Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2012.04.21. 11:24:42
Leghamarabb hétfőn lesz érdemi lépés ez ügyben, mivel a Beholdernél minden "munka szombat" kötelező szabi nap...
Azaz ma nem dolgoznak
Dátum: 2012.04.21. 09:09:41
Konkrétan most is ilyen háborút vívunk
hűség zálog+100% fertő = fix háború nyereség
Dátum: 2012.04.21. 09:05:49
Ne vágd már át a palánkon szegényeket!

A sarik "manó modulos" lények. Azaz az ütő karakterhez vannak generálva az ütő karakter erősségének/jellegének megfelelően!
Lehetsz akármekkora tápos állat, ha alapvetően sebző beállítottságú a karaktered, akkor a sárkányod is az lesz!
Kvázi úgy kell felfogni, hogy saját magad ellen harcolsz, amikor sárkányokkal harcolsz. A különbség csak a felszerelésben/állatokban van.

Éppen ezért van az, hogy BÁRKI tud eredményesen sarizni, max sokat vagy keveset sebződik abban van különbség.
Felöltözöl védelem+iq+viszed a legnagyobb blökid, és védelem+elnyelésből megnyered a csatát magad ellen. Persze ez csak akkor működik, ha nem csak támadás/erő/iq/taura van fejlesztve a karakter...

Viszok, igen is a legszarabb építő is tud klónozási elvek miatt sikeresen szárkányozni, és a legdurvább pók is szenvedhet a sárkányok ellen! (Pl v5-ön 8 sárkányt tudok leölni maxról, míg egy lelkes építő nem érti miért vannak ép gondjaim, mert ő felöltözve 8-ad akkora tulösszeggel 40 csatát is kibír.)
Dátum: 2012.04.21. 08:18:40
Zsan, minimálissal éri meg ütni a sarikat most is alapvetően. Kivételt képez az, ha extrém kicsi az egészséged (mivel lébónuszban a xenó event jobb lehet akár magas egészségnél), és nem zavar hogy egyenletesen osztja a tulkokat, amit hosszabb távon kibír a karaktered portyában (mivel megtérül, csak eszetlen hosszú távon). Mindenki növel minden tulajdonságot ha 2-3 stb éves távlatban nézed, azaz a léelőny az léelőny lehet, bár ha most csak erőt és támadást növelsz akkor a térkapuban többet sebzel így lélekszívsz az egyenletes elosztáshoz képest, amit képtelenség lemodellezni, hogy viszonyul hosszabb távon.
Dátum: 2012.04.21. 08:12:09
Nézd, ha nem zavar, hogy a lét egyenletes tulajdonság fejlesztésként kapod vissza, akkor a töltés lehet alternatíva, mivel a végképletben kapsz némi bónuszt a lére.
A sari ütés (relikeken és napi 1 db-on felül!) mikor érheti meg személy szinten?

-Ha megvan a 3 relik de még a kb 150 sari nincs meg (kb ekkor adja a maximális szerencse és -fertő bónuszt)
-Ha szinthuszár vagy és kell a TP (+8% TP-t kapsz ahoz képest, mintha levadásznád)
-Ha nagyon fontos neked az állat szintlépés (2csp/csatával fejlődik a blökid)
-Maxos csp tartalékkal kezdtél neki és KELL a plecsnyi neked (800+200-ról napi 50-el szerencsekerekből tartogatott vadászat italokkal)
-V5-ön dukát italok miatt esetlegesen a dukát hajhászoknak megérheti, de ezt végiggondolni is lusta vagyok
Dátum: 2012.04.20. 23:21:17
V5-ön nincs az az isten hogy az event ne gyengítsen...
Vár pár hatás ami miatt ugy gondolom:
-a vadászat jelentősen kevesebb lé/tp-t generál mint az eh-s portya
-azonos csp mennyiségnyi TP-re jelentősen kevesebb ism küldi jut (Mivel az "elfogott" lények cspjéből is megkapod a TP-t.)
-a tuljaid közt egyenletesen osztja majd el az event alatt elvadászott csp-ért járó lét
-21 napig csak az eventbe tolod a csp-t azaz aki nem eventezik olyan hévvel mint te az lében erősebb lesz
-a TP-t folyamatosan napi aktuálisan kapod felszorozva az inpirációval, míg a lét csa 21 nap múlva aktuális szorzóval kalkulálja ki neked a rendszer

NEM azt mondom, hogy ne eventezz V5-ön, csak ésszel!
Dátum: 2012.04.20. 13:07:31
Rendberaktam a templomos küldiket, most már mind a 70 elérhető küldetés benne van a listában.
Dátum: 2012.04.20. 13:05:30
A játék folyamatosan változik, a statisztikák bizonyos helyeken majd visszakerülnek, ha megvan a "ludas" ami az akadást okozza.
Dátum: 2012.04.20. 12:00:28
60. szint alatt nem is tud licitálni az AF-es tételre...
Dátum: 2012.04.20. 11:56:04
LoraNő
Adminisztrátor
57 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

