Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2008.12.21. 21:13:20
Valószínűleg már támadta előtted más is a 7. szintűt, ezért ilyenkor kevesebb tp jár.
Háborúban óránként lehet ugyanazt támadni, nem csinál semmi szabálytalant.
Ugyanarról beszélünk, csak én utánanéztem mert nem voltam benne biztos, hogy mennyi idős koráig hívjuk bocinak a bocit.
Dátum: 2008.12.21. 14:44:05
Persze. Válts prémium tagságot. Saját avatart csak a prémium játékosok tölthetnek fel, de ha már nem vagy prémiumos, a kép addig marad meg, amíg meg nem változtatod a karaktered bemutatkozóoldalát.
Dátum: 2008.12.21. 14:36:53
Nem találkoztál még olyannal, aki portyára volt fejlesztve. Én ha találok a portyalistán vakítófényes játékost, azt félreteszem a -20-30%-os portyámra, mert úgyis játszva nyerek, sokszor még el sem találnak vele, de ha eltalálnak sem érnek vele semmit. És én még nem is vagyok portyára fejlesztett, brutálkarakter.
Tök mindegy, hogy kiszúrják-e. Teljesen jó kitétel lenne az is, hogy Munkácsy, Radnóti és Madarász relatíve egy korban éltek, Mányoki pedig 200 évvel korábban. És ez kb olyan művelt megközelítés, mint hogy három festő egy költő.

Nem vitatjuk hogy jó a témája a kérésednek, de sajnos mi már megtapasztaltuk, hogy ami nincsen egyértelműsítve a kérdésben az nem lehet jó.
Dátum: 2008.12.21. 12:45:14
Pedig szintfüggő, mert 4. szint előtt ha megszakadsz se fogsz tudni állatot befogni.

Valamint idézném számodra a kezdők számára elérhető Játékleírást, ami alapján tudnalk válaszolni erre a kérdésre.
A játék során fokozatosan elérhető lehetőségek listája
Szint
1. szövetség alapítása, szövetségbe való belépés
2. fókuszkristályokat vásárolhatsz, kisebb küldetéseket teljesíthetsz
3. megtanulhatsz varázsolni
4. szakértelmeket tanulhatsz
4. állatokat foghatsz el és idomíthatsz be
4. állataidat felszereléssel láthatod el
10. bajnoki viadalon vehetsz részt
10. szövetségek közti háború és béke
12. komolyabb küldetéseket kapsz hordaparancsnokodtól
15. lehetőséget kapsz a hordaváltásra
19. megismered a fertőzés mibenlétét
20. specializálódhatsz egy tulajdonságra
kb. 30. szövetséged epikus lényekkel csatázhat mesés relikviákért
Dátum: 2008.12.21. 11:42:48
Ha ennyire fontos neked, akkor nem lehet hogy inkább e-mailt kéne írnod, mint itt kiabálni?
A segítség menüpontban sem nagyon látok olyat, hogy amennyiben problémád van és nincs operátor, ordibálj a fórumon!

Egyébként meg hétvége van, a programozók csak extrém esetben dolgoznak hétvégén.
Szerintem nem. Ugyanis szerintem a többség nem tudja, hogy a szarvasmarhát csak a szoptatás megszűntéig hívják borjúnak (bocinak), és akkor viszont számukra két helyes válasz van.
Dátum: 2008.12.21. 01:24:46
Bocsánat, nagyon régen tanultam szolfézst, de az oktáv az nem azért oktáv, mert 8 hangból áll?
Dátum: 2008.12.20. 21:29:43
Ez még messze van az igénytelentől.
Dátum: 2008.12.20. 20:32:55
Ehhez mondjuk jó lenne ismerni a válaszlehetőségeket is, hogy tudjuk, hogy tényleg egy közönségdíjas vacakról van szó, vagy jópofa.
Dátum: 2008.12.20. 20:22:05
Az is igénytelen.
Szerintem, ha valaki igénytelen, az nem jelenti azt hogy mi is lehetünk igénytelenek. Ha az iskolában a padtársad nem fürdik egy hétig, akkor következő héten te sem fürdesz?
Dátum: 2008.12.20. 20:19:05
Melyik magyar királyt koronázták meg a Duna jegén?
Könyves Kálmán
Hunyadi Mátyás
Károly Róbert
Szent István

Nagyon szép kérdés, de kicsit pontatlan. Mátyást nem koronázták, hanem "csak" választották királlyá a monda szerint a Duna jegén. Ezt igazolja egyfelől, hogy a koronázására csak 1464 márciusában került sor, másfelől. hogy a török hódoltság idejéig a magyar királyokat kötelező jelleggel Székesfehérvárott koronázták meg, ahol nem kimondottan lehet befagyott Dunáról beszélni.
Nem lehetne a "koronázták" helyére "választották"-ot írni?
Mi vont Spárta?
tartomány
birodalom
ország
városállam

volt
Az X-man 3-című filmben, ki győzi le a gonosszá vált Jane-t?
Magnezo
Superman
Pókember
Farkas


