Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Vulgárisnak nevezhető szórészletet nem látok. Viszont elképzelhető, hogy a névnap szó van már letiltva, hogy ne kerüljön be több ilyen kérdés. Ne is kisérletezz vele, ha valahogy sikerülne is beküldeni, érdektelen, lexikális indoklással fogod visszakapni.
Pontosabban köszi hogy jelezted, ezt is ki lehet takarítani.
Magadat beszéld le. Te is jobban jársz, és mi is mert nem kell folyton a hisztidet olvasni...

Az X-faktoros kérdésed rossz. Egyfelől érdektelen, mert ha lesz jövőre, meg utána, meg stb... újra ezen a néven tehetségkutató, a kutyát se fogja érdekelni hogy melyik évben éppen ki ült/nem ült a zsűriben. Másfelől jól mondod, az ország fele nézi. Ezen kívül még hirdetik is mindenfelé: plakátok, újságok, tv, rádió... ott van minden médiafelületen. Reklám. Ami önmagában a túl könnyű kategóriával egyenértékű.
Idézet: Darah - 2010.09.08. 19:17:13
Ó... lehet megfejtetted.
Én arra tippeltem, preventíve megvette, amikor már olyan erős lesz, hogy tömni akarják.



Áá, ilyen fokú optimalizációs készséget a bemutatkozása élből cáfol
Dátum: 2010.09.07. 21:28:26
Mert az ellenfél kútját terheli. Szerinted honnan máshonnan jönne az LE a háború végén? Ez nem kre.aff.

És a javítás előtt az volt a konkrét helyzet, hogy hiába volt a gyengébbnek maxos BCS-je, hogy enyhítse a veszteségeket, a HCS-vel gyerekjáték volt megsokszorozni azt, így nem egyszer a vesztes többet bukott lefelezett alapveszteséggel, mintha neki is háború csarnoka lett volna, amivel tud egy kis bónuszt gyűjteni.
Dátum: 2010.09.07. 21:22:03
A csomó az persze relatív. Egy csak az epikus miatt felhúzott szövetség 2 milla LE meg egy kicsi apró, némi manakonstival meg építés-szakival fél milla befektetésből kijön (a kavics magas lopással+szubtérivel gyorsan jön, de aki ilyenben gondolkodik, az nem szokta sajnálni azt a párezer forintot sem). A befektetésnyi LE-ből AH-ban vásárolva kb 40 dukát jön ki, az epikus kincseket beváltva 145 (ha jól számoltam). És ez már a korlátozás, korábban korlátlan mennyiségű dukátot lehetett így csinálni, csak néha új szövit kell húzni.

(És persze bónusznak ott vannak azok a bizsuk, amik esetleg hiányoztak a karakter kincsesládikójából odáig.)
Dátum: 2010.09.05. 23:31:33
Bocs, de nem guglizni kell, hanem gondolkodni egy cseppet. Az A hét számlap rejtélye ismert Agatha Christie regény, Piszkos Fred az Rejtő Jenő, a Száll a kakukk pedig egy Milos Forman film. Egyikük sem egy noname senki, ami alapján ne lehetne röhögve kizárni mindhárom rossz választ.
Dátum: 2010.09.05. 22:32:12
Garantáltan felezi, utólagos változtatás a játékosok kérésére, itt a fórumon meg is jelent a friss hírek topicban annó.

Meg is van a szövifórumra kimentett szemelvény:

2009.05.22. 21:11:51
Re: Végzetúr friss hírek
83. hozzászólás - Ma, 14:31:01
A háború csarnoka lehetővé teszi, hogy egy győztes portya során, ha kevés LE-t zsákmányolsz, akkor növeld a háború végén szerzett LE-t. Most beraktuk, hogy a béke csarnoka ezt a mennyiséget is felezze.
Határozottan... részemről feladtam a kötözködést
A készítenek szó még mindig szúrja a szemem, a babot vagy a borsót sem az ember készíti, csak mert fagyasztás előtt megpucolja és megmossa. És a kaviárnál sem beszélünk komolyabb beavatkozásról.

De másba én már nem tudok belekötni. Jöhetnek a többiek
Attól hogy az "orrunknál fogva vezetnek a tudatlanságba, és így tudjuk, az nem elegendő indok, hogy egy műveltségről szóló kérdezz felelekbe téves információk kerüljenek be. A kaviár szó a török khavyar szó nemzetközi átírása, mely szó szerint halikrát jelent. Így a rákkaviár maximum egy olyan jelenség, mint a szerepjátékos 10 oldalú dobókocka. Mindenki úgy hívja, de attól még nem az.
Több, a kaviár történetével foglalkozó gasztronómiai oldalról. Illetve helyesbítenem kell, a lazacot valóban megemlítik egyes helyeken, mint másik kaviárforrást. Egyébként az, hogy egyes üzletek mindenféle ikrakészítményt az egyszerűség kedvéért kaviárként árulnak, az nem jelenti azt hogy az valóban kaviár lenne.

De ez azon a tényen akkor sem változtat, hogy nem készítik a kaviárt. Kivágják a halból, megtisztítják, besózzák és csomagolják. Az előállításához semmi köze az embernek.
Az utánanézés neked is elmondható. Kaviárnak kizárólag a tokhalból, és az egykoron kaszpi-tengeri kecsegéből kinyert halikrát hívják, nem pedig az általad felsorolt tengeri herkentyűkből készítik. Illetve a vizából igen, az tokhal fajta, belőle nyerik ki a legdrágább, Beluga típusú kaviárt.
Nyilván nem azonnal... ott mégiscsak lelkes amatőrök tevékenykedünk, akiknek mérlegelni kell hogy mit írnak.
Na, megérkezett az én halálcsoportom is.... Ec, pec....
Nálam működik, linkről is, böngészősávból is.
Idézet: Hans Krammel - 2010.09.03. 19:17:55

Következő problémám. Visszadobja a gép ezt a mondatot.

Hányszor kiáltották ki Magyarországon a Habsburg ház trónfosztását?


A cenzúra-programmal vannak kisebb problémák, jelen esetben a fos szótag a problémás. Küldtem péem...
Melyik prímszám?
Az evangelisták száma
Ali Baba rablóinak száma
Az apokalipszis lovasainak száma
A Párkák (római sorsistennők) száma
Dátum: 2010.08.31. 19:56:01
Idézet: PottomPanna - 2010.08.31. 19:49:23

(Igen, Miklós, melletted állok, 4-én szülinapom lesz, várom a köveket. )


Még néhány ilyen beszólás, és olyan köveket kapsz, hogy hajaj... Csak nem Miklóstól
Az őszi tali programjába meg felvesszük a célbadobást, mint egyéni versenyt.

(Az vesse rád az első követ.... )
Dátum: 2010.08.31. 19:42:14
Hogyhogy mire? Hát majd aki tömni akar téged, azt majd még jobban elvered. Mert hogy a fentről jövő támadások ellen most is egy nagy kalap kaki.