Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2008.12.30. 00:54:49
Gratulálok az értő olvasás képességedhez.
Attól hogy világonként a néhány legaktívabb szövetség ezt csinálja, a többség akkor sem azért bontja fel, ha felbontja egyáltalán.
Amíg megéri, mi is visszajárunk mindenkihez aki nem tesz ellene. De a TÖBBSÉG nem. Szemét dolog, de kihasználunk minden lehetőséget a saját erősödésünkre.

Egyébként nem bántasz meg, v1-en én is gyenge szövetségben játszom. Minket mégsem farmolgatnak hetente. Lehet hogy nem éri meg az ottani erős szövetségeknek, vagy már túlnőttek rajtunk. Aki mégis megtalál, annál a diplomácia csodákra képes.
A pályaudvaros meg egészen pontosan Budán 2, Pesten 3 pályaudvar, nem tudom mi van abban a kérdésben, én még nem találkoztam vele.
Dátum: 2008.12.29. 21:23:00
Idézet: Eviciusz - 2008.12.29. 19:35:18
Ezt ugyan priviben írtam meg ( hála Neki irritáló minősítést kaptam érte )de nem válaszolt , tehát közzéteszem :


Ezzel indult a mostani csevegésünk, erre próbáltam neked normális magyarázatot adni. De ezennel részemről befejezettnek tekintem a csevegést, mert úgy látszik felesleges.
Dátum: 2008.12.29. 21:07:02
Az, hogy én csevegek veled, marhára nem azt jelenti, hogy én pontoztalak le. Ráadásul kaptál rendesen 1 pontokat a nyuszi rágcsáló-e vitában is ha jól látom.
Dátum: 2008.12.29. 21:00:31
Ööö vádoltalak én valamivel?
1. Egy szóval sem írtam olyasmit, hogy bárki kioktatott volna bárkit, pont azt írtam, hogy a mi győzködésünk ellenére ragaszkodsz makacsul a saját igazadhoz. Ezt szerintem nem vitathatod, mert harmadszor vagy negyedszer hozod fel a témát.
2. Olyat sem írtam, hogy udvariatlan vagy, azt írtam, kifogásolható stílusban. Ha többen is lepontoztak, márpedig lepontoztak mert különben nem lenne irritáló a titulusod, az azt jelentette, hogy valamiért többen kifogásolták a stílusod.
3. A hozzászólásom nem csak neked szólt, általánosságban fogalmaztam.
Dátum: 2008.12.29. 20:39:24
Ezzel nincsen probléma, ebben egyet is értünk. Hozzászólásaim túlnyomó részét én sem véletlenül a kvízzel foglalkozó topicokban írtam.
A probléma abból adódik, mikor valakit hiába győzköd mindenki más, hogy az ő információja a pontatlan, de az illető továbbra is köti az ebet a karóhoz, és mindezt néha kifogásolható stílusban.
Dátum: 2008.12.29. 20:28:38
Az a szokás, hogy a kvíz topicba írjuk az ilyeneket, mert ott nézi az az ember, aki javítja a kérdéseket.
Dátum: 2008.12.29. 20:21:57
Varacskos .
Dátum: 2008.12.29. 20:17:24
Ez így ebben a formában nem pontos, a kapcsos könyv nem műve Aranynak, hanem egy egyedi bőrkötésű jegyzetkönyvecske, kb mint egy napló. Arany valamikor az 1850-es években kapta, és ebbe írta idős kora összes művét, ismert nevén az Őszikék ciklust.


Ami a triviálisos problémát illeti, nem az illető miatt lett "irritáló" a közmegítélésed, hanem a makacsságod miatt, hogy ragaszkodsz a vélt igazadhoz, mikor megmondtuk többen is, hogy nincs igazad, és ezt elég érdekes stílusban teszed.

