Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2009.10.31. 14:01:50
Nem TÁP-ot akar csinálni, hanem szeretne kalandozni, hogy neki is színesebb legyen a játék, ne csak neked!
Senki nem lebutítani akarja a küszöböket, csak reális szinte helyezni!

Amikor adott egy karakter aki kimagaslóan sok léből gazdálkodik a többiekhez képest, és ezek után egy ellőtt átlag miatt több pontot használ mint bármelyik másik hasonlóan fizető játékos, akkor igencsak elgondolkozik az ember, hogy mért van hátrányosan megkülönböztetve...

Ric, lehet V1-en ez a helyzet, V3-on nekem ez nem megy, ezek szerint béna vagyok Le a kalappal a V1 optimalizátorai előtt
Dátum: 2009.10.31. 13:56:43
Az élmezőny ugyan úgy "pazarolna" erőforrást egy szakira, de amíg neked dob 1/2 italni próbát, neki dob 1 italnyi próbát egy új szaki. Amíg neked beátlagolja a szintedet, addig neki 50 szerencsét kéne kinöveszteni az amúgy is 1,5x akkora szerencséjéből mint a tied. Amíg neked 12k egy új szaki szint, addig nekik 25k stbstbstb...
Dátum: 2009.10.31. 13:52:32
Másik okostojás pók megszólalt...

A játék top iq-jával, erejével, kritikusával rendelkező játékos szeretné, ha "csak" 0-20 potyi lenne egy próba, nem 30-50. Ha a te szinteden lenneugyen ezen játékos valszeg röhögve 0 potyiböl tolná a próbák 90%-át...
Dátum: 2009.10.31. 13:48:32
Hmm én KH ide vagy KH oda a napi 1 ismételhető küldit sehogy se tartom reálisnak, de legyen. Istenek az élmezőny játékosai (már kh-ból is csak a saját klónjaikat üthetik..), és napi 2 italt és 10 kristálypontot termelnek, amit 110 kristálypont, és 2 kaland elvisz 200-at?

Teljesen igazad van, dögöljön meg az élmezőny, mert kitesztelt neked minden újdonságot, mert türelmesen kénytelen kivárni, amikor kifut alóla a játék, hogy mire te odaérsz neked ezzel ne kelljen szívni, hogy tuti biztosan prémezve játszik, és eltartja a játékot stb...

mod.: Typo
Dátum: 2009.10.31. 13:41:32
Nem azt mondtuk, hogy csak klikkelés legyen a kaland, hanem reális esélyünk legyen megoldani!
Míg Kócosnak és Arielnek 5 őskő és 5 PP egy erő vagy iq próba, addíg 15 szinttel lejebb ez a költség 10 kalandra elég! Miért kaptak "áremelést" az élen járók?
Dátum: 2009.10.31. 13:40:10
Ez nem picit megerölteti, hanem lehetetlen feladatot tesz be elé!
Dátum: 2009.10.31. 13:39:30
Ricardo, Te pont a lényeget nem érted...

Egy "JÓ" játékos folyamatosan prémezve az éltöl 3-4 hónappal lemaradva toronymagasan kimagaslik a környezetéből.
Ugyan ezen "jó" játékos folyamatosan prémezve a játék legeleje óta játszva orbitálisat szív, mert nincs akivel "átlagot" képezzen a program

Miért van egy fizető vendég kirekesztve egy eventböl azért, mert hűséges, és a szerver legeleje óta tolja a gamét?

Amúgy van egy ötletem, lehet át lehet hidalni az "extrém" próbák témát
Dátum: 2009.10.31. 12:50:38
Mit nem értesz azon, hogy NINCS átlag a te szinteden? Van egy mesterségesen tupírozott irányszám, hogy ne az egyénhez legyen belőve, de ez nagyon el van szállva sajnos
Dátum: 2009.10.31. 12:09:35
Scenneld le a szinteden lévőket, vedd a tualjdonságaik átlagát, és rá fogsz jönni, hogy egy kis random hozzá adásásval már meg is van a küszöböd. Valszeg van a szinteden 1-2 állat akinek 200+ az ereje, így a szint átlaga iszonyat magas Lépj gyorsan egy szintet, és ha szerencséd van a köv szinten mágus karakterek lesznek akik leszarták az erőt, és te nyugodtan küldizhetsz
Dátum: 2009.10.31. 12:06:40
Morti, néha olyan értetlen vagy volt egy 4-es szingum vagy 5-10 szinten át, majd 3 csatáig egy 11-es amit megturbóztam, és sos le is felejtettem. Ha ez neked eszméletlen gyengülés, miközben a lé rablási toplista így néz ki:

1. Wart 3.9M
2. Büyük 3M
3. Yasmina 1.6M
4. McPaul 1.6M
5. Hercegnő 1.6M
6. Heparni 1.6M
7. Dorina Snowflake 1.5M
8. Eskut D. Grán 1.3M
9. Revan 1.2M
10. Sy Web 1.2M
11. Rene 1M
12. Vanek úr 976.8k

Én nem érzem azt, hogy azt a kb 300-500 tp-t nem termeltem volna vissza portyákból lében, de tévedhetek
Természetesen iszonyat gyenge vagyok a szintemen ahhoz képest aki 28. szinten maxos VF-el rendelkezett, és vett már mellé egy pók bölcsességet is nálunk. De ő most 46. szintű, és nem 63, neki még 1/2 év minimum mire 63-as lesz...
Dátum: 2009.10.31. 11:24:10
Ez csak azokon a szinteken van, ahol "mesterséges" átlag képzés megy!

