Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Nem is értem mi a problémátok

Egyik oldal sír, hogy a portya karija ki van belezve, mert kap korlátot.
Másik oldal sír, hogy a portya karik miatt nem legózhhat.
Miklós kijelenti, hogy húzás V3-ra, aki legózni akar, márpedig itt nem lesz lé korlát csatánként. (Ami nem kicsitt véres világra sikeredett )

Ezek után bejön aukción egy tárgy ami a legdurvább pók tápolás, amit csak el lehet képzelni. percenként scennelhető az ellenfél korlátlanul???

Jerikó, a rendszer TÖKÉLETES! Ez a véres valóság, 30. szint felett prémiumozz, vagy különben farm vagy, 50. szint felett meg naponta pakold át az ultraspect, különben lemaradsz. Mivel legális a kreatív, ezért aki a napi kreatív keretet nem termeli ki az lemarad stb...

Egyszerűen be kell tenni, egy naponta szerezhető MAX lémennyiséget. Ebbe tartozzon bele a térkapu, ajánlás, portya, lélekkufár, sajtolás stb.. Ha e keret felett termelsz egy nap, akkor azt "árnyék" lé lesz, amit csak a köv nap jön le a kov napi termelt lék mellée minden termelésnél duplázva azt.

Teszem azt 100k a napi keret, de te termeltél 200k-t akkor másnapra átviszel 100k-t és ha sajtolsz 3k-t egy lényből akkor 3+3k-t kapsz, amíg el nem fogy a bónusz, vagy megint nem léped át a napi keretedet. Ha ezzel tud trükközni valaki, az már igencsak ügyeske! Term ehez extrém magas határok kellenek! 30. szinten egy napi 200k kb reális lenne...
Ne legyetek már ennyire földhözragadtak

Ha nincs korlát a aKreatívon, vagy az egy embertől egy nap maximálisan üthető lén, akkor holmi A-B verziók komplikált levédésével nem értek el semmit. Mi van akkor, ha háborúznak éppen?

Adot ABCDE játékos előre megírt csillagrend alapján ütik egymást, naponta maximum 2x, egymás ütése kikerűlve, script nem jelez, lé elszáll a kreatívtól stb.
Nagyon szép szellemi kihívás egy gyengén szabályzott mechanizmus kijátszása, elő modellezése, majd bili borítása
Dátum: 2009.05.21. 20:08:21
ha 50-es transzplantációd van akkor 50-et von le a szaki összegedből amikor hozzáadja a szaki fejlesztési költséghez a szaki összeg*10 értéket.
Ha 25+25-ös, akkor CSAK 25-öt von a szaki összegedből.

Azaz egy szaki fejlesztésén 187 (Asszem ennyi) lé a különbség 50-es vagy 25+25-ös szaki közt...

De a http://vegzetur.wdfiles.com/local--files/teszt/thxtobiri.xls kalkulátoron kiszámolhatod seperc alatt mennyi a különbség
Koc, barmilyen játékra igaz, MIDNENT szabad amit NEM tilos!

Crimson, minden világon Wart a karim neve, tuti rám gondoltál?
Ebben mi a gyanúsítgatás?

Konkrét tény, hogy a pókok a kreatívra építenek, az is, hogy ha találsz egy "zsíros" falatot, akkor visszanézel rá, ha kapsz egy fülest, hogy xy tól rengeteg lét rabolt a haverod, és nem végezte ki, akkor te is rámész nem?
Ezek mind tények, amik tök legálisak!

Az, hogy hol a határ meg csak Miklós tudja, meg a lekódolt script, ami jelez majd... Honna tudod mikor kapsz be egy zárolást, miközben semmi rosszat nem tettél?