A triviális egyik jelentése igenis az, hogy egyértelmű.
http://www.idegen-szavak.hu/keres/trivi%C3%A1lis
Ha más nem, abba gondolj bele, hogy a matematikában is használatos a triviális szó, és ott nem jelentheti azt hogy silány, igénytelen.
A film főszereplőit Mr. White, Mr. Orange, Mr. Blue, stb. hívják. Mr. Black ebben a filmben nincs.
Dátum: 2008.12.29. 19:46:07
Személyesen még nem, de a net szerint egy videoformátum.
Dátum: 2008.12.29. 19:42:39
Azt szerintem nem írtuk egy szóval sem, hogy lenne olyan problémánk, amit meg kell bocsájtani. Csupán kell egy gyomor a mű élvezetéhez.
Dátum: 2008.12.29. 19:31:31
Hát, én is örülök, hogy nem a tegnapi, enyhén másnapos gyomrommal kellett ezt elolvasni.
Dátum: 2008.12.29. 19:28:01
Mellesleg nekem fut egy olyan kérdésem, hogy Mi az a "kapcsos könyv"? És kicsit elmésebbek a válaszok. Illetve lehet hogy sokkal elmésebbek, mert jelenleg 47%-on áll. Szóval egyszerűbb kivenni, mint bármi mást kezdeni vele.
Én szerintem átengedtem volna, mert ötletes kérdés (a filmet sajnos nem láttam, de picit utánanézve érthető a kérdés), de nagyon sokan nem szeretik a filmes kérdéseket sem, azokat meg főképp, amik már egy kicsit a tartalomba kérdeznek bele.
Tarantino pedig olyan téren speciális, hogy vagy szereti valaki, vagy ki nem állhatja a filmjeit, köztes állapot nem nagyon van.


Az nem jelent semmit, hogy órákig 0:0-n állt. A kvízválaszok csak naponta egyszer frissülnek ott.
Dátum: 2008.12.29. 18:36:01
Ha csak percekre lépsz be, akkor pörgősnek tűnik. Mikor késő délelőtt magamhoz tértem, még nekem is volt egy-két oldalam, de azóta szinte semmi. Jól esik ez a fogadtatás. Akkor bepróbálkozunk Cirmos Főnökasszonynál.
Dátum: 2008.12.29. 18:31:58
Én speciel úgy tudom, hogy ez nem vitatott, mert a Plútó nem felel meg azon feltételnek, hogy mérete elegendő a pályája tisztára söpréséhez, ezért egyértelműen törpebolygóvá lett minősítve, és ráadásul abból is csak a második legnagyobb. Tehát akkor meg nem kilenc, hanem 10 bolygó lenne, ha mégis vitatott.

Ne mondj magadnak ellent. Ha utoljára azt hallottad, hogy kisbolygóként van számon tartva, akkor hogy lenne bolygó. A kisbolygó, törpebolygó és bolygó három külön besorolás.
Dátum: 2008.12.29. 18:23:37
Idézet: Csonti_himihumi - 2008.12.29. 18:04:15

Hány feladatot teljesített Herkules?
10
9
7
12*

mi alapján? valami konkrét kérdést is lehetne mondani, mert ennyi erővel megkérdezhetem akár azt is, h meik számra gondoltam...



Görög mitológia. Herkulesnek Héra elboríta az elméjét, emiatt megöli saját és testvére gyermekeit. Tette miatt el kell hagynia lakhelyét, Mükéné királyától pedig 12 feladatok kapott, amiket telesítenie kellett ahhoz, hogy lelke megtisztujlon.
Dátum: 2008.12.29. 18:11:59
Sziasztok!

Ma nem pörgött a kvíz topic, ezért gondoltam benézek ide is. Lehet hogy vesztemre tettem, mert bár csak átfutottam ezt a cirka 400 oldalt, de megfájdult a rekeszizmom.

Valamint jól láttam, hogy a West-en is nyílt egy menedékhely a portyázásban megfáradt végzeturaknak?
Nem lenne ott hely még egy megfáradt apacs kalandornak?
Dátum: 2008.12.29. 17:44:48
Nem mentél el véletlenül láthatatlanba? Mert ha olyankor vadászol, csak fele tp-t és fele lét kapsz a vadászatért.