Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2009.12.01. 07:29:37
Mi számít scriptnek?

Egy gmonkey addon?
Egy autoklikker?
Egy reloader?
Egy képernyő változás figyelő?

Ha mar csak azért lep be valaki 3-4 naponta, hogy ellenőrizze, hogy jól működnek-e a scriptjei, akkor minek játszik???

Másik téma a szavazás, engedjünk rá szavazó scripteket, hogy a "megfelelő" eredmény jöjjön ki? Neadj isten a lustábja regeljen n+1 accot manuálisan, hogy legyen neki "kellő" szavazat?
Dátum: 2009.11.30. 18:47:41
A "békés" világon nem maxol be 30%-nál a nyeremény, ha egy farmer szövit megtámadsz egy sokkal erősebb szövivel akkor 15%*38-as arányt is rabolhatsz, csak a két kút közül a kisebbik határozza meg az elrabolt lé mennyiségét!
Persze mikor mondtam, hogy a sima világokon is be lehetne ezt vezetni le lettem hurrogva, mert ez a"béké" világ "védelme"
Dátum: 2009.11.30. 18:16:49
http://vegzetur.wikidot.com/vilag3

A lélekkútból zsákmányolt LE (15-30%) egy szorzót kap, amely a vesztes győzelmeinek száma osztva vereségeinek száma, de legalább 0.2.
Dátum: 2009.11.30. 18:15:21
Mindenki magának számolja...
Dátum: 2009.11.30. 18:10:59
Rene, miután beszéltünk, én is jeleztem Miklósék felé, hogy ez a szitu. Több ötletet is leadtam, hogy mit lehetne csinálni a dologgal, de sajnos semmi érdemesre nem jutottunk.
Sőt neked is jeleztem skypeon, hogy ah van ötleted sorolhatod...

Jelenleg nem tudok mondani olyan metódust, mely a tényleg háború stat exploitoló hatást kivédi V3-on. Ha van bárkinek olyan ötlete, mely a normál háborúknak nem kavar be, jöhet!

És köszi hogy megint csak minket hozol fel példának, az Illu ugan úgy alkalmazta, és bárki alkalmazhatja még most is...
Dátum: 2009.11.30. 14:36:16
Tájul:

Top iq jelenleg: 366
Top tau jelenleg: 265
Top mágia: 232 (nem mágiára öltözve 205)
Meggyőztél a baseballütős érveddel
Dátum: 2009.11.30. 14:02:18
Kismiska vagy! Én +10% TP-t mondtam neki reggel, erre kinevetett
Milyen taktikai elemet nyír ki?


Az elesettek kárörömét

A háború 2 élű fegyver ha az agresszor rosszul méri fel az áldozatát, ne védjem már érte tök ingyen!


Ha valaki olyan balfék, hogy háborút indít egy olyan szövi ellen, akikről tudni lehet, hogy csak szívás velük a háború, az igen is vállalja a tette következményeit. A kevésbé ésszerű szövik ilyenkor nekiállnak PC-zni, fenyegetőzni, béke csarnokozni stb... Ha elkezdenék tömni szisztematikusan az agreszsort soha többet nem járnátok rájuk az is fix!

Láttam törlést is ebből kifolyólag.


Nem kevés törlést láttam már a másik oldalról is...

Ez butaság. Ez egy tervezési hiba folytán bennmaradt igazságtalanság. Kb. annyira taktikai elem, mint a baseball ütő a sakkversenyen. Ha láma vagy, és vesztesz, még mindig van egy taktikai baseballütőd, amivel szétverheted a táblát.


Nem vagy köteles megjelenni a Sakkversenyen! Ha nyersz megkapod a trófeát, de ennek lehet ára az, hogy az első sarkon levernek érte Star Wars-ban emlékszem rá, amikro a Wuki ellen játszott Luke a holotáblán, volt választási lehetősége
A scara továbbra is taktikai elem, és kapott egy névleges korlátot...
És nem kiheréltettem, hanem levédték ellenem a scarát, hogy ne exploitolhassak vele

De ez messze nem ide tartozik!
Kiürűlne a v1 és v2, talán még a V3 is
Ebben mi az ellenoldal?
Ha őt támadják védve van, nincs ellenoldal.

