Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2010.03.30. 08:07:47
Jólesz ez!

Mar csak kéne egy elmentett forrás a "lila" végzetúrból, hogy be lehessen lőni erősen old stilera...

Valakinel esetleg elmentve némi forrás?

Stlylish+adblock es meg is vagyunk

Let. az ötlet jó, megnéztem, de az én stílusomat felülírja
Dátum: 2010.03.26. 20:08:21
Én egyértelműen ingyenesnek tennem be azokat a funkciókat, melyek valamilyen scripttel kivalthatóak, így a scriptezők bekaphatják Hogy a munkát azért elismerjük, legyenek mondjuk 50 csp/ 10 ősköves gyorsítások melyek 2 funkciókat tartalmaznak...
Valamint egy 50 őskőért vehető "bónusz" packot, mely olyan elemeket tartalmaz, melyek szerver oldaliak. Azaz semmilyen script nem tudja őket kiváltani, és csak akkor működnek, ha prémes az illető.

Scriptel nem kiváltható "szerver oldali" bónuszok:
-Az összes csp-dnek kitöltheted a kvíz kérdésit előre (pl pihenés alatt, amikor van rá szabadidő...)
-Autómatikus sajtolsz, ha elfogsz egy lényt, és bekapcsoltad (Időfaktor nélkül!)
-Vadászat alatt is epikusozhatsz/entitásozhatsz/térkapuzhatsz
-Leáll a vadászat, ha maxon van a kaland puffer (beállítható)
-A lélekkufárnál beállítható, hogy minden belépéskor, amennyiben aznap nem vettél gyógy/manaitalt őskőből, akkor melyikből vegyen autómatikusan
-öltözködés váltás +x slott
-Az entitás puffer nő +1-el

A szerintem "ingyenes" azaz kisgyorsítás kategóriák, azaz laza scriptekkel megoldható:
-x% felvidítása
-öltözködés váltás x slott
-1 a beállítások menüben állítható linkre mutató + gomb a főmenübe (ez lehet italvásárlás, epikus ütés, akármi...)
-tul és szaki pluszra (zöld gomb) klikkelve megkérdezi mennyivel akarod növelni egyszerre
-gyógyitalok vásárlásánál egy mennyiség megadása lehetőség
-összes nem harcoló állat kennelbe gomb

Továbbá kellene még:
-Térkapura +szint lehetőség
-PP pontra egy 4. gyorsítás funkció (Tudnám, mért csak a csp puffer nőhet gyorsításból?)
Dátum: 2010.03.26. 12:51:40
Mert nem lehet megcsinálni felhasználóbarátra?
Felvidítás x%-ra, alapból 100%, de átírható a kívánt %-ra, mely minimum annyi amennyi a blöki aktuális morálja, max 100...
Dátum: 2010.03.17. 19:14:06
.
Dátum: 2010.03.17. 19:06:01
.
Dátum: 2010.03.15. 10:05:10
.
Dátum: 2010.03.15. 09:20:17
Házastársi piszkatúrák


Drágám, nem lehetne mégis elvetetni ezt a gyereket?
- Na de Lajos, már elmúlt 10 éves!
- Akkor legalább azt a rohadt hegedűjét?

Apróhirdetés!
Egy férfi felad egy hirdetést: Feleséget keresek!
Másnap kap száz levelet, mindegyikben ez áll;Mit szólna az enyémhez?

Fürdetés!
Az anyuka fürdeti a kisfiát, amikor az megkérdi:
- Anyu! Ha megnövök, nekem is két fütyim lesz, mint Apunak?
- Ugyan már Pistike, honnan veszed, hogy Apunak kettő lenne?
- Amikor pisil, akkor mindig a kicsit veszi elő. Amikor meg megjön
a bejárónő, akkor a nagyobbikat...

Határnál!
Kovács úr és felesége kirándulni megy.
Kovács úr megkérdi a vámostól:
- Aranyat lehet átvinni?
- Lehet.
- És 120 kilót?
- Azt nem.
Ekkor odafordul a feleségéhez:
- Hallod aranyom? Te itthon maradsz.

Délibáb!
Milyen valójában a házasság?
Olyan, mint egy sivatagi délibáb.
A távolban paloták, pálmák, tevék látszanak.
Aztán mikor közelebb érsz, akkor eltűnik a palota, a pálmák és kettesben
maradsz a tevével.

Zöldségesnél!
Egy nő dinnyét vásárol. Vagy harmincat megnyomkodott, szagolgatott,
mire a zöldséges:
- Legközelebb a férjét küldje el vásárolni, az nem válogatós.
- Miből gondolja?
- Ha az lenne, nem magát vette volna feleségül.

