Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2011.08.16. 14:14:59
Arra azért kíváncsi lennék, hogy jött ki az Miklósnak, hogy a 0 TP-s portya főleg V5-öt érinti...
Ráadásul logikai bukfenc van a mondatban, mivel a VF sehogy nem lehet "pariban" egy 0 TP sok lés taktikának

A 180 TP-s megoldás meg engedmény, bár továbbra se csinál semmit
Dátum: 2011.08.16. 09:44:57
Jelenleg ez a 2 dolog érint V5-ön: a felsoroltak közül:
-25%-al több AF-et kapok, ha vadászok (Küldik miatt kell azért néha )
-Hosszabb vadászattal itt hagyhatom órákra a karit vadászni

Amint meglépem a 60-at még pár dolog fog. Viszont V3-ön kaptam 25% rezit, mivel 79,4%-ban caplattam, és az összes fejlesztés szólt nekem is. (Igaz a 160-as szint feletti tárgyak/extrém szintű epik cuccok még nekem is sok )

Fear egy új játékosnak most is tonnaszám vannak újdonságok a játékban! Sőt ott tartunk, hogy túl sok van, és mire az egész karakterét átlátja, törölhet, és kezdhet új karit, amit "helyes" úton nevelget... Az se jó, ha egy játék túl bonyi a kezdetek kezdetén is!

Az, hogy nincs friss célpontod, 2 fő okból van:
-A pokica haverjaiddal ellehetetleníted a játékukat
-Logikusan a legfiatalabb szerverre regisztrálnak a "beeső" emberek, nem a "teszt" világokra. Ráadásul ott még inspiráció is van...
Dátum: 2011.08.16. 09:29:42
Én ezzel szemben keresem az érem naposabb oldalát A francnak keseregjek, ha lehet ez kevésbé "szv@r" is? Kis szemlélet váltás, számolgatás, hogyan lehetne ebből hasznot húzni az új rendszerben a többiekhez képest... Ha több oldalnyi ötletelés nem volt elég meggyőzni Miklóst, akkor nem most fogjuk feltalálni a spanyol viaszt, mentsük ami menthető!
Dátum: 2011.08.16. 09:22:30
Leírtam, elmondtam a véleményem, lobbiztam ezen megoldás ellen, ha elolvasod a topik elejét. Szerinted mit kellett volna még tennem???
Dátum: 2011.08.16. 09:18:58
NEM TILOS SZINTET LÉPNI, elérni a fejlesztéseket!
NEM TILOS SZÖVETSÉGET VÁLTANI, elérni a nagyobb épületeket!

Max nem optimális, nem kedvre való stb...

A játék első 80 szintjét tekintve drasztikusan megnőttek a játék adta lehetőségek mióta én arra jártam. Sőt megsúgom neked csak 56. szintű vagyok V5-ön, és most is élvezem némelyik fejlesztés előnyét most is. Arról nem a játék/rendszer tehet, hogy egyesek éveket töltenek egy adott szinten, ezzel saját maguk előtt vágják el a fejlesztéseket!

A rezire visszatérve 75% konkrétan 1,5X több mint az 50%! Ergó megnőtt a rezink, ez tény. valamint az se jó, ha minden képlet és korlát ismert, így is óriási kedvezmény egy 50%-os engedmény!
Dátum: 2011.08.16. 09:04:47
Látom követted a topikot

Én találtam ki, én kódoltam le, sőt én tolom le a torkodon is!!! Sőt ma bekerül, hogy if Winchi nyer akkor portya TP=TP*5!

Maximum Arielnek van igaza abban, hogy "hibás?" vagyok azzal, hogy morogtam fórumon a 0 tp-s vesztes portyás exploit miatt!
Darahnak amúgy igaza van, van végre nyereg a lovon, de ezen meg a derekam fáj

