Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2008.12.18. 08:39:29
Idézet: Kagemusha - 2008.12.18. 08:27:24


Milyen színű általában a szénsavas ásványvíz kupakja?

Az attól függ, ki gyártja, vazze!


Hát, nem egészen. A szénsavas kék, a mentes rózsaszín, a csökkentett szénsavtartalmú (mild) zöld, az ízesítettek asszem az ízesítő "gyümölcs" színét kapják.
Az utólag rosszra minősített kérdés azt jelenti, hogy a válaszadók több mint 75%-a nem tudott helyesen válaszolni, ezért a kérdés magától kiesett.
Szegény Snoopyt valszeg azért értékelték spec-re, mert a játékosok többsége már azt se tudja, ki volt Snoopy
Dátum: 2008.12.18. 08:24:54
Nem tudom, én leprogramozást tekintve örülnék ha először olyanok jönnének,mint tk pont, döntetlen, egy háború bug kijavítása...

Jó szövetségben abszolút felesleges a plusz szavazás, fórumra ki kell tenni kiemeltre, hogy nem építjük meg, azt csá.
Aki nem olvas fórumot, az nem akar ált építésben sem túlteljesíteni.

Nem azt mondom hogy ne legyen, ha megoldható, de vannak ennél sokkal sürgetőbb problémák is.
Dátum: 2008.12.18. 08:20:08
...
Dátum: 2008.12.18. 08:13:58
Miklós ígérte, hogy ez rombolható lesz. Húzzátok fel, aztán meglátjuk mi igaz belőle. Engem egyelőre jobban aggaszt, hogy messzire elkerüljük a csarnokot, mégis csak egy háborút lehet indítani, az meg ráadásul egy olyan, ami a döntetlen bevezetésére vár.
Dátum: 2008.12.18. 08:11:03
Idézet: Darkshade - 2008.12.18. 07:33:28

R. A. Salvatore is írt sci-fit idézet:"... Írt két regényt a Star Wars univerzumában is, az egyik a filmsorozat második részének, a Klónok támadása regényváltozata. "


Ennyi. Innentől ne akarjátok nekem bemesélni, hogy Salvatore csak rétegtudás fantasyrajongóknak!
Miért kérdezel meg olyat, amit pontosan leírtak neked indoklásul? Azért minősítették rosszra, mert túl nehéz ha senki nem tudta, nem?
Úgy látom, te érdeklődsz a különböző ásványok iránt. Szerintem ebből a témakörből próbálj meg kicsit egyszerűbb kérdéseket feltenni. Bár a gyémántos is jó lett volna, ha Dél-Afrika nincs ott, mivel ugye az összes tv-ben mindenhol azt emlegetik, mint a gyémántbányák országát, szerintem mindenki annak dőlt be.
Dátum: 2008.12.17. 22:35:27
Általános iskolai kémia tananyag, hogy a víz bizony meglepő módon +4°C-on a legsűrűbb.
Dátum: 2008.12.17. 22:32:00
Szerintem az átlagsebzés, mert csak fegyvernél és varázslatnál van, a két érték közt ránézésre középen.
Dátum: 2008.12.17. 22:20:16
Legkorábban 3. szinten, azaz ha netán smaragd vagy, 2. szinten tudsz vásárolni varázslatot a Lélekkufárnál, utána rá kell nyomni a karakterlapon legalul ahol ki van írva, hogy a kezedbe vedd, és onnantól auto az egész.

De a segítségkérő hozzászólásokat legközelebb a segítség topikba, plíz.
Ezt elküldenéd privátban Hatsepsutnak? Lehet, hogy nem lenne baj, ha nem várnánk meg, míg a gép magától veszi el az értékelési jogát.
Az a baj, hogy 13-ból 10 kérdését visszadobják, és ezek után a rendszer a rossz. Ez igen! Újabb ékes bizonyítéka mérhetetlen intelligenciájának!
Dátum: 2008.12.17. 22:02:12
Azért ahhoz egy csúnya mellényúlás kell, hogy a Rubinpalota felépítse azt a csarnokot.
Ekkora véletlen bakit nem nézek ki egyikükből sem. És mivel már elértek hozzánk is a szövetségek listáján, csak azt mondhatom, aki korrektül és egyenesen áll hozzájuk, azzal ők is korrektek.
Dátum: 2008.12.17. 21:58:38
A Törött Szív portyázik le titeket rendszeresen? Nem súgod meg nekem, hogy melyik szövetség a tiétek?
Remélem nem smaragd vagy.
Dátum: 2008.12.17. 21:55:46
A maximalizált kapott háború nem jó, mert kijátszható vele a teljes háború. Hahó, ez egy PvP játék. Az hogy a Törött Szívet ennyien támadják, annak oka nem a rendszerben, hanem a szövetségben keresendő. Oké, a topszövetségek ellen nincs mit tenni. Mi is kapituláltunk a Kubla ellen az első pillanatban anno. De azért ezzel korántsem lehet mindig takarózni!
Csak annyit mondok, v1-en StevZ vagyok a Sherwood szövetségből. Te tudod, mire célzok, és biztos, hogy alaposan megnézted a szövetségünk összetételét nemegyszer.
Dátum: 2008.12.17. 21:38:15
Nos, mint a világ2 egyik élen álló szövetségének tagja, azt hiszem, hogy véleményem nagyrészt egyezik a topszövetségek véleményével.

Ami a háború után van, az nem békeszerződés. Békeszerződést önszántából köt két szövetség, akkor ha érdekükben áll jóban lenni egymással, megkockáztatom, szövetségre lépnek. A győztes szövetségek a legtöbb esetben nem azért bontják a kapituláció utáni békét, hogy egy hét múlva kapásból menjen az újabb háború, hanem mert az a sor a szövetség nyitólapján annak a 2-3 szövetségesnek van fenntartva, akikkel valóban támogatja egymást a szövetség.

A kapituláció utáni békét tulajdonképpen én egy MNT-nek fogom fel, melyet a győztes szövetség eldönthet, hogy elfogad-e. Egyáltalán nem közösen választható opció.
Megfelelő diplomáciával, és helytállással egyébként el lehet érni, hogy megmaradjon az a béke.
Dátum: 2008.12.17. 21:25:25
Gondolom, mivel többször volt panasz rá, hogy háborúban közölte a portyalista, "Nem támadhatod a karaktert, mert 0 LE-t szereznél tőle", ezért ez lett helyette. Ugyebár ez a 3 órán belüli autovédelem.

Amúgy meg Magum, mit vagy úgy oda? Zöldi nyerte meg a csatát, nem te!
Dátum: 2008.12.17. 21:04:36
Csak megerősíteni tudom az előttem szólót. A kérdés jó lenne, de a válaszok miatt nem érdemel mást.
Miklósék úgy látszik garantálták a karácsonyi békét. Egyszerre mindenkinek csak egy saját háborúja lehet. Valami biztos megkavarodott a békecsarnoknál.
Dátum: 2008.12.17. 20:42:25
Vagytok többen is. Világ2-n ugyanez a szitu.
Dátum: 2008.12.17. 20:40:06
Én is úgy tanultam, hogy ezek a szavak Kazinczyék félresikerült nyelvújítási kísérletei voltak az idegen szavak helyett.