Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2009.10.18. 20:15:19
Én a sett bónuszoknak örülnék relikviából.

Ha azonos szintű az összes tárgyad, akkor mind ad +x valamit
Ha azonos az összes fókusz típusa bennük, akkor +x bónusz
Ha azonos a fókuszok prefixuma, akkor...
Ha minden tárgyad prémes, akkor...
Ha egyik sem prémes, akkor...
Dátum: 2009.10.18. 20:12:25
Deaxus, max, ha ez így marad én is használni fogom... Bár gondolom pár misi átömlesztett lé után valszeg megjön majd a korlát, és majd jön a csalózás, mint a kreatívnál
Dátum: 2009.10.18. 13:21:35
Pumur2-nek gratula, az egyetlen nyitva hagyott kiskapun át kapott most 46k lét
Dátum: 2009.10.18. 12:50:32
2 oldalas PDF! Izmosan nagyítani kell az első oldalt, de gondolom akit érdeket, annak nem probléma...
Jó nézelődést

http://vegzetur.wdfiles.com/local--files/vilag3/KH.pdf
Dátum: 2009.10.16. 12:17:32
Miklós, Köszönöm!

Ez ha jól értem az a variáns, hogy 72 óra után ha kikérem, ha nem számol vissza a köv 72-144 órás ciklus a háttérben. Ezzel maximálisan 144-2 entitás leverési ideje puffert lehet összehozni. ez lazén lefed egy hosszú hétvégét.

Endyr, A mostani helyzetnél csak jobb lehet bármilyen pufferelés! Síelés/nyaralás esetén meg jöhet a helyettesítés...
Dátum: 2009.10.16. 06:43:21
Valaki elmondaná nekem, hogy mit lehet lepontozni egy 2-2,5 órás adatrögzítést bejelentő poston?
Dátum: 2009.10.15. 23:14:40
És milyen formát gondolsz végül a puffernek?

Most már kíváncsi vagyok az 5 variánsból melyik az, ami a legrövidebb programozásilag, és elfogadható JV szemmel is
Dátum: 2009.10.15. 23:11:25
Pár időcsökkentő relikvia/csizma istenes lenne:

Érdekes lenne relikvia ami csökkenti a kémlelés 1 óráját
Az idomítás és állat gyógyítás fél óráját
A mágikus regen töltődési idejét

Olyan relikviák, melyek +5-öt adnak szakikra, mintha turbóznád...
Amik érdekesek hirtelen:
Kronó, Kreatív, Spm, csapdakészítés, facsarás, kereskedelem
Dátum: 2009.10.15. 22:29:48
Nemtom ki volt aki elkezdte tölteni a kincseket, de köszönöm!
Picit gyorsítottam rajta:
http://vegzetur.wikidot.com/kalandtargy

Varázsló, keress meg skypeon, kapásból "jó" formában van az adat
Dátum: 2009.10.15. 22:28:20
Ez is felvésve

http://vegzetur.wikidot.com/kalandtargy
Dátum: 2009.10.14. 12:31:08
Miklós, mi ebben a félreértés? Leírtad, hogy nem várod el, hogy 3 napnál sűrűbben belépjen valaki. Ezzel szemben a jelenlegi működés PONT 72 órás ciklusokat kér, azon felül már "veszteség" van a rendszerben. A Végzetúr egyik legnagyobb vonzereje, hogy nem köti le az időt totál, most akkor hogy is áll ez a mérleg?

4. és 5. Esetet meg se említed, amik azt eredményezik, hogy 3 naponta kell csak belépni ahhoz, hogy ne legyen 100%-os az időfüggés:

4; Csak a megjelenés napját tároljátok le, és +3 nap a dátumban, amikor legközelebb entitást lehet előhívni leghamarabb.
5; A 72 óra lejárta után a háttérben (visszaszámol a köv 72 óra) és az entitás megölésével már a csökkentett ídőtöl ketyeg a köv óra (mint amikor elfogy a csp pp tkp...)

