Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Nem javaslom, kissé elcsépelt...
A következőt dobta ki a kereső kézilaba+büntetőre: (Valami admin igazán takaríthatna...)

Hány méterről lövik a büntetőt kézilabdába
Hány méterről kell elvégezni a büntetőt a kézilabdában
A kézilabdában hány méterről végzik el a büntető dobást
Hány méterről lövik a kézilabdában a büntetőt
A kézilabda meccsen hány méterről dobják a büntetőt
A kézilabdában a büntetőt hány méterről dobják
A kézilabdában hány méteről lövik a büntetőt
Honnan kell elvégezni a kézilabdába a büntető lövést
Hány méterröl dobják kézilabdában a büntetőt
A kézilabdában hány méterről dobják a büntetőt
Honnan kell elvégezni a büntetőt a kézilabdában
Dátum: 2010.10.28. 13:42:59
Összesen 50 csata elég...
Dátum: 2010.10.28. 13:39:12
Amennyiben az speciális, hogy egy PvP játékban az emberek szeretnének csatázni egymással, és nem csak azt lesni, hogy a szingu miatt elszállt szint következtében mikor tűnik fel a szövitárs klónja a portyalistában, hogy végre csaphasson egyet az illető
Dátum: 2010.10.28. 13:22:49
Basszus én se választhatok VF forever, különben elszáll a szintem!
Éppen ezért csak kolonc a nálam lévő 6 itóka...
Dátum: 2010.10.28. 13:14:45
Solina, azt kéne felfogni, hogy egy 10 napos periódus alatt eső ital adta lehetőséget nem "nyitva" hagyni mindenki előtt olyan, mintha kijelentenéd, hogy vagy ott voltál, vagy soha nem lesz rá lehetőséged... Ha e mellé beteszed azt, hogy szerinted mekkora orbitális táp az itóka, akkor saját magad ellen beszélsz! Csak annak lehet tápja aki a 3. fázisban mákos volt vagy mi?
Az ollo effektben lehet igazság, de aki tápos az ezentúl is tápos marad, semmi nem változott. Ilyen alapon semmilyen fejlesztést nem lenne szabad betenni ami ad valamilyen alternatívát a játékosoknak?
Dátum: 2010.10.28. 12:53:35
Félem a kis pecsenyémet, mert megküzdöttem érte!


Ne kurj már fel, szart se csináltál érte! A drakónok karakterhez voltak belőve, azaz nem kelet gyúrnod rájuk így is úgy is lenyomhatóak a komoly munka az volt benne, hogy rányomtál a gomra, és vártad hogy esik-e ital vagy sem. Bár lehet számodra ennyire megterhelő volt szellemileg, hogy van-e életpontod, és nem vagy-e portya -% ban???

Cserébe mákfaktorosan 16 drakónonként esett egy ital, ami 32 CSP!!! Nem előny az, hogy te 32 csp-nként kaptál szint*40 LGY-t? Ezért nem kellett kalandoznod, kp-t költened, kaland szakikat növelned stbstbstb...

Nem egyszerűbb azt kérni direktben, hogy írjanak hozzád 20 misi lét?
Dátum: 2010.10.28. 12:46:24
Gratulálok... 430 bemenetelből 3. fázisban laza 6 italt adott nekem az rnd.
Lehet nyerni ruletten is valamit, meg gyűjtögetni, és megvenni a termelt erőforrásból ebben igazad van. De az ember azért játszik egy társas játékkal, és nem rulettezik, mert megelégszik egy dobókockányi (esetleg 2) randommal, és szereti érezni azt, hogy tehet a szerencsétlensége ellen tudással, kitartással és játékismerettel.
Érdekes módon egyik játékban se vonzó az, hogy leül a banda, majd órákon át nézik ahogy 1 ember passziánszozik!
Dátum: 2010.10.28. 09:39:00
Azaz értelmetlen a számláló, mert valahol 55 italnál van a szerverenkénti maximum.

Én azt tenném be, hogy minden térfordító ital használatnál számláló*x%-al csökken az aktuális pp és csp pontjai száma az illetőnek...

Az event 3. fázisában küzdők sírását meg nem értem. 40*szint*darabszám LGY-t spóroltak a harmadik fázis miatt, akinek esett 56 ital 104. szinten (ezt a valós példát tudom..) annál ez 232960 LGY jutalom ahhoz képest mintha most kéne megvennie, ez nem elég???
Dátum: 2010.10.27. 21:32:58
Ha a csatáid 99%-át nyered, minden kihívást megcsinálsz röhögve, nem tétel miden blökidnek folyamatosan lökdösni a 8 ősköves cuccokat, ha... NA akkor már nem tápol rajtad semmit ez a cucc

Ez ugyan olyan mintha apóknak adnak egy pók2 szakit, rajta szart se segít, de mindenki máson igen!

Miklós szavaival élve: TE TULTÁPOLTAD MAGAD
Dátum: 2010.10.27. 20:30:07
Nézzük csak...

Vannak olyanok akiknek esett 50 feletti ital, és vannak olyanok akik nem voltak a random kegyeltjei, nem csak a 3. fázisban tolták és jó ha van 1-2 italuk. Nem beszélve azokról, akik mondjuk a 3. fázis 10 napjában esetleg nem tudtak masszívan VU elé kerülni. Magyarán egy event eredménnyel drasztikus előnyt kaptak egyesek?
Ez alapvetően hibás elképzelés, ezért igen is üdvözítő, hogy lehet venni az italt. Az ital ára alapvetően borsosnak tűnik.

