Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2012.01.01. 11:24:52
Továbbra is így van, csak a Zarknod jellegű eventek 3. fázisában eshettek a manókból térkapus csecsék...
Dátum: 2012.01.01. 10:52:44
Újév utáni reggel van, ne legyetek türelmetlenek a suporttal, reálisan holnap...
Dátum: 2011.12.30. 18:05:38
A térkapuban lévő lé a te szintedből számolódik, ez X.
Ebből az X-ből lészívsz a lélekszívásoddal, marad töredék X azaz Y
Ezt az Y-t növeli a térkapu 25 feletti szintjei, valamint az állataidon lévő lélekszívós tárgyak.

azaz minél többet lélekszívsz, annál kevesebbre hatnak a bónuszok, azaz kiegyenlítve látod a dolgokat, amennyiben a térkapu szinted és az állataid lészívó felszerelése pariban van a te csata közbeni lélekszívásoddal! A 2 függvény keresztbe dolgozik, ha nincs elég lélekszívásod, akkor akár azt is érzékelheted, hogy "bukod" a lét térkapuban ahhoz képest mintha nem lélekszívnál
Dátum: 2011.12.29. 14:12:53
Ego:
Ha CSAK az EH hatását nézed, akkor 135 környékét hoz. Küldikkel, egyéb tevékenységgel természetes hogy jobbra ki lehet hozni, ugyan úgy a vadászat se csak 140 végelszámolásban.

Ariel:
Ennyire nem álltam le azért Térkapu+ TP mentes küldikkel megyek. (Már a prémet is kinyomtam, mivel 4-5 havonta van 1 szintlépés...)
A KH nagyon nem biznisz! Elég ha csak 1 építőkari klónja lepattan rólam, és megtöm TP-vel...
Dátum: 2011.12.29. 10:59:34
Ez ennél speciálisabb

-V3-on a "kalsszikus" erőforrás semmi másra nem jó, csak esszencia termelésre. Egyszerűen ha "optimálisan" akarok játszani, akkor se csp se pp-t nem szabad használnom csak event relikviák szerzésére Ergo az eventen tök mindegy mennyi erőforrással indulok,úgy is max 400 csatát vagy mennyit szabad teljesítenem... Sajnos magas szinten a játék "beáll"
-V5-ön mivel nincs VF, így aki vadászik (nem valamilyen speciális célért, vagy nem az élbojban), az 3/5 lé/tp-t termel mint aki portyázik, és 1/3 lé/tp-t ahhoz képest aki portya/kuli/elfogás vadászatozik. Azt már kiszámolni se merem, hogy a portya/kuldizokhoz képest mekkora "hátrányt" termel, mivel az a játékstílus teljesen játszhatatlan haladási sebességben/játékélményben (kb 3 hónap 1 szint).

Ergó elmondható az, hogy aki force eventezik, az gyengíti a karakterét?

Sajnos amíg a szintlépés/vadászat nincs megtámogatva rendesen, addig megállt a játék szintben szerintem

Tájul:
-Vf-es vadászat ~140 le/tp
-Sima vadászat ~70 le/tp
-Bubis vadászat ~180 le/tp
-Maxos EH ~135 le/tp
-Maxos EH + kényszervadászat elfogáshoz + force küldizés ~205 le/tp
-Kufár event kombináltan (térkifordiúító nélkül!): ~108 le/tp
-Térkapu VF-el + tp mentes kuldik 100. szint környékén: ~450 le/tp
Dátum: 2011.12.29. 10:36:52
Épp az event izgalmas része az, hogy büntetlenül lehetek 30 pp-n, sőt jutalmaz az event le/tp-ben ha felfelé támadok
Azaz nem 300 pp a lényeg, hanem hogy azonnal válthassak 30 pp-re...
Jelenleg 67. szintről megvehető már a konverter, akinek ennél hamarabb kell, az valamit durván jól csinál...
Dátum: 2011.12.28. 16:00:11
Na még egy lépés,és eljutsz a teljesen kompakt nézethez

-Vadászat statisztika (mi a szarnak nézzem meg a vadászataim? Elég csak a statisztika...)
-Portya eredmény a lap tetejére (mi a szarnak nekem, hogy mi történt körönként a csatában? Elég görgetés nélkül látnom az eredményt...)

Ezek viszont megvalósultak már, csak kis keresgélést igényel a "bekapcsolásuk"
Dátum: 2011.12.28. 15:51:26
Viszok, ilyen már van

Dátum: 2011.12.27. 14:24:46
Tudom miről beszelt

Amíg nem töltöd fel a lélekkutat, addig nem vagy "teljes" jogú tagja a szövetségnek, azaz nem használhatod az épületeit. Azaz a kútat se használhatod építésre...
Dátum: 2011.12.27. 14:13:38
A lélekkút feltöltéséig SEMMILYEN épületet nem használhatsz, ez tartalmazza a kisütést is!
Nekem a legjobban a következő beszólás tetszett:
~"A nap vesztese az LMP, mivel Gyurcsány elvitte a SHOWT az orruk elöl"

Amúgy hányok tőle, hogy a külföldi média lehozta kapásból, hogy tombol a rezsim, mivel az előző miniszterelnököt lecsukták.

Bazeg odamegy kellemetlenkedni, túllépi a "normális" demonstrálási kereketeket, beviszik adatrögzítésre, melyről ő maga nyilatkozik úgy, hogy "semmi" nem történt, csak felvették az adatait, a CNN meg lehozza, hogy "bekasznizták" politikai ellenfelei? Eddig iszonyat naivan abban a hitben éltem, hogy vannak "független" hírügynökségek
Dátum: 2011.12.26. 10:26:35
11:00-kor természetesen (Megvolt a kárpótlás... )
Dátum: 2011.12.25. 15:34:01
Aham, "nagyjából" jól rémlett a 25%-
Azt írta miklós, hogy ezt nem lehet elérni, mert a fizikai maximum 27% gyémántoknál... Köszi Cras a pontosítást!
Dátum: 2011.12.25. 08:03:48
Érdekes, csak én emlékszem rá, hogy elhangzott fórumon?
Dátum: 2011.12.24. 21:16:04
Eh, javítás folyamatban...
Dátum: 2011.12.24. 21:13:25
Az ötlet nem rossz, csak a bent van a kódban, hogy semmilyen kedvezménnyel nem lehet egy tárgy ára olcsóbb mint az eredeti ár 25%-a.
Azaz nyerészkedni képtelenség, akármennyi kedvezmény is van a tárgyakon, max ugyan annyiért eladni, mint vetted...
Dátum: 2011.12.24. 15:39:20
Ezért adtam direkt linkeket, így ha nem váltottál az előző 48 órában, akkor ki tudod kapcsolni portya oldal nélkül is...
Dátum: 2011.12.24. 15:34:18
Aki azonnali helpet akar, annak:

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=portyazas&sub=portyapontok
http://vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=portyazas&sub=portyapontok
http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=portyazas&sub=portyapontok
http://vilag5.vegzetur.hu/index.php?m=portyazas&sub=portyapontok

Igaz 48 órára kapcsolható ki a KH, de ez az s.o.s. help amit javasolni tudok...
Dátum: 2011.12.24. 15:32:05
Baraty-t értesítettem, kb 2-3 óra múlva lesz netközelben, kis türelmet...