Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Egy elég komoly kvízoldalra simán beférnek olyan kérdések, amik itt csont nélkül speciálist vagy lexikálist kapnak, hisz oda eleve olyanok látogatnak, akiknek a száraz elméleti tudása nagy, míg itt a kvíz csak egy kis pluszt ad, nem azért jönnek a játékosok hogy kvízeljenek.

(ja, és egyébként azt is abszolút elképzelhetőnek tartom, hogy nem egy admin szintén meg szokott fordulni komoly kvízoldalakon, mert a látszattal ellentétben abszolút nem trollok gyülekezete akik találomra nyomkodnak, és az egyértelmű szó szerinti plagizálást élből rosszra értékelik, hisz a schmittpalizásért nem jár jutalom)
Dátum: 2012.05.09. 18:59:57
Úgy hogy olyan szinten próbálkozol vele, ahol van mind a négy féle tárgy, nem ott ahol láthatóan nincs varázslat.
Dátum: 2012.05.02. 21:02:44
info@vegzetur.hu
Dátum: 2012.05.02. 20:56:00
Milyen bank? Mert pénteken még bankon belül se mindig teljesül az utalás egy nap alatt.
Dátum: 2012.05.02. 20:39:17
Pénteken utaltam, szerencsére még délelőtt, így ment az utalás pénteki dátummal, ma meg is kaptam.
Dátum: 2012.05.02. 16:20:40
A küldetésnek két alap feltétele van, hogy találj varázslatkörben, és legyen állatsebző képességed. Minden más egyéb a konkrét ellenféltől függ. Hiába mondanánk neked, hogy X másodlagos vari kell, ha pont egy olyan karakterbe futsz bele aki 80-100 vastagbőrrel rohangál.

Ha a cél hogy a legkevesebb LE befektetéssel oldd meg, akkor vegyél egy 10% sebzős varit, és kezdd el tesztelni, hogy mennyit sebez ha betalál. Ha azzal is hozod a 6-700 körüli sebzésedet, akkor jó eséllyel semmi másra nem kell költened, a mi környékünkön még elég sokan rohangálnak vastagbőr nélkül (már ha v5-ről van szó).
Nem tudom konkrétan mire gondolhatott az értékelő, de pályafutásom során már több kérdést megválaszoltam ami az aranymetszéssel foglalkozott. Egyébként szép kérdés.
Dátum: 2012.05.01. 20:00:17
Eltaláltad, nem lehet. A két kupon a bronz->ezüst átváltás ára, nem az ezüst relikviáé önmagában.
Dátum: 2012.04.30. 18:04:31
Mivel nem a kritikus ütéshez ad 1%-ot, nem is fogod ott megtalálni. A sebzést növeli 1%-kal.
Dátum: 2012.04.30. 15:50:47
Vf-es vagy, ugye? Mert amikor olyan szinten vagy, ahol a vf hatására nem egész TP-t kapnál a vadászatért, ott a le/fel kerekítések miatt a szimpla vadászat tp-jében is van ingadozás, az event ezt még fel is szorozza kettővel. Így ha feltesszük, hogy a középérték az amikor a két csp után egy fel- és egy lekerekített tp-t ad a rendszer, akkor attól mindkét irányba lesznek eltérések mikor két lekerekített, vagy két felkerekített TP adódik össze.
Dátum: 2012.04.28. 20:14:56
Csak most láttam a kérdést.