És tartom a véleményem, hogy összességében semmit nem változott, aki erős volt az marad! A karakterek közti difi ezzel nem változik. Ahogy már többször is leírtuk, aki tud játszani az ezek után is tudni fog, max más utakat kell keresni, és nem a megszokott sablont tovább pörgetni...
Dátum: 2011.08.16. 08:55:46
Vannak olyan csomagok/intézkedések, melyek a rendszer szempontjából kellenek, de a "nép" szempontjából elfogadhatatlan sarcnak tűnnek. Lásd Görögország...
Így is meglepő, hogy 5 felett van a pontszáma ezen postnak. Ki az a balfék, aki megszavazza magának a rosszat???
Dátum: 2011.08.16. 08:53:37
Azt azért halkan, de megjegyzem, hogy a kalandok tele vannak csatákkal, melyek pofátlan LÉ/TP aránnyal tömik beléd a TP-t! Vagy azokat is eldobálja az optimalizátor, és éveket ül egy szinten? Mert akkor egyszerűbb a felette lévő kategóriába felvadászni magad
Dátum: 2011.08.16. 08:48:16
Darah, látom kezded értékelni a 140-et

UWEL, te meg nézd meg a fejlesztések topikot, mielőtt ekkora baromságokat beszélsz! Bár lehet, hogy a 3 éve a 20. szinten tengődő Pokicák nagyon kevés fejlesztést kaptak, de nem érzem ezt egetverő problémának

Így hirtelen friss ropogós 2 hónapon belüli:
-25-el megnőtt a rezisztanciám
-25%-al több AF-et kapok, ha vadászok (Küldik miatt kell azért néha )
-Van KH2, ami 100%-os bővülés
-Vannak új térkapus fókuszok/ellenfelek (Nem is szarok...)
-Végre nem basztat a KH vadászat közben/nem töm tele TP-vel, mert egyszerűen kikapcsolhatom
-Hosszabb vadászattal itt hagyhatom órákra a karit vadászni
-Ládikóval az is tud kiégettel befizetni, aki eddig esélytelen volt!
-Bőrkeményedés okán már tartható a blökik ÉP-je izommágus környezetben is, nem kell folyamatosan gyógyítani, és figyelni

Szóval lehet morogni meg puffogni, de fejlesztés az van bőven, csak egyesek napi 24 órás vakációs pörgésben vannak, így csak azt veszik észre, hogy napi 3 dolog nem kerül be! Bezzeg aki 2 hét nyaralásból megjön az csak kapkodja a fejét, hogy mi, hogyan, hol?
Dátum: 2011.08.16. 01:05:31
Mondhatsz amit akarsz, szőrén ülve törte seggünket a paci
Dátum: 2011.08.16. 00:23:05
Leonard, ha holnaptól a kalandos küldiért is fog járni TP, nemtom hogy találok benne pozitívumot
Dátum: 2011.08.15. 21:38:15
Fordítsuk meg
Te továbbra is üthetsz csak -8 szintre, egyéni szoc problémád, hogy zavar a TP

És ne érts félre! UTÁLOM a TP-t!!! De ez a változtatás semmit nem változtatott a helyzeten, sőt ha nem fanyar pofával keresem min puffoghatnék, akkor még "jó" elemeket is találok benne...
Tudom, az a "normális", ha valaki pesszimista, depis, és az élő fába is beleköt
Én maradok a "hüjék" közt és próbálom a jó oldalát nézni!
Dátum: 2011.08.15. 21:30:10
Eddíg várhattam hogy valaki felbukkanjon -8 szinten, mert kevés TP-re hajtottam, most üthetek "büntetlenül" -2 és -8 közt mindenkit. Mert a küldilé/140-be beleférhetek.
Igazad van, KÖSZÖNÖM hogy spóroltak az időmmel
Dátum: 2011.08.15. 21:27:49
Paco a "teszt" világokról már töröltem
Amugy, ha egy maratoni versenyen mindenki kap egy 50 kilós zsákot, akkor a "teher" elosztása egyenletes... És mivel a Pók karik így is úgy is az elsők közt futnak, az "előnyük" fikarcnyit se csorbul! Sőt a gizdábbak jobban megroppannak a teher alatt mint a "menők"
A sokak észreveszik, sokak belegondolnak, és sokan kinevetik az egészet, marad pár pók aki itt bőgicsél, a helyett hogy alkalmazkodna az új feltételekhez, és örülne a bebetonozott előnyének?

Most nézem, hogy fórumon is csak 5-10 közt lehet már pontozni???
Dátum: 2011.08.15. 21:08:43
Mijaza háború?