Eddig legális volt, most megvan az ürügy arra, hogy ha nem tetszik, akkor 4 hónappal ezelőtti logban ráfogják a kreatívos exploitot a tettedre, és azért utólag bűnhődj... CSAK akkor lehetsz biztos abban, hogy utólag nem vesznek elő, ha nincs kreatívod

Amint bekerül a szabályzatba, onnan a Kreatívos ütések nem ismert határral ILLEGÁLISAK lesznek, azaz fogalma dnem lesz róla, mikor ütsz egy olyan karaktert aki pl ki lett téve másnak rabszolgázásra, és te csak belenyúlsz, ezzel bekapsz egy zárolást, majd magyarázkodhatsz, hogy megint csak "szerencséd" volt
Crimson, V1-en 26. szintű vagyok, elmeséled hogy fejtem volna meg őket???
Attól, hogy birtokában vagy egy információnak, még nem vagy tettes... Vagy ha te látsz egy gyilkosságot, akkor kapásból leültetnek érte?
Crimson, én a tetü Magyar üzleti világban élek, ahol azt is letagadja a kedves vevő, amit 5 perce mondott, ha ez neki anyagi hasznot hoz, nem is beszélve arról, hogy ott tartunk már, hogy CSAK azt szabad elhinni, ami formailag, és jogilag is megfelelően van leírva, mert a 2 értelmű, apró betűs stb részek nem véletlenül vannak egy szerződésben.

Ennek alapján MA délutántól "jelezete" Miklós, hogy mától már nem nézik jó szemmel a kratívos mókázást, DE mivel ezt csak egy fórumon jelezte, amíg a szabályzatba/skill leírásba nem kerül, addig még mindig LEGÁLIS!!!

A sript "érdekes" érzékenysége esetén igen is előfordulhat, hogy a hiéna taktikával támadó összejátszó Pókok bekapnak autó zárolást...

Lehet más világban élek, de sajnos a való világban jelenleg a materiális javak, és regulák alapján megy az élet. A bíroság se azt fogja nézni, hogy etikus/illendő e egy gazdasági cselekmény. Amennyiben nem sért törvényt, szerződést, egyéb általános szabályozást, esetlegesen nem bizonyítható a tettesség egy tett kapcsán, úgy sajnos max puffoghatunk magunkban...

Jelenleg ott tartunk, hogy adott 2 mártírunk akik megtették a merész lépést egy nem etikus/illendő úton, ezel a játékvezetés szemét felnyitották a probléma valós realitására, és megszületett egy döntés. Még meg is kell dicsérnem 2 emberünket azért, hogy 48 órán át folyamatosan ütve egymást rengeteg IRL erőforrást feláldozva kicsikarták ezen nevetségesen egyszerű döntést a Játékvezetésből, mely hatására talán születik egy script ami a kis tételben FOLYAMATOSAN tápló pókokat is megfogja valamennyire!
Eh, ha a "szerencsés" pókokat nem korlátozod visszamenőleg, akkor a "szerencsés" kinzókamrásokat egy LEGÁLIS tettért mirefel???

Crimson, sajnos erről a vonatról is lemaradtál
Mitr csinál az izmosabb pók, ha nem kreatív exploitot alkalmaz?
Kérdés mit fog szólni ez a scrip ahhoz, hogy egy pók talál "véletlenül" egy zsíros falatot, majd leadja a drótot, és szerte szijjel flottázzák az illetőt? Gondolom még bekap egy autó zárolást is, mert rengeteg lét bukott egy csatában?

Miklós nem lehetne megoldani, hogy bizonyos lémennyiség feletti lé NE vegyen részt a csatákban, és egyéb hatásokban???

Amúgy elhangzott pár észrevétel a kvízzel/bajnokival/pókokkal/építő karikkal kapcsolatban is, esetleg egy rövid véleményt hallhatnánk tőled ezen témákban is?