A pontos megfejtés, hogy a szövetségi küldetések összes kvótájába beleszámít minden aktív tag, és kúttöltéstől függetlenül számolja is az összes tag teljesítményét, kivéve a szintlépést, ahol ez fel is van tüntetve a zárójelben "(csak teljes jogú tagok számítanak)", pont a kiskapuk kivédésére, hisz könnyen beláthatjuk hogy néhány frissen regelt látszatkarakterrel könnyedén lehetne 15-20 szintlépést teljesíteni.
Dátum: 2012.04.28. 17:50:25
Most is van, bérlet helyett kapják akiknek van normális Aukciós Bérletük.
Dátum: 2012.04.28. 13:19:28
Azért van egy olyan sejtésem, hogy egyszem szorzót átírni egy képletben messze nem annyi idő, mint nulláról felépíteni egy új szűrőt, hogy mely feladatok zárják ki egymást a templomban.
Dátum: 2012.04.28. 12:16:07
Ebből mondjuk az állatfelszerelés eladhatósága miatt egynek a költségéből kettő megcsinálható, a másik kettő meg kiváltható, de tény hogy négy. Viszont azt én pl sehol nem láttam leírva, hogy "Igen, megcsináltuk, le van korlátozva, már csak kettőt kaphatsz" csak annyit hogy jogos a panasz, meg fogjuk oldani. Ha pedig neked fontosabb volt az új templom elkezdése, mint a korrekciók elkészültének befejezte, csak magadat okolhatod.
Dátum: 2012.04.28. 12:07:21
Nem, nem hagyom hogy rábeszéljen a citromra. De ha eleve citromot akarok venni, és nem hívja fel rá a figyelmem hogy az egyébként ugyanolyan minőségű olasz citromnak kilója kerül annyiba, mint az általam kinézett argentinból 20 dkg, sőt a kiló mellé még egy üveg limoncellot is kapok ajándékba, mert a héten van Garibaldi 150. születésnapja, akkor igen morcos leszek az árusra és garantált hogy többet az életben nem vásárolok nála. Ha szól, és ennek ellenére ragaszkodom a 20 dkg-hoz, csak magamra vethetek hogy kidobtam a pénzem az ablakon, és még ajándékom sincs.
Dátum: 2012.04.28. 11:55:01
Biztos két nap? A 6*6-os táblákból még kb két hét hátra van, 4*4-esbe meg, ami lassan valóban lejár, extra durva lenne a 4 kavicsos küldi, mert az gyakorlatilag azt jelentené, hogy legjobb esetben is csak a fele kisjutalom vehető át kiváltás nélkül, de a két kiváltással együtt is maximum csak 5 a nyolcból.
Dátum: 2012.04.28. 11:49:50
Idézet: Yaksee - 2012.04.28. 05:44:38
Neked van igazad, Dr. Tulok csinálta meg a 6x6-ost V3-on (tudtommal) elsőnek szombat 00:01-kor, majd várnia kellett hétfőig, mert a jutalmat át tudta venni, csak nem tudta mit csinál a transzdestrukció (nem volt "beélesítve). Meggy nem tudom hogy áll a templommal.

Lan-t a tévedésért a szövin belül büntetjük meg (bár kárt nem okozott, de azért mi se unatkozzunk... )


Jogos, bár a tévedés Kócé volt, én csak feltétel nélkül megbíztam a szavában, ami tán enyhíti vétkemet. Szóval kérném őt is magam mellé szíjazni a büntetőpadra!
De a sztori többi részére, és hogy az első teljesítés dicsősége nem meglepő módon az Omegáé, tökéletesen emlékeztem.
Dátum: 2012.04.27. 22:36:04
Nincsenek. Vagy nem csak írni, olvasni sem tud a kolléga, vagy egy kamufelhasználó akit direkt fórumtrollnak regelt valaki.
Dátum: 2012.04.27. 22:04:35
Ki kell ábrándítsalak, Meggy már múlt péntek vagy szombaton jelezte itt a fórumon, hogy készen van, és hogy a transzdestrukciót még nem helyezték üzembe, nem lehet tudni hogy mire jó. Aztán hétfőn vagy kedden azt is jelezte hogy mit tud, vagyis medál ide vagy oda, ő bizony már egy hete kész van.
Dátum: 2012.04.27. 15:02:36
Idézet: Quellon - 2012.04.27. 11:33:10
Idézet: Jeriko - 2012.04.27. 09:56:23
A captcha megjelenítésével párhuzamosan fel kell hívni a figyelmét, hogy 30 másodperce van kitölteni, és nagyon fontos, hogy tegye is meg. Mivel elvben ott van a gép előtt, ez nem okozhat problémát.


Csak akkor abban a 30 másodpercben a karakter legyen támadhatatlan.
Mert ha úgy vezetnék be, hogy nem lennénk közben támadhatatlanok akkor döntenünk kéne, hogy melyiket kockáztassuk:
- a bannolást, mert kicsúszunk az időből
- vagy lerabolnak amíg gépelgetjük az ellenőrző kódot


Valamit félreértettél. Jerikó javaslatában nincs szó döntéshelyzetről. Míg nem gépelsz, nem tudsz mást csinálni, így azzal kockáztatod a lerablást, ha nem gépeled be a szöveget. Valamint 15% környékén nem a leveretést gátolná jellemzően, hanem a lerablók dolgát nehezítené meg.