Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Amennyire még emlékszem rá:

A dl az űrmérték mértékegység, az adott folyadék tömege függ a folyadék sűrűségétől is. A víz sűrűbb mint az olaj, hisz különben az olaj nem úszna a víz tetején, tehát ugyanannyi víz nehezebb.

Ha megint hülyeséget beszélek, csak szolidan oltsatok le.
Dátum: 2008.12.24. 21:39:27
Mi Vad Kati művészneve?
Jenny Lee
Maya Gold
Chiccolina
Michelle Wild


Ezt nem biztos hogy a fiatalabb korosztálynak tudnia kéne, bár elég modern világban élünk.
Dátum: 2008.12.24. 21:32:19
Milyen szín a piros?
kék
lila
zöld
piros

Milyen idióta kérdés ez?

Ki írta a Magyr Ugaron című verset?
Arany jános
Ady Endre
Weöres Sándor
Petőfi Sándor

Magyar, János

Melyik könyv nem Graves műve?
Vitéz Belizár
Setét torony
Claudius
Jézus király

Szegény Robert Graves nevét igazán ki lehetne írni.
Részemről ingadoztam, hogy karácsony alkalmából csak rossz kérdést nyomják rá, vagy megkapja az azonnal törölnit.
De hogy miért lexikális? Szerintem csak mellékattintott valaki.
Dátum: 2008.12.24. 13:31:13
Ki gyartja a Logant ?
Lancia
Dacia
Lada
Honda

Helyesírás, reklámszagú

Ki vezette a római birodalom legnagyobb rabszolgafelkelését?
Krixos
Spartacus
Oniomaios
Jaunus Maximus

Római Birodalom

fejezd be "sok lúd...
disznot győz
marhát eszik
pokerezik
kecskét ver


Ki a Nemzeti Színház igazgatója?
Jordán Tamás
Alföldi Róbert
Koltai Róbert
Kern András

És holnapután?

Mi a tree szó jelentése?
fa
viz
levegö
tüz

És aki nem tanult angolul?

Melyik anime szereplője Uciha Sasuke?
Kukucska
Dragon bal
Digimon
Naruto

Kit érdekel?
Dátum: 2008.12.24. 12:15:18
Mikor született Arany János?
1817 február 5.
1817 április 4.
1817 március 4.
1817 március 2.


Évszámok után pont. Hogy mennyire jó ez a kis szórás, azt majd nálam érdemesebb ember eldönti.
Az ilyen kérdéseket mindig megsiratom kicsit.
Tudod mit pontoztam le? Az első két hozzászólásod, amiben ismeretlenül hülyézel le mindenki mást, aki rajtad kívül játszik. Én úgy vélem az arcoskodós megjegyzésedig egyetlen egy téged sértő jelzőt nem használtam, csupán a kérdésedről alkottam véleményt, szándékosan kerültem az olyan kifejezéseket, amik rád utalhatnak.
De ha így állsz hozzá az egészhez, azt javaslom inkább ne is tegyél fel kérdést, mert nehéz úgy művelt, intelligens embernek való kérdést feltenni, hogy a kérdező nem üti meg a kellő szintet.

Hogy mire nem válaszolok érdemben. Világosan megmondtam az első hozzászólásomban, hogy az a kérdés messze van a speciálistól, a Con Air igenis egy elég koros, elég jó kis film, de értelmetlenül raktad fel a kérdést. Attól, hogy te ezt a csöppnyi agyaddal nem vagy képes felfogni, és kötöd az ebet a karóhoz, mert mindenki hülye aki nem neked ad igazat, az már az egyéni szociális problémád.

Valóban nincs róla gőzöm sem, hogy milyen kérdéseket tettél fel, annál több eszem van hogy két rossz kérdés alapján aljossak véleményt ötvenről. Én azt mondtam nem jelent semmit, hogy van majdnem ötven elfogadott kérdésed, mert a játék elején a 30 válaszos időszakban szinte minden kérdést elfogadtak még a játékosok.
Nekem is volt olyan délutánom, mikor 10 feletti kérdést dobtam fel egymás után, és mind jó lett. De nem is állítanám ki őket a hű de gyönyörű kérdések közé.
Abba meg minek kössek bele ami nekem is tetszik? Nem vagyok skizofrén.