Játszunk papást-mamást!
- Játsszunk papást-mamást - javasolja Móricka a kis Ernának.
- Jó, kezd el te!
- Bár sohase vettelek volna feleségül!

Bosszú!
Összeveszik a házaspár, a férj dühösen kiabálja:
- Ha meghalsz, a sírkövedre azt fogom íratni, hogy
Itt nyugszik a feleségem - olyan hidegen, mint életében
A feleség dühösen vág vissza:
- Ha te meghalsz, én meg azt íratom a sírkövedre:
Itt nyugszik férjem -olyan mereven, mint még soha
Dátum: 2010.03.15. 08:15:34
Az időzítésed tökéletes kezdés szempontjából, hogy a legrosszabbat mutathassa neked a játék
Most volt design váltás, (első a játék életében) és hardware hiba is (második 1,5 év alatt).
Elmondható, hogy 1,5 és alatt volt mondjuk 10 macerás napja a játéknak, ebből 8 most van, neked sikerült eltrafálnod

Ha megnézed a supportot, biztos nem tapasztalhattál "más" játékokban hasonló aktivitást, valamint a játékidőre levetített állási időkben ilyen minimális arányt...
Dátum: 2010.03.14. 11:48:01
.
Bocsi, de az értelmetlen kvízkérdésekben mi a játékélmény?
Vagy mi abban a játékélmény, hogy 20-as idomítással 6 óra beidomítani egy blökit?

A játékélmény a számolgatásban, tervezésben, pvp-ben stb van, nem az unalmas, időrabló játékelemekben... Nem beszélve róla amikor 3 perc guglizás után kiderül, hogy rossz válasz volt megjelölve jónak, vagy 5 kérdés zsinórban azt kérdezi, hogy melyik filmben nem szerepelt valami 6-od rendű filmcsillagocska?
KurahBereth, asszem boldog tudatlanságban éltél eddig

Ez egy Webes felületű böngészős játék, ha tetszik ha nem vannak unatkozó programozók, akik különböző fejlesztői felületeken át tudnak "segéd" scriptecskéket írni...

Ha egy WoW-ba vagy egy Lineage-be lehet bot-ozni, akkor hogy ne lehetne már egy sima vu-ban, melynek sima webes platformja van?

Amúgy a várható fejlesztések topikban Miklós vagy 2 napja jelezte hogy jön a kvíz szegregállás, azaz az összeesküvés elméleted megdőlt

Kifejezetten korrekt lépés, hogy valaki nyilvánossá tett egy scriptet, mely drasztikusan csökkenti a döglődő vadászatra költendő időt.
Az első "helperünk" az agyrém VU-s kvízek ellen pont Jerikó volt, most jött még valaki, aki a copy paste-t is lespórolta, de kvázi ugyan az maradt, egy újabb adatbázis, mely nem megy olimpia alatt...

És meg kell hogy nyugtassalak, biztos vannak házi használatú bot-ok, amik megadott időben vadásznak/támadnak/sajtolnak/manakonstruálnak stbstbstb. Minél monotonabb egy játék, annál több kihívást keresnek a fanatikus játékosok, akik sajnálják letörölni a beleölt huf-ot egy világból.
Dátum: 2010.03.11. 13:09:38
Van 117-es elementális, vadász csuka, végzet medálok!

Így is elég elolvasni a kérdést, gondolkozni, kikeresni, e mellé még érdemben kategorizálni is 1 perc magasságú vadaszat mellé?

Valami kegyetlen nagy puffert kéne találni, vagy vadászat nélkül lehessen előre kvízelni, vagy nem is tudom...
Dátum: 2010.03.11. 12:24:07
Ha látnád a toplista elején lévők mennyire nem így érzik... (A KH nem csk móka és kacagás, mióta megjavították a klonozótartályokat...)

Amúgy nem értem mi bajod, a top 20 karit levéve a csp-nek nincs értéke, tök mindegy, hogy egy nap 20 40 50 db van belőle. Azaz a dukát ingyen van, ha csak csp-ből veszed!

