Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2009.11.29. 10:19:27
Olvastam, van is egy ötletem, de előtte utánakérdezek a leprogramozhatóságának
Dátum: 2009.11.29. 10:08:47
Én is azon törpölök, hogy az epikus cucc, amit kertem mennyire értékelődik át, ha bejön a lélekszívás varázslatra. Ha a jövőben bejön egy 7k sebzés abból 10% is laza 700 lé, és 7-9 szinttel lefelé ütve fixen belőhetek ennyit, majd üthetem kritikusozva lélekszívással az embereket, miután "leszívtam" őket, mi lé marad valakinél, az azonos szintűek mit tudnak ütni egymáson ezek után???

Elgondolkodtató a dolog, lehet kellene valami extra feature, hogy a normál portya nyereményt ne nyírja ki teljesen a lélekszívás?
Dátum: 2009.11.29. 08:37:43
A hp-ját továbbra is látod, azaz tudod 15%-on ütni, tudsz kalkulálni háborúban, scennelheted az egész környékedet 1-2 óra alatt, szerintem csak a "nitrót" kötötték ki a dologból, és megmaradt a végtelen kerékcseréd a versenyen, ami így is előny a többi játékoshoz képest, akik max óránkánét cserélhetnek.
Ismerve az utólagos kiskapu bezárásokat, örülhettek neki, hogy nem kaptok retorziót, nemhogy kárpótlást a nem bemutatott "nitróéert", bár ha Csuhiék se kaptak semmit (az is bejelentett, legális cucc volt, és legalább ekkora kaliberü) ...
Dátum: 2009.11.28. 21:51:12
Mert béna vagy
Mint halottam egyesek scriptből öltözködnek, scriptből támadnak, tessék beszerezni a megfelelő VU botokat
Dátum: 2009.11.28. 21:46:56
Neked is megvan az esélyed, V3-on pl 100 dukátot se adott senki a 15% alatt indítható portyáért. Pedig azzal aztán bitang könnyű 15% alatt tartani magad
Dátum: 2009.11.28. 21:41:44
Talán ennyi a vége, uccso update után az összefoglaló:

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,250.260#hsz267
Dátum: 2009.11.28. 21:32:07
Átírtam segédkezésre, támogatásra stb
Dátum: 2009.11.28. 21:23:26
Erről nem esett szó, csak hogy Miklós benne van a változtatásban.
Mondjuk az durva, hogy 9,6-ról hirtelen ennyire lekapták a botok a pontot... Az egész pontozásnak semmi értelme így!
Dátum: 2009.11.28. 21:16:52
A hp csík csak elírás volt

Kvíz számláló, és TP csík érintett a kérdésben. Azaz háborúban továbbra is istenes a cucc! Úgy az egész kémlelésnek nem sok értelme maradna, és a háború egy újabb taktikai elemmel csorbulna, ha a hp-t nem mutatná!
Dátum: 2009.11.28. 21:15:01
Anno az egész toplista azért lett megkavarva, hogy ne látszódjon a lédif változás, és a kvíz alapján az, ki vadászik.
Az 1 perces relik ezt teljesen negálta, akkor drasztikus mennyiségű ember kérte. Legalább akkora tantusz leesés volt Miklósnál a dolog, minthogy a kritikus ütés duplázza a blökik sebzését is.
Szerintem örülj neki, hogy eddig kihasználhattad ennek alapján
Dátum: 2009.11.28. 21:12:11
Aurri, Bocsika, sajnos nem jegyzeteltem, és csak jönnek a memóriámból az emlékek

Updateltem a postot, LGY véges dolog ellen új relikek, és KH-s negatív kút+háborúval.
Endyr féle project:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,202.400#hsz409
Dátum: 2009.11.28. 20:57:03
Sorry, elírtam
Meg hozzátettem, hogy az Endyt féle ism küldi reform is mehet, csak elkerülte Miklós figyelmét az a post.
Dátum: 2009.11.28. 19:44:29
Akik nem voltak jelen:

