Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2010.01.11. 16:03:57
kb 10-15. szinttől már csak az elvetemült állatok, vagy akiknek tényleg semmi más építeni valójuk nincs építik majd, ha tényleg 1% szintenként...
Dátum: 2010.01.11. 16:02:08
De ha nem "kattan" be ez a szaki, akkor továbbra is hat az összes +lé-s tárgy.
Ha megnézed a szaki mennyi lénél pótol, akkor beláthatod, hogy puszi a homlokodra azokban az esetekben a bónusz lé amit ezek a tárgyak adtak. Azaz ha bekattan a szaki, eddig se értek szart sem ezek a tárgyak...
Dátum: 2010.01.11. 15:57:47
Nekem tök egyértelmű, hogy szintenként 1%
Dátum: 2010.01.11. 15:22:38
Végre valami ami értelmet ad a háborúnak...
+hp regen
+porta lé 0-ás portyák helyett
+tömés védelem

Bár ilyen szemszögből nem néztem ezt a patchet még, de izgalmas gondolatok
Dátum: 2010.01.11. 15:17:30
Pont a topnak nem éri meg.
A kh-ban van lé (Miklós mondta...).
Nem kh-s célpont nem igazán van.
Megtérülési ideje horror.
Nem lehetnek 30 pp-n mert nincs célpont.

A Topnak baromira nem jó ez a szaki, megsúgom neked...
Dátum: 2010.01.11. 15:04:14
Sznoopy:

támadostt szintje*szaki*0,2*kreatív:

53*50*0,2*(1+50*0,02) azaz 1060

,ha 100%-os volt, de szerintem ez jelenleg bugos, mert nem nézi a lefelé ütés adta lé osztást...
Dátum: 2010.01.11. 14:53:38
Mi köze hozzá az elementálisnak?
Valamint V3-on ezt a szakit is lekorlátozza a V3 alap képlet, azaz ha szar a csata aránya a "kenődőnek" akkor a szaki is szart ad! (Konkrétan 5-öd annyit...)
Dátum: 2010.01.11. 14:35:01
Valamit benéztél
Tullista alapján 95. helyen dekkolsz, ez igen messze van a 40-től...
Dátum: 2010.01.11. 14:21:40
A tul lista a top 40 tulösszegből készűl mindig, csak lusta voltam kiírni.
Ha nem vagy benne a top40 tulösszegben, akkor nem vagy benne a statban...
Dátum: 2010.01.11. 12:13:30
Mivan?

59. szinten 118. szintű epikus cuccot hordhatsz, nincs is ekkora szintű epikus cucc a rendszerben még...

Sznoopy: Az engedmény az, hoyg akár 1-es felejtéssel is lefelejtheted a VF-et 2 hétig elvileg...

Szentély:
http://vegzetur.wikidot.com/gyogyito-szentely
Kérem tölteni az építési költséget... (Mondjuk nem piskóta az 50. szint belőle...)
Dátum: 2010.01.11. 09:37:38
Dozer, ezert kell olyan "felzárkózási" lehetőséget adni az embereknek, mely hatására egy erős középmezőnyig lehet gyúrni relatíve könnyen...

De ha nincs építés korlát mellé, akkor sajnos csak az építő rabszolgákat támogatja a rendszer, azaz semmilyen felzárkozó lehetőséget nem szabad betenni V5-re építés korlát nélkül!
Dátum: 2010.01.11. 09:31:09
Viktor, teljesen igazad van!

V1-en a legelső naptól kezdve dobálom be az 5 csp-ket (Talán ha 3-4 nap felejtettem el...), valamint a térkapuból esett cuccokat:

Jelenleg 558 aranydukátod van.

Esélytelen, hogy ebből lehessen valamit venni...

A bérlet, epikus szövik, valamint az ismételhető küldik teljsen szétvágják fair licit lehetőségét!
Dátum: 2010.01.11. 08:59:24
Előbb utóbb beáll az az egyensúlyi állapot, hogy annyira drágák lesznek a cuccok, mely árnál már bárki elvihet valamit.

Ha 1500 dukát egy tárgy, és valaki vesz egyet, akkor mire 1500-at megint összeszed, addigra tuti vesz az is valamit, aki folyamatosan gyűjtötte a dukátokat.

2 dolog van ami sántít:
-A jelen aukciós tárgyak messze nem érnek 1500 dukátot
-A közép és aljmezőnyben nem érték magában a csp, csak a lé/tp arány, így nekik "ingyen" van a mosogatós dukát hosszú távon.

