Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2012.03.25. 14:29:12
Tévedsz, csalás, mert regisztrációkor elfogadtad a felhasználási feltételekben, hogy semmi olyan külső programot nem veszel igénybe, amely automatizálja a játékot, helyetted játszik. Ha neked az Imacro spórol két órát, mert HELYETTED nyomogatja a térkapu gombját, azzal tökéletesen kimeríti a csalás fogalmát.

Ezzel szemben az Omni és társai kényelmi/design scriptek nem változtatják meg a program működését, nem automatizálják a játékot, nem folytatnak bot tevékenységet, így nem sértik az alábbi regisztrációs feltételt:

5.3. Külső programok használata

Tilos a játékban olyan programot és mechanizmust használni, amely megváltoztatja és/vagy befolyásolja a program működését, automatizálja a játékot, terheli a szervert vagy "bot" tevékenységet folytat. Amennyiben algoritmusaink ilyen tevékenységet észlelnek, a játékos további figyelmeztetés nélkül kizárható.
Dátum: 2012.03.25. 13:18:28
Ez nem egészen így van. Ha így lenne, drasztikusan lehetne csökkenteni az építésátlagot azzal a puszta taktikával, hogy gyenge építőkarakterrel magasra húzza valaki a szövetséget, majd töröl, és jön egy első szintű, nulla építésű taggal.

Az építési átlagba beleszámít minden, korábban a szövetségbe nem kútból beépített LE
Dátum: 2012.03.22. 09:41:49
Kerékhez viszont kell a napi 1 portya/vadászat, így ha jól emlékszem az első szint TP-ire, maximum 100 napig játszhatja el valaki, hogy csak kerekezik-rutinozik, és közben kerékből is eshet csomó minden ami ad TP-t, bár azok jellemzően tápot is adnak. Szóval azért nem olyan veszélyes a szituáció, mint azt Birka elsőre lefestette, de a felvetés azért jogos volt.
Dátum: 2012.03.18. 13:58:41
Nyilván pont abból a megfontolásból, amiért kihívás után sem lehet forgatni, hogy ne lehessen tp szerzés nélkül, egy helyben állva pörgetni napokon/heteken keresztül. Az állatelfogás egyébként is sok tekintetben nem számít vadászatnak, kezdve azzal, hogy nem von le érte kvízválaszt.
Viszont ezen gondolatmenet alapján jó lenne ha térkapuzás után viszont lehetne pörgetni, azért jár tp.
Dátum: 2012.03.13. 20:15:51
Idézet: Tenuki - 2012.03.13. 09:19:38
magyarul: Legenda vagyok = angolul: I Am Legend.
Gyakorlailag tükörfordítás.
Tééényleg más a címe!



David Gemmel regényének címe Legenda, a tőle teljesen független film címe Legenda vagyok!

Tééényleg más a címe, és semmi köze a tükörfordításhoz
Dátum: 2012.03.11. 16:27:01
Idézet: Tenuki - 2012.03.11. 14:47:11
Melyik az a szó ami egy mesekönyv címe, és a macskának is ezt mondjuk ha el akarjuk zavarni?

Sicc*
Usgyi
Sipirc
Hess
Ha a kérdező Grätzer József Sicc c. könyvére gondolt, akkor téved. Az egy rejtvénykönyv.
Ha másra gondolt - mintha láttam volna valami ilyen című mesekönyvet a boltokban - akkor valahogy meg kellene különböztetni a műveket.


A kérdező a Kálmán Imre féle Sicc kalandjai, Sicc a cirkuszban, Sicc a vadonban, Sicc Afrikában, stb című mesekönyvekre gondolt. Annál jobban pedig nem tudom hogy lehetne megkülönböztetni a műveket, hogy benne van a kérdésben, hogy MESEKÖNYV, vagyis nyilván semmi köze a rejtvénykönyvhöz. A kérdés valóban pontatlan, mert nem csak annyi a mesekönyvek címe hogy Sicc, de ettől függetlenül teljesen érthető kérdés.
Dátum: 2012.03.06. 18:21:34
Szerintem írja:

Idézet: Miklós - 2012.03.06. 11:21:23

- A forgatás eredménye lehet: nem nyert (csak az első forgatásnál), gyakori kincs, ritka kincs, utraritka kincs (utóbbi csak ősköves forgatásnál!).
Dátum: 2012.03.06. 18:11:31
Idézet: Craslorg - 2012.03.06. 17:39:53

Mindemellett őskő nélkül esély UR-re: 1/12, R-re 2/12, GY-re 6/12 (rendre 8,33%, 16,67%, 50%) míg őskővel az arány tolódik.



Cras, tudom hogy rossz vagyok matekból, de egyfelől ezek alapján van 3/12 esély rá hogy nem nyersz, vagyis 25%, másfelől ha egyszer meg van szabva, hogy UR tárgy csak kavicsos pörgetésre eshet, akkor kiváncsi lennék, hogy tud neked kavics nélkül 8,33% eséllyel esni..
Dátum: 2012.02.28. 10:59:56
Héhéhé, Törölközőnapot nem bántani! Semmi köze a tisztálkodáshoz, meg a törülközéshez, május 25-én Douglas Adams előtt tisztelgünk, hiszen a lehető leghasznosabb dolog, amit csak magával vihet a csillagközi stoppos, az egy törölköző.
Dátum: 2012.02.26. 12:40:16
Idézet: Hype - 2012.02.25. 17:00:14
Ha nem állítod be egyiket sem, akkor ha X időn belül újabb állatot fogsz be, azt nem sajtolja ki automatikusan, hanem elfogod.


