Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - RSANYA

Oldal: 1
Dátum: 2014.07.15. 23:54:33
Nem, nem próbáltam. Hülye kérdésre nem tudok normális választ adni. S még mielőtt még betegebb kérdéseket kapnék:

- van tudás fája, de akkor is csak templomkristályt meg hasonlókat dob
- epikus kalandra adott eddig csak, de 99%-ban ott is kiszúrja a szemem kristállyal
- Van prémium tagságom is
- Válaszolva a kérdésedre, 1 év alatt az ember akarva, akaratlanul is szintet lép ha játszik.
Dátum: 2014.07.15. 19:53:23
Sziasztok!
Engem még mindig szopat a relikviaforgács összegyűjtése. Már van 11 db, 1 év alatt.. No komment.

Kéretik berakni a relikviaforgács vásárlását a napi ajánlatba, s lehetőleg mindnél gyakrabban. Köszönöm!
Dátum: 2014.05.18. 12:01:35
Sziasztok!
Lehet, hogy már valaki felhozta az ötletet csak én nem találtam meg, akkor bocsi. Mi lenne, ha a tönkrement relikviákat meg lehetne javítani? Akár relikviaforgács, templomkrisztály stb segítségével hozzá csapva valami fókuszt, hogy mire, mikre lehessen helyre állítani. Lehessen választani, hogy ki milyen képességet szeretne kicsalni a tárgyból. Persze a tárgy ereje és képességéhez mérten megfelelő áron. Még akár kelhetne hozzá mondjuk kovácsolás szakértelem, vagy AF. Külön kovács műhely, mint új épület, nos....
Vélemény?
Dátum: 2014.03.28. 10:28:58
Elég gyakran feltolom az arcom. V2-n A Bárd karival játszok. Igaz, nincs a szövinknek még tudás fája, de tényleg csak 2 darabot adott epikus kaland címszó alatt. Komolyan szívatna a rendszer???
Dátum: 2014.03.28. 08:01:55
Hali Srácok!
Csak nekem ad olyan ritkán relikvia forgácsot az epikus kaland? A számát sem tudom, hogy hányat oldottam már meg, de a bevezetése óta csak 2 darabot dobott, azt is rögtön az elején. Így soha nem lesz kryxónium fókuszom a mithril típusú lánchoz. Van valami módja, trükkje, hogy több forgácsot szerezzek?
Dátum: 2013.10.16. 19:47:53
Sziasztok!
V2-n próbálnék a kufárnál vásárolni, de nem hagyja. Kiírja a tárgyakat, tulajdonságukat sőt az árukat is, ellenben a vásárlás gomb nem jelenik meg. Eladni tudok, venni nem. Megelőzendő a kérdést, van nálam elegendő LE, de semmit sem tudok venni. A Bárd elénekelte a baját, s köszöni a figyelmet.
Sziasztok!
Ez szerintetek is megfejthetetlen vagy csak a kérdésemet értékelő válaszadó nem volt képes 10 másodpercig elgondolkodni rajta?

Melyik nem illik a sorba?

Busz (Helyes válasz, mivel nem kötött pályán közlekedik)
Metro
Villamos
HÉV

Őszintén, ezen mi nem volt egyértelmű? Ha trolibuszt írtam volna, akkor megérteném, de így....
Köszi a figyelmet!
Oldal: 1