Az már inkább ellenpont, hogy ha benyomja a gombot 24 órán át nem jöhet ki a hatása alól, de ekkor ha ő támad akkor se kap se TP-t se LÉ-t...
Az a szép egy stratégiai játékban
Sajnos rengeteg kevésbé kombináló játékos van, vagy egyszerűen nincs idejük erre. Term egy füstös kocsma jöhet
Prisma annyit hangoztatod a fals szemléleted, hogy el is hiszed amit írsz?

-A javaslat egyoldalú, kinyír egy taktikai elemet, és nincs ellenoldala, így semmiképpen nem támogatnám.
-A háború 2 élü fegyver ha az agresszor rosszul méri fel az áldozatát, ne védjem már érte tök ingyen!
-A leveretőkön háborús bosszú csak a stratégiailag gyenge játékosokat szivatja, ha igazán profikon próbálsz háborúval bosszút állni akkor meglepődve fogod tapasztalni, hogy az egész szövi óránként koppan rajtatok, hogy 3 nap alatt maximális kárt okozzanak. (Nekik maximum kútméret a bukta, neked többezer TP )
-A TP tömés egy taktikai elem, lehessen ellene védekezni, de legyen hátulütője, és költsége is!
-Az általam javasolt szaki is ad egy kontrolt a játékos kezébe, eldöntheti hogy hagyja magát "tömetni", vagy kifejleszti a szakit...
Óránként benézek osztva némi tp-t, ez ellen mi az ellenreakciód?
Benyomod a katakombát? Fellépek 5-6 szinttel feléd, és mire kimászol, még több TP-t osztok, mert sokkal magasabbról kenődök rajtad?
ráadásul totálisan tönkrevágtam a játékélményed ezzel... És én is vagyok olyan fanatick, hogy ha felbassza az agyam valaki, képes vagyok 1-2 hónapig csak térkapuzni (annak a legfixebb a lé/tp aránya )!
Lényeg a lényeg, az egyetlen maradandó károsodást okozó, játékélményt romboló metódus a TP tömés, a VU célja pont az volt, hogy ne legyen maradandó károsodást okozó hatás a játékban. (Vagy rosszul tudom?)

Mondom én, hogy legyen egy szaki ami lehetőséget ad a védekezésre!

Tegyünk be egy szakit, ami portyánál annyi %-al csökkenti a kapott tp-t portyában, mint amennyivel kevesebb lét szereztél ahhoz képest ami a sebzés/sebződés alapján normális lenne (háborús hatalom tornyás képlet?) * szakiszint%. Hátulütője, hogy ha többet rabolsz, akkor is növeli a TP-t. Mindenki kifejlesztheti, taktikai elem, de kétélű fegyver!

Azaz 100-as szakinál ha 0 lé-t szerzel, akkor nem is kapsz TP-t! Viszont ha 5k-t kéne szerezned, és 50k-t rabolsz, akkor 10x-ezi!
A kapituláció a saját szövitársaimat védi, majd kiugrok a szöviből és addig tömlek, míg bele nem zöldülsz.

Nem beszélve róla, hogy messze nem fedezi a háborús vesztesége a tömőknek azt amit te beszívsz. SŐT én az ilyen "bosszúból" megtámadott szövi helyében 3 napig gyógyitallal támadnám az egész agresszor szövit, csak dőljön befelé a tp nektek 0 lével, cserébe bukunk 2 napi lélekkút regent, és könnyen 15% alatt tartjuk magunkat? (Komolytalan, maximum lélekkútnyit bukhatok ugye, ami 2 nap alatt beregen...)

De mért adjak tippeket a pókok ellen?
Ez mekkora baromság... Azonnali kapituláció, és béke csarnok, esetleg még némi pc is jöhet.

Csak azokat lehet megszopatni háborúval, akik hagyják magukat!
Almási Viktor megírta, hoyga rendszer TÖKÉLETES, szóval tuti szarul látjuk a szitut

Amúgy van védekezés a leveretés ellen is, légy 15% alatt, és búj el katakombába
Nem csak lehetőség, én pl éltem ezzel a fegyverrel, sőt V3-on az összes építő így szoktatja le magáról a farmereket... (Ez teljesen rendszeres, hogy egy héten át beletolnak valakibe 4-5 en pár k TP-t, esteleg még le is lövik a blökijeit szerencsével napi 3x.)
A másik oldal szemszögéből nézve igencsak bosszantó lehet hogy semmilyen védekezés nincs a TP tömés ellen. Lehetsz akármilyen jó játékos, ha megtömnek TP-vel...