Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2012.01.18. 20:41:31
De, lehet támadni. Sőt, LE-t is lehet rabolni tőled. Úgyhogy addig örülj amíg nem látják azt a gombot.
Idézet: Morzkod - 2012.01.18. 19:42:15
Idézet: Kvnoemi - 2012.01.17. 21:53:43
Ha szerencséd van az értékelők vigyorogtak egyet rajta és elfelejtik. Ha nincs szerencséd, akkor jobb ha nem is írsz több kérdést, úgysem fogadják el.


Normalis ertekelot szerintem nem igazan erdekel, hogy ki irta a kerdest, csak az, hogy mi a kerdes.


És te találkoztál már normális értékelővel?
Dátum: 2012.01.18. 18:53:47
Az aznapi első bekamrázásod számít, utána "tejelsz" mindegy ki mikor kamráz személy szerint. A te oldaladon viszont praktikusabb az eventezőkkel feltölteni a kamrát. Ők biztosan aktívak és játszanak, azaz termelnek bevételt.
Dátum: 2012.01.18. 17:10:40
Ezeket az értékeket v5-ön, 45. szinten kapod? Ott, ha nem vagy top karakter aki az ütőtávja legjobbjait zsákolja kinzóba, szerintem teljesen jó, még akkor is ha az összes karakter akit kamráztál, aktívan portyázott aznap. Ha meg nem mind aktív, akkor még jobb.
Adminok értékelnek, akik játékosok is egyben, és úgy tudom látják hogy ki tette fel a kérdést.
Ellenben nem kötelező bármilyen vackot elfogadni csak azért mert a kedves kérdezőnek küldetése van.
Gondolom te sem hiszed, hogy bármilyen köze van a műveltséghez egy 2 slágeres együttes diszkográfiájának, amely azt a kevés hírnevét sem az énektudásának, hanem az állítólagos leszbikus párt alkotó két tagjának köszönhette. (akikről aztán persze később kiderült, hogy ha szabadságon vannak, mindenféle jégkorongosokkal meg sportolókkal hetyegnek, vagy épp komoly hetero párkapcsolatuk, meg születendő gyerekük van). Teljesen jogos a speciális értékelés.

A második meg hát... ha én értékelhetnék, és ilyennel találkoznék, kibuliznám behóéknál a feltevőnek a végleges eltiltást a kvíztől. 3 nappal olcsón megúsztad.
Dátum: 2012.01.17. 23:06:00
Mivel nem vagy fertőzött, persze hogy csak üzenetet írni tudsz. Így is akad a rendszer, gondolom szándékosan nem tettek be még egy plusz gombot aminél egy csomó paramétert kell vizsgálni pluszban, hogy megjelenjen-e egyáltalán a karakterlapon, és ezt minden egyes karakterlap megnyitásnál, mert akkor kb mehetne kukába az egész, akkora terhelés lenne.
Dátum: 2012.01.17. 20:35:43
Ha biztosan tudod hogy eventezik, és mégsem dobja fel a lista annak több oka is lehet.
- annyi ellenfeled van, hogy a véletlenszerű kiválasztáson még nem esett rá a random
- olyan gyenge, hogy folyamatosan alacsony az ÉP-je mert támadják
- nem gyenge, de lenn tartja az ÉP-jét, hogy eseménypontot gyűjtsön
- szimplán azonos kufárnál vagytok
Dátum: 2012.01.15. 16:14:15
Amennyiben lennének újak, azokat már most is látni lehetne a választható jutalmak közt.

Az "esetleges" potyogó apróságoknak meg semmi köze a karácsonyi ajándék relikviákhoz.
Dátum: 2012.01.15. 14:50:18
Arról nem a kérdés tehet, hogy szándékosan egy borvidékre korlátozod a gasztronómiai műveltségedet.
Dátum: 2012.01.15. 14:40:34
Ami egyébként lehet hogy egy baromi jól megírt, kerek történettel rendelkező 10 pontos kaland. Amelyikben olyan próba van, amit nem szeret az ember, azt nem kell megcsinálni. De a pontozással a kaland egészét kell honorálni, nem 1-1 próbát.
Dátum: 2012.01.15. 14:08:02
Ha még egyet sem olvastál el, mi alapján értékelsz?
Dátum: 2012.01.15. 13:19:38
A tokaji aszúnak évszázadok óta a latin Vinum regnum - rex vinorum, magyarul "a borok királya - a királyok bora" mondat a "szlogenje" ha úgy tetszik, ahogy Cras is említette, még XIV. Lajostól hangzottak el e szavak. Aki francia is, király is, tehát minden itt említett kritériumnak megfelel, így a kérdéssel gond egy szál se. Lehet hogy a borok királya nevet minden évben kiosztják, de ez a mondat ebben a formában egyetlen, már eredetvédett borra utal kb 400 éve.
Dátum: 2012.01.02. 22:42:50
Ez neked remek?


A csatában összesen 7333 sebzést okoztál, és 5014 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 2840 (-4261) lélekenergia és 57 TP!

A portya alatt körönként összesen -426LE volt kiírva. Ja, és én védekeztem.


Kérlek ez azért van, mert bugos a v3-on a lélekszívás és a prémium viszonya, körönként azt a 10%-ot jelzi ki, amit a prémbónusz miatt valóban elveszítenél, a végén viszont a teljes 100%-ot levonja, és azt is írja ki. Baraty már tud róla, elvileg akkor kutyulódott meg valami mikor betették a csata végi LE szívás kijelzést.
Dátum: 2012.01.02. 17:04:02
Idézet: Leheveredek - 2012.01.02. 15:54:56


naponta többször is
----> igen, naponta többször is, le szív.


Ha nem bírod hogy naponta többször leszívnak, tartsd a kígyót a nadrágban!


(eltaláltam a poszt stílusához illő hangnemet? )
Dátum: 2012.01.01. 13:22:55
Ööö, nem fix hogy én emlékszem jól, de nekem az rémlik, hogy nem elég ugyanaznap ismét megrendelni a prém tagságot, hanem rögtön az első belépésnél meg kell oldani mikor észrevetted hogy lejárt. A bukottat pedig őskőért "visszavásárolni" utólag sajnos még nem lehet, én is kerestem valamelyik nap, mert kellett volna, de még nincs ilyen felület.
Dátum: 2011.12.31. 17:46:23
Miért is kellene a védekezőnek kockáztatnia? A védekezőnek nincs döntési lehetősége, hogy hajlandó-e kiállni a támadó ellen vagy sem, ha tetszik neki, ha nem, elkalapálják és leverik az ÉP-jét. Fogd fel úgy, hogy ez a kárpótlás gyógyitalra.
Dátum: 2011.12.29. 21:39:04
Ha valakivel sok a probléma, azt a második figyelmeztetés után szó nélkül ki kell rakni mint a macskát..., nem pedig azon aggódni hogy mit szól hozzá ha valaki kritizálja a fórumon.
Úgy tudom olimpia alatt nem értékelnek az adminok ha nem muszáj, mert ilyenkor ők sem férnek hozzá a kvízadatbázishoz, így nem tudják ellenőrizni a kérdéseket.
Dátum: 2011.12.28. 23:07:26
Én úgy tudom ilyen már nincs. Ha lenne, Bakátsot se hurcolták volna meg nyilvánosan egy rúd szalámi miatt.
Dátum: 2011.12.28. 14:34:47
Ajánlom figyelmetekbe a Story című fórumrészleget. Sajnos a régi nagy mesélők már más vizeken eveznek, de biztos lenne aki folytat egy történetet.