Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mulder

Dátum: 2008.12.06. 20:30:49
Tudod engem pedig az érdekelne hogy hogy tudsz ilyet kérdezni?Igaz a kérdésemre nem tudtál választ adni-nyilván azért mert fogalmad sincs!- csak kötekszel!
Na jó,tehát:
1. "Játszom" a 2.világon és "nem csak a portyázás-vadászat gombokat ismerem" tehát képben vagyok a tulajdonságösszegben,rablott Le-ben... hozzám közel álló játékosokkal kapcsolatban is(a 8.szint maradék tp-it igyekeztem optimálisan felhasználni portyákkal és a szünetekben is figyeltem kik lehetnek a 8.szinten ellenfelek,mindezt már 3 nappal a torna előtt elkezdtem de még ezt megelőzően is "éltem a játékot").
2. A klántársaim között is volt 9.szintű akivel beszéltem...
3. A versenyen 2 bajnokot hirdettek és tekintve hogy 8,9,10,11 (és 1) 12. szintű játékosok indultak a tornán így számomra mindenképpen evidens hogy milyen két csoportbeosztást alakítottak ki a kiírásban szereplő szintenkénti verseny helyett(mely 4 csoport lett volna).Neked vannak kétségeid?
4. Az általam legyőzött ellenfelek közül 3-ról biztosan tudom hogy már a kiírás előtt(környékén? mindegy is) is 9. szintű volt...
5."A nevezéskor a karakter tulajdonságösszege....mentésre kerül és így indul a versenyen..." tehát ha az egyéb menüpontban a bajnoki torna eredményeinél 9. szintű ellenfelet ír ki akkor nincs kétség afelől hogy 9. szintűként nevezett...

Remélem meggyőztelek legalább 1 pontban és most már nincs mibe belekötnöd ha már érdemben nem tudsz reagálni...!
Dátum: 2008.12.06. 13:36:20
Ne haragudj de igenis más súlycsoport: más felszerelést használhat a nagyobb szintű(jó,persze most a kereskedelmet hagyjuk figyelmen kívül hiszen másra lett fejlesztve) és a tp-ért szerezhető Le tekintetében(mely optimális esetben majd 1200tp,ami optimális felhasználásnál több mint 250 portyázást jelent amelyből tovább fejlesztheti a karakterét) is előnyben van a 9.szintű egy versenyen(összecsapáson).A versenykiírás közvetlenül verseny előtti(?) megváltoztatása-úgy hogy a játékosokkal egyáltalán nem lett közölve- teljesen megváltoztatta a játék képét és ez a döntés hátrányba hozott engem és még jónéhány játékostársamat akik konkrét szintre készítették fel karakterüket.
Én 8. szintűként a játék harmadik legnagyobb tulajdonságösszegével neveztem a nevezési határidő vége előtt nem sokkal,a 8.szinten elérhető felszerelés is maxon volt, mellyel igenis esélyesnek tartottam a karaktert a 8.szintűek tornáján és egyértelmű hogy nem a randomot okolhatom az érem hiányáért hanem az összevonást hiszen egy korrekt versenyen betartják a kiírást amely alapján készülnek a játékosok.Nyilván egy középsúlyú boxolóval sem tehetik meg hogy összevonják egy nehézsúlyúval vagy akár a sakknál maradva: ha egy 24órás non-stop versenyre megyek akkor nem fordulhat elő hogy egy 9 fordulós nemzetközi mesterversennyé változik mire elkezdődik a verseny.
Dátum: 2008.12.06. 13:10:56
A tegnapi 2.világbeli bajnoki tornán mi indokolta az eredeti kiírástól való eltérést vagyis a szintek összevonását?Ami engem érint: miért volt összevonva a 8 és a 9. szintűek tornája?
Én "civilben" versenyszerűen sakkozom de biztos vagyok benne hogy más sportban,játékban... sem engedheti meg magának(persze megteheti de azért etikátlan!és egyébként is: mi értelme van akkor egy versenynek ha adott feltételek mellett készül rá valaki és azután -már a versenyen!- összeeresztik egy "másik súlycsoporttal"? ) a rendező hogy egy ennyire komoly kérdésben eltérjen a kiírástól a verseny kezdetén((vagy csak a verseny végeztével lett megváltoztatva?Bár igazából erről részleteket nem találtam szóval nem tudom hogy jött ez a változtatás:ha valahol van erről egyértelmű tájékoztatás akkor elnézést kérek),különösen hogy a Beholder honlapon is egyértelműen úgy szerepelt hogy szintenként lesz megrendezve.A kiírást olvasva én a 8.szintű tornára készültem már 3 napja(direkt nem ment át a 9.szintre a deflektorért,jó persze kereskedelemmel megvehette volna de nem úgy fejlesztettem,a 8.szinten elérhető maximumát kihoztam belőle mely végül nem hozta el a remélt érmet).Úgy érzem hogy mindent megtettem a minél jobb szereplésért mely végülis döntőt hozott úgy hogy a 9. szint kivállóságain jutottam túl míg végül a döntőben végül elvéreztem egy szintén 9.szintű kitűnő játékos ellen.