Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Trimble2

Oldal: 12345678
Dátum: 2009.10.09. 14:42:33
Sírás ON:

Idomítós fókuszkristály, jöjjél légy szi!
Értem, köszi!
Melyik állat nem madár?

rozsomák
nyaktekercs
barázdabillegető
süvöltő

Ezzel mi a gond?
Melyik állat nem madár?

rozsomák
nyaktekercs
barázdabillegető
süvöltő

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Mi ezzel a gond? Már tettem fel hasonló kérdést.
Dátum: 2009.09.30. 21:31:39
Üdv!

Nem tudom jó helyre írom-e a meglátásaim, mert hibának nem nevezném, inkább javasolnék:

Ha egy állatot a maximumba gyógyítok fel, nem tűnik fel a számláló ami visszaszámol 30 percről, ami azt jelzi, hogy mikor gyógyíthatok legközelebb, mikor jár le a gyógyítás ideje. Ez jól jönne, ha ilyenkor is látszana, mert ugye alapból gyógyuló állattal nem lehet harcolni, nem lehet gyakorolni küldeni.
Dátum: 2009.09.25. 12:48:16
Én az egyéni epikust képzeltem el így.
Dátum: 2009.09.25. 11:03:47
Mégse, ne adjon kritikus varázslat sebzést, arra van fókuszkristály fegyverbe, sőt elég egy kristály a varázslatba mondjuk így:

lávarög
Típus: fókuszkristály
Behelyezhető: varázslat
Szint: 58
Sebzés: +13
A varázslat elmondása 5%-al kevesebb VP-be kerül (esetleg 10)
Ár: 5 Őskő
Dátum: 2009.09.25. 10:44:42
Sziasztok!

Javasolnék egy apróságot. Nem tudom írta-e már valaki, vagy feltűnt-e. A végzetúr-wiki szerint 44. és 71. tapasztalati szint között nincs egy olyan fókuszkristály se, ami varázslatba illeszthető. Csak lemaradtak a wikiről, vagy tényleg nincsenek?

Ha nincs akkor esetleg 2 is elférne ebben az intervallumban. Nem muszáj csak sebzést adniok, alacsony szinten mind azt ad, az egyik adhatna pár szint kritikus varázslat szintet is.

Köszi a választ, észrevételt!
Dátum: 2009.09.25. 08:04:16
Idézet: Butchman - 2009.09.24. 22:30:56
Csak egy érdekesség: Prisma nem szinthuszár, hanem középmezőnyben lévő teljesen normális karkater, amit ÜGYESEN fejlesztettek. Tehát egyértelműen ez nem csak a TOP-nak VOLT hátrányos. Igen volt, mert ez már eldőlt. Szerencsére nem kell kompenzálni azt sem, aki fejlesztett egy számára haszontalan dolgot.
Részemről ez volt az utolsó hozzászólás a dologhoz.


Elnézést rosszul fogalmaztam. Arra gondoltam, hogy a szintjén az első. A TÖ alapján. Bocsánat.
Dátum: 2009.09.24. 22:12:43
Teljesen felesleges fejlesztésnek tartom ezt az "újra ölhessük meg egyedül az epikusokat" sztorit./ idézet tőlem. Már ennek se voltam nagy barátja... szerencsére ez elvetődött.

A játék varázsát veszitek el az ilyen hevenyészett ötletekkel! Maradjunk a játéknál? Egy hatalmas számtani példához kezd hasonlítani az egész játék. Én csak azt látom, te sem akarsz a szomszédba menni egy kis tápért.
Dátum: 2009.09.24. 21:41:57
Figyelj elmondok neked egy történetet. Ebben a játékban egy végzeturat irányítasz, akit gyakorlatilag nem lehet megölni. Az életerődet el tudod veszteni, vissza tudod gyógyulni, meghalni nem tudsz. Te most egy olyan dologról ábrándozol hogy egy hatás kapcsán még csak leüttetni sem tudod magad, nemhogy 1 Ép-re kerülni. Érzed a racionalitást? Nonszensz amit írsz ezzel a 16%-oddal.

Érezzétek már át, hogy van egy kis mögöttes is a számok mögött, nem csak a folytonos matek. Tudom szerettek számolni, én is.
Dátum: 2009.09.24. 17:04:45
Ha meg elakadtál/kiütötted magadnak a rubintriászt/ráuntál az egész egyéni förmedvényezésre, lefelejted azt a csúnya sebgyógyítást és még kapsz is vissza belőle valamit.
Dátum: 2009.09.24. 15:32:31
Túléltünk egy kreatív affinitás és egy kivégzés reformot, szerintem ezt sebgyógyítás mumust is legyűritek majd, nem lesz gond fiúk!
Dátum: 2009.09.24. 14:33:39
wikiről

"Baraty Re: Végzetúr friss hírek
100. hozzászólás - Ma, 15:34:43
Ha valakinek legalább 30-as a sebgyógyítás szakértelme, az mostantól több állatot is gyógyíthat egyszerre."
Dátum: 2009.09.12. 10:28:59
Miért van az, hogy szinte rendre mindég ugyanazokat a neveket olvasni itt a fórumon hozzászólás címén? Tudom, csak ezeknek az embereknek van gógyijuk, hogy kiálljanak magukért, ami valahol tisztelendő, sőt ők a játékért teszik mindezt, de a stílus egyre durvább.

Milliós LE összegek párologtak el? Ne a túlzás
Dátum: 2009.09.12. 10:10:45
3-szor azaz háromszor olvastam el Miklós bejegyzéseit, de ilyet én nem láttam. Szerintem te ironizálsz.

szerk.: a stílusért bocs, de ami itt megy az egy kabaré
Dátum: 2009.09.12. 10:00:00
Az egyik ugyebár a manókból jövő LE a másik pedig a jutalom képlete. Miért ne lehetne ez két külön szám?
Dátum: 2009.09.12. 09:38:41
Lehet, hogy Miklós mindenféle bónusz nélküli tiszta vadászatból jövő LE-re gondolt, tehát semmi spektrális, irányított, hatalomtornya. De csak tippeltem. Ez az az érték amivel már szerintem jó rég találkoztunk, mindenkinek van ilyenje-olyanja.
Dátum: 2009.09.11. 12:42:56
Akkor lehet hogy sikerült teljesíteni azt a kérést, hogy valami olyan fejlesztés/esemény kerüljön be a játékba (talán változtattak is rajta rendesen időközben), ami nagy tömegeknek okoz jó játékot, nem az élmezőnynek? Szerintem igen. Talán pár foknyit zárult az olló? Lehet.

Nekem úgy tűnik, hogy a játékvezetés erőteljesen arra felé "hegyezi" a játékot, hogy minél többet portyázzunk. lásd kieső relikviák. (Jó tudom mágianyelő más esetben is működik)
Dátum: 2009.09.11. 10:36:39
Gyerekek mielőtt mindenki matekból doktorál, lehet hogy az is számít a képletetekben, hogy a V3-ról van szó, ami mint tudjuk egy nagyon békés világ. Az első két világon talán másképp lesz egy picit a jutalmazás.

Esetleg gondoltak a magas szintű, fertőzést már legyőzőkre is e téren, ilyen ugye a V3-on nincsen még...
Oldal: 12345678