Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vaczakka

Dátum: 2010.04.01. 13:19:56
Valóban nem mindegy, hogy hol kérdezed meg, de gyanítom, hogy az itt szavazó 200 ember 95%-a kompetens a témában, míg a teljes világ 6-7 ezer emberéből 6000 az, akit nem érint, vagy azt sem tudja, miről van szó.
pl. 20. szintű játékos: "Beüthet 15% alá? Akkor NEM!"

Szóval, az érintettséget / kompetenciát nézve, szerintem ez a 200 szavazat sokkal reprezentatívabban tükrözi a valós véleményt, mint a teljes világos kérdőív eredménye.

Ez kb. olyan, mintha a napos csecsemőt faggatnád a tandíjról (nem tudja, miről van szó, és nem is érinti, de azért alkosson véleményt).
Dátum: 2010.03.31. 14:44:28
Kedves VU!

Ezúton jelzem, hogy a tegnap esti crash közbeni csatámat még most sem tudom megnyitni. A csatát (GlassEye vs. Ashikaga) eltettem az archívumba, a csata jelentés üres.

Továbbá, a múlt hét hétfőjén(!!!) jeleztem, hogy akkor, vasárnapról hétfőre virradó éjjel, a HT birtoklás megszerzésekor a szövetségünk abban a kiváltságban részesült, hogy mindjárt 2-vel növelte a program a birtoklási napok számát.
Mivel ezt az észrevételünkön kívül mással nem tudtuk alátámasztani, Baraty aznap ígéretet tett arra, hogy megnézi (ha már egyszer nem hiszitek el). Ez azonban azóta sem történt meg, viszont az építési plusz költség minden nap jelentkezik, eddig kb. 15*50K többletben.

Tudom, hogy a fejlesztésre teszitek most a hangsúlyt, de ettől még kérném ennek a két problémának (főleg a másodiknak) a korrekt időn belüli kivizsgálását, orvoslását.

Köszönöm: V2, GlassEye
Dátum: 2010.03.30. 20:30:34
Amikor megtámadnám, akkor azt írja, nem támadhatom, mert támadtam már az elmúlt 480 percben. A csata leírás meg üres. Nem a portyapontot sajnálom, hanem azt, hogy tökfeleslegesen megy el +2 órám ilyen dolgokra.

Bocsi, ezt az információt előbb elfelejtettem beleírni. Nemsokára tudok ismét mínuszok nélkül támadni, meglátjuk, hogy a következőt már számolja-e.

Update:
Szerencsére a következőt már elszámolta, és meglett a küldi. A csata jelentés attól még mindig rossz.
Dátum: 2010.03.30. 20:07:58
Az előbbi leállás előtt 19 kritikus varászlatot adtam ellenfeleknek.

A leálláskor épp megtámadtam valakit, de azt a csatát nem tudom megnyitni! A portyalistában viszont megjelenik az ellenfél.

Azóta okoztam kritikus varázslatot, de azt nem számolta hozzá a küldetéshez, aminek ezzel (de talán a nem megnyitható csatával is!) meg kellene lennie.

Kérem ennek a hibának az azonnali javítását, és a +1 kritikus varázslat küldetéshez hozzáírását!
V2, GlassEye
Dátum: 2010.03.29. 18:33:32
Lehet, hogy a szent grált kell majd megtalálni, és meg kell semmisíteni az azt védelmező nyulat
Dátum: 2010.03.21. 22:11:51
Én is csinálom folyamatosan a kategorizálást, de még semmit nem kaptam. Szerintem ez még rosszabb, mint a 22 LE, már ha a azt akarjuk elemezni, kinek rosszabb

Szerk: helyesírás

Szerk2: Látom, valakinek kiégett a viccreléje
Dátum: 2010.03.21. 13:06:39
Abban a vak reményben éltem, hogy hátha megcsinálják még ma 1-2 óráig, de látom nem lesz ebből semmi. Ezt a részét így már valóban nem lehet kompenzálni.

De ettől még alapvető elvárásom, hogy az éjjel felesben leesett 1 szintnyi tornyot adják vissza, és csökkentsék a birtoklási nap számát vissza. Ez a minimum, amit meg kell tenniük.

Meg hogy kijavítják a programhibát.
Dátum: 2010.03.21. 12:19:09
.
Dátum: 2010.03.21. 12:12:17
Nekem is kinyílt a bicska a zsebemben!

Nemcsak hogy jó lenne, de elvárom a gyors intézkedést!
Dátum: 2010.03.21. 11:51:26
V2-n ugyanez a szituáció történt. Felettébb irritáló, és elvárnám a probléma korrekt, gyors megoldását.
Dátum: 2010.03.19. 12:06:28
Lehet, hogy már írták, nem tudom.

