Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Nem érzed azt, hogy a portya folyamatosan butítva van?
Hogy ha valakit "megtömnek" tp-vel az rajta kívülálló okokból gyengül? (Védekezni nem lehet ellene!)
Hogy a magasabb szintről lejáró lélekszívók esélyt nem adnál a lészerzésre portyában?
Hogy míg a csp-nek van egy minimális értéke, úgy a pp-nek van buktája?
Hogy nem röhej az, hogy néha a nyertes többet veszít minta vesztes?
Hogy...

Legalább fél éve erről szólnak különböző topikok, ezek szerint az összes ezen témában megszólaló illető rosszul látja a dolgokat?
Dátum: 2009.11.30. 10:13:22
Amennyiben a gömb változtatva lesz


Szerintem elég geyértelmű az indító hsz Miklóstól. És akár mutatja a 8 óránként elmentett TP csíkot és a kvíz számokat, kérdés hogy programozzák le.
Még valami:

Érdemes megnézni Rodriguez hozzászólásait, ennyi erővel elmehetne Fideszes ellenzéknek. MINDEN SZAR amit csak beírok fórumra, egyetlen egy építő jellegű hozzászólás nem sok...

Almási Viktor is dicséretes. Nem jelzi, hogy vazzeg ez így nem kóser, hanem teli pofával fröcsög, hogy bazeg micsoda disznóság!
Benne van a válaszokban, hogy maradjon ami van!

Az egész topik lényege az lenne, hogy ha valakinek van észrevétele a portyával kapcsolatban jelezze. KULTÚRÁLT észrevétel nyilvánítás az is, hogy:
Birka, szerintem manipulatív a szavazás, ez a rendszer TÖKÉLETES, az egész topiknak semmi értelme, mert ez NEKEM ÍGY JÓ ahogy van! (De ehhez kéne némi stílus?)
Öszintén szolva meg se fordúlt a fejemben, hogy lesz akinek ez a szar se elég büdös
Utólag szavazást módosítani nem lehet, így jártatok.

Úgy gondoltam a topik kell, mert mindent beszemetelünk ezzel a témával, én azt hittem hogy ennél nagyobb az érdeklődés a témában, tévedtem...

Jah, aktuális hangulatom valszeg ezeket a válaszokat sugalmazta, nem manipulatív szándék vezérelt, azaz "ezek szerint vagy tök hülye" ?

Tessék védeni, ápolni a bolondokat!
Najah, csak hogy ha senki nem tart magánál lét, akkor idővel nem éri meg egyáltalán portyázni, és átmegy tamagocsiba a dolog...

Szóval vagy védelem kéne a "tömés" ellen, vagy minimális lé a portyába...
Lehetne végre védekezni a "tömés" ellen...

Mondjuk nem is értem, miért nincsen véd és dacszövi tömőbrigád, a PÓK probléma hamarosan rendbe rakódna, ha az emberek énének alkotmány adta jogukkal
Hmmm

Tegyünk be egy szakit, ami portyánál annyi %-al csökkenti a kapott tp-t portyában, mint amennyivel kevesebb lét szereztél ahhoz képest ami a sebzés/sebződés alapján normális lenne (háborús hatalom tornyás képlet?) * szakiszint%. Hátulütője, hogy ha többet rabolsz, akkor is növeli a TP-t. Mindenki kifejlesztheti, taktikai elem, de kétélű fegyver!

Azaz 100-as szakinál ha 0 lé-t szerzel, akkor nem is kapsz TP-t! Viszont ha 5k-t kéne szerezned, és 50k-t rabolsz, akkor 10x-ezi!
Én igen is szándékosan jártam rá Annababára és War-ra. Kifejezetten nem esett jól, hogy megütött és 300 lé után másnap is visszajött, miközben nekem a hp-m 90%-át veri le egy csatában. Az EGYETLEN védekezés az, hogy onantól napi 2-3 alkalommal elmentem TP-t osztani akár úgy is hogy gyógyitalt vettem hogy meglegyen a napi 2 ütés.

Meglepő módon igen gyorsan egyezség született...
Csak hogy én is meséljek a topról:
-Én napi 7-10 gyógyitalt iszok, és engem nem ütnek, szerver első egészségem van, mégis ritkán vagyok max közelében eg békés világon... (Egyszer a többiek is ide érnek, nem lenne jobb időben megnézni a kérdést?)
-A lét nem mindegy hogy veszed el, éppen erről szól a lélekszívós topik (Szerintem ráadásul ez a lélekszívás alap problémája!)
-Ha a topban 0 lés csatád van az az nem para! Jött a TP, nőtt a morál, mi csak nyertünk rajta, ponthogy lejebb probléma hogy lé nélkül jön TP szerintem!
-Büntetőről nem tudok nyilatkozni 2 ilyen van V3-on. Engem tuti nem fog fékezni, mert nem izgat 1-2 csp veszteség (Bőven ellensúlyozza a gyémánt bónuszom máshol...)
-Portyacélpont lyuk se a toppot érinti szerintem. A topnak ott a kh, ezen karakterek pont azok, akin "normálisan" játszanak, se VF se szingu, pont ők vannak beszívatva V1-en a legjobban, ha jól látom.

