Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2010.09.22. 20:09:26
21. szintre 300k építésem volt úgy, hogy szakiztam ezerrel...
Ugye a szerencse növeli a vadaszatot...
Dátum: 2010.09.22. 19:53:16
Talán a legszarabb megoldást választottad, a csekkest...
Néha akár egy hetet is rajta csücsül a posta, majd fel kell dolgozni Tiss-nek a Behonál (mi van ha szabin van, vagy beteg?)...

Paypal-al beér mondjuk 2 perc alatt a zsé!
Dátum: 2010.09.22. 08:53:33
Tetszik, hogy a TP-t szeretné támogatni Miklós, ezzel ösztönözni a szintlépést, de a 80. szinten meghúzott merev határ nagyon nem gyere be nekem...

-Miért nem lehet azt mondani, hogy a köv event után mindenki "megvilágosul", és fejlesztheti az AF képességeket? (Persze ennek feltétele, hogy amint valaki fejleszt egy szakit az összes maradék pontját elveszti!)
-A képességek miért nem lehetnek szinthez kötöttek, vagy egymáshoz kötöttek (mint a mesterti építészet...)?
-Esetleg képesség fa elv is izgalmas lenne, ha x és y képességed megvan akkor fejlesztheted Z-t...
-Végül és nem utolsó sorban miért végesek a szakértelmek maximumai? Legyen exponenciális költségű a következő szint kifejlesztése, hirtelen iszonyat sok matek, és logika kell majd hozzá, hogy mit és hogyan érdemes!
-Hogy a magas szintűek se érezzék "hátrányban" magukat, minden szintlépésnél lehetne kapni szint/x mennyiségű AF pontot, lehet javítaná a szintlépő kedvet, és nem a "bazeg, már megint hipózhatok, megint kevesebb acélpontom" fog előkerülni...
Dátum: 2010.09.22. 08:36:14
Hogy én mennyire unom már, hogy minden topikot tele spam-eltek az EH kontra VF témával

ÚJ SZAKÉRTELMEK A TOPIK TÉMÁJA!!!
Dátum: 2010.09.21. 19:24:14
Azaz mellem gyorsulnak az emberek?
Finom friss husik
Dátum: 2010.09.21. 09:44:42
Valaki tesztelte mar, hogy a fel éves bérlet véletlenül nem duplázza-e a fókuszokért járó dukátot is?
Dátum: 2010.09.20. 22:20:42
Vámpirizáció SOHA nem lesz a vu-ban, azt eléggé megszívta már Miklós a TF-en...

a VF-nek csak a hátrányai maradnak meg


Az EH soha nem fog nekem + portya célpontot adni, még a vf se ad eleget, mert dől be portyából a TP...

Hirtelen lesz taktikázás, logikázás, és nem csak a VF, ez szerintem nem szar dolog! Izgalmas V5 lesz, ahol amúgy is csak EH van
Dátum: 2010.09.20. 20:27:27
Sőt, te idő arányosan több TP-t kapsz, azaz több előnyöd lesz így is
Dátum: 2010.09.20. 20:17:46
A játék "normál" sebességre van tervezve, már rég minden borult nektek a szingu miatt, ez már nem oszt/szoroz...
Dátum: 2010.09.17. 08:51:50
Jutalmad az eseményben való részvételért a következő:

+60 Erő, +60 Támadás, +60 Védekezés, +59 Egészség, +59 IQ, +59 Mágia, +59 Taumaturgia, 335 Kiégett őskő, +5 Szerencse


Szóval a vadászat közben talált kiégett őskő miatt nem kell aggódni. fele annyit ad, mint ahány drakónt leversz...

Miklós jelezte, hogy van egy biztonsági szorzó is a képletben, mely megpróbálja kompenzálni a nem figyelembe vett tényezőket + ad bónusz szerencsét is, amit NEM a betöltött lé alapján oszt a progi, azaz az is kompenzációs LÉmennyiség.