* Válasz erre
* Idézet

Re: 50. szintű v4 - 2012 január
36. hozzászólás - 2012.01.16. 13:06:00
V4-s "árfolyamon" érvényes az 500 őskő

Igen csak v4-en használható fel a kincsesláda, de a ha átviszed a karaktert, akkor a ládából kapott tárgyakat is átviszed.
A hozzászólást Lora módosította 2012.01.16. 13:07:54-kor


A "CSAK V4-en felhasználható a láda" egyértelműen jelzi, hogy törlődniük kellett volna...
Dátum: 2012.04.19. 22:49:56
Huhuu a terkapukat kivenni?

Az okés, hogy a konkrét csatát nem nézhetük meg, de a portya listában maradjanak meg az eredmények, ha lehet!
Dátum: 2012.04.19. 22:40:26
Nem is gondoltam hogy ennyi pók kari van

Ütök napi 25 sikeres portyát, de meg sose néztem a csatakban, hogy xy változott-e valamit.
Toltam egy kémlelést fogás esetén, majd köv ütés előtt a különbség megmutatta mi a szitu.
Dátum: 2012.04.19. 18:13:43
A 2 köves felszerelések a tényleg elszállt költségvetésű játékosoknak rántották helyre a havi költségeket. (és lehetőséget adtak a szolid pérmezőknek a küldi pörgetésbe való belépéshez!)
A szerencsekereket nem kötelező pörgetni, csak ha topjátékos vagy és kényszertápolsz.
A kb 2500 huf szerintem lélektani határon van jelenleg. Ebből tudsz küldizni prémezni maxon!
Ha kihagyod a szerencsekereket, nem küldizel maximális tempóban, esetleg a templomban nem lösz el mindent kőből, akkor ez a 2500 huf lemegy 1 pizza árára.
Innen csak rinya amit előadsz...
Dátum: 2012.04.19. 12:09:11
2 db Sárga dukátital

ebben a fázisban ez esik
Dátum: 2012.04.19. 11:56:21
Büyük esszencia esik a csaták során, én már kaptam!
A végén el lesz számolva az autósajt, ami nincs elszámolva az a sajtolások esetén "kimaradó" lé Azaz a gyaroklatban sokkal több TP-t (kb 8%) kapunk a cspinkért, mintha ugyan ezt levadásznánk...
Dátum: 2012.04.19. 10:09:54
600 lé 100 tp...
Még mindig nem ez a kedvenc eventem
Dátum: 2012.04.19. 09:36:17
Ezért nem érdemes karaktert indítani a "régi" világokon, csak a V5-ön, ahol nincs körbeépítés.
Dátum: 2012.04.19. 09:35:13
Nézd, ha valaki fejlődik, majd megáll egy szinten, és így energiát gyűjt, az sajnos 99%-ban megszívja.

A mögötte jövő seregben tuti vannak olyan emberek akik az újabb lehetőségeket kihasználva több küldittápot/af-et/stb tudnak szerezni adott szintig, mire beérik. Ezt bőven nem fedezi az a pár lé amit hónapok kemény kisütéseivel és esszencia generálásával termelni tudsz.
Vannak extrém stop taktikák (pl amit v3-on műveltem), amik 450-500 lé/tp-t generálnak a megszokott 200-as környékhez képest de ezek fél szint alatt több léelőnyt generálnak mint a lélekkút kisütése hónapokon keresztül.
Dátum: 2012.04.19. 09:23:28
Kóc, kiemeltem, hogy "sporolós", de full prémes kivitelről van szó. Term ha valaki 15k hufot akar havonta költeni a játékra, akkor az is megoldható

A 15-ről köldöm vagy 18-ról közt ki kéne számolni mennyi van, de jellegében nem hiszem hogy eltolja drasztikusan az eredményt. Ráadásul van a vadászatnak/idomításnak is ideje. Esetleg pont akkor mikor kijönnek a blökik kennelből se biztos hogy gépnél vagy.

A felvázolt modell nem 100%-os, de a nagyságrendet híven tükrözi szerintem.

Vagy költség spórolás cimszóval meg kellene változtatni a 20. szintű lényes küldit? Ezentúl csak harcrakész 20. szintű lényt lehessen sajtolni?
Dátum: 2012.04.19. 09:19:20
10 kőért 60k-100k lé?
Ez a kabaré kategóriát képviselni, nem úgy mint alacsony szinten amikor 10. szinten ülve 1-2 évig kútkisütve hirtelen isten kaliberü karakterrel indulsz a világnak...