Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2009.01.04. 16:17:29
Akkor te nagyon szerencsés vagy. Én még szoktam kapni értékelhető kérdéseket, van hogy 20-ból több mint 10 kifogásolható.
Vagy a Kvíz topicba másold be amit találsz, vagy privát üzenetben küldd el Hatsepsutnak.
Dátum: 2009.01.04. 15:50:23
Nem emberfüggő. Ha a fröccsben ugyanannyi a bor, mint amennyit tisztán innál, akkor a fröccsben lévő szénsav miatt könnyebben "fejedbe száll" az ugyanakkora alkoholmennyiség. Ha a fröccs és a tiszta bor ugyanannyi, mondjuk 2-2 dl, akkor természetesen a tiszta bort érzed meg jobban, mert a fröccsnek kisebb az alkoholmennyisége.
Abban egyetértünk, hogy a kérdés rosszul van feltéve.
Winnie arra célzott, hogy egyes iq bajnokok minden kérdést amit nem tudnak, jobb esetben csak speciálisra értékelnek, rosszabb esetben törlésre.
Sir Ny, a te hozzáállásod ritkán egyezik a többség gondolatmenetével.
Én is elég hamar kijöttem fórumra a regisztrációm után, de ha belegondolsz, hogy a fórumon jelen van néhány száz ember, a játékban meg van mondjuk 15k felhasználó, akkor látható, hogy a többség nem így cselekszik.
Dátum: 2009.01.04. 15:16:49
És miért nem törölnit nyomtál rá?
Dátum: 2009.01.04. 15:13:33
Idézet: Anemetne - 2009.01.04. 14:51:23
Hát ez hihetetlen! Bocs, hogy egyesével írom, de épp vadászok is közben, és nem gondoltam volna, hogy ennyi idióta kérdést kapok.


Erre azt tudom javasolni, hogy az első rossz kérdésnél nyiss meg egy új hozzászólást, ha találsz még, akkor szép sorban bemásolgatod alá, és a végén ráérsz kommentezni. Sokkal gyorsabb is, és nem is floodolod a fórumot.
Én ezen nem röhögök. Olyan kérdés is van benn, hogy "Mennyi 1+1?", vagy hogy "Akarsz +10% LE-t ezért a kérdésért?". Ha azt akarod nekem mondani, hogy az ilyen szintű kérdések jók, mert már van belőlük a rendszerben, akkor sürgősen ugorj ki a 10. emeletről, mert már úgyis kiugrottak onnan páran.
Dátum: 2009.01.04. 14:47:26
Csak simán este volt. A felesleges részt én is kivettem.
Dátum: 2009.01.04. 14:45:27
Valamint nem fog egy 10 éves dönteni a kérdés sorsáról, mert ha a játékosok értékelik, akkor 15 egybehangzó vélemény kell az értékeléshez.
Egyszerű. Aki első szintű, az a legritkább esetben kezd el egyből fórumozni, tehát a wikidot-ról nem is hall, nem hogy utánanézzen rajta valaminek.
Dátum: 2009.01.04. 13:56:42
Sziasztok!

Nem, nálunk valahol 20°C körül mozog a hőmérő. A lakásból meg hál'istennek nem kell kimennem, de kint biztos hideg van.
Dátum: 2009.01.04. 13:45:05
Nem tudom pontosan, hogy mikor tanultam az oszthatóságot. De arra biztosan emlékszem, hogy az általad említett 100-as számkörben 2. végére oda-vissza kellett fejből fújni a szorzótáblát egy teljesen hétköznapi osztályban.Igaz, az még a szocializmusban volt, lehet hogy azóta ennyit "fejlődött" az oktatási rendszer.
Dátum: 2009.01.04. 13:39:57
Hány védekezésbónuszt ad a kopott mithril láncing?
8
7
9
nem ad

12. szint alatti mit csináljon?
Mi Niedersachsen székhelye?
Hannover
Saarbrücken
Düsseldorf
Stuttgart

Nem lehetne szépen, magyarul kiírni, hogy Alsó-Szászország?
Melyik nem diófajta?
kesu
cikória
makadám
para

tudtommal a kesudió sem dió
Folytasd Nagy fába vágta a....
Fejét
Kezét
Baltáját
Fejszéjét

Némi stilisztikai probléma...
Dátum: 2009.01.04. 01:35:47
Ilyen későn ne fórumozz, úgy látszik gond van az értő olvasással nálad. Gondolod, ha az ékezetek miatt akarnék kötözkörni, csak az egyik szót írtam volna át...
Segítek, olvasd össze a két hozzászólást.
(soha az életben nem kötözködtem a fórumon az ékezet nélküli írásért, csak egyszer vagy kétszer, mikor az adott személy más tagok hasonló kaliberű írási sajátosságain lovagolt)
Dátum: 2009.01.04. 00:58:11
Nem rituálisan...
Dátum: 2009.01.04. 00:56:55
Danka nem Mortimernek válaszolt, hanem Werernek. Ezt mutatja is az az aprócska tény, hogy direkt a "válasz erre" funkcióval indította a hszt-t.
Vagyis arra reagált, hogy többezer LE + 50 - 75 Ft/ őskő, holott a legdrágább módon is hozzájut az ember 30 Ft-ért darabjához.

Az, hogy ahogy Mortimer is írta, nagy tételben 15 Ft egy őskő, már csak hab a tortán.
Dátum: 2009.01.04. 00:48:38
Mivel magasabbról támadnak, ezért 15+szintkül.*5% ig vagy védelem alatt, vagyis 35-40% felett kell lennie az ÉP-dnek, hogy tudjanak téged ütni. HA 30% ÉP-körül mindig támdsz egyet-kettőt, akkor nem fogsz annyira felgyógyulni, hogy tudjanak ütni téged.
Dátum: 2009.01.04. 00:42:44
Nagyon kedves tőled, hogy kevéske játéktapasztalatodat igyekszel megosztani a többiekkel, de az felettébb idegesítő, hogy az egész topicból válogatás nélkül válaszolsz a kérdésekre, szétfloodolva ezt a topicot, köztük olyanokra is, amiket hónapokkal ezelőtt tettek fel, és a kérdés feltevője azóta sokkal több tapasztalattal rendelkezik nálad. Légyszíves próbálj a tobbi topicban csipán a friss hozzászólásokhoz kommentet fűzni, ha komolyan gondolod az aláírásod, hogy pontozzunk, mert különben elég rosszul fog érinteni a villám a neved mellett ha így folytatod.
Dátum: 2009.01.03. 22:31:38
Idézet: Mefist - 2009.01.03. 22:06:58
Linkelem az 1ik kérdésemet.Valaki mondja már meg nekem,hogy ebben hol van helyesírási hiba.Légyszíves!Valaki világosítson már fel mert én nem találtam 1et se. -.-

http://kiss68laci.extra.hu/viewer.php?file=cgyew3skxeh0lwwtyaw5.jpg

Azt úgy írják, hogy tevékenykedik.