009.04.28. 09:39:33
Köszi!

Mondjuk igazán regelhetnél egyet, hogy látszódjon ki csinalta