Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2011.07.21. 11:16:50
Mert a "normál" játékmenet alapján az "egyenletes" szintlépési sebesség minimum 2 szint/hónap (gyakorlatban 2-4), és mert Miklós úgy döntött, hogy nem tápolja tovább az amúgy is lassú fejlődésű tápgépeket.
Dátum: 2011.07.21. 11:09:14
szerinted v5-on hányan tudnak majd kapásból kihúzni egy 25-ös épületet, hogy legyenek szövi küldik?
Dátum: 2011.07.21. 11:04:55
Prisma, ha megnézed a küldiket, akkor 1 hónap alatt megcsinálni egy settet a reális. CSAK akkor kapsz jutalmat, ha a szövi egy teljes settet megcsinál, és ez alatt léptél 2 vagy 3 szintet.
Magyarán te azt mondod, hogy valaki tud úgy lépni egy év alatt 20 szintet, miközben a szövije 12 küldi settet megcsinált, hogy soha nem kap jutalmat? Nem beszélve róla, hogy a "normál" játékmenetet követve havi 2-4 szintet lépnek a játékosok...
Ez a fejlesztés nem a pókok, és lé/tp hajhászok támogatására készül, tessék elfogadni, hogy a "normál" játékmenetet támogatja valami, amiből neked semmi károd nemlesz!
Dátum: 2011.07.21. 09:30:33
Idézet: Őrmester - 2011.07.20. 23:58:36

° X esszencia szerzése helyett jobb lenne inkább X ultra/megaesszencia, így nem annyira egyszerű a dolog.

° A szövetség tagjai nyújtsanak segítő kezet egy beépült tagnak addig, amíg a védekezésre kapott bónusz el nem éri a megsegített tulajdonságainak X %-át!


-A mega esszenciát elő lehet gyüjteni, és amint felveszem a küldit 2 klikkből megvan a küldi. Ezzel szemben az esszenciákhoz csp/pp-t kell bedobni graduval, és ha tetszik ha nem időigénye van.

-Maximális help 50% lehet ez alapszabály. Ráadásúl van 2,5x-ező relikvia, melyel egy tag lazán megoldja a küldit seperc alatt.

Nem hiszem hogy a szövetségi küldetések célja az lenne, hogy 18. szintű karakterek szarrátápolják magukat vele. Sőt szerintem egyszerűen kimaradt a leírásából, hogy AFP-t csak az kaphat akinek megvan a 60. szint...
Dátum: 2011.07.21. 09:26:18
Hell, citadella kapcsán csak egy döntés a szövidtől, hogy 1 fős "halott" szöviket lövöldözzetek. Éppen ezért tartom értelmetlennek a küldetést, és javaslom a cseréjét. (A teljen el 7 nap a küldi felvétele óta kaliberű küldetések nekem nem tűnnek tul bonyinak...)

Az AH-s küldetéssel kapcsolatban vannak fentartásaid, és az indokaid nem komolytalanok. Kis szöviknek megcsinálhatatlan kalibert képviselnek, nagy szöviket meg "áldozatra" kényszerít. Valamint tovább tápolja az ismételhető küldetéseket is. Valszeg az a küldetés is megér egy cserét, ha van elég jó ötlet helyette...
Dátum: 2011.07.21. 09:21:28
Prisma, nem értem a problémád lényegét. Ha valaki tápol mint malac, mert nem lép szintet, az nem kap szöviküldiből hendikep lét. A történet pusztán erről szól. Miklós próbálja úgy belőni a küldiket, hogy ~1 hónap legyen megcsinálni egy settet minimálisan, mely hónap alatt minimum 2-3 szintet lép egy "normál" játékos. Csak annyi történik, hogy aki masszívabban hajt a LÉ/TP-re, az hoz egy újabb döntést, hogy ezzel lemond a küldi lé jutalomról is többek közt.