Pontosítok, ha nem állítod be egyiket sem, egyáltalán nem sajtol automatikusan, hanem mindent befog. Olyan választási lehetőség nincs, hogy a befogott állatokat automatikusan kisajtolom ha lehetséges, de nem gyorsítok CSP/őskőből.
Dátum: 2012.02.12. 16:08:36
És helyesen.

Egy szóval sem állítottam hogy nehéz
Dátum: 2012.02.12. 14:21:27
1 Van 5 ház, mindegyik más színű.
2 Minden házban egy más-más nemzetiségű személy lakik.
3 Minden háztulajdonos bizonyos italt részesít előnyben, bizonyos márkájú cigarettát szív és bizonyos állatot tart.

4 Ezen személyek közül EGYIK SEM iszik UGYANOLYAN italt, nem szív ugyanolyan cigarettát és nem tart ugyanolyan állatot, mint valamelyik szomszédja.
A kérdés: Kié a hal?
Tudod, hogy:
A brit piros házban lakik.
A svéd kutyát tart.
A dán szívesen iszik teát.
A német Rothmanns cigarettát szív.
A norvég az első házban lakik.
A zöld ház tulajdonosa kávét iszik.
Aki Winfield cigarettát szív, szívesen iszik sört.
A sárga ház tulajdonosa Dunhill cigarettát szív.
Az a személy, aki Pall Mall-t szív, papagájt tart.
A férfi, aki a középső házban lakik, tejet iszik.
Aki Marlborot szív, az mellett lakik, aki macskát tart.
A férfi, akinek lova van, az mellett lakik, aki Dunhillt szív.
A norvég a kék ház mellett lakik.
Aki Marlboro-t azív, annak a szomszédja vizet iszik.
A zöld ház a fehér ház mellett balra van.
Dátum: 2012.02.11. 13:07:54
A kicsinél ez egy kicsit nagyobb probléma. A kereskedelem szakértelem maximuma 170, amit relikviákkal és AF képességgel fel lehet húzni 240-ig. Ha te 67-ről látod a 92-es tárgyakat, az bug.
Dátum: 2012.02.11. 12:07:07
Illetve korábban is volt már olyan bug, hogy ha nulla szerencsével egyből egy "nagy" kutat töltesz be egyben, akkor csak 1 Szerencsepontot ír jóvá. Volt már hogy nyers 100k építés után kaptam 1 pont szerencsét nulláról. Írni kell a bug@-ra megnézik és beírják.
Dátum: 2012.02.05. 16:43:33
Az indoklásod jó, de mégis tévedsz, mert az enyém is. Ha megnézed wikin, a 70-es szériából valóban a büntető miatt választható csak 9 darab, de az előtte lévő büntető 60. szintű. A 65-ös kincstábla alapból csak 9 féle kincset tartalmaz, ezért kell oda is a pótlás.
Dátum: 2012.02.05. 14:36:00
Idézet: Xyz443 - 2012.02.05. 12:17:10
http://vegzetur.wikidot.com/entitas-csata

A táblázat alapján 65-70-es tárgyakat választhatsz. örülj neki, hogy bedobott 2 db-ot a 60-asokból.(bár szerintem ez bug) Ahogy látom sajna kicsit túllőttél a célon. 130 alatti entitást kellett volna 60. entitásnak lenyomni 60-as kincshez.


Nem bug. Alapesetben kincstáblánként 10 kincs van, így minden 15. entitás után 20 kincsből választhatsz. De mivel némelyik kincstábla csak 9 db-osra sikerült, így ahhoz hogy 20-ból választhass, a kettővel kisebb táblából pótolja a rendszer.
Dátum: 2012.02.04. 19:18:48
Úgy, hogy ül a pontlista közepén, figyel, és várja hogy a nála később regelt karakterek fellépjenek az ütéstávjába. A 10.000 inaktív nem lép szintet, nem változnak a statjai.
Dátum: 2012.02.04. 16:47:38
Az a napi 40 az tudtommal csak napi 25, mert vagyunk egy páran szöviből a közvetlen környékén hol alatta, hol felette szintben, és folyamatosan támad, nincs kivétel, szóval vagy 15pp beállításon van, vagy reflexek könyvével tolja.

Az én életemet is alaposan megkeseríti a jelenléte, de attól még nem feltétlen csaló. Egy dolgot csinál, kizárólag olyan karaktereket támad, akikről tudja hogy van aktív játékos mögöttük. Hogy ezt milyen módon derítette ki, más téma, nem tudhatjuk, de az önmagában nem szabálytalan. Viszont jön, menetrend szerint mint a szegedi gyors, nem zavarja ha 3 napja nullát visz, pontosan tudja, hogy előbb utóbb kaszálás lesz. Megint csak a saját példám, van x transzcendem, nem hagyom ott a karaktert több LE-vel, de ha egyszer nekiállok portyázni, akkor oda nem mehetek üres kézzel, 15% alatt bujkálva. Ha épp akkor kap el, 8-10k bukás fix, ami nála mindjárt 20.
Dátum: 2012.02.01. 16:30:06
Seperc alatt nem, de általában max másfél-két óra.
Dátum: 2012.01.30. 18:47:22
Menthető öltözetszettek vannak a programban gyárilag, két kattintásos átöltözéssel... Hova akarnád még egyszerűsíteni?