Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2009.01.06. 00:30:03
Gianni megint Poker Cape-ben lebzsel, hogy skalpolná meg valaki!
Dátum: 2009.01.06. 00:27:27
Akkor az lenne, hogy a sok gyökér még több jó kérdést szórna vissza bosszúból amiért nem tudta.
Szerintem ez már nem a túl bonyolult, hanem a túl egyszerű kategória.
Dátum: 2009.01.06. 00:16:19
Nem hívom őrültségnek, ugyanolyan őrültség az is, hogy nem kapitulálunk akárkinek csak úgy némi plussz békéért cserébe, megdolgoztatjuk a pénzéért, sőt, ha ezzel esélyünk van megszopatni, inkább nem játszik a többség 2-3 napig egyáltalán.
Dátum: 2009.01.06. 00:13:12
Néhány helyen néhányan már kifejtettük, a tö nem kimondottan mérvadó minden esetben. Hiába kevesebb a tö-je, ha közben amit nem látsz, hogy a védekezése/támadása 20-30-cal magasabb. Ráadásul ha magasabb a szerencséd, akkor az aszt jelenti,hogy a konkrét tö-ben a különbség még kisebb is mint amennyi látszik. A szakértelem megint nem jelent semmit, ha a szükséges minimumra törekszik, 28-as szakértelemösszeg elég az állathoz és a +1 harci körhöz.

De emellett lehetett simán szerencséje is.
Dátum: 2009.01.06. 00:03:21
Nekünk megvan a kati mindkét világban , pont azért mert nem egy nagy mennyiségű LE befektetés, és jól jön akkor is, ha netán az ember tudja hogy pár napig nem lesz gépközelben, de taktikai elem lehet egy elmért háborúban is.
Ez a része oké. De a kérdés az volt, hogy ha nálam, aki támadni akarok, ki van írva, hogy 15% alatt vagyok, akkor hogy tud a másik engem megtámadni?

Ezért nem értettem, hogy jön ide a szintenkénti 5%.
Akkor ülj le fiam, történelem egyes. Régen tanultam, de a magyar történelemben nem emlékszem több olyan Kiegyezésre, amelyhez passzolna bármelyik dátum a maradék három közül. A magyar-horváth kiegyezés is amennyire emlékszem A Kiegyezés, és az Osztrák-Magyar Monarchia kikiáltásának következménye 1868-ban.
Dátum: 2009.01.05. 23:46:48
Bocsi, de a tevenevelde egy oldallal arrébb van. Ez egy harcos tamagochi.
Ha pedig egy egy szinttel alacsonyabb lever, az nem azért van, mert ő hajlandó volt a játékra áldozni, hanem mert jobb a taktikája, és te csak hiszed hogy olyan erős vagy. Ismerek olyan 12. szintű karaktert, aki egyetlen egyszer volt prémiumos a kép és az állatnév miatt az ingyen őskőből, meg egyszer megvette az Enyészmestert, és nem egy 13-14. szintű fullprémes cuccokat hordó, őskövekkel teletűzdelt játékost lenyel rendszeresen keresztbe, mert rendesen portyázik, és jók a statjai, ha nem is feltűnően kiugróak.
Ezt kifejtenéd? Tehát ha én akarok ütni egy 2 szinttel alattam lévőt, akkor minimum 25% energiámnak kell lennie? Nem úgy van hogy neki kell a 15+szint*5% határ felett lenni, ha én akarom ütni?
Dátum: 2009.01.05. 23:33:01
Nekem mondod! A Lélekőröket most hagyom, mert akiket ismerek, külön külön is elnézést kértek a támadásért, de Jaana is egyből írt egy bocsánatkérő levelet, mikor megtudta, hogy van azért némi ismeretség. Nekik kapituláltunk is egy szó nélkül még mielőtt nekiálltunk volna a csarnoknak.

De rajtuk kívül szinte egy időben hadüzit kaptunk a Dawn of fire-től, a Velim Cerevianstól, meg az Ammóniumtól is befutott ma egy. Ők fejenként 100k feletti kúttal bírnak, mi talán éppen átléptük most az 50k-t, míg felrántottuk a BCS-1et, hogy a holnap reggeli lezárásra meglegyen. Cirip a megmondhatója, 7,5k-t vittek tőlünk, vagyis a másik három a csarnok miatt kevesebb mint 7k-t fog vinni. Ha jól számolok, a 100k-s kút naponta 14k felett termel. És ezért három napig képesek csatázni, sőt, ha szerencsém van, és a kicsinyeink le tudnak még menni a katakombába az éjszaka, vagy a reggel folyamán, akkor a Velim nem is fogja tudni 3 nap alatt bezsebelni a csatát.
Egész pontosan óránként üthetnek újra. Óránként kétszer nem tud támadni.