Őv-n bevezetted anno az össz szerezhető erőforrást egy napra, én erősen elgondolkoznék itt is egy ilyenen. Onnantól azzal trükközik mindenki amivel akar, ez a korlát megfog minden trükköt... Különösen ha ez a korlát ésszerűen magas, és folyamatosan görgetődik (max 14 napig ugye)...
Miklós ez annyira gyenge javítási próbálkozás

Ad1 2 pók egymást üti max lén 20. szint környékén az amúgy is drasztikus lé előnyüket fixen növelik egy értékkel? Nem kell, hogy nőjön azonnal affinitástól a lé ütnek 2-3 órát od avissza, és 48 óra mulva megint van miből. Ez olyan mint amikor nem 1 12 misis betétem van a bankban hanem 12 hónapra lebontva havonta 1 db 1 misis ami forog körbe.
Ad2 Mi van a kínzókamrával? 2 szövi összebeszél körbe kinzókamrázzák egymást, és had menjen a buli?
Ad3 A mai napig nincs sehol leírva a felhasználási feltételek közt, hogy egy ip-ról játszó játékosok amennyiben prémesek mit tehetnek és mit nem (legalább is én csak fórumon találtam valami foszlányt, de te is mondtad, hogy a fórum olvasására nem lehet kötelezni az embereket...)

Nem lenne egyszerűbb betenni, hogy egy játékosnál egyszerre max szint*X lé vesz részt a portyákban? Az a feletti rész egyszerűen tárolódik, de csak a szintfüggő lé vesz részt a csatákban??? Valamint a kreatív által termelt lé automatikusan tölti a lélekkutat, és nem kapj ameg a karakter, cserébe viszont növeli a szerencsét. (Term hasson rá az építés szaki is!)

Bár ez túl logikus lenne, és nem te javasoltad
Kocos, rengeteget foglalkozom a játékkal, és én teljesen leírtam V1 V2-őt azon a ponton, amikor a rabszolga modul megalkotásával megmaradt az őskövület "pók" karakterek előnye.
Éppen ezért tolom V3-on, amit ti kiteszteltek V1-V2-on azt nem szívjuk be V3-on.

Direkt indítottam egy Nem prémes karaktert V1-en, középszintű taktikával, mintha átlag kari lenne, és sajnos azt kell mondanom, hogy a prémes tárgyak, pókok miatt 30. szint környékén ellehetetlenül a játék. 30. szint felett meg olyan ára van a gaménak, hogy inkább egy mmo-ra befizet az ember. Sajnálom hogy ezek a tapasztalatok jöttek le
-Volt egy reform kísérletünk, melyben drasztikusan kiterítettük a költség adta kártyáinkat, de sajnos ez sem jutott el a célszemélyhez teljesen (Már megint 35 őskő top tárgyak ára )
-Rengeteg ötletet adtunk be annak érdekében, hogy a 30. szint felett játszó játékosok ne unják meg a gamét, 25-én megnézzük mi valósúl meg belőle.
-A kvíz kabaré szinte zuhant sajnos. (kérdések 80%-a foci, film, matek, vagy igénytelen 4-ből 3 válasz..)
-Kvízolimpia értelmetlen mind a kérdések minősége, mind az adatbázis szipkázó motorok miatt
-Bajnoki vagy RND kérdés, vagy pók kari
-Hordák közti ballance egyszerűen nem létezik (Persze mivel V1-en nincs a topban smaragd így mivel V1 tesztje alapján nincs gáz ehhez nem kell nyúlni, mert nem sírnak ott a gamerek miatta...)

Sorolhatnám még, de minek? Csak felbosszantom magam, miközben Ba Gordonka csomag jön, 5k huf megy 350 őskőért. Miklós Blogban morog a multikra, hogy nem beszülik meg a törzsközönségüket, közben a megbízható, régi prémes törzsváyárlók szépen lassna kopnak, mert nincsennek megbecsűlve?

Csak szájtépés...
Drukkolok most Mortinak a nagy arcával. A dolog LEGALIS, hivatalosna is elhangzott, innen johet apampofas, hoyg nem igy gondoltam, meg hu de, meg kisnyul...