Mindkét eset minimális pufferelés, de eleget tesz annak az állításodnak, hogy mindkét esetben a 3 naponkénti belépést várod el.

Term. nekem is jobban esne egy 3-5 napos pufferelés, de ez a 0 perces puffer ami most van kritikán aluli

És ha 4% szerinted nem számít, akkor hogy esne, ha hosszú távon fizetned kéne 4%-al több bérleti díjat, kölcsön törlesztőrészletet stbstbstb...
Dátum: 2009.10.14. 11:59:37
Jerikó, csak akkor termeled a lét, ha nyersz portyában, és ha olyat versz meg akinek a csata aránya jó
Anno Miklós ezt nagyon jól belőtte!

Emlékeztetőül V3-on a nyerhető lé maximuma:
( 10 + 10 * szin * nyert / vesztett csaták "ez minimum 0,2!" ) * ( gyémánt bónusz + kreatív affinitás bónusz )
Se a piramis, se a kivégzés nem tolja a maximumot!

Azaz ha valaki farm, akkor már 2x annyi vesztett mint nyert csatánál nem éri meg ütni, mert elhanyagolható lesz a lépotenciálja, hiába ül 100000 lével! Még prém nélkül se veszít 80-100 lénél többet az űber farm kari...
Dátum: 2009.10.14. 09:40:13
PEACE!

Türelem, folyamatban a dolgok!

Minimum 3 naponkénti belépegetés javítása:
-Egyeztetés folyamatban Baraty és Miklós közt, várjuk ki a végét!

Sárguló gombok:
-Tervben van már a megvalósítás, a héten meglesz!
Dátum: 2009.10.13. 22:49:49
Morti, idomításnál növelheted az idomítás szakit, az nem jó példa. Sebgyógyításnál növelheted a gyógyítás mértékét, az se jó példa... Viszont entitásnál ha hajnali 2-kor jár le a 72 óra, és nem tudok hajnali 2-kor felkelni a csörgőórára, akkor hajnali 6-ra máris 4 óra bukta van. Ezt semmilyen hatással nem tudom elodázni A 3 napos puffernél is lehet helyettest szerezni már, de arra garancia nincs, hogy legyen egy amerikai helyettesem, aki hajnali 2-kor tud belépegetni hogy entitásozzon

De ha Miklós hozzászólásának megfelelően javítják a mostani hibás működést és 3 naponkénti ránézést igényel majd az entitás, akkor már csak a sárgulás fog hiányozni a lelkemnek.
Ennek alapján az egész szavazás értelmetlen volt, csak egy elprogramozott dologról van szó, ennek eredménye, hogy most PONT 72 óránként kell ránézni az Entitásra!
Dátum: 2009.10.13. 22:41:08
Nem azt várjuk el, hogy óránként belépj (egymás után klikk-klikk ütheted!!), hanem azt, hogy 3 naponta nézz már rá egyszer.

Sajnos jelenleg nem így működik, megírtam Baratynak, hogy bugos
Dátum: 2009.10.13. 22:28:13
Nem hiszem, hogy ha az időzítésre sor kerül egyszer, akkor a kiemelt gombok nem kerülhetnének be vele együtt...
Dátum: 2009.10.13. 16:09:44
Alap lét írtam, és V3-on is tudok mutatni Pók karikat, akik igencsak szépen tarolnak a környezetükben, igaz nem 12 misi lédiffjük van 25. szintre, de kimagaslóan jó portya teljesítményt mutatnak, ami honorálva van...

