Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2008.12.19. 17:57:17
Idézet: Thyrly - 2008.12.19. 16:47:48
Üdvözlet mindenkinek!

Nm értem, miért kell nekem szinte mindennap olyan kérdésekre válaszolnom, hogy ki melyik sportegyüttes játékosa volt? Nem érdelel a foci, a többi sport igen, de annyira nem, hogy fejből tudjam. A Wikipediát pedig, ha csak lehet nem használom, hiszen akkor nincs tétje a kérdéseknek. De amire szerintem lényegtelen a válasz, azt megkeresem, a többit vagy tudom, vagy megpróbálom kitalálni. Esetleg tippelek. De nem érdekelnek(de szerintem még sokakat nem) se az autó márkák, se a foci, az ilyet azonnali törlésre jelölöm. Az ötletes kérdésekből tényleg nagyon kevés van, lehetne sokkal több is. Akár tudom rá a választ, akár nem.
Thyrly, Arakys


Hát, pedig ha nem tudsz nekem mutatni egy Miklóséktól származó idézetet, hogy tilos focis és autókkal kapcsolatos kérdéseket feltenni, akkor nem értékelsz korrektül, és ezért bizony nagyon gyorsan el fogod veszíteni a lehetőségét, hogy azonnal törölnit osztogass. Az autómárkák hozzátartoznak a mindennapi életünkhöz, és sok érdekes dolgot lehet megtudni róluk a kvízek kapcsán, a foci pedig világszerte a legnépszerűbb sportág, tehát eléggé messze jársz attól, hogy mennyi embert nem érdekel. Az, hogy hol játszik valami névtelen osztrák játékos, tényleg lényegtelen, és speciális, de a VB, EB, Aranylabda és hasonló nemzetközi értékkel bíró eseményekre vonatkozó kérdések igenis jók.
Dátum: 2008.12.19. 15:02:35
Nem is hal meg. A kivégzés azt jelenti, hogy nem kell feltétlenül ájultra verned ahhoz hogy kiüsd. Ha az ellenfélnek kevesebb ÉP-je lesz csata közben, mint a kivégzés szakértelmed szintje * 5, akkor megnyered a portyát, függetlenül attól, hogy ő ütött-e többet, pont mintha elájulna.
Dátum: 2008.12.19. 14:54:16
A StarWarsos létezik javítást nem igénylő verzióban is.
Dátum: 2008.12.19. 14:53:07
Kivégzés szakértelem
Nincsen ugyan feltüntetve a kvízszabályokban, de mivel rengeteg alkoholos vonatkozású kérdés került ki ide a fórumra azzal a hivatkozással, hogy nem csak 18 éven felüliek játszhatnak, ezért az az álláspont terjedt el, hogy alkoholos kérdés csak akkor jó, ha valami érdekességhez kapcsolódik.
Mivel aki értékel, nem látja hogy ki tette fel a kérdést, nem hiszem, hogy te lennél szándékosan kipécézve. Ha látnánk a kérdéseket, talán többet tudnánk mondani.
Dátum: 2008.12.19. 12:53:21
Az alapgondolat jó, de akkor meg azért köpködnének a prémiumosokra, mert két viadal közt nekik több lehetőségük van fejleszteni az alaptulajdonságokat.

Hiába mondtuk el többen többször, hogy nem attól lesz valaki feltétlen erős, hogy prémiumos, hanem attól, hogy hardcore nyomja, és mivel sokat van gép előtt megéri neki prémiummal játszani.

Egy nem prémiumos hc játokos lehet erősebb egy prémiumos nem hc-nál, de az esetek többségében ennek pont a fordítottja áll fenn, ezért azonosítják a jó játékost a prémium játékossal.

De elkanyarodtam, egy ilyen birkózás jellegű, alapsebzéses viadal jó lenne, legalább nem lenne olyan, hogy persze ő csak azért nyert ellenem, mert 3 szinttel jobb a felszerelése.
Nem kötelező besorolni. Ha az lenne, visszadobna, hogy nem választottál. A rosszul feltett kérdés szerintem meg az, ami nem egyértelmű, nem az ami primitív. A primitívet nem lehet úgy megfogalmazni, hogy jó legyen, de a nem egyértelműt igen.
Dátum: 2008.12.19. 12:24:41
A görögöknél nem ítélték el a másságot
Mivel előre szabott indoklási lehetőségek vannak, ezért van sok olyan kérdés, amit nem lehet mivel indokolni. Az 1+1 szintű kérdéseket mire értékeljem? Túl speciálisra? Kéne még egy idióta kérdés/válaszok lehetőség indoklásra.
Dátum: 2008.12.19. 10:35:20
Pontosabban C-vitamin.
Dátum: 2008.12.19. 10:23:03
Idézet: Viszok009 - 2008.12.19. 08:53:49
Sziasztok!

