Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Tudod, ha valaki megdicsér, és értelmesen szépen megkér, hogy kicsit ritkábban támadd meg, az egyáltalán nem ide való. Te viszont szánalmas vagy, amiért ahelyett hogy esetleg megfontolnád a kérését, netán intelligens játékoshoz méltóan ellátnád néhány tanáccsal, hogy hogyan tud védekezni a sűrű támadásaid ellen, kiposztolod ide, és cikized néhány helyesírási hiba miatt. Még jó hogy legalább a nevét lehagytad!
Dátum: 2012.05.26. 10:25:28
A tiltott szavas marháskodás elsősorban nem a kvíz miatt van, bár kerültek be a szótárába direkt a kvíz miatt is szavak, pl. főváros, hanem a karakternevek miatt. Mivel a választott karakternevet a képpel ellentétben nem kell engedélyeztetni, így szükség van valamire ami automatikusan gátolja az antiszemita, netikettet sértő, kétes hírű történelmi nevek tömeges megjelenését. Sajnos aki minden áron ilyen nevet akar, az néha van így is olyan kreatív hogy találjon rést a pajzson, de azért összességében mondhatjuk hogy megfelelően ellátja a feladatát.
Dátum: 2012.05.24. 16:05:32
A kreatív a szerzett LE-t duplázza teljes mértékben független a támadhatósági százaléktól. Vagy nem érted el a napi limitet és van bónusz, vagy elérted is semmi. Köztes állapot nincs, max az utolsó csatádban ahol épp átléped a napi limitet.
Idézet: Bpetya75 - 2012.05.24. 15:32:28
Ezek szerint az 5-ös szerveren 105% a max kreaff bónusz?

Yep. Mivel v5-ön a kreaff csak 1%-ot ad pontonként, így afertő nélküli +5 is csak 5%-ot ad.
Idézet: Ywgarrd - 2012.05.24. 15:45:05
Ugyanabból a familiárisból lehet vásárolni még egyet az előző kisajtolása után?


Familiárist nem lehet sajtolni, meg sem