Nem csak az lehet pók, aki 5-8 misi lédiffel rohangál. Aki egy szabályozottabb környezettben 300-500k lédiffet tud produkálni 20-25. szintre, az V3-on isteni pók teljesítményt mutatott már be, és le a kalappal előtte!
Dátum: 2009.10.13. 15:32:27
Gyorsan utánanéztem szövi fórumon, hogy 37. szinten ki vág be portyákat, szerintem nem tragikus a helyzet ott sem, különösen hogy nincs maxos kreatív:

37. szint: (csak 20-as krea)
Ma, 15:59 Bükkönyvári Izidor Kaoraku Te nyerted a csatát.
A jutalmad 703 lélekenergia és 15 TP. Csata leírása
Ma, 15:59 Bükkönyvári Izidor Kéla Te nyerted a csatát.
A jutalmad 699 lélekenergia és 19 TP. Csata leírása
Ma, 15:59 Bükkönyvári Izidor Szilipapa Te nyerted a csatát.
A jutalmad 787 lélekenergia és 19 TP. Csata leírása
Dátum: 2009.10.13. 15:20:49
Lows, Elismerem, hogy helyzetem nem átlagos. A V3 haladóknak topicban midnen hónap elején szoktam tolni statot, és ott láthatod, hogy nem csak a top van jelen a rablók közt.
Sőt vannak "pók" karik is V3-on (legnagyobb ledöbbenésemre).
Természetes, hogy néha leveretve indul a nap, iszonyat kicsi az egészségem az egészség lobbi ellenére, és ezen a KH nemhogy segít, de nem enged felregenerálni, ha egyszer beesek 15% alá. Természetesen ilyenkor az ember előveszi a 12+12-es mágikus regenerációját, és maxban van 1 gombnyomásra.
Az általam felsorolt 50-es lista V1 top50 karaktere volt, mint írtam.

Az élmezőny se rohan, és nem kevés őskővel fizet a rohanásért. Valszeg az egyetlen vagyok a szerveren aki 10-15 italt vesz léből naponta... Lentebb legalább tele van a portya lista, mióta nincs KH azóta 10 órától kezdve nézem az üres listát
Mindennek van előnye és hátránya! V3 abban különbözik az eddigi szerverektől, hogy nem itt tesztel Miklós (Zarknod ébredése kivétel volt ), és az elején nem lehet megugrani holmi szerencsés csillagzattal 1-2 farmon...
Dátum: 2009.10.13. 14:58:12
Morti, erre legalább egy 2,2-es de inkább egy 2,5-ös szorzó bejátszik ugye.
Ez a NAGY V3-as korlát, ami annyira elrettentő...

De íme egy "Portya ellenes, békés világon lezajlott, élmezőny beli, szar gyémántos" maximális mákfaktoros ütés széria:

Törlés Október 10. 09:55 Wart Wonder Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1263 lélekenergia és 16 TP. Csata leírása
Törlés Október 10. 09:55 Wart Rain Te nyerted a csatát.
A jutalmad 7131 lélekenergia és 33 TP. Csata leírása
Törlés Október 10. 09:54 Wart Wood Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1188 lélekenergia és 32 TP. Csata leírása
Törlés Október 10. 08:36 Wart Sátánfajzat Te nyerted a csatát.
A jutalmad 3595 lélekenergia és 14 TP. Csata leírása
Törlés Október 10. 08:35 Wart McPaul Te nyerted a csatát.
A jutalmad 4492 lélekenergia és 32 TP. Csata leírása
Törlés Október 10. 08:35 Wart Dzskar El Khebir Te nyerted a csatát.
A jutalmad 3920 lélekenergia és 15 TP. Csata leírása

Természetesen a V3 prémium miatt ennek csak a 10-edét vesztik el az ellenfelek, így ha én támadok és vesztek:

Törlés Tegnap, 18:01 Wart Dzskar El Khebir A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 215 lélekenergiát. Csata leírása
Törlés Tegnap, 14:46 Sy Web Wart A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 63 lélekenergiát. Csata leírása
Törlés Tegnap, 06:58 Wart McPaul A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 411 lélekenergiát. Csata leírása

Az ekkor 5x-ösen megkapott lé menniség 5-10 csatát kárpótol az ellenfelen, azaz csak nyerni lehet a portyázással, ez a nemrég ócsárolt harcrendszerű "békés" világ...

LoWs, ehez képest a KH 400-2500 közt adott amikor próbálkoztam, gyémánt bónusz, maxos kreatív ide vagy oda..