Tseby:
Azok a karakterek, akik a küldetéssor teljesítésének időtartama alatt végig voltak a szövetségnek, és ez idő alatt legalább 2 szintet léptek, jutalmat kapnak, amit egy gomb megnyomásával vehetnek át a szövetségi küldetések oldalon:


Szerintem ez elég egyértelmű
Dátum: 2011.07.20. 19:19:50
Amiken én módosítanék:

- Arassatok győzelmet 3 háborúban!

BCS miatt ez a küldetés inkorrekt. Ráadásul arra kényszerít, hogy "rabszolgázzuk" a háborúkat.

- Gyűjtsetek X szinguláris anomáliát! (a küldetés ideje alatt portyázással és vadászattal találhattok szinguláris anomáliát a térképdarabokhoz hasonlóan) (X= taglétszám** x 5)

Teljesen lutri, viszont lehetne egy épület ennek kapcsán (mint a térképezés szaki), mely növeli az esélyt... Valamint betenném, hogy x csp + pp használat után rnd függetlenül ad anomáliát. (Az emberek töke tele van már a randommal...)

- Aktiváljátok a Pusztítás Citadelláját 7 alkalommal!

Ellövöm 7x egy 1 tagú friss szövi ellen. Ennek mi értelme? Akkor korrektebb már, hogy teljen el 7 nap...

- Lépjetek szintet X alkalommal! (X = taglétszám x 1)

Rabszolgázás on! Mindenképpen kell bele, hogy csak akkor számolja a szintlépést, ha már feltöltötte a kutat a tag!

Ötlet tetszetős, az egyéni jutalom mértéke nevetséges szerintem (napi 30-80 kp-t kapok ism küldikből, 1 milka az 30 küldi sincs 100. szinten...). AFP nyerstáp értékét még ki kell számolnom,de ezért magamba tömni 2 szintet tuti nem éri meg!
Dátum: 2011.07.15. 11:09:05
Az hogy te nem vadászol a magánügyed. A +1 építés max felé visz, mely igen fontos tud lenni bizonyos esetekben. A végzet medál igencsak jó plecsni, csak te nem tudod értékelni.
Dátum: 2011.07.15. 11:07:15
Megveszem a mozijegyem, elolvasom a katakógust, megnézem a trailert, majd kiderül, hogy egy szar filmet nézek. Szerinted ki a faszt érdekel a reklamációm, ha utána odamegyek, hogy nem erre gondoltam? Rinya habbal, ráadásul a nevezés halál olcsó volt a potenciális nyereménnyel szemben. (Vagy a lottó árát is sokallod a nyereményhez képest?)
Dátum: 2011.07.15. 11:05:11
Jah kérem, nem minden sportoló lesz a dobogón, pedig mind edz napi 3-6 órákat...
Dátum: 2011.07.14. 11:55:36
Szégyellem magam, de Viktor kaptál egy 10-est erre
Dátum: 2011.07.14. 10:57:56
Ez nem együttérzés kérdése szerintem. (Amúgy családapa vagyok 2 (nemsokára 3) kislány apukája...) És nem szekállak, csak arra próbálok rávilágítani, hogy az rnd az rnd, amennyiben kicsi a mintavétel, úgy lehetsz a szerszám rossz végén!
Dátum: 2011.07.14. 10:55:44
Junior??? Ne mondd nekem, hogy a legelső pillanattól kezdve nem volt bent az eventben az átlépési lehetőség! Amint 5 perccel indulás után találtam egy térképet, már válthattam is volna...
Dátum: 2011.07.14. 10:53:48
Idézet: Maci - 2011.07.14. 10:49:52
Mindesetre azért gondolom figyeltétek hogy a térképtalálati esély kiegyenlítő mechanizmusa nem kicsit durván működött, úgyhogy végül csak az átlépések döntöttek..