És szabadon idézve Miklóst, akinek büdös az event, be van szarva az NE csinálja! Előre lehet tudni a "nyereményt", el lehet dönteni, hogy ilyen bizonytalansági faktorok mellett tetszik e neked a szajré, és abba lehetne már hagyni ezt a folyamatos rinyát! (Pl nem kurva mindegy milyen színű és nevű medált oszt az event??? Lényeg, hogy egyel több plecsnyid lesz mint a többieknek!)
Dátum: 2010.09.17. 07:57:11
I. kör: fókusz, fél éves bérlet, (Akinek van aukciós bérlete annak lélekkút katalizátor)
II. kör: mágiaelnyelő ?
III. kör: ? ?
Dátum: 2010.09.15. 12:56:46
Ezzel azért vitáznék...

Voltak elemek amelyeket NEM lehet lé-re váltani. 3 relikvia, 5% fertő, nem kevés blöki fejlesztő csata, lén-felül kompenzáló szerencse bónusz.
Cserebe van portya során vesztett le, gyengülés a hosszú event miatt, egyenletesen elosztott tulokat stb...

Aki erre csuklóból benyögi, hogy 80%, az igen komolytalan kijelentést tesz. Rengeteget számolgattuk annó, kis szinten igen is nyereséges volt az event (PÓK-ok most ne nézzenek ide:) ), közepes szinten nulszás, magas szinten meg bukta.
Ráadásul volt egy képlet kompenzáció is, ami megkavarta a számításokat!

Aki ésszel csinálta/csinálja az tuti "pénzénél" marad!
Dátum: 2010.09.15. 09:00:18
TP-t nem kedvelő játékosok figyelmét felhívnám még egyszer arra, hogy lehet láthatatlanul is eventezni, és az event vadászat...

Nem tűnik nagy érvágásnak felvadászni magad, majd benyomni a láthatatlanságot, és úgy eventezni, az amúgy is tragikusan kevés lét lefelezi, de a szörnyen sok TP-t VF-el negyedelni lehet
Dátum: 2010.09.15. 08:57:04
A tárgyak kiesési esélye folyamatosan nő a bemenetelek számával. Úgy kell elképzelni, hogy 1 bemenetel mondjuk 1%-os esély 20 bemenetel 20%, első fázisos relikek adnak mondjuk -10% esélyt, második fázisos relikek -30% harmadik fázisos -50% esély pl.

Azt tudom, hogy én Zarknodon kőkemény 118.-ra kaptam meg a 3. fázisos reliket, és igen pechesnek számítottam vele!
Dátum: 2010.09.14. 19:39:06
Idézet: Birka - 2010.09.14. 14:06:57
Skyperól téma

A legyőzött sárkány pikkelyei között a következő tárgyat találtad: Féléves Inspirátor.


EMBEREK!!!
EZ EGY POÉN! OTT A VIGYOR!!!
Dátum: 2010.09.14. 15:57:22
A porta % szamít!!!
Dátum: 2010.09.14. 14:06:57
Skyperól téma

A legyőzött sárkány pikkelyei között a következő tárgyat találtad: Féléves Inspirátor.
Dátum: 2010.09.13. 11:06:19
Abban az esetben van értelme, ha nem maxol be a V3 képlet alapján az elhozott lé. De lássuk be, vagy maxot hozol, vagy nincs lé az áldozatnál...
Dátum: 2010.09.09. 16:59:39
Első napon indulva az élmezőnnyel 9 szinttel vagyok lemaradva (4-5 hét prémiummal, csak szakizva), +tp-s ékszerek még sehol... Ezzel 178. vagyok a toplistán.

Egy pont 1 hónapos "késéssel" indult full prémes (harcoló) karakter 7 szinttel maradt le. (v5 szabályok alapján 25%-át bukta az 1 hónapnak csp-ben)

Kisebbek a széthúzások, de a tendenciák azonosak... Első 25 helyezett közt már így is 4 szint van!
Dátum: 2010.09.09. 10:02:26
A relikvia beszerezhető, és az is marad! Van is karakter, akinek a nyakában lóg jelenleg is!

A VF bárminemű módosítása drasztikus "bebetonozódást" eredményez!!!

Az egyetlen megoldás szerintem, ha ösztönzöd az embereket egy "jobb" úttal, céllal hogy lépjenek szintet...

Az EH eredetileg hiánypótló volt, most tápot akarnak egyesek belőle. Nem az EH, és rajta keresztül az ismételhető küldetések további tápolása kéne hogy cél legye szerintem.

Otoaak igen is a topik arról szól, hogy le a VF-el, és tápot az EH-nak a VF-el szemben, mert a LÉ/TP így meg úgy...