De visszatérve az eredeti kérdéshez:
A jól értem az alacsonyabb szinteken minden okés, és csak a lélekszívás macerás szerinted a topban?
Én arról tudok írni amit tapasztalok, és olvasok, sorold szépen hogy mik azok a dolgok amik szerinted az feltörekvő nemzedéket érintik.

NEM a TOP kérdését akarom, boncolgatni, hanem a portyát!

Én személy szerint lefelé ütök, 3-5 kari van akik nagyjából körbeverjük egymást ráadásul V3-on, tök más szitu mint a "barbár" teszt világokon. Azt viszont látom, hogy akármerre megyek a fórumban, mindenhol azt látom, hogy minden kapcsolódó topik a végén abba fullad, hogy a portya nem egészen kóser
Annyi helyen, és annyi topicban volt már róla szó, szerintem itt az idő, hogy helye legyen. (Az állatokkal kapcsolatos dolgoknak is nyitok egyet!)

Híretelen pár szemezvény:

-A lélekszívás miatt nincs "normál" portya jutalom
-Esély nincs még pók karival se védekezni 6-9 szintről jövő ütések ellen
-Aki még nem kh-s, de már nem VF-es (V1 70. szint környéke), annak csak a vadászat maradt, annyira szétnyúlt a mezőny
-0-lés portyák is vannak, míg 0-ás vadászatnak híre nincs
-Ha sok embernek lesz büntetője, akkor a 0 lé mellé -1 csp is garantálható a portyában?
-A jelenlegi rendszerben előfordul, hogy a vesztes "nyer" a csata végén
-Iszonyatos sebződések vannak, a sebzés nem lineálisan nő, míg a maxhp sajnos igen!
-Sar a net, így fixen elkapható az aki éppen kimászik 15% alól, mire ő cselekedhetne
-stb...
Dátum: 2009.11.29. 16:32:58
Konkrétan gondolkozz el szépen azon amit írsz. Annyi történt, hogy határozott választ kértem arra, ha én (vagy valaki a közvetlen köreimben) is elkezdem használni iparilag a scarabeuszt akkor utólag lesz-e sírás-morgás, vagy még időben kap egy exploit védelmet a tárgy. Szerencsére Miklós tanul a hibáiból, és a Csuhiék féle biznisz után a válasz (laza 1-2 hónap alatt) az lett, hogy kapott egy elméleti korlátot a tárgy.
Nem tagadom örültem neki, mert így nem kell midenáron megszerezni egy szkarát valamelyik világon.
Sőt másik oldalról nézve azóta egyszer már bele is futottam, amivel kemény 5k lét nem vesztettem el...
Eddig azt hallgattam, hogy a csp nem érték, mert a pp hú de sok lét termel a póknak.
Most azt hogy a csp de macerás, ha eltűnik.

Szerintem meg egy olyan topic kellene, ahol a pvp reformot vesszük végre elő.
A lélekszívás komolytalanná teszi a csatákat, a 0 lés rablások kabarék, a kivégzés magas szinten szart se ér és még sorolhatnám...
Dátum: 2009.11.29. 13:21:08
Ezen hiába rágódsz már, Miklós kerek perec leírta hogy jön a "helyrerakás", max arról lehet szavazni a NEM-el, hogy a portyarendszer így értelmetlen lesz, és kéne neki egy kis help most már, mert teveklub a game...
Dátum: 2009.11.29. 13:08:10
Miklós felméri, hogy hány pókot érint a változtatás
Dátum: 2009.11.29. 11:26:56
Szerintem mereven elzárkózott ettől, hogy minden 50 pontos kapjon jutalmat.
Mondjuk abban meg benne volt hogy ne csak az első 3 kapjon jutalmat, hanem az első 6 1-1-et, bár szerintem ez baromság
Dátum: 2009.11.29. 11:21:27
Hát hajrá, nyissatok neki topikot, lehet ötletelni stb. Érdekes módon a leszarozott "békés" világon valahogy mindig akad lé az embereknél. 4-6k lés rablásokról hallok 50. szint környékén.

Term be kellene tenni valamit, hogy ne lehessen 0 léket rabolgatni....

Mivel megint lepontoztatok 6-os átlag alá, így nyissa meg a topicot aki akarja!
Dátum: 2009.11.29. 11:11:04
Várható, hogy ezentúl a varázslók is tudnak lélekszívni. Tudsz másról? Mert akkor ide az infót!
Dátum: 2009.11.29. 11:09:33
Kérlek fejtsd ki nekem, hogy portyagömb nélkül, ha óránként gömbözöl, akkor miben ér hátrány, hogy maximum 8 óra öreg információt látsz a kvízmennyiségnél, és nem látod a TP csíkot?
Konkrétan SEMMI vesztesség nem ér kb egy normál embert, csak egy ürügy, hogy megint mért sírjon vállvetve az összes top rabló, miközben bele se gondol mennyire nem érinti őt ez az exploit helyrerakás.
Dátum: 2009.11.29. 10:59:55
Komolyan minden póknál van portyagömb, és csak azzal lehet lét szerezni? Vagy ez valami vállvetve sírjunk a portyagömb exploit mellett mozgalom?