Fear, azért ha megnézed a híreket visszamenőleg 1/2 évre, akkor kurvára nincs igazad abban, hogy semmi nem történt.
Igencsak sok fejlesztés történt még a legnagyobb nyári szabadságolások közepette is amiért RESPEKT Baratynak és Miklósnak is!
Ezzel szemben 2 olyan dolog került be, ami "nerfel":
-Minimum portya TP 1/12 (valjuk be csak 1-2 extrém póknak rondított bele az életébe)
-A PP küldikért igen jó aránnyal (/140 jobb mint az EH maxon, és majdnem VF max) TP-t kap az aki "kiskapuzik", vagy mást se csinál csak "nyerészkedik" a kicsiken

Ki lehet forgatni a fejlesztéseket, de hacsak nem vagy egy kőkemény pók, akkor csak fejlesztéseket kaptál mostanában, és olyan módosításokat, melyek nem érintettek...
Dátum: 2011.08.15. 20:55:22
Cras, 8pp a kábítós és max 9pp a kritikusos küldi
A +lés tárgyak továbbra is hatnak. Nem csak PP-s ism küldik vannak, ott továbbra is kifejtik "áldásos" LÉ/TP hatásukat. És PP-s küldiben is adnak bónusz LÉ-t, amit mint írtam a Fear által említet kisebb "sz@ar" taktikával lehet optimalizálni is
Én nem érzem magam "átverve" se a /140-el se az aranytallérommal/zeon gyűrűmmel/szívósság övemmel, pedig cefetül zavar a TP, de mivel más is ugyan úgy megkapja mint én, így a relatív távolság a karakterek közt nem változik...
Dátum: 2011.08.15. 20:36:22
Cras, a tárgyak több lét adnak, ez most is megvan! Az AH-s tárgy leírásában SEHOL nincs, hogy a LÉ/TP-t csökkenti...
A szívósság öv továbbra is a legbrutálisabb tárgya marad. Több lészívás térkapuban, bajnokit nyerni képtelenség nélküle magas szinten, kevesebb pp kell a pp-s küldihez pl.

Azaz az AH-s tárgyak egyáltalán nem sérültek az alap felhasználásuk szempontjából, sőt ahogy Miklós fogalmazott a LÉ/TP is csak bizonyos játékosok "marketingje" miatt lett ilyen lényegretörő, és nyomta le a szintelőnyt a választásokon
Dátum: 2011.08.15. 20:32:29
Miért okozna "kihalást"???
Aki eddig is küldizet, az ezután is fog, SEMMI nem változott a módosítással ilyen szempontból!

Ez a fejlesztés azt érte el, hogy a kisebbik"sz@r" taktikát beiktatva a kinzó is fog tejelni, mert minden pp-s küldiben ütnöm kell felfelé jópár szinttel, és akkor a lokális pókokat pakolom be a kínzóba. (Ekkor az Eh is jobban termel!)

Ergó az én játékterem jelentősen megnőtt! Cserébe a sokkal kisebbek "terhelése" csökkent, mert 1-3 ütést felfelé lövök el. Azaz lefelé jókl jártak, én jól jártam, az egymáshoz viszonyított távolsága a játékosoknak nem változik (mivel mindenkire hat a szabály).

Egyetlen egy "vesztese" van a bulinak, az pedig az "Ariel féle" élmezőny, akik egyszerűen kénytelenek drasztikusan lefelé ütni, mivel nincs célpontjuk máshol. De ugye a szinthuszár örül a + TP-bej!

Magyarán Semmi nem változik a karakterek egymáshoz viszonyított relatív viszonylatában a PP küldiket nézve. Csak nőtt a játéktere bizonyos karaktereknek. (Bocsi a felettem lévő pókokat nem fogom sajnálni )

Fear, ha végiggondolom, csak jó hatása van a dolognak? (És nem mellékesen a 0TP-s taktikát kinyírta...)
Dátum: 2011.08.15. 19:44:19
Leírtam, hogy "cup" rendszer, és a inkább ne adjon lét a küldi is jobb mint hozzányúlni a mostani rendszerhez, ennél többet?
Dátum: 2011.08.15. 19:35:41
Srácok, megvan a megoldás!
A /140-et küldizés közben kell elérni, azaz ütök 7-et nagyom mélyre, és 2-öt valami magasabb pókba, hogy termelje a lét kinzóban...
Ergó tényleg elérték, hogy megéri felfelé ütni, mert EH-val a 9 csata+küldi lé/tp akkor lesz optimális, ha a portyák alatti össz szint "optimális"...