Az, hogy előbb üt mint te, pusztán annak köszönhető, hogy aktívabb, és jobban figyel. Vagy te csak elfelejted frissíteni az oldalt, és ő lecsap téged, amint 15% fölé kerülsz.
A kakukktojásra. Nem lehet kakukktojásos kérdést feltenni.
Dátum: 2009.01.05. 23:04:13
Én se, az is eltartott egy csomó ideig, míg rájöttem, forgatni hogy lehet. De ezért nem is foglak lepontozni.

Kösz, Atre! Páran azért megpróbáltak lepontozni odaát!
...
Helyesbítek, folyamatosan próbálnak, pár órája még a 9-hez közelítettem, most a 8hoz mindkét hozzászólásom.
Dátum: 2009.01.05. 22:42:30
Ha azért, akkor simán szellemi nyomorék...

sziasztok
Végülis igazad van, így csak 50%, hogy nem találom el, melyikükre gondolt. Komolyan, ennél még a nem tudom is jobb lett volna, akkor legalább őszinte.
Dátum: 2009.01.05. 21:41:25
Petőfi Sándor legelőször hol olvasta fel a Nemzeti Dalt?
Egy stadionban.
A csatatéren.
Egy kávéházban.
Egy sörözőben.


Szerepel ez már kulturáltabb formában is.
Nem szoktam kihozni ide az általam értékelt kérdéseket, de ezt megteszem, mert lelki szemeim előtt látom, ahogy a feltevő jön ki hőbörögve hogy mi volt a gond a kérdésével:

Melyik királyunk adta ki az "Aranybullát" 1222-ben?
II. András
II. Béla
II. Endre
II. István


Az, hogy ezer van belőle a rendszerben, egy dolog, először hozzá akartam tenni a már szerepeltet. De elkövetett benne egy akkora történelmi/irodalmi hibát, amiért ezt nem érdemli meg. A megfejtést nem lövöm le, de annyit segítek, hogy Bánk bán.
Dátum: 2009.01.05. 20:06:48
Ácsi, nem az volt a kérdés, hogy milyen elven működő nyomtató nem volt, hanem, hogy milyen típusú. Oké, hogy a plotter vektorgrafikus módon működik, de a típus neve a plotter, nem az, hogy vektornyomtató. A mátrix-, tintasugaras- és lézernyomtató ilyen megnevezéssel létezik.
Dátum: 2009.01.05. 18:09:29
Korrekt, őszinte válasz, köszönöm.

Idézet: Solina - 2009.01.05. 17:32:17
Ez nem gerinc kerdese, azt kell tamadni, aki az adott korulmenyek kozott a legkisebb befektetessel, a legnagyobb hasznot hozza...


Magyarul hosszú távon jobban megéri azokat támadni, akik 4-5 órán belül önként kapitulálnak. Mivel lehet hogy ők cserébe csak kéthetente támadhatók, de nem kell energiát beléjük fektetni. Míg egy olyan szövi ellen, aki kitart 3 napig, lehet, hogy hetente tudtok járni, de azalatt a három nap alatt lehet hogy 3 kapitulációt ki tudtok préselni három másik szövitől. Szerintem.

Mi azt az elvet valljuk, hogy kitartunk, nem hajtunk fejet csak úgy, eddig bevált. 3x kapituláltunk idő előtt:
- Kubla: nem is kezdtünk alkudozni, beláttuk, hogy felesleges bármiféle ellenállás.
- Rubinpalota: gondolom nem kell részletezni, velük alkut kötöttünk 1 hónapról. Sokan panaszkodtak rájuk idekinn, mi megtaláltuk a kellő hangot, semmi bajunk nem lett velük
- Lélekőrök: vannak ismerősök odaát, de ez csak akkor került náluk napvilágra, mikor megkaptuk a hadüzit; Jaana egyből megkeresett minket, hogy a kapcsolatok miatt többet nem jönnek, mi pedig harc nélkül megadtuk magunkat.