Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Az ünnepek alatt a kvízkérdések nem voltak frissítve, azért szerepel 0-0 válasz.

Az állat pedig így működik, ő nem gyógyul ha pihen, neked kell gyógyítani a sebgyógyítás szakértelemmel.
Spongya Bobra ne kérdezz rá, mert asszem már benn van.
Dátum: 2009.01.05. 10:10:32
Idézet: Darkshade - 2009.01.05. 10:06:02


Melyik játékos NEM szerepel a Spanyol Football válogatottban?
Joan Capdevila
Andrés Iniesta
Thierry Henry
Fernando Torres

Elavulhat, ha máris nem avult el. Attól függetlenül, hogy francia a jó.


Ebben az esetben ha mondjuk kiegészítjük arra, hogy melyik nem szerepelHET, már mindjárt jó a kérdés. Az, hogy valamelyik spanyol esetleg valamikor visszavonul, már van annyira speciális, hogy egy átlagos, focit nem kedvelő játékosnak ne kelljen számolnia vele, de azért azt, hogy az egyikük francia, még ők is könnyűszerrel megfejthetik.
Nem tudok az értékelők fejével gondolkodni, de szerintem bár egyértelmű, hogy a rizsre gondoltál, a bambusz is eléggé arra a környékre jellemző.
Dátum: 2009.01.05. 08:09:19
Nincs benne időpont, hogy mikor van az a jelenleg.
Én sem a helyesírásba kötöttem bele, azt csak mellékesen megemlítettem. Én azt próbáltam mondani, hogy az IMDb-n, ami ugyebár a film kategóriában a legrészletesebb adatbázis, szintén csak Leeloo-nak van írva a neve, a teljes nevét már csak az idézetrészletek között lehet megtalálni, vagyis többek álláspontja szerint speciális, mert nem a filmmel kapcsolatos alapvető információ.

A Márais kérdésért tényleg kár.
Dátum: 2009.01.04. 23:31:19
Érdektelennek éppen nem nevezném, mert egy érdekes információ. De hogy túl speciális az itteni kvízbe az tuti.
Valamint Föld, válaszokból hiányzik hogy százalék, és duplikált kérdés.

Kb milyen százalékarányban oszlik meg a Föld felszíne (szárazföld : vízfelület)? 52.05%
Dátum: 2009.01.04. 22:03:53
Őszinte leszek, nem értem mit akarsz mondani. Mert a mondandód felével 90%-ban egyetértek. Azért csak a 90%-ával, mert én soha nem fogok azért primitív kérdést feltenni, hogy átmenjen. De a hozzászólásod első fele homlokegyenest az ellenkezője a kirohanásodnak. Nekem ez valahogy nem fér össze. Ha csak ironikusan akartál fogalmazni, akkor csak túl komolyra sikerült.
Dátum: 2009.01.04. 21:52:16
Érdekes, azért miért nem panaszkodik senki, mikor ugyanezen randomnak köszönhetően a 4-5 szinttel magasabbról érkező +100as tö-jű 8 szinttel jobb cuccokban rohangáló végzetúrnak beletörik az emberbe a bicskája? A helyedben szégyellném magam, hogy ilyen emberre emeltem kezet, nem azért panaszkodnék hogy bántott. Hallottál már Dávidról és Góliátról. Ez pont ugyanaz.
Szerintem amíg az IMDb-n csak Leeloo-nak írják a nevét, és csak a karakterhez tartozó párbeszédek között lehet megtalálni a teljes nevet, addig filmrészletre kérdez, ami spec. Egyébként meg helyesen írva: Leeloo Minai Lekarariba-Laminai-Tchai Ekbat De Sebat.
Dátum: 2009.01.04. 20:29:26
Nem azt írta hogy a 90%-os karakter, hanem hogy a karakterek 90%-a. Nem mindegy.
Dátum: 2009.01.04. 20:23:08
Úgy hallottam, a beidomított állatért nem kapsz többet, csak ha már lépett is nálad szinteket, akkor kapsz némi kompenzálást érte, de akkor sem annyit amennyit ráköltöttél.
Dátum: 2009.01.04. 20:11:47
Mondjuk a hülye válaszlehetőségek miatt. Tudom hogy nehéz még három réginek hangzó magyar nevet kitalálni, de akkor ne reklamáj, ha ennyire lusta vagy.
Dátum: 2009.01.04. 17:43:25
Azt a részét én is élvezem, hogy nem kell minden évben hazacipelni, de az a jó fenyőillat úgy hiányzik.
Javaslom, olvasd el még egyszer a regényt. A Pál utcai fiúkban Csónakos van. Tutajos a Tüskevárban szerepel.
Dátum: 2009.01.04. 17:02:36
Ki kell ábrándítsalak. 2 másodperc alatt csak adminisztrátori jogokkal rendelkező személy dönthet a kérdésedről, nem pedig az a csorda, akit ennyire lenézel.
Dátum: 2009.01.04. 16:59:49
Egy almafán 78 alma van, megeszek 1-et. Hány marad?
79
Egy se
12
77

primitív
1:1-es arányban adsz el fát fémért, akkor mennyit kapsz, ha 200 fát adsz el?
250
300
150
200

Ha lehagyjuk a Travian piacára vonatkozó körítést, egy primitív aránypár marad
hány lélekenergia szükséges a 2. szintről a 3. szintre felépíteni a védőfalat?
40000LE
60000LE
55000LE
20000 LE

Kérdést nagy betűvel kezdünk, meg egyébként sem jó a kérdés, ezt még az se biztos hogy tudja aki szövetségben van.
Mit jelent a "paradoxon" szó?
"para" túl és a "doxa" tudás szóból származik. Jelentése: Nem vitatott elfogadott kiindulópont
Ellentmondást jelent
A paranormális jelenségekre adott feltételes magyarázat
A "para" túl és a "doxa" tudás szóból származik. Jelentése: Felfoghatatlan

Mit nevezünk aranymetszésnek?
Matematikai törvény az arányosságra
Az ötvösök egy ékszer készítésének utólsó mozdulatát hívják így
A mák gubóján ejtett első bemetszés
Egy vallási ceremónia bizonyos része

Ezért a két kérdésért viszont szeretnék köszönetet mondani a feltevőiknek a színvonalas válaszlehetőségek miatt. Egyetlen apró hiba: utolsó.
Dátum: 2009.01.04. 16:26:22
Valaki vicces kedvében volt. Melyik szerinte a helyes válasz?
Dátum: 2009.01.04. 16:23:05
A kivégzés nem nullázza fizikailag az életed, csak a párbajra gyakorolt hatása egyezik meg az ájulással.