Természetesen ha multi gyanús a dolog, akkor őszinte részvétem, innen addig megy a keresgélés, amíg valami koncessziós ürüggyel ki nem lehet végezni a 2 ügyeskedőt, hogy a feldühödött tömeg megnyugodjon

Kocos, az építős karikkal semmi nincs, de ha hallgattad volna a fél V3 sírását, te is unnád...

Persze az affinitás korlátozása várható, a pók karik megint sírhatnak stbstbstb... Miért nem lehet minden nyertes portyáért, ahol a támadó legalább fele annyit sebződik, mint a sebződött adni mondjuk egy kristály pontot? Term csak akkro ha a felszerelésük megfelel a sebzéskompban már lekódolt feltételeknek!
Kerek perec le van írva, egy gépről akárhány karival játszhatsz ha premiumos vagy (term ezt házastársnak, kutyának, macskának, szeretőnek stb nevezheted...), amíg egymást nem csépelik, és nem azonos célpontokat ütnek stb...

Egy IP-ről elvileg nem is figyelik, nem is lenen értelme, amikor egész lakótelepek mennek ki egy IP-ről... term ha prémesek a karik akkor végképp azt csinálnak amit akarnak, mert nem közös gép!

De ne nekem kelljen már bemutatnom a spanyol viaszt, ott van a multizós topic, kerek perec leírta Miklós mik a szabályok! (Azt sehol nem írja, de jobb ha tudod, hogy a karakter legelső belépésétől számítva visszamenőleg akármeddig él a retorziós lehetőség, nincs elévülés, vagy log törlés, tehát ha gond van veled akkor NAGYON tisztának kell lenned, hogy ne zároljanak! )
Sajnos nem az én szellemi termékem Ha megnézed a sztratégiák és taktikák topicot (vagy hogy hívják), akkor láthatod azt ki írt aki nyilvánosba először ezen taktikát.

Abban teljesen egyet értünk, hogy amennyiben ILLEGÁLIS, azaz egy gépről történő, nem prémiumos karik bohockodásáról van szó, űgy a megfelelő retorziókat megérdemlik.
Cave, te el vagy szállva picitt
Autópályán 130km/h a KORLÁT, A piszkavasnál a törvény tiltja a gyilkolást, ráadásul ha előre szólsz a rendőröknek, hogy gyilkolni fogok, vagy 200-al fogok menni az autópályán, akkor valszeg jelzik feléd, hogy TILOS bazm es ez és ez a várható retorziója.

Éppen ezért lett jelezve a kreatív is ELŐRE!!! És hivatalosan is LEGÁLISNAK lett nyilvánítva, innen hőbörögni max azon szabad, hogy TE kimaradtál a buliból és NEM te csináltad meg, de bármikor megcsinálhatod még ugye...

Nephi 150k közüli rablása is tök véletlen "spontán" agyonverés volt, ahol bemaxolt a 85-ös kivégzés, és pont annak a karinak pont akkor volt 20. szint környékén 80k léje éppen véletlenül mi? Crimson legalább hüjének ne nézzük egymást, egyszer egyszer elhiszem hogy bemákol valaki, de hogy folyamatosan, az már nehezen hihető...
Tudod hányan töröltek már a rabszolgázás miatta, mire bekerült a rabszolga ellenes modul?
Tudod hányna töröltek építő karik miatt?
Tudod hányan hagyják abba nap mint nap a PÓK karakterek miatt?

Az emberek szeretnek versenyszellemben játszani, se bajnokin, se kvíz olimpián (scriptezők...), se az aukciós hábanz esélyük sincs. Tolhatják akármilyen jól, sose fognak V1-V2 szervereken labdába rúgni, így inkább törölnek.
Ilyen szempontból sokkal korrektebb a V3, csak az építő karikkal van probléma ugye

Hónapok óta szó van erről a Kreatívról, sőt Nephi be is mutatta, hogy működik, ez kevés volt, valamint ki lett jelentve hoyg ez a skill jól működik, és használata legális, akkor innen mi a fennakadás oka, még mindig nem értem! BÁRKI tolhat ugyan ilyen csatákat, mint eddíg is tolhatott!
Morti fogd már fel, hogy LEGÁLIS!!!