Ha valaki citadella csapást mér ránk, akkor a szövetségi épületeknél a "semlegesítés" gomb még a régi dizájnnal van kirakva.
Dátum: 2010.03.18. 00:39:09
Úgy mindjárt más. Nem is emlékeztem, hogy volt ilyen a kérdőívben.
Dátum: 2010.03.18. 00:18:59
Ez most egy kicsit érdekes lesz, de némi inkonzisztenciát vélek felfedezni ennek a fórum szavazásnak az eredménye, és Miklós pár nappal ezelőtti hozzászólása közt.

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,300.220#hsz223
...
KH nem is a szerver terheltség miatt nem lett bővitve, hanem mert a játékosok leszavazták, nem akarták, hogy 15% alatt ütögesség őket.
...

Én úgy látom, igenis akarták a játékosok a KH bővítést (legalábbis a szavazás eredménye azt mutatja), vagy esetleg lemaradtam volna egy másik szavazásról, ugyanebben a témában?
Dátum: 2010.03.15. 20:14:14
Kinek a szülőháza található Niklán?
Juhász Gyula
Berezsenyi Dániel
Kossuth Lajos
József Attila


Juhász Gyula Szegeden született.
Berzsenyi Dániel Egyházashetyén.
Kossuth Lajos Monokon.
József Attila Budapesten.

Szóval, egyik sem Niklán. Berzsenyi Dánielt valóban hívták a niklai remetének is, mivel 1804-től ott élt, haláláig.

Óriási talpas egyest a kérdezőnek és az értékelő(k)nek is!

Javítsátok, vagy töröljétek légyszíves.
Dátum: 2010.03.14. 12:18:24
Miklós,

én örülök neki, hogy annak, hogy még vasárnap is foglalkoztok a szerver hiba felderítésével, adatot mentetek, stb, de akkor kérlek szépen írjátok ki a főoldalra, hogy a nap folyamán ebből kifolyólag kisebb kimaradások várhatók.

<szerk>
Akkor legalább tudom, hogy mire számítsak, így viszont csak ideges leszek, hogy pont akkor megy el fél órára, amikor a következő kör portyát nyomnám.

Korrekt tájékoztatást kérnék.
</szerk>

Köszönöm, hogy a tegnap "eltűnt" állatok helyre lettek állítva.
Dátum: 2010.03.13. 15:17:25
Persze, világos, hogy nem szabad addig várni, amíg adatsérülés is van. Ez alapvető.

Inkább legyen naponta 8 mentés, és ne kelljen, minthogy ne legyen mentés, és egyszer kelljen.

Az előző postból számomra nem jött le egyértelműen, de nem is rám tartozik. A Ti technológiai megoldásotokat nem ismerve próbáltam javasolni két olyan megoldást, amik elég bombabiztosak.
Dátum: 2010.03.13. 14:44:31
Idézet: Miklós - 2010.03.13. 14:12:29

Amit tenni tudunk, hogy a teljes adatbázist átrakjuk egy másik gépre, és utána egyenként kivesszük és leteszteljük a HD-ket. Ez néhány rövidebb (de előre bejelentett) leállást fog jelenteni, és remélhetőleg 2-3 napon belül a gond véglegesen megoldódik.
Mint például a mostani bejelentés nélküli? (V2 karbantartás)

Nem értem, miért nem hot swap szerver alkatrészekkel dolgoztok? Akkor eleve ez a probléma nem is létezne.

Redundáns szerver esetén sem.
Dátum: 2010.03.11. 10:38:08
Hatalom tornya:

A napot hajnalban a társ szövetséggel mindketten 176-os torony szinttel zártuk. Mindegyikünknél ugyanannyi ideig (összesen 2 napig) volt a torony.

- A nap végén a tornyot birtokló tornya esik egy szintet.
- Ha azonosak a szintek, akkor a tornyot kevesebbet birtokló szövetségé lesz a torony
- Ha azonasak a szintek, és egyenlő a birtoklás, akkor senkié nem lesz a torony

Ezek alapján, ha az első feltétel bírálódik el először, akkor nálunk kellene hogy legyen ma a torony, de nem került át, maradt a társ szövinél. Kérném a bug azonnali orvoslását (ha ez bug).

V2, GlassEye

Szerk: helyesírás
Dátum: 2010.03.10. 16:20:37
http://maps.google.com/maps/ms? ie=UTF&msa=0&msid=115954502656022467182.00048173bc5c48a944165
Dátum: 2010.03.09. 17:33:36
http://hu.wiktionary.org/wiki/ziccer

A "jó alkalom" nem a ziccer jelentése.

Ezek alapján kaphattál volna "rossz kérdés - helytelen kérdés, vagy megadott válaszok" értékelést is. Szóval jó fej volt, aki értékelte, hogy adott lehetőséget a javításra.

A "jó alkalom" választ javítsd "(szinte) biztos helyzet"-re és akkor nem lesz fele gond.

Javaslom, legközelebb nézz is utána annak, amiről kérdezel.