Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2010.08.13. 13:57:07
Ne a v1-es teszt világban gondolkozz csak Én pl V3-on tolom, és 91. szinten csoda ha meg tudom tölteni a kamrát néhanapján, de ha zafír lennék, jó ha 5 ember lenne a kamrában napi szinten...

A szint szerinti ismételhető meg baromság. Legkésőbb 60. szintre mindenki lemaxolta magát aki foglalkozik a küldikkel, onnan meg mindenkinek azonosak a küldik! AVn amit alacsonyabb szinten könnyű, van amit magasabb szinten, de összességében ugyan azon küldiket gyúrhattuk eddig is és ezután is...
Dátum: 2010.08.13. 12:43:12
Kozeliteni ugy tudnank a karaktereket, ha a korabbi peldahoz hasonloan minel tobb kuldetest old meg valaki annal nehezebb lenne csinalni oket. 3-4-5 stb. kulonbozo kuldi rotalassal vagy ha az se eleg akkor a kovetelmenyek novelesevel.


Ez frankó, 500 küldinként +1 pl? Bár egyesek egyetlen játékélményét csorbítja, sőt vannak akik előnyben maradnának, mert bőven 500 felett vannak már... Tökéletesen jót sose lehet alkotni

Hogy konnyebben menjen a felzarkozas a rota neluli kuldizest is lehetne fokozatosan emelni 150-rol 200-300 stb.-re.


Ezzel nem értek egyet! Időarányosan ugyan annyit kap mindenki. Mirefel legyen 1 évvel később könnyebb valakinek az élete, csak azért, mert VF-ezik, vagy eddig leszarta a küldiket?

Neked lehet,hogy 100% körüli kábítással ultrakönnyű,de 40% körülivel,nem kimaxolt szívóssággal nem biztos,hogy ugyanaz a kategória vagyunk.Az állatos és a térkapus nem változik,a vadászósokat ezután sem választja épelméjű karakter és a kalandos sem gyöngült sokat.Akkor mi az a 2-3 használható?A kritikusokat sem nagyon tudnám bevállalni pedig a szintemen nem vagyok a legrosszabb.


Aham! Tehát egy 90. szintű karakter akinek nincs más PvP lehetősége csak a KH, legyen összemérhető egy 50. szintű tömeg PvP-s karakterrel? Midnenki játszhat akármilyen taktika alapján, te is felnövelheted a támadásod és a kritikusod az egekbe, jah hogy ez a mágus környezetben nem nyerő? Valamit valamiért!
Tételesen végigmehetünk a küldiken, ha akarod, de sok értelmét nem látom...
Dátum: 2010.08.13. 12:19:09
Csúsztatás ezerrel!

A kihívás pp-be kerűl, ami jön magától. 15-re megpakolva a kamrát napi 25 marad. Azaz napi szinten 20 szikeres kihívást prognosztizálhatsz ingyé.
2 naponta 1 küldetés ingyen kellemetlen TP nélkül, igencsak durván erős cucc szerintem!
Dátum: 2010.08.13. 11:56:45
OFF:
Picit átment személyeskedés felé a dolog, de szerintem még belefér
-Ismételhető küldik kapcsán 2 találkozóval ezelőtt kardoskodtunk először, már akkor "szemet szúrt" a dolog. És ha megnézed Miklós is úgy szeretné belőni a "reformot" hogy összességében az új küldik hasonlóan pörgethetőek maradjanak mint a régiek! Igen 1 ultrakönnyü küldetést bukunk, cserébe kapunk 3-4 használhatót, ez szerintem belefér, sőt üdvözítő, hogy nem egy most azonnal baltával nerfelem a kábítós küldi van az asztalon!
-Az annyit költ rá szöveg meg húzós... Be van tolva a prém, 2 havonta 1x ha geart cserélek, valamint blökiknek osztom a felszerelést. Ha havi 200 őskövet elhasználok átlagban, akkor sokat mondtam! Ez 7 huf/kővel havi 1500 huf nagyságrend...
-Mire mennének a tőkések munkás réteg nélkül? Mégse reklamálnak a hétköznapi hangyák Ferrariért a gyárban

ON:
Látod én nem sajnálom tőled a 26K-t,de valljuk be ez a te szinteden nem túl sok,talán egy fél tul.fejlesztés esetleg 1 szakértelem.Te miért sajnálod ezt másoktól?