Semmilyen szabály nem tiltja, bárki megcsinálhatja! Ugyan úgy mint a PÓK taktika se csalás, vagy az építés elhivatott taktika sem!

Amúgy jogtalan vádaskodásért keményen zárolnak, jobb ha tőlem tudod...
Ne legyetek már ennyire földhöz ragadottak...

Egy idő után nincs határ, 800k rablás valahol tegnap délben volt...

Most 2-3 misi közti ütéseket vihetnek be egymáson.

Ugye az elvihető lé képlete:
(15+kivégzés)*piramis*gyémánt hatás*lélekpajzs hatás*támadhatósági%*afinnitás bónusz

Ha csak 30-as kivégzéssel számolsz, és 60% üthetőséggel, akkor is 7-9 misi aktuális lénél már 3 misis ütések lazán vannak

Amugy nephilla konkretan 2 vagy 3 hónapja tette ki a profiljába, hogy 150k-t rabolt egy ütéssel, ez pontosna ugyan ez, csak optimálisabb (messze nem a legotimálisabb) keretek közt. Most minden lét bevágnak építésbe, mert az sincs korlátozva, és mehet majd a matek megint?

Arra meg, hoyg ez a játék csak a lebeszélt csatákról szól már rég le kellett volna, hogy essen! Legkésőbb, amikor az 5 döntetlenes küldetés befigyelt a listádban...
Morti, úgy is hang vagy megtenni...

Minden olyan Létermelés, mely "bónusz" lét visz a játékba korláttal kell hogy rendelkezzen. Ezt mind TF mind OV-n megtanulhatta már Miklós, jópár fejtörőt adtunk már neki.
Ugyan ez az építés, manakonstrukció, katalizátor stb... Csak azok sokkal lassabban termelenek ugye.

Természetesen bárki átteheti a turbót a felejtésre, leszedhet 4-5 skillt, kihúzhatja a kreatívot maxra, indíthat bulit, 2 misiről indítva mirea lista frissül van 10-12 misi lédif a semmiből

Csuhiék 2 napja cinálják a statisztikák alapján, messze nem optimálisan indulhattak, ők voltak a "felfedezők"

Amúgy egy apró idézet valaki tollából:
"
Ez egy szakértelem,
ahol adott befektetéssel plusz LE-hez jutsz. Ami viszont maximalizálva
van...
"

Maxol a %, pp, inőigény, tobbi játékos szemfülessége stbstbstb...
Uraim állítsátok már le magatokat!

Előre szólva lett Miklósnak, hogy a Kreatív exploittal igen is foglalkoznia kell, reakcióként kaptuk, hogy LEGÁLIS a dolog!
Ekkor 5 párost tudok aki nekifeküdt a kérdésnek, jelenleg Csuhiák vannak az élen a hogy látom
Brutális exel táblák, számolások stb előzi meg a dolgot.

Ugyan az a szitu vele, mint az építés elkötelezett játékosokkal. Lehet jönni a morállal, az elkölccsel meg az anyám tyúkjával...

Tegnap külön felhívtam Miklós figyelmét, hogy lépnie kell, és ez igencsak munkaidőben történt! Most meg vannak akik degeszre szedték magukat egy előre jelzett LEGÁLIS dolgon, és már most lázad az ős pók banda?

Pedig csak a jéghegy csúcsát látjátok....

Csak egy példa:
2009.05.21. Jóváírtunk részedre 210 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 123076 LE áramlott beléd.


A járulékos exploitokat még végig se gondolta senki ugye?

Mondtam én, hogy a V3 korrekt világ ilyen szempontból, ott is előre jeleztük, hogy kéne építési korlát, a mai napig nem született meg

Szoval a "Kreatív exploit" LEGÁLIS, amíg nincs korlátozva, addig lehet tolni