Az egyénekhez szabott próbák megbuktak.
Az átlag trágya.

Mi a véleményetek egy mesterségesen képzett szintenkénti küszöbhöz?
Dátum: 2009.10.31. 11:18:30
Morti, és akkor én? Csak küldikhez szinguztam, sose VF-eztem. Van 2 misi léelőnyöm portyából, top1 tulösszeg nálam van, 2 szinttel le vagyok maradva az elsőhöz képest szintben, és kaptam olyan küszöböket, hogy csak lestem, amíg Vitathatatlan és Dzskar fel nem lépett a szintünkre...
Dátum: 2009.10.31. 11:15:28
Kóc,

A 3 új szakinál mesterséges a limit, NEM a szint átlagot nézi! "átlagot generál szintfüggően egy képletből"
Azaz hiába van az egész 60. szintnek 0-ás szakija mind a 3-ból lazán odavág egy 43-as próbát

Azon szinteken ahol 1 ember van kifejezetten elszáll az átlag generállás. Én kénytelen voltam megvárni most hogy 2 "normális" prémes karakter is fellépjen v3-on a szintünkre, mert így 10-20-al estek a próba küszöbeim... Amikor a szerver top2 tulösszegü embere ottvan egy szinten, akkor igen is szivatjuk egymást, így meg a fellépett 2 ember szív orbitálisat, hiába prémezték végig a játékot, mert beléptek 2 optimalizer kari mellé a szintre... Ha ez a 2 kari várt volna amíg mi szintet lépünk, akkor kalandoznának lazán, így meg drasztikus küszöböt kaptak a nyakukba!

Ennél az átlagos megoldásnál már egy statikus képlettel megszabott szintenkénti limit is igazságosabb, és nem szivatja a masszív prémes élmezőnyt.

NEM szeretnék VF-et fejleszteni csak azért, hogy legyen esélyem a kalandokban!
Dátum: 2009.10.31. 08:27:22
Azokon a szinteken, ahol kevesen vannak az átlagos módszer hibája előjön drasztikusan. Míg alacsonyabb szinteken sokkal "realistább" az átlagolós rendszer (lasd. ajtó berugos példa), addig a fiktíven megállapított átlag ellehetetleníti a top karaktereket
Nem beszélve arról, hogy egy top játékos amennyiben 3-4 hónappal később indult úgy az üldöző bojban kiemelkedő teljesítményével kiröhögi a kalandokat.
Ugyan úgy prémes a 2 kari, csak az egyik belefutott a saját csapdájába, mer mert jó lenni, azaz a hűséges törzsvendégeket bünteti az átlagos rendszer De ezt megszokhattuk már a magyar ügyfelek kezelésében (Lásd isp váltásos adsl vs vonal kikötéses, új vonal bekötéses adsl modell bármelyik szolgáltatónál...)

Legjobb az, amikor megkapom, hogy kicsi az egészségem (szerver 4.), vagy építsek, mert kicsi a szerencsém (biztos a rabszolgák építettek) a kevés építés miatt. (4. építő vagyok a szöviben!)

Szóval szerintem azokon a szinteken, ahol kevesen vannak, egyszerűen NEM kéne mesterséges átlagot képezni, hanem jutalmazni kéne a játékost, hogy hűséges előfizetője a VU-nak... Mondjuk fele akkora rnd a próbára, mint a sikerre önmagához képest, ha egyedül van a szintjén?
Dátum: 2009.10.30. 20:23:49
Bőrrugók

Ezt ki írta?
Először is gratulálok, ennyi idő a világon nincs, elolvasni is 10 perc
Jól sikerült! GRAT
Dátum: 2009.10.30. 17:15:44
Javítva
Dátum: 2009.10.30. 15:57:21
Nem ér a saját szavaimat visszaforgatni
Dátum: 2009.10.30. 15:52:16
Fentvan, amúgy jó kaland, én ezt kaptam benne vissza:

Mielőtt összecsapnátok, ébenfekete sárkány feléd hajít egy eltörlés varázslatot. 1465 pontnyit sebzett. Az állataid 235 életpontot sebződtek.

Mielőtt összecsapnátok, romboló feléd hajít egy eltörlés varázslatot. 1429 pontnyit sebzett. Az állataid 71 életpontot sebződtek.

Mielőtt összecsapnátok, ítélethozó feléd hajít egy eltörlés varázslatot. 1471 pontnyit sebzett. Az állataid 15 életpontot sebződtek.

magányos harcos egy eltörlés igéjét idézi fejedre. 1423 pontnyit sebzett. Az állataid 213 életpontot sebződtek.

9636-os maxhp-nál vicces azért, a középmezőnyben ki tud nekiindúlni egy kalandnak 80% hp felett?
Dátum: 2009.10.30. 15:06:45
Aham, Paulnál ez 1052465 "nyers" lének megfelelő volt. Ebből le kell venni az ultrát, nézzük hogy mit szól hozzá most
Dátum: 2009.10.30. 14:58:38
Ma, 14:36 A zarknod ébredése eseménynek köszönhetően jutalomként jóváírtunk még +1-t a tulajdonságaidhoz.

???