Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2012.06.29. 17:16:26
Aki nem tudott róla, hogy esetleg bekerülnek, mert nem olvas fórumot, az arról se tud, hogy bekerültek, mert már kivette, és továbbra se olvas fórumot...

Ergó az tud most "rinyálni" aki egyáltalán tudott a dologról, azaz olvas fórumot. De aki olvas fórumot az miért is nem várt, ha már az event lezárta napjával jeleztem, hogy találkozón szó volt róla, majd másnap Miklós kért hivatalos türelmet?

Én igen is kitenném az IJ táblát azoknak, akik mind a 2 dijjukat NEM Miklós bejelentése előtt vették ki...
Idézet: Miklós - 2012.06.24. 13:29:41
Világok közti portyázás (LE a másik karaktertől nem rabolható, de EH-ra jár LE, küldetések teljesülnek, állat fejlődik). Illetve bizonyos feltételekkel nagyobb szinttávra való portyázás. Javaslat: aki akarja, ezt a lehetőséget kikapcsolhassa (nem használhatja, és őt sem támadhatják).


V5 szemszögéből ez igen is problémás! Ott nincs VF azaz aki a nyakunkba szakad (Mivel sokkal később indult V5, így bőven vannak VF-es karik akik akár a v5 topot is üthetik szintben!) az drasztikusan elgyepál minket. (tuti hogy vesztem a varázslat kört, hogy lop tőlem, hogy szarrásebez, hogy nem lesz ÉP-m a drasztikus sebzés miatt stb...)
Követklezik ebből:

Akinek minimális esze van V5-ön az kikapcsolja ezt a fejlesztést, és a V5 top célpont hiányán semmit sem segít ezen fejlesztés. Sőt amennyiben valaki nem kapcsolja ki, akkor más világok farmerjei is viszik az ÉP-t róla, azaz kevesebb ép "jut" az itteni farmereknek = drasztikus célpont ép csökkenés. Ez azt jelenti, hogy pont ellentétes a hatás V5-ön, mint ami a fejlesztés eredeti célja, mivel fogy a v5-ös játékosok ép-je drasztikusan, valamint nem vehetnek benne részt mert drasztikus sebzéseket kapnak be más világokból ha egyáltalán beneveznek a buliba.

Összességében a javaslat V5 szempontjából jelen formályában nemhogy célpont bővülés, hanem egy komoly célpont nerf!

Ne lehessen támadni V5-öt sehogy szerintem!
Dátum: 2012.06.23. 22:47:02
Minden Behó játéknak egyszerre készült egy chet motor, melyet implementálnak a megfelelő "csatoló" skinel a játékokban.
Ezt alapvetően NEM Baraty írta, ő "csak" a VU-s felületet alkotta, így valszeg messze nem emésztett olyan drasztikus VU fejlesztési erőforrást, mint amennyire ezt te sejteted.
Dátum: 2012.06.23. 20:11:53
Én mondtam Baratynak, hogy a magyarod "degeljen meg a szomszéd tehene" effekt alapján jön majd a rinya, hogy de "ők miért válthatják be, ha én nem mert elsiettem" alapján savanyú lesz a szőlő és sok sok fölös support kapacitás el fog menni a dologra, inkább mivel konkrétum nem lett beígérve, ne lehessen senkinek se kivenni a cuccot, de legyen kész a kód, hogy köv eventben működjön, így a rinya elkerűlhető...
Dátum: 2012.06.23. 19:43:35
Baraty ma találkozón azt mondta, hogy meg nem tett le róla, hogy behozza magát, és megcsinálja.
Arra tuti nem lesz kapacitás, hogy utólag revízionáljon a "ha tudtam volna, akkor nem ezt veszem ki" stílusú rinyáknak megfelelően, szóval aki szeretne reményt hagyni a "multi" fókuszoknak, az NEHOGY kivegye a nyereményeket idő előtt!
Dátum: 2012.06.23. 19:16:25
Hopp napi rutint elfelejtettem, igen arról is volt szó
Dátum: 2012.06.23. 17:23:06
Gyorsjelentés élő fórumról:

Miklós a megszokottaknak megfelelően elmondta a terveket, de újdonságként most készült egy doksival, hogy mik azok a dolgok amik már "eldőltek", hogy megvalósulnak, ezek címszavakban:

-Bosszantó a lag, ezért a harc során lezajló 6000 soros kombinált php szétrobbantása csatánként egyedi php kódokra, így kevesebb kód fog lefutni mivel csak a csatának meflelővel terhelik majd a szervert és nem egy több válaszutas kombinált kóddal minden esetben.
-Új megaesszenciák
-Huzalozott reflexek (már kész, kedden bekerül...)
-Chat rendszer játékon belül
-Új ügyfélszolgálati rendszer TLM jeleggel (task lifecycle management)
-Szintküldetések (főleg az új játékosoknak címezve)
-Templom kapcsán sok engedmény/alternatíva/tracs (Megnézzük mit rögzített Miklós belőle a papírjára az összefoglalóhoz )
-Templomi medálok 20-ig adnak bónuszt, hoyg utána mi lesz arról meg nem is gondolkozott
-Új épület: Bánya
-Top szintlépés lassítás kapcsán pár járulékos módosítás
-Lopás reform (indít majd róla topikot is)
-Alkimista laborban kategórián belüli esszenciakonverter őskőért
-Karakterlap és tárgylista szétválasztása lagcskkentés okán
-Világok közti portya (Portya lémozgás nincs! És V5 kapcsán is felmerültek kérdések)
-Karakter atmozgathatósága öregebb világokra
-Új LGY-s tárgyak főleg kis szintre
-Valami heti ciklusu toplista versen SOK helyezettig jutalmazva (Lady Alveriel szerű valami)
-Állatok evolúciója, mely még egyedibb állat képességeket engedélyez majd

kb ennyi, és azért nem írtam részletesebben róla, mert Miklós azt mondta feltölti a doksit...
Dátum: 2012.06.16. 09:09:14
Toltam egy 15 csatás döntőt...