Szóval megint csak az élmezőny szív az aukcióval, de ők meg a legelején kezdhették a gyűjtögetést, és már rég élvezhetik a tárgyak pozitív hatásait...
Dátum: 2010.01.10. 22:22:18
top40 tullista alapján.
stat min/max
Erő: 100/250
Támadás: 97/280
Védekezés: 175/290
Egészség: 90/185
IQ: 169/300
Mágia: 69/160
Taumaturgia: 143/250
Szerencse: 132/217
Dátum: 2010.01.10. 17:13:01
Melyik szinésznő édesapja Jon Voight?
Sandra Bullock
Penelope Cruz
Jennifer Lopez
*Angelina Jolie

Ezt tudni kéne iq-ból? Amúgy meg kit érdekel, esetleg hányas lába van?
Ebben különbözünk, nekem az is komoly adrenalin fröcsi, ha valami pozitívan érint, és nem zavar, ha a semlegesből csak pozitívba mehet az élmény.
Ellenben nálad az a menő, ha azon izgulhatsz, vajon szopni fogsz-e...

Különösen azért nem érzem a v1 és v2 rendszerét bosszantónak, mert a harcrendszer randomja miatt az is szívhat néha aki toronymagasan erősebb mint a másik, ilyenkor bukni pár tízezer lét, mert peches voltál, az minden csak nem játékélmény! (Mondjuk az adrenalin szintet tuti ziher megemeli, de nem pozitív értelemben!)
Dátum: 2010.01.10. 12:35:16
A 100 epik szerintem is értelmetlen, viszont egy legyen 20 bajnoka a szövinek feltétel...
Ezért jó a V3-as rendszer, ha el is kap a "pók" akkor se fogod úgy érezni, hogy most törölsz mert eleged van belőle hogy folyton lerabolnak...

Pont most volt egy szitu, előfordúlhat hogy néha az embernek el kell mennie a géptől pár percre, mert valami történt, egy V1 és V2-őn több tucat cspnyi lé vesztést is jelenthet miközben a TP ottmarad a karinál...:

12:04 Lucyferr1 X Te nyerted a csatát.
A jutalmad 84891 lélekenergia és 37 TP. Csata leírása

Másik oldalról:
A csatában összesen 945 sebzést okoztál, és 844 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 49147 lélekenergiát.

[12:11:31] na jó V1 kari del
[12:13:34] k... a... akkor jöjjön ha van HP-m
[12:13:39] akkor elkenem a pofáját
[12:14:02] na jó nem kell a sok idegeskedés törlöm azt a karit a bűnbe
[12:14:43] és nem is támadhatom a nyavajást...
Dátum: 2010.01.08. 23:27:12
Danka, bent hagytam a cégnél, és fáradt vagyok hogy kigondoljam újból. Valahogy így nézett ki amin törpöltem:
minimum bónusz+(maximum-minimum bónusz)*(szerveridő-kariidő)/szerveridő*(maxszint-kariszint)/maxszint
És nem +csp-t ad hanem ennyi %-ot lé és tp-re vadászatnál, hogy ne az idő függés nőjön.

-Kristlyosítót építő rabszolgákra nem gondoltam, az kihúzva.
-Léért őskő beleférne, ha maximalizálva lenne a vehető őskő, és törlésnél nem lehetne átvinni? Nekem sok lenne már a még egy szerver őskővel... Biztos önző vagyok, vagy csak csóró?
-A prém tagság most is ad 10% csp-t, de ott kell ülni és vadászni, figyelni stb... Sziívás az egész, ráadásúl POk kariknak szart se ér. Ha +10% lé/tp lenne pl és nem +10% csp vadászatra akkor az jó lenne, mert nincs időfüggés, de akkor a Pók karik továbbra se fizetnének be a középmezőnyben. Éppen ezért a +5/+5 MINdENRE ösztönzőbb lehet mint a +10% csp...
-Esetleg az inspirációt betenni a prémium tagságba feature-kent?
Dátum: 2010.01.08. 22:31:11
Na jó, nézzük ezeket a szabályokat

-1/3-os manakonstrukció: Ez a megkötés magában kevés Úgy is tároljátok mennyi egy karakter össz szerzett léje. Egy karakter max annyit építhessen teljes hatásfokkal, amennyi az össz szerzett léjének x%-a+konstans (hogy alacsony szinten se legyen gáz), a felett az beépített lé/mana hatásfoka drasztikusan csökkenjen le (mondjuk 100-ad részére). Az építő karik, a manakonstrukciós szövik és a háborúk is értelmet nyernek hirtelen, és nem lesznek "hangya" szövik sem, valamint taktikázni kell majd az épületek sorrendjével is!