Napi 3-4 küldetéről beszélünk, ahol 8-9 szinttel lefelé ütve minimum TP-ből dől be a LÉ. Jelenleg jobban megéri küldiznem, mint vadásznom szaros 3500 LÉ/CSP-ért (Autósajtostúl!). Csak azért vadászok, mert kell az új elfogott lény a küldihez és a 20 kisebb lényes küldi jól jön a pörgetéshez... Akármennyire bagatelnek tűnik a 26k, mellé az átlagban bekapott (nem kívánatos, de sajnos jön...) 30-50 TP küldetésenként eredményez egy 400-600 közti LÉ/TP arányt, amit a vadászat SOHA nem fog a maga 120 LÉ/TP-s átlagával
Dátum: 2010.08.13. 10:45:54
OFF:
"Ha nem prémes" felvetéssel mehetsz a kamrába... A prém tartja el a játékot, azaz a nem prémes játszon ahogy tud, és ne rinyáljon! Nagyon unalmas kezd lennyi, hogy egy 7-8 huf/ősköves játékban folyamatos a rinya! Ha kimész a kínaiba, akkor 1 ebéd árából kijön 100 őskő, ami 15 hét prémium! Aki meg jön nekem a prémesek előnyeivel és a jogtalan versennyel, az gondoljon bele, hogy semmilyen versenyen nem lehet elindulni úgy, hogy nincs a felszerelésre keret, hobbi szinten lehet művelni az adott sportot/hobbyt minimum költségvetésből, de ne akarjon esélyegyenlőséget aki nem áldoz rá!

ON:
Éjfélkor beállok preventuszban és kábítós cuccban, másnap délre fixen megvan a küldi. 0 PP befektetéssel, 0 TP kapással megvan 26k LÉ, na ez volt a durva benne!

Kihivás-os ismételhetővel is ugyan ez a baj, 0 azaz 0 TP-t ad akihívás, ha bármilyen formában bekerűl az ismételhetőek közé, akkor NEM szabad hogy adjon LÉ-t azért a küldetésért! Pörgetéshez jó lesz, dukát termelőnek jó, de taktikai hiba ha lét is ad!
Dátum: 2010.08.12. 15:22:56
Az Entitásos küldi töltelék a kicsiknek szerintem
Az állat szintlépős így horror lesz azoknak is akik +tp-s tárggyal tolják, és lehetetlen azoknak akik a nélkül...
Elsőre meglepett, hogy a kritikus ütéses 60 db-bos mivoltával, mért kell erőltetni még jobban a 100-as szívósságot? Nem lehetett volna egy sima szerezz kritikus ütést 20 csatában küldetés helyette?

Többi szvsz tetszik, bár a bénítós küldetés keményet esik a ranglistán hirtelen, és a kalandos továbbra is használhatatlan...
Dátum: 2010.08.12. 14:07:48
[14:06:08] Dorka: Melyik a 26. szintű fókuszkristály az alábbiak közül?
vörös opál
izzó opál
ősi opál
védő opál

[14:06:22] Dorka: ennek a mertekegysege a megaqrvaanyad


Kérném törölni ezt is...
Dátum: 2010.08.12. 09:10:57
Egy mai gyöngyszem
Ráadásul frissen elfogadott kérdés, mert semelyik kereső nem találta...

Ki volt ő?
rabszolga
ókori tudós
fáraó
király

Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: fáraó


Nem akarom kritizálni kérdés elfogadóit, de egy ilyen hogy kerülhet be manapság az adatbázisba?
Dátum: 2010.08.10. 18:13:54
Lefordítom magyarra:

Miklós szeretne betenni egy újabb PvE elemet, mely PP-t eszik, és értelmet ad a portyának, esetleg háborúban is adna egy alternatívát.

A kezdeményezés dicséretes, az észrevett probléma, megoldási kísérlet jó, de a jelenleg felvázolt próbálkozás sajnos több sebből vérzik, már a defibrilláció se segít rajta

VF-es karik eltolják az átlagot, szingus karik lufik lesznek lé/tp arány nincs latba véve, össz létermelés smafu stbstbstb...