X-Men, Magneto, nem kell vessző a filmben után, 2 válasz marhaság, egyébként nem tudom eldönteni, hogy spec-e.
Dátum: 2008.12.20. 18:06:15
Melyik kalózt ütötte lovaggá Erzsébet angol királynő.
Jack Sparrow
Sir Francis Drake
Davy Jones
Barbossa

Ezt a kérdést valamikor régen láttam már valamilyen problémával, de így meg nevetséges. 4 válaszból 3 a Karib-tenger kalózai filmekből került ide, a helyesnél meg a Sir előtag is elég egyértelmű.

Kinek a felesége Goldie Hawn?
Tom Cruise
Harrison ford
Kurt Russel
Brad Pitt

Ford
Dátum: 2008.12.20. 17:39:29
Mi volt Pollack Mihály(1773-1855)?


A ki volt szebben hangzana.
Dátum: 2008.12.20. 17:20:57
Mi az a Diablo?
Egy mozifilm
Egy együttes
Egy számítógépes játék
Egy képregény

Diablo az szerintem maga az ördög. Az hogy mi kapta róla a nevét, kicsit más megfogalmazást igényel.

Az ismert cigaretta, Sopianae miről/kiről kapta a nevét?
fantázia név
Szófiáról
Pécsről
Warkoczy Sophiáról

El sem hiszem, találtam olyan cigarettás kérdést, amit nem érzek törlendőnek.

Hány évesen lett olimpiai bajnok Egerszegi Kridztina?
14
16
23
12

Szegény Egérkét Krisztinának hívják.

Mennyi ideig tart egy vadászat az első szinten?
10 perc
4 perc
3perc
5perc

Végre egy szakértelmet kivédő verzió. Csak két szóköz kéne bele.
Melyik labdarugó csapatban folytatta pályafutását Puskás Ferenc 1956 után?
Barcelona
Real Madrid
Benfica
Manchester United


Tegnap találkoztam szinte ugyanezzel a kérdéssel.

Miért szerette volna a németek vezetője a II.vgh-ban elfoglalni Oroszországot?
Mert rossz kedve volt.
Mert növelni akarta birodalmának területét.
Túl sok katonája volt és már nem tudta őket hová vezényelni.
Mert értékes olajforrások vannak Oroszországban.*


Jó kérdés hülye válaszokkal

Mi az aloe vera?
Adalékanyag kozmetikumokhoz
Ételízesítő
Kaktuszféle növény
Spanyol női név


Az aloe vera egy növény, melynek kivonatát adalékanyagként használják kozmetikumokhoz szintén aloe vera néven. Két helyes válasz.
Csodálod hogy kiesett 75%-on?
Hisz az általad betett linken is az van, hogy varázsló istennő. Akkor most döntse már el a válaszadó, hogy melyiket jelölje! Valamint mivel varázserejét isteni mivoltának köszönheti, ha a két lehetőség közül választani kell, többnyire az istennő győz. A Karsai tanárúr féle link meg ebben az esetben semmit nem ér, mert Odüsszeia fordításelemzésről szól, nem pedig Kirkéről, az ottani szerepe alapján egyértelmű, hogy a varázslónő szerepet emlegeti.
Idézet: DEMIAN - 2008.12.18. 15:40:06
Drága Miklós!
Mia nehéz vagy hibás abban hogy melyik nem Robert Merle műve.Mind a 4 válaszom közismert,sokat olvasott mű,könnyen kereshető is...Miért kell törölni csak mert vki nem veszi a fáradtságot,hogy keressen ha már ennyire alapműveket sem olvasott.Én eddig egyetlenegy fantasy fércelményt sem töröltettem csak mert nem ismerem,ugyanígy a filmes,rajzfilmes sületlenségeket sem mégha hemzssegett is a helyesírási hibáktól....Valahogy javítani kellene visszadobni az ilyen dolgokat.Programozó kollégák jó munkát...Légyszi javítsátok,köszi


Milyen kérdésről beszélsz? Én egy árva kérdőjelet sem látok a hozzászólásodban, csupán egy kérést a programozók felé, hogy találjanak ki valamit. Valamint:
1. a kvízzel kapcsolatos dolgokról hiába kérdezed Miklóst, az Hatsepsut felségvize
2. ha ennyire fontos és életbevágó hogy választ kapj valamire, küldj privát üzenetet, a jv-knek nem az a ffő feladatkörük, hogy a fórumot olvasgassák egész nap.
Szerintem az egyiptomi mitológiát jobban ismeri a többség, révén hogy az törianyag, úgy mint a görög.