Van valaki akinek ennél több csatája volt vérbajnokin egy ellenfél ellen?
Dátum: 2012.06.11. 17:07:58
2000

http://www.beholder.hu/?m=hkk&cikk=18115
Dátum: 2012.06.08. 21:46:25
Az, hogy akinek csillió minusz lédifje van és ez az összes szerzett léjéhez képest %-osan jelentős, az autómatikusan kevesebb lét veszít egy vesztett csatában. Olyan 40. szintig észrevehető a hatása a felett olyan mintha nem is lenne. A több évtizedre berendezkedett kis szintű pókok kemény nerfként élték meg a bevezetését anno, mivel egymás multi/rabszolga karaktereit így nem tudják tovább sarcolni.
Dátum: 2012.06.07. 14:51:05
Hogy ne lenne már kint wikin...

http://vegzetur.wikidot.com/vilag5
Dátum: 2012.06.05. 21:58:32
Na egy ilyen templomot kaptam, aki ennél léigényesebbet kap, az jelentkezzen, és átadom a topszopás medálom

3 vastag bőr
3 csapdaészlelés
3 mászás
3 meggyőzőképesség
3 zárnyitás
3 sebgyógyítás
3 idomítás

3 egészség
3 erő
3 szerencse egy napon

nagyobb vari vásárlás
Dátum: 2012.06.04. 10:48:03
Mivel Az EH termeli a LÉt és a PP-t Azaz ha nincs EH nincs semmi...
Dátum: 2012.05.31. 19:46:08
- az AF pontok eltárolódnak 60-ig vagy csak akkor kapjuk, meg amikor már lehet AF képességünk?


Erre tudom a választ: NEM tárolódik
Dátum: 2012.05.30. 19:13:48
Idézet: BaalCain - 2012.05.30. 17:17:40
mivel téged nem zvar javaslom tiédet csökkentsék, pl csak a végeredményt kiírva


Az se kell, így se nézem meg a csatákat, csak hogy zöld a lap teteje.

Sőt az eddigi portyákban is fölös listázni a csaták 99%-át, elég lenne csak azokat, amik EH felett hoztak a konyhára...
Dátum: 2012.05.30. 17:12:23
Hiába írod le jópárszor... Azon felül, hogy Baraty support idejét gyilkolod semmit nem fogsz elérni vele, mivel ez egy kényszerintézkedés, melyet direkt vezettek be azért, hogy kevesebb legyen az adatbázis terhelés.
Dátum: 2012.05.29. 18:23:23
80-90 dukátot amúgy hogy kéne összehozni olyan világokon, ahol nincs dukát a küldikért?
Dátum: 2012.05.28. 10:30:44
Nem hat rá a vastag bőr esetleg?
Dátum: 2012.05.25. 10:17:17
Ha valaki EH-n van, akkor a maxos vadászat 73,57-es LÉ/TPvel ketyeg. Erre +1% (Ami ugye csak akkor érdekes ha ezzel felmész 11%-ra, vagy a felé és NEM nálad van a HT aktuálisan!) azt eredményezi, hogy 74,09-re felkúszik a vadászatod.
Nézzük ezt a saját szintemen (76) amikor is 22632 TP a köv szint. 11768,64 LÉ-t jelent egy szint alatt, ami 69 pp alatt jön be agyarból megközelítőleg 3 nap... Ennek alapján igen is zsákutca a +1% vadászatra EH-sként az agyarhoz képest.

Miklós:
Többen kérdezték már, úgyhogy leírom itt. A jelenlegi tervek szerint a rablás agyar nem lesz esemény jutalom, csak relikviakuponért lehet majd megvenni.


Nem vennék rá mérget, de aktuálisan igen is CSAK kuponért lehet beszerezni...

Azt hogy mikor előzi meg egyik relikvia a másikat? Elképzelni nem tudom hogy estél neki ennek a számításnak. Az EH képletben lévő állat felszerelések/epikus ékszerek/karakterszintek/átlagos ütéstávolság olyan szinten befolyásolja a hatásfokot, ennek hatására a relikviák megtérülési aránya extrém egyedi.
Dátum: 2012.05.24. 20:29:11
Vegyél, csak innen beszerezhető a rablás agyar, így ezzel tuti nem vesztes semmit, az egyetlen bónusz ami elgondolkodtató ezen felül az az 5 kuponból vehető 0,5% tulbónusz. Hosszabb távon vetekszik egymással a 2 dolog, de közepes/kis szinten messze a +eh a jobb.

Nekem a +4 EH jelenleg csatánként 170 lét jelent átlagban, a 410-es tulra 850 koruli lét a 0,5%. Azaz 5 portya=1 tul, amikor is tuti nem fejlesztek napi 5 tult, míg van 25 nyertes portyám...