Ha megnézed a grafikonokat, brutális mennyire jól Éppen ezért nem lehetett masszívan elugrani pontban, és éppen ezért volt, hogy az átlépegetéskori térképszámok túl drasztikusak lettek...
Dátum: 2011.07.14. 10:50:36
Ariel, a verseny most kezdődik. Melyik csapat tud az uccsó 24 órában javítani a helyzetén, kinek van a legtöbb tartaléka, melyik csapatban van meg az uccsó lenület?
Dátum: 2011.07.14. 10:49:24
Junior, az event kiírása egyértelmű volt, a játékosok jelezték is, hogy ma várható végeredmény. Te ennek ellenére toltad izomból, és még a rendszert szidod?

Ki van írva, hogy a villamos szekrény ráz, haverodék akikkel ott vagy mondják, hogy baromi nagy égési sérülés lehet belőle ha belenyúlsz, majd miután lelkesen kotorsz benne, te lázadsz, hogy bazeg megrázott, és a köcsög szolgáltató a hibás???
Dátum: 2011.07.14. 10:46:22
Bazeg 5. szintű vagy, vagy mi??? Egy hónap alatt 150 portya és összesen 800 csp elhasználás az igencsak karcsú...
Dátum: 2011.07.14. 10:34:22
Nézd az eventért SEMMIT nem kellett tenned, csak aktívnak lenned.

A mostani kiírás a következő volt:
Ha benevezel az eventre, és aktív vagy, akkor kapsz egy rnd jutalmat.
Térképszakival/varázsvesszővel a jutalmadat növelheted +1 szinttel.

Egyetlen egy dolgot illenék betenni utólag szerintem:
Amennyiben valaki gyengébb/azonos jutalmat kapna, mint amilyenje már van, az annyi végzet medált kap amilyen szintű jutalmat kapott volna amennyiben van varázsvesszője. Így a hajtók/10 őskövesek megkapnák a "jutalmukat", és az event továbbra is maradhatna egy fun event morgások nélkül.
Auri, amíg csak bónuszt adsz a vadászatnak, és meghagyod a 0 tp/baromi sok lé variánst ism küldiből, addig semmi nem fog változni...

Ki az a barom aki egy közel végtelen lé/tp-t hajlandó eldobni akár 3x-os vadászatért?

Tegnap megkaptam, hogy azért tartják az emberek szarnak a vadászatot, mert pár "hangadó" (köztük én is) ezt szajkózzuk, és mivel sokszor mondogatjuk, ezért elhiszik az emberek... Este gondolkoztam rajta, de jelenleg a top 20 karaktert kivéve nem tudok mondani olyan réteget, ahol a vadászat "megéri" a portyázással szemben. Doomlordon 8. szinten 30 lé vs 1-2 tp-ket hoztam egy teljesen inaktív játékos állományon, ami horror szar "pók" teljesítmény, de még ez is többszöröse volt a vadászat adta lé/tp-nek Később ez az EH, kreatív, kivégzés, lélekszívás stb hatására még jobban bepörög, és ezzel szemben van egy VF, ami mellett lehet portya küldizni.
Az hogy valaki nimand aki alapvetően elbassza a stratégiáját kap 6 tult szintenként? Hol érdekel, amikor szintenként 2x-7x annyi lét termelek??? Az egész topiknak semmi értelme ilyen szempontból. Miklósék kódolnak egy sort, betesznek egy "boostot", de a gyakorlatban ez nem módosít a problémákon szerintem. Továbbra is -8 -9 szintre fogunk ütni minimális TP-ért, vagy direkt vesztünk 0 TP-ért, és pörgetjük az ism küldiket....
Törlés Ma, 22:20 Wart DarkShadow A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 1731 lélekenergiát. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 22:20 Wart Senkise A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 1731 lélekenergiát. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 22:20 Wart SanAndros A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 1332 (+60) lélekenergiát. Csata leírása Csata megosztása

10-13 csatából megvan a 60 krit ütés buzogánnyal, amiért fizet 34k lét. És kurva rendes vagyok, mert 12-14k lét kapnak értem, majd a végén még én is jól járok. 0TP-ért 10k lé nálam, az ellenfeleknek meg boldogság, mert nem vagyok genyó 0 lével támadni (V3 megengedi...)