De nézzük a csunya számokat:
-800/45 az 17,77.
-Azaz 18 nap alatt kéne összegyűjteni 2 ital árát 450 pp-ből és 800 csp-ből. Reálisan a 450 pp-ből 400-at ha nyer egy jobb játékos. -1200 tevékenység 6%-a 72 kaland.
-72 kalandból van pár megcsinálhatatlan, dobható stb. (A legjobbak is dobhatnak el azért kalandokat néha!) Mondjuk maradjon 60 kaland...
-A kalandok átlagosan jó ha hoznak 6 de inkább 5 próbát (Francért nem lehetett írni 8 próbásakat mindenkinek?). Ennek alapján 5,5-os átlaggal számolhatunk 60 kalandot. 330 próbányi LGY "termés"
-Jelenleg 24 LGY egy próba nekem azaz 7920 LGY-t remelek ennyi idő alatt!

Kukk a lélekkufárhoz:
Ár: 3840 Lélekgyémánt

HMHM, ha full optimumon tolom, akkor MINDEN LGY-met Térkifordítóra kell költenem!
További hátrányok:
-Nem mindenki nyeri a portyái 90+%-át
-Az elfogásokat bele se vettem (olyanok nem jöhet kaland!)
-Nem lehet HT optimálisan vadászni, csak dömpingelni
-Vadász/portya ismételhető küldetéseket nem lehet felváltva csinálni (Na ez iszonyatos hátrány!!!)
-Amíg nincs VF addig a térkapu dupla TP-t osztogat, ami nem semmi bukta...
-Vadász dömping alatt drasztikusan megnő a játék időigénye! Cserébe portya napokon komoly ÉP hiány várható!
-Semmi más LGY-s tárgyat nem vehetek kufártól...

Én úgy érzem, hogy ez inkább egy esélykiegyenlítés horror áron azoknak, akik nem tudtak force módon eventezni a 3. fázisban...

Rosszul látok valamit???
Dátum: 2010.10.27. 17:55:19
És akinél van 50++ db?
Dátum: 2010.10.26. 18:10:58
Végül is logikus mivel mindhárom küldetés lett megpiszkálva, és 10 TP-s már van...
Így kaptunk összességlében 10 - 15 - 20 - 25 TP-s küldetéseket, így teljesen korret, KÖSZÖNJÜK!
Dátum: 2010.10.26. 09:57:50
Van egy 2-es regenje is! 2+25+27=54...
Dátum: 2010.10.26. 08:39:07
A küldetés a következő: Legyen 10-es vezetőkészséged, és legyen nálad 3 blöki
Dátum: 2010.10.25. 22:38:20
Azaz 15 és 20 tp

Köszi mindenki nevében, így a 2 közel lehetetlen küldetésből lett 2 komolytalan küldetés (azonos szintre ütve 21 tp jár 42. szinten), lehet pörögni tovább!
Dátum: 2010.10.25. 14:42:44
Idézet: PottomPanna - 2010.10.25. 14:32:21

9.Az élet szép(La vita é bella)


Hopp ezt hogy hagyhattam ki? KOSZI!
Dátum: 2010.10.25. 14:08:44
Egy szóval nem mondtam, hogy ne legyen alternatívája...
Sőt, mivel nekem is közeledik (igaz lassan) ez a 3-as nekem is jó, ha vezetnek be valami megoldást!

1400 csp-t lehet betartalékolni, ha már a konkrétumokat nézzük, és a matematikailag csúsztatott megoldások ellen szólaltam fel
Igen kell az alternatív lehetőség, de az indokok ne csúsztatások legyenek, hanem valós tények!
Dátum: 2010.10.25. 12:20:54
Amikor beneveztél az "élmezőnybe", és felvetted a kesztyűt, automatikusan megölted a saját PvP játékélményed! Vagy megszokod, hogy számodra a PvE elemek maradtak, vagy megszöksz és még időben benyomd meg a DEL gombot...
Dátum: 2010.10.25. 12:18:30
Nekünk 11-es a térkapu, remélem holnap meglesz a 12

Most négy ember csak,mert a többiek szépen ácsingóznak lejjebb körülbelül ugyan ezen indokok miatt.


Mint a bicóverseny befutója, ki lesz az első akinek a "farszelén" lehet majd dobbantani?

Vadászat nélkül is van kaland, pp-ből barátságos portyával, ráadásul TP nélkül Sőt ha úgy nézed, akkor "ingyen" van a 3 gyorsítás, mert 600 csp-t gond nélkül beletömhetsz
Dátum: 2010.10.25. 12:07:11
?

A lé szerző szakik legkésőbb 27. szinten maxosak voltak. Ha eventeztél akkor 31. szinten. Ennek mi köze ahhoz, hogy most 42 vagy?
Ha sok portyát nyersz, akkor sok TP jön, ez minden világon így van. Január óta VF-ezek V3-on, úgy, hogy nem törölt senki a környezetemben. A 4. helyről nagynehezen visszacsúsztam a 9. helyre a toplistán Nem érdekel a büntető, csp-ből gyorsítok stb. Egyszerűen a 99% nyert portya tolja bele a szintet a karakterbe...

Vissza V5:
-Mi baja a kreatívnak? Semmi nem változott, ugyan azt csinálja, csak nem 50 hanem 100. szinten.
-Portyánál, mivel nincs VF, így lehet EH-d, magyarán minden portyában van LÉ!
-Kalandot hol korlátozza a V5 szabályzat? Vagy térkaput hol befolyásolja?

Picit higgadj le szerintem, és gondold végig mire panaszkodsz. A küldik kapcsán ráadásul Miklós jelezte, hogy ha sokan koppantok, akkor szóljatok (4 ember szerintem nem vészes amúgy, V3-on vagy 20-an vártuk a végén az alternatív lehetőséget...). Baraty jelezte, hogy hét elején várható a probléma megoldás, nem érzed úgy, hogy túlpörögted a dolgot?