Ma kaptam egy érdekes kérdést vadászaton,nem tudom ki rakta fel és ki fogadta el ?? Mer sztem nem lehet eldönteni MI a helyes válasz!!! Na figyeljetek :

Mi(kbe) lehet belerakrni az életkő nevű fókuszkristályt?
-páncél,pajzs
-pajzs,fegyver
-páncél
-fegyver

Na "erre varrjál gombot"!!

Úgy emlékesztem,hogy mindbe bele lehet rakni,ezért igen csak meglepődtem,amikor azt a válszt kaptam,hogy
páncél,pajzs
!
Egyébként tök 8,csak lehet,hogy a jobb kérdések meg törlésre kerülnek...
Bye,
Köszi!
Dátum: 2008.12.19. 08:45:48
Idézet: Lady Arkon - 2008.12.19. 08:27:20

Melyik gumigyártó van jelen a Forma 1-ben?
Michelin
Goodyear
Yokohama
Bridgestone

Mi van ha valaki nem néz Forma 1-et?Az szopja ki a kisujjából vagy mi?Ja egyébként nevetséges mert a helyes válasz a Bridgestone volt, ami nagyon nem igaz mert a Michelin is ugyanúgy jelen volt.Kérem AZONNAL TÖRÖLJÉK a kérdést!


Jól mondod, jelen VOLT. A 2008-as idénytől a Bridgestone kizárólagos gumibeszállító, mivel egységesítették a dolgot a FIA-nál.
Inkább arra hivatkozz, hogy elavulhat, az talán helytálló. Egyébként meg a foci és a Forma 1 az a két sport, aminél felesleges arra hivatkozni, hogy van aki nem nézi. Pontosan a nagy mennyiségű bekerülő kérdés mutatja, hogy rengetegen szeretik. Amíg ezek a kérdések nem azt firtatják, hogy milyen szíbű volt '98-ban xy sisakja az. versenyen (erősen sarkítottam), addig jók.
Tök jó lenne, ha a problémás kérdéseket, nem csak úgy találomra raknád bele valamelyik topikba, hanem oda írnád,amiezzel foglakozik.
Dátum: 2008.12.19. 08:21:17
A legprofibbak nincsenek rászorulva a multizásra. Világ1en, 7-13. szinten simán lehet különösebb trükközés nélkül 5-700LE-s portyaátlagot hozni naponta (mármint 5-700 LE / portya)beszorzod nekem 15 portyával? Kb 7-10k/nap, és akkor a 15 portya még nem jelent extrém játékra fordított időt.
Ez benne van a pakliban. De idéznék neked két hozzászólást a kvízmagyarázat topicból:

Idézet: Texex - 2008.12.17. 12:29:08
Oké de a lényeg azon van hogy tegnap este 21 óra körül lett elfogadva ma reggel 8kor meg már ki is esett! Azért ez kissé rövid idő ahhoz hogy kiderüljön mennyire nehéz.


Idézet: Texex - 2008.12.17. 12:50:40
Ja igen közbe Hatsepsut is írt hogy 34en kapták meg és 28 nem tudta.


Tehát nem feltétlenül túl rövid az idő. Vedd bele, hogy a hc-k közül sokan éjjel vadásznak, mert akkor kevesebb a játékos, ergo kevesebb a portya.
Dátum: 2008.12.19. 08:09:54
Ne haragudj, de erre mondják, hogy akinek nem inge, nem veszi magára. Idézném magamat: "felajánlkozók nagy része".
Ebben szerintem benne van, hogy nem igaz mindenkire. Ha te magadra veszed, akkor gondolkozz el, mert van némi valóságalapja.
Én nem fogom újra átrágni magam a több száz kvízoldalon, hogy kibogarásszam, hány ember jött úgy a fórumra, hogy "nemigaz hogy ilyen hülyék az emberek, kiszórták/kiesett a kérdésem, legyenek a kérdések újraellenőrizve, majd én segítek"

Ugye hogy volt sok ilyen? Akkor igaz a feltevésem a jelentkezők nagy részére?
Nem vádolok senkit szándékos részrehajlással, de sajnos az ember olyan, hogy személyes érintettség esetén hajlamos elveszíteni az objektivitását. Ez teljesen természetes tulajdonság.
Nem volt ott véletlenül egy már szerepelt indoklás is a csp-s kérdésed mellett? Mert tuti, hogy kering a rendszerben pár belőle.
Pedig a kérdést nem árt, ha ide sem hibásan másolod be, főleg ha az értékeléssel van problémád, mert sokan már 1-2 elgépeléssel is visszaküldik, jobb esetben bejelölve, hogy helyesíráshibás. Ha ide már rosszul másolod be, akkor azzal megtéveszted azt aki segíteni akar, hogy mi volt a bibi.