-gyűlöletek: nem kivenni kéne, hanem duál kasztot csinálni a segítségével! Ha kifejleszted 15-re, akkor megkapod annak a hordának a bónuszát is.

-Kreatív: Értem én, hogy a bónusz lét ki kéne iktatni, de ne így. Amennyiben lesz léképlet a V5-ön mint a V3-on, akkor növelje a képlet maximumát a kreatív 2%-osan mint eddíg, de ne növelje a rabolt lét! Képlet nélküli világ esetén növelje a vesztességet is, ha már 1%-os szaki!

-Kivégzés: Ne adjon portya lét, de nőjön a hatásfoka. 400-as kivégzésnek sincs értelme 70. szinten amikor 15k életponttal rohangállunk már!

-aukciós bérlet: A 2x-es is brutál! Javaslat: Amennyiben valaki csp-ért vesz dukátot, úgy 3x-os mennyiséget kapjon.

-ép regen növelés: ez csökkentené a zafír horda bónuszát, növeli az időfüggés vadászat közben, és ettől nem lesz több portya célpont Az alap elképzelés jó, csak: Minden kari kapjon alanyi jogon akkora regenerációt (Kör közbeni gyógyító effektre gondolok!) ahanyadik szintű.

-Épület bónuszok: Szerintem fölösleges ennyire túlbonyolítani. Egy kari maximum annyi bónuszt kaphat védőfalból és gyaktérből ahányas a szerencséje. Nekrofunból szerencse/4 iq-t...

-Portyáért kapott TP: Ennek a piszkálását csak akkor tartom lényegesnek, ha nem lesz portya képlet. Ebben az esetben a karakter vadászatakor kapott lé/tp arány (Amilyen arányt egy azonos szintű, normál lény adna irányított vadászattal...) alapján adnám a tp-t a rabolt lé után. Lefelé/felfelé ütés úgy menne mint vadászatkor a prefixumok...

-V3 portyarendszer: A portya képlet alkalmazásának van értelme, de én a képletet csak a portya alap rablásra alkalmaznám. Minden portyanövelő hatást a képlet maximumának növelésére lehessen használni, nem csak a kreatívot és a gyémánt bónuszt. A lélekszívó állat felszerelések, epikus cuccok, átokpiramis hirtelen iszonyat fontos portya kellékekké vállnak! Miközben a képlet minden pozitívumát élvezhetik a játékosok!

-Állatok elnyelése: Rengeteg vita volt róla, szerintem elég lenne azt megcsinálni, hogy egy blöki nem adhat több alap elnyelést, mint a karakter szintje, és ugye erre jön rá a szintből adódó szorzó (0,5+0,2*szint/15). Az e feletti rész adódjon hozzá a mágia elnyeléshez...

-Inspiráció: mind a szint, mind az eltelt idő benne kéne legyen, és annak is kéne adjon bónuszt aki az élen halad.

-Vadászat: A helyes kvíz ne 10% lét adjon, hanem -10% mp-t, és a kvíz medálokra is vonatkozik ez! Term x helyes kvízenként járjon a lé, vagy a kvízkérdés feltételi lehetőség! időfüggés, kvíz medál sírás, kvíztöltési sírás megoldva

-Transzplantáció, ultraspecializáció: Aki hamarabb eléri az szinte behozhatatlan előnyre tesz szert, így másról se fog szólni a szerver eleinte csak az akadémia felépítéséről (A tanulás feltétele bővüljön ki egy szintkorláttal! Pl max akkorára tanulhatja meg a szakit amekkora a szintje-30!)

Eretnek gondolatok?:
-Nekem nagyon tetszett az angol bétán, hogy lehetett léért venni őskövet. Azonos áron lehessen itt is venni max annyit egy karakter életében ahány napos a szerver+a karakter szintje.
-A szerver legelejétől kezdve ne lehessen felvenni epikus ékszert amennyiben annak szintje nagyobb mint a karakter szintje
(esetleg lehet bent szakértelem majd mai ezt kijjebb tolja?)
-Ha 15% felett vagy, akkor óránként annyi lé termelődik ahanyadik szintű vagy...
-Az ajánlási rendszer csak őskövet adna, lét nem
-Az energiakristályosító adhatna őskövet, és nem kiégett őskövet
-A prémium tagság adjon 5% LÉT/TP-t amikor kapunk valahol valamelyiket