Éppen ezért nem ér semmit normál világokon a prémium státusz sem
Dátum: 2010.03.11. 12:00:30
Az volt az igény, hogy akik később kezdenek el aukcuiozni, esélyesek legyenek tárgyakra, na itt az esély
Kocos,

Az első 1k kérdés izgalmas, újdonság hatású
Köv. 5k érdekes
Köv. 5k szükséges, de már unalmas
60. szinttől és 10k kérdéstől meg elmondható: a játék időigénye annyira megnő, hogy az emberek már hánynak attól, hogy kapják a kvízkérdéseket, és már megint vadászni kell menni

Ha ehhez hozzáveszed a kezdeti időszakot, amikor nem volt kvízadmin gyomlálás, és minden 3, sőt minden második kérdés kritikán aluli volt, az összhatás igencsak kiölte a kvíz lelkesedést az emberekből

Többször javasoltam olyan metódust, melynek hatására a kvízre adott választól függetlenül adja a vadász bónuszt a rendszer a karakter szintjétől függő mértékben, de süket fülekre találtam Pedig 50. szinttől kezdve 5 szintenkén fix +1% bónusz rengeteg időt spórolna. Akár olyan áron pl, hogy egy 10-es szintű Alanori könyvtárat fel kéne húzni hozzá horror költségen...

De a Vu jelmondata, hogy kevés időből, ingyen játszható! (Próbáljon meg valaki vadászni 117-es elementálissal vadászcipőben, 1-2 találkozós medállal! Hamarabb lepörög a vadászat, semmint elolvasod a kvízt, nem beszélbve róla, hogy 10 percenként megtellik a blöki puffer ) Mondjuk erre is javasoltam, hogy a vezetőkészséget fel lehessen növelni 75+6-ra, de továbbra is maximum 11+1 lényed lehessen bidomítva max, de ez is lekoppant
Xena, ha te leszólod Vodkáslecsót, akkor rád mit mondjuk?

Amennyiben a "Sima" vadászatot nézem:
Van 2 igen jó lefedettségű nyilvános adatbázis:

http://jeriko.hu/vegzetur/quizlister.php/all
http://kvizvadasz.bodnaar.info/kviz.php

Ezen felül tudok még legalább 3-ról!
Valamint wikipédia, gugli stb.

Szóval aki vadászat közben szán rá időt, és kikeresi a helyes válaszokat, az igen is teljesíthet 100% közelében. Term amennyiben a "nyers" tudása több mint másoknak, akkor kevesebbet kell keresgélnie, és itt tök mindegy melyik adatbázisban! Ha feltételezem a legdurvább esetet, hogy egy admin vadászat közben használja a Behó bázist, még akkor is csak annyi "veszteség" ér hozzá képest, hogy neki kevesebb idő kikeresni a helyes választ az interneten, ezt pedig LAZÁN megérdemlik ennyi fostalicska kérdés gyomlálásáért!

Kvízolimpia:
Az adminok alól lekapcsolják az adatbázis elérést! Azaz kvízolimpia ideje alatt maximum annyi előnyük van, hogy a rengeteg átnyálazott kvízkérdés miatt drasztikusan nagyobb az esélye annak, hogy ismerik egy kérdésre a választ. (Ezért is bőven megdolgoztak!)
Azt feltételezni, hogy a Beholder adatbázist Miklós kiadta valakinek?
Vagy valamelyik admin neadj isten "leszikpázta", hogy kvíz olimpiára meglegyen neki lokál gépen, és ez nem tűnt fel Miklósnak?

Az egész szájtépésnek semmi értelme!
teljes mértékben dicséretes, és megköszönendő a kvízadminok munkája! Mióta hajlandóak a szabadidejüket a kvíz adatbázis "kiszemeletlésére" áldozni, azóta drasztikusan javul a kvízkérdések minősége!

Xena veled maximum abban értek egyet, hogy az adminok megérdemeltek volna egy komoly jutalmat a munkájukért, és mondjuk minden hónapban +1 kvízmedált hozzájuk vághatna Miklós automatikusan, amíg nincs meg a 12 dbjuk! (De még ezt is kivédte Miklós, mert az adminság feltétele kvázi, hogy már bizonyított kvízguru legyél...)
Dátum: 2010.03.04. 10:02:03
Bedzsik, szedj le egy portable ff-et:

http://downloads.sourceforge.net/portableapps/ FirefoxPortable_3.6_Hungarian.paf.exe?download

Ha több infót szeretnél róla:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Mozilla_Firefox,_Portable_Edition

Szépen feltelepíted a pendriveodra, letiltod benne a képeket, vagy használod a stylish addont, és máris hasít a cuccos
Dátum: 2010.03.04. 09:48:23
Érdekes nekem is ilyen ff-em van, és nekem jó...
Tolj egy ctrl+F5-öt, lehet még a régi gomb van chashe-elve neked, tegnap elvileg javítva lett ez a jellegű gond.
Dátum: 2010.03.03. 13:46:46
Direkt kipróbáltam, nekem működik...
Dátum: 2010.03.03. 09:44:58
stylish ff plugin, sajnos mivel az alap design keret mentes, így kissé tagolatlan az eredmény, de átmeneti megoldásnak frankó