Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Szegény ember azzal főz, amit lekódolnak neki
Dátum: 2011.12.23. 21:45:10
Egyszerűen az van, hogy lészívásra nem működik a V3 képlet

Íme a teszt:
előtte: 250.390 LE
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 641 (+2310) lélekenergiát.
utána: 250.106 LE

Ehhez képest csak hab a tortán, hogy a lészívás kijelzés se egyezik meg a részösszegekkel V3-on

Sajna jan3-ig szabi van, így én is inkább elhúztam katakombába...
Létezik rá megoldás, skypon megírtam
Törlés Ma, 18:12 Wart Dark Death Te nyerted a csatát.
A jutalmad 522 (+7405) lélekenergia és 9 TP. Csata leírása Csata megosztása


Ilyesmit
Dátum: 2011.12.22. 23:06:21
Némi rácfelvarráson esett el a kalkulációs xls, akinek van kedve lehet tesztelgetni

http://vegzetur.wikidot.com/local--files/teszt/thxtobiri_new.xls
Dátum: 2011.12.22. 23:05:40
Nem tűnt el, eddig se volt...
Dátum: 2011.12.21. 19:54:50
Vagy 3 vagy 4. szint a szintkorlát...
Köszi a lélekszívás összegzést is! (Bár ahogy látom csak az új csatákban működik, de egy kis átmeneti időszak után csak új csatáink lesznek )
Dátum: 2011.12.20. 12:19:52
Csak hogy mennyi rálátásom van a dologra:

-V3-on 112. szintű vagyok 15+1 medállal, és nézegetem a -160-as bünti feliratot, azaz már legalább 4x nyertem a saját kategóriámban...
-V5-ön 50+ szinten szereztem az első medálom (nem emlékszem pontosan mikor), igaz még csak 9+2 van 65. szintre.
-W1-en valami 7 medállal töröltem 9. szinten.

Azzal meg mélyen nem értek egyet, hogy valaki havi 1x belép nevezni bajnokin, és reklamál, hogy most mért nem kap medált!
Dátum: 2011.12.20. 10:49:42
Fubu, ebből a kijelentésedből is látszik, hogy se V5-ön nem játszol, se magas szintű karaktered nincs
Dátum: 2011.12.20. 10:48:32
Eddig is így működött:
*-1-et kapsz a kategóriában való első induláskor.
*-3-at kapsz ha már nyertél abban a kategóriában.
Újdonság:
*-10-et kapsz, ha nyertél maximális mennyiségű sima és vér medált az adott kategóriában

Ergó be lett vezetve, hogy egy kategóriában x alkalommal nyerhetsz, utána lépj szintet. Ahogy számolgattam olyan 1,5-2 szint/hónappal középszinten is tartható gond nélkül a "korlát", míg alacsony szinten havi 1 szintet kell lépni hozzá, ami nevetséges mennyiség. Aki ennél lassabban játszik az "lemond" a bajnoki medálokról míg nem lép szintet, ez az új "törvény".
AF-ben ez van:

Negatív aura: új szakértelem, ha megsebez valaki varázslattal, ő is sebződik


Valaki be tudná copyzni a 2 szakértelmet? (Felvinném Wikire)
Ilyenkor az a "szerencsés" akinek semmi tartaléka nincs?
Dátum: 2011.12.16. 13:42:21
Baraty szabin van. Tud a problémáról, de potenciálisan csak hétfőn lesz orvosolva. A karaketrek el vannak mentve a nevezés pillanatában, azaz a bajnoki valamikor le fog futni, max lehet izgulni...
Dátum: 2011.12.15. 21:14:05
Neked?

Jófej leszek, és befizetek neked egy sms-t amint lehet, azonnal egy réz cuccot választva ezzel, onnantól nem kell gondolkoznod rajta mit vennél magadnak ajándékba...
Dátum: 2011.12.15. 10:30:59
Hat bevallom most nem értem amit írsz.

Elindulok egy kategóriában, beszerzem a limitnek megfelelő (főképp 3 ugye) medált mind a 2 bajnokin (azaz 6 medál/kategória), majd bekattan a medálbónusz*10-es minusz, amivel képtelenség kezdeni valamit.
Ekkor épeszű ember alkalmazkodik a szabályokhoz, és feljebb lép szintben (kb havi 2 szintlépésről van szó, ha folyamatosan csinálod.), ekkor az új kategóriában bekapsz medálbónusz*-1 módosítót (ezt nevehtejük elhanyagolhatónak), majd a második bajnokin már medálbónusz*3-at módosítót kapsz. Míg el nem éred a "limitet", ami benyomja megint a *-10-es brutalitást.
Én nem is értem minek van bent a -10-es lépcső, inkább lett volna az, hogy limit felett egyszerűen eggyel nagyobb kategóriában indulsz...

Azaz az eddigi rendszerhez képest semmi nem változott ilyen téren! HA egy kategóriában először indulsz, akkor *-1, ha már nyertél abban a kategóriában akkor *-3 ami baromi rég így van. Term egy kategóriában limitált, hogy mennyiszer nyerhetsz, mely limit nem érint, ha havi 2 szintet kocogsz...
Dátum: 2011.12.15. 00:26:58
Én még az AH-ban való medáleladást is beszüntetném, bár nem értem azt a játékost aki ott eladja a játékban szerezhető legnagyobb dicsőséget, mégis látok csomó ilyet.


A vérbajnoki bevezetésével egyetemben nem lehet eladni mar medálokat

És megint egyet értek veled (Asszem gondok vannak velem!), aki eddig jó volt, az ezentúl is jó lesz. Max az rinyálat itt akit "feltömtek" a haverok 8. szintre lében, és azon csücsül hónapok óta gyűjtögetve a medálokat
Jelenleg 65. szintű vagyok, van 3 hónapom "túlhaladni" a kategóriámon. Ha csak lefelé portyázok+küldihezilényhez/eventhez vadászok, akkor is lazán kategóriát ugrok, és megint potyognak be a medálok...

ui.: Prismát én is "felnyomtam", ez a fórum végkép nem erről kéne szóljon!
Dátum: 2011.12.12. 23:16:53
Azt azért vedd bele, hogy az lgy "ingyen" van, ha kihívásozol, és csak azokat csinálod meg amik tetszenek neked.

Tseby én már előző találkozón is próbáltam elmagyarázni Lora-nak, hogy nem szabad agyarat osztogatni, akkor azt mondta senki nem is kért a lehetetlen küldetés jutalmaként.

Kiváncsi lennék egyáltalán kiknél van, és hány darab van kint játékosoknál agyarból...
Dátum: 2011.12.12. 20:55:00
Most neveztem -160-al
Dátum: 2011.12.12. 20:17:00
De mi a gondod?
Nevezz 1-el magasabb kategóriában, és lazán megnyered azt is...