Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2009.11.16. 14:52:38
Természetesen 350-re gondoltam. ~5k huf befizetésre...
Dátum: 2009.11.16. 14:51:26
Aki kiemelkedik a többiek közül, az így is jobb lehetne, de a folyamatos farmolással nem lehetetlenítené el a vesztest azzal hogy mindig elviszi a bevételét.


Ott a V3, ha ez fáj neked. Limitálva van a vesztesség, és annak is csak a 10-edét veszted! (Meglepő módon a KH is „ballanced” V3-on, mindig van náluk lé, de aki megszedi rajuk magát, az csodát tesz (Kegyetlenül működik a V3-as vesztett/nyert csata arány korrekció!)) Egy top KH-s csata jó ha hoz 1,8k lét, míg sima portyából Hercegnő legombolt 6,6k lét Buyukről, vagy én 4,7k lét Paulról stb…
Dátum: 2009.11.16. 14:44:21
Na ez is érdekes markating fogás lehetne
Viszont a találkozós őskő befizetés alapból ad egy komoly kedvezményt, azok akik nem bankon keresztül fizetnek 5k huffokat, hanem befizetnek pont annyit amennyi kiégett őskövük van pl! Én nem adnék egy extra bónuszt még rá, ráadásul találkozó függőt…
Azt viszont érdemes ösztönözni, hogy 500 őskövet csengessenek az emberek egyben, és egy RND(szint) megoldás a kódra igencsak respektálná a „megbízható” törzsvevőket! (Term a találkozós 500+ ősköves befizetésre is élne!)
Dátum: 2009.11.16. 14:26:35
Ehhez meg túl kevés a relikvia...
(Minden 500-as befizetésnél van RND(kariszint) esély egy relikre?)
Dátum: 2009.11.16. 14:25:01
Ez mitől lenne olcsóbb?
A reális piaci értéket képviseli... Bemész egy szerepjáték boltba, és minden Hkk-s emberke ott fogja hagyni a kódját, ha azt mondod 500 hufot adsz darabjáért! (Amennyiben nem játszik a VU-n.)
Röhögni fogok, amikor Vaterázni lehet majd VU kódokat
Dátum: 2009.11.16. 14:22:37
Pedig van ilyen, ott van Lord Zero, vagy Drowsy Druid Abasc ...

Viszont ha tudsz egy olyna szervert csinálni, melyen nem kell vadászni, és a portya nem ad harci előnyt, akkor hol marad a versenyszellem? (Vagy itt el kéne törölni az elementális és az spm maxát is?
Dátum: 2009.11.16. 14:17:45
Hogy jött ki neked az 500 őskő?
13 huf 1 őskő, azaz 6500 hufért kapok egy kódot?

Bocsi, de ha veszek alappaklikat, és 10%-al olcsóbban továbbadom, akkor a kártyás is jól jár (ő bonthatja ki!), és nekem is megvan a kód mondjuk 40-50%-ból egy alappaklinak?

Szerintem ilyen 500-800 hufnál semmiképpen nem ér többet egy kód! (Reálisan egy 50 őskövet még talán meg is adnék érte…)
Dátum: 2009.11.16. 14:12:30
A tamagocsi-3 szerver konkrétan sokkal jobban sikerült portya ügyileg, mint az első 2 "teszt" világ"...

Viszont, ha jól értem, akkor a napi csp költéssel van baja az embereknek? Érdekes felvetés egy olyan szerver, ahol nem kell csp-t költeni (időarányosan jön), és a portya csak hírnevet termel Mondjuk akkor az időtényezőt tápoló dolgokkal mi lesz?
Dátum: 2009.11.16. 14:04:55
Amin én gondolkoztam:

Egy portya szerver, ahol a masszív portya miatt érdemes ősköves cuccokat venni. Viszont a „pók” taktikák nem toronymagasan ütköznek ki.
Ezt csak úgy lehet megvalósítani szerintem, ha a portya nem ad se TP-t se LÉ-t a karakternek!

Mit adjon akkor a portya?
-Egyik elképzelés a lélekkút töltés. (Ha nyersz egy csatában, az a lélekkutat tölti direktben.)
-Másik, adjon hírnevet. (Amennyi lét nyernél, annyi hírnevet kapsz, és a szint legjobbjai kapnának valami bónuszt érte, mondjuk első 10% szinten belül x% kedvezményt befizetéskor?)

Köv. nekifutás a TP! Ha nem TP-t ad, akkor a hozzá tartozó szakértelmek mire lesznek jók?
-Adjon lélekgyémántot?
-Felejtsük el, és a VF valamint a Szingu kerüljön ki a V5-ről?

Továbbá én a manakonstrukciót osztanám a karakter szintjével a legelejétől kezdve!
Dátum: 2009.11.16. 13:49:31
Sziasztok!

Mostanában kellemesen csalódtunk kéréseink lereagálásában, (Főleg az időre gondolok!) és szó volt róla, hogy egy esetleges V5 szerver indulása mostanában lenne esedékes. Mi lenne, ha ötletbörzéznénk picit a kérdésen?