Szóval az "Avatar" hadművelet szükségessége szerintem is fontos, de jelenleg a partraszállás nagyon sziklás terepre érkezik
Dátum: 2010.08.10. 15:10:56
Legrosszabb esetben is 100 huf
Dátum: 2010.08.10. 12:48:57
biztonság, lélekgyémánt, feltámasztás, átokeltávolítás, katalizátor + katalizátor = ultrakatalizátor


Ez a helyes meglátás
Dátum: 2010.08.10. 11:22:56
Minden kategóriából kell az összes +1, mivel 5 kategória van, és az egyiknek tagja a katalizátor, így egy "nagy, azaz 50. szintű épületet igénylő) esszenciához 6 db katalizátor kell...
Dátum: 2010.08.09. 11:13:21
Csak graduval sajtolok, és csak spec graduval:

Speciális
4 db feltámasztás Feltámaszthatod egy ájult állatodat.
3 db katalizátor
4 db lélekgyémánt A kalandok során +20% lélekgyémántot találsz
5 db biztonság A portyázás során ellenfeled büntetője ill. gyilkos szkarabeusza nem lesz rád hatással

Az 5. fajta sehol nincs, de mire lesz elég katalizátorból elég addigra abban is úszni fogok.

Én L2-es drophoz vagyok szokva, ahhoz képest a VU-s drop egész barátságos
Dátum: 2010.08.09. 09:08:22
Éljenek az összeesküvés elméletek!

Szerintem DIREKT nézi a program, hogy legutóbb mit dobott, és csak neked csak most ugyan azt dobja, hogy bosszantson
SŐT mivel a random sose dobhat egymás után azonos értéket, ezért az egész szövit nézi a progi, hogy közösen tudjatok bosszankodni, ezzel növelve a szövi fórum aktivitásotokat

Miklós beígérte már az esszencia katalizátort, melyben válthatod majd a fölöslegest valamilyen arányban, nem hiszem hogy iszonyatos lenne az embereknél lévő esszencia mennyiség, hogy már most ezt kéne sürgetni... (Nálam első nap felépített épülettel van 22 db esszencia.)
Dátum: 2010.08.06. 11:26:45
http://vegzetur.wikidot.com/allattartas

Ráfrissítettem a Szint és tapasztalat részre, ha valakinek van türelme helyrerakhatja benne a linkeket

Továbbá akinek van információja róla, hogy a +tp-s tárgyak és +% relikviák hogy és hol vannak benne a fejlődés képletben, azok ne fogják vissza magukat, és véssék le akár ide is
Dátum: 2010.08.05. 08:22:11
Az aranyos az, hogy a büntető Miklósnak büntető csak
Mivel kevesebb csp lesz a karaktereknél, ezért lassabban lépik a szintet, ezért kevesebb ősköves tárgyat vesznek
Dátum: 2010.08.04. 23:09:06
Roli, éni is vertem egyedűl epikusokat, volt amelyik 20+ gyógyitalt evett, nemtom hány csp-t megettek az entitások, leszarom a büntetőket stb...

Mégse érzem azt hogy össze lehetne hasonlítani a 2 karaktert. De igazad van már nem éri meg téged támadni, annyira sok TP-t adsz
Dátum: 2010.08.04. 11:03:01
Hmhm nem tudok venni egy RC autót, mert nem engedhetem meg magamnak, de biztosítsák nekem, hogy indulhassak RC versenyeken???

Faszikám aki induláskor tudja, hogy hajnali 3-kor nem tud felkelni epiket verni, aki tudja, hogy nincs rá ideje/pénze az ne is induljon V4-en. Sima kereslet-kínálat kereszt, ha a kínálat nem kell a keresletnek, akkor Miklósék se fognak ilyen feltételekkel szervert indítani!

Persze regelnek mondjuk 2000-en ebből 2 hét múlva még csak 20-an léptek fel 5. szintről egy speed szerveren, akkor valszeg leesik Miklóséknak is, hogy ez nem egy túl jó feltétel.

Most ilyen szerver indul, eldöntheted akarsz-e rajta indulni...
Dátum: 2010.08.04. 10:53:04
Endyr a legjobb az egészben az hogy a prém magában nevetséges áron van...
Egy korsó strandon, hidegen csapolt árából meddig is prémezel
Dátum: 2010.08.03. 10:10:26
Mert v5-ön inspirálsz, a kapott LÉ is szorzódik...