-Kvízmedálok nem lesznek eladhatóak (szó nem lehet róla, hogy többet kapjanak az emberek...)
-HT most lett helyrerakva...
-szettbónuszok (wow és mitom én mi alapján) baromságok, el lehet felejteni őket
-barátságos portya járható út a jövőben, 70% környéki tetszés indexe volt (3 eltérő szakit rnd vesz a progi a 2 karinál, és aki 2-ben jobb, az nyeri a csatát.) Ha valakinek mind 0-ás, másiknak mind 1-es akkor tuti az eredmény, sebződés mentes rnd portya
-szöviháborúk maradnak így valszeg, de lesz egy szövi párbaj (nem emlékszem mi volt az új neve) ahol eldöntheti mindenki hogy harcol, vagy támogatást ad "segítő kéz minta?", a harcosokból kivesz 1-1et a progi, és a győzteshez kivesz a másik szöviből egy újat (hp regen NINCS közben) stb. Amelyik szövi tagja marad a végén talpon, az a szövi nyert...
-Baraty elővezetett egy "toronyháború" elvén működő dolgot, térképpel. Vagy támogatod, vagy támadod az ellent stb.
-Miklósnak totál elment a hangja (vagy ez nem vu fejlesztés?
-Endyr küldje el az ismételhető küldik "helyrerakási reformját", Miklós nyitott a küldik helyrerakásával kapcsolatban. http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,202.400#hsz409
-LGY felhasználás véges, gáz lesz: 8 új LGY-s relikvia az ötleteink alapján, és úl páncélok és pajzsok LGY-ért folyamatban.
-KH kút folyamatosan negatív, lehessen háborút indítani akkor is, ha negatív! Baraty: Annyira negatívba ütitek akkor, hogy túlcsordul a progi (Nagy nevetés lett a vége, én NEM-nek értelmeztem...)
-Let. felvetette, hogy mi van a szavazásokkal, mért nem lehet a gaméban is megkérdezni az embereket, nem mindenki jár fórumra stb.: Aki fórumra jár, az kocka, ért a gaméhoz, nem biztos hogy jó, ha vérpistikék is szavaznak.
-a kémgömb ezentúl nem aktuális kvízt mutat majd, hanem a 8 órás elmentett értékeket. A TP csík kérdése nyitva maradt, lehet teljesen kiveszik majd, inkább ne jelenjen meg, semmint online adat legyen.
-a kritikus ütés emeli a blökik sebzését is, ez egyáltalán nem így volt tervezve eredetileg: valszeg kap egy kis korrekciót a dolog (blöki kritikus szaki?)
-ha nem találok többet sebeznek a blökik, semmint ha találok, de elnyelés miatt 1-es lesz a sebzésem: komoly utánanézés várható
-Valaki felvetette hogy a varázslók szegények de gyengék a sebzés reform óta: hordázás szaki bekavart (Baraty-t is megszivatta hogy az eredeti 1 helyett több blökink lehet), és ha valakinek 100-as a védelme támadása stb akkor ne akadjon már isten lenni portyában, ez alapvetően egy harcosvarázsló játék, ha valaki csak egyikre gyúr, így járt. (nem így hangzott el, de ez a lényeg)
-Lélekszívás varázslatból tárgyak jönnek. Megjegyzés volt, hogy már a nyári találkozón be voltak ígérva, már óriási a varázslók elmaradása a miatt hogy nincsenek bent eddig sem
-valaki felvetette hogy -10%-os nyakláncot szeretne, hogy ne csak gyűrű slotton legyen. (term csak 1 ilyen lehetne fent) Közröhögésbe fordult a javaslat elbírálása...
-Köv fejlesztés a szövi városok, melyek nem nyers tápot adnak majd, hanem feelinget, és időoptimalizálást (Meg lett említve az adott forumrészlet ezzel kapcsolatban, de konkrétum nem!)
-KH-ról lemaradtak a fókuszok: folyamatban...
-Cyron elvitte V1-en az inspirátort
-McPaul imád V3-on az epik tétel miatt
-VU csapat nyert nekünk 5% lét jövőhéten
-500-2500!!! huf közt mentek a kódok

Kimaradt valami?
Dátum: 2009.11.25. 13:03:38
A végzet medál kivétel
Dátum: 2009.11.25. 10:45:11
Ariel, Talán ezért is jobb valamivel a V3-as harcrendszer, bar ezt a kőkocka pókok sose fogják belátni.

Morti, egy szint után nem nagyon van választása az embernek. Célpontok nem igazán vannak, a PvE elemek sajnos nem igazán működnek funkciójuknak megfelelően. pont olyan érzésem van mint Travianban a végjátékban. Akik esélyesek tolják ezerrel, akik nem egyszerűen költöznek...

Akkor érzem igazán, hogy gáz van, amikor már én is nyűgnek érzem, hogy "felgyűlt" a csp már megint
Dátum: 2009.11.25. 09:55:23
szövetség minden tagja 10%-kal több lélekenergiát kap a vadászatért


Szerintem ez elég egyértelmű... Miért kapnál a 60. szintre felhizlalt blökikért is többet sajtoláskor, amit nem a HT hatása alatt fogtál el?
Dátum: 2009.11.25. 09:52:55
???

Ha több manót öltél le, mint az adott fázis küszöb értéke, akkor BIZTOSAN megkaptad a relikviát!
Dátum: 2009.11.25. 09:51:18
Najah, csakhogy ebben a "versenyben" is vannak kategóriák!
Hiába úszik valaki korosztályos versenyen világcsúcs közeli eredményt, attól még VF aranyat nem fog kapni, mert korosztályos versenyen indulhat csak!

A karakter "relatív" erőssége határozza meg, hogy mennyire tápos a környezetében. Mi értelme lenne a bajnokinak, ha a besorolás nem kategória alapú lenne, hanem mondjuk kategória őrös? (TF-en nagyon szidtuk!)

Igen is lehessen difi egy szinten belül a karakterek közt, csak az extrém értékeket kellene eltüntetni valami módszerrel. Viszont eddig minden ilyen próbálkozás kemény falakba ütközött pont a játékosok defenzív véleménye miatt! (Rohadjon meg a demokrácia!)
Dátum: 2009.11.25. 09:38:27
Márpedig minden fázisban egy RND(szintküszöb-leölt manók)-al dobált a progi. Azaz minél többet öltél, úgy nőtt az esélyed a relikviára! term ha valaki D2-vel se bírta megdobni, az ciki
Dátum: 2009.11.25. 09:32:02
Egyetlen egy esetben volt ilyen beépítve, ez pedig a Zarknodos event!
Az RND az RND kőkeményen