Nézzük kőkeményen Beholder oldalról!
-Olyan szervert érdemes indítani, mely nem konkurenciája, hanem alternatívája a meglévő szervereknek!
-Mely nem elszipkázza, hanem esetlegesen párhuzamos játékra ösztönzi az embereket.
-Mely továbbra is értelmet ad az őskő befizetésnek egy komoly verseny környezettel!
-Legvégül olyan ösztönzővel rendelkezik, mely nem extrém elszállást okoz, hanem megnövelt játékélményt, ezzel is csábítva az esetleges „abbahagyott” játékosokat a visszatérésre!

Megkérnék mindenkit, hogy ne odavetett sallangokkal jöjjön, aki hozzászól a témához, hanem kidolgozott rendszerekkel!
Dátum: 2009.11.16. 12:58:05
Már várom mikor lesz olyan, hogy aki elérte az 50. szintet az kap egy ultra ritka lapot a talalkozón
Dátum: 2009.11.14. 12:18:04
Mar megbocsájts de ez baromság.
Lehet hogy több lébe kerül a jövőben fenntartani a tornyot, de sokkal magasabb szintűek az emberek, sokkal több lét termelnek, sokkal több max manát kapnak szintből, a sterilizálással jobb az építés hatásfoka, jobb a manakons hatásfoka. Idő arányosan a nettó megtermelt lé a 10% által a jövőben egyre több lesz, amig az azur letermeles es alap szakik kifejlesztese kozben szerezte meg a 10%-ot, addíg ti már a nyersoptimalizát ultra+triász+ stb korszakban szorzott 10%-os előnyt kaptok. Sőt...
Lehet hogy a bruttó építés drasztikusan megnőtt, de az aAL-nek még jobban, mostmár van esély, nem leszakadó sínpár vagytok, hanem időben előző pályán. Az AL esélye is megmaradt, nem lettek "kibelezve" stb...

Szerintem az egyetlen dolog ami problémás, hogy a teszt világhoz lett igazítva most a változás és V3 sajnos a rövidebbet húzta miatta (Érdekes módon itt össze tudott dolgozni 3-4 klán, pedig sárdobálásban messze elsők vagyunk )
Dátum: 2009.11.14. 12:03:03
Morti, sugok egyet, ami nem látszik, és iszonyatos lé előnyt generál. Úgy hívják, hogy ajánlás... (Hozzá képest a kvíz medál/hatalom torony smafu!)
Dátum: 2009.11.14. 08:51:43
És akkor kinek bomlana a tornya?
Dátum: 2009.11.14. 08:33:54
Kvíz olimpián idegbajt kap az ember amikor ennyire spec kérdést kap:

Mi az űrhajó neve az ALIEN 2. részében?
Star
Space star
Sunlight
Sulaco *
Dátum: 2009.11.14. 01:15:59
Egy fajta relikviából maximum egy lehet valakinél...
Sajnálom, hogy Zarknod ennyit ért
Dátum: 2009.11.13. 21:40:10
Jah neked meg kunkorodik a farkad
Dátum: 2009.11.13. 14:16:55
De miért?

Épphogy akik most nagy lendülettel elkezdenek építeni mondjuk 1 nap 50 szintet, azok kerülnek iszonyatos előnybe az eddigi 20 napos birtoklókkal es 20-as toronnyal rendelkezőkkel szemben.

Kell egy limit persze, a felzárkóztató bonusz csak maxos torony szintig hasson egy napon belül is, különben exploit lesz belőle... (Hercegnő remélem figyel )
Dátum: 2009.11.13. 13:56:02
Jerikó, legyen a dolog fokozatos.
Ha nem lassúl be drasztikusan a max torony szintje, akkor majd emel Miklós még a szorzón.

A szavazásból látszik, hoyg az emberek nagy szorzót preferálnak, azt meg előre megjósolni, hoyg a 10 kevés lesz?

nagyon úgy túnik, de utólag csökkenteni a szorzót sokkal inkorrektebb, semmint 1 hét múlva megemelni 15 esetleg 20 szorosra...
Dátum: 2009.11.13. 12:06:19
Ezzel csak az a baj, hogy nemhogy nem állítod meg a torony növekedését, hanem azonnali 360 környéket generálsz, és elhúz a fenébe onnan napi 1-2 es átlagokkal...
Valamint mint mondtam, ha segíted a kicsiket az ugyan az mintha a nagy nyakába varnál egy újabb nehezéket!

A torony eredeti célja az volt, hogy egy szövi 2 hónap környéki birtoklással rendelkezzen hosszabb távon! Toljuk meg, legyen 3 hónap, de akkor hozzunk olyan szabályt, mely 3 hónap felett iszonyatosan megnehezíti az építkezést, valamint a Belépőket (aránysoan) segíti…

„Az elején azt mondtam, hogy be fogunk rakni egy olyan segítséget, ami olcsóbbítja az építkezést azok számára, akik még soha nem birtokoltak.”

Legyen a bónusz mindenkinek (90-es birtoklás alatt!!!): ossz birtoklások / (max birtoklás / (max birtoklás-sajat birtoklas) )

Valamint a szorzó legyen úgy belőve, hogy egy 350-es torony 90 nappal max szinten tartható legyen…