Részemről a téma lezárva. Majd ha valami idióta a korrekt, pontos és nem speciális kérdésed szavazza ki, akkor lesz okod rinyálni.
Hát, furcsa értékrended van arról hogy kinek mekkora arca van. Aki neked rosszra meri értékelni egy kérdésedet, az egy hülye idióta barom, aki meg esetleg ellent mer neked mondani, az úgyszintén és még arcoskodik is?

Nagyon gyorsan vegyél vissza az arcodból, vagy ne várd hogy illően elmagyarázzuk neked, hogy miért lett kiszavazva egy pocsék kérdés.
Azzal a közel 50 beengedett kérdéssel sem nagyzolnék a helyedben annyira, kb annyi nekem is van, és tudom hogy a játék elején, mikor még mindenki értékelhetett, bekerült a játékba minden vacak kérdés is, különben nem lenne olyan terjedelmes a kvíz topic.

(A hozzászólásainkat meg hiába pontozgatod lefelé, te jössz ki rosszabbul belőle)
Dátum: 2008.12.23. 20:42:42
Ha már úgyis doboz.
OFF
Itt szeretnék Nagyon Boldog, Békés Karácsonyt kívánni mindenkinek, aki mindennapi áldozatos munkájával tevékenyen kiveszi a részét a kvízkérdések utólagos felülbírálatából.


ON
Dátum: 2008.12.23. 20:20:02
Neeem, ő Tréfi törp!
Dátum: 2008.12.23. 19:22:36
Volt Ügyi nevű törpike is, ő volt a barkács, neki volt mindig ceruza a füle mögött.
Nem tudom mit csodálkoztok? Írták ők bárhol is, hogy nem fognak támadni? Ha nem nyilatkoztak róla, hogy békében ünnepelnek, akkor miért ne üzenhetnének hadat?
A jó értékelők azt a kérdést engedik át, amibe nem lehet belekötni, mert csak az érdemel jutalmat.

Szerinted melyik a jobb? Ha minden szemetet megkapsz, mert mindenki mindent átenged, vagy csak olyan kérdéseket kapsz amiért érdemes a kvízzel foglalkozni?
Nem lehet hogy inkább gondolkodni kéne, hogy nem hülye-e véletlenül a kérdés, ahelyett hogy az értékelőket minősíted?
Tanulj meg fogalmazni.

Arra a kérdésre, amit te feltettél, az a válasz, hogy igen, pont azon a gépen utazik. Ha arra vagy kíváncsi, hogy mindez melyik filmben van, akkor azt kérdezd meg.

Nem speciális a kérdés, csak egyszerűen pocsék.

(A fent említett Vízipókos kérdésedre, meg tőlem személy szerint azonnal törölnit kapnál, nem csak simán rossz értékelést.)
Dátum: 2008.12.23. 13:56:14
Melyik fegyver nincs a végzetúrban?
Mithrill rövidkard
Adamantin penge kék borostyán diszes orkink bőrtokkal
Ékszerpenge
Mithrill hosszúkard
Dátum: 2008.12.23. 13:35:37
Idézet: josid - 2008.12.23. 13:13:21

Minek az anagrammája a ADARLÓMIL ?
egy állaté
egy országé
egy íróé
egy süteményé

Aki feltette, vagy aki átengedte árulja már el, hogy mi a megoldás!


A helyes választ te is elárulhatnád, hogy legalább azt tudjuk, milyen irányba tapogatózzunk.
Dátum: 2008.12.23. 12:36:37
Mikor volt a Honfoglalás?
955-ben?
997-1000?
1000-1035-ig?
855-ben?

Ugye nem baj, hogy ez azonnal törölnit kapott?
Dátum: 2008.12.23. 11:31:37
Melyik nem sörmárka?
Soproni
Krönenburg
Carsberg
Pepsi
Dátum: 2008.12.22. 21:31:15
Felbontani egyből fel lehetett eddig is. A csarnok a békekötés felbontása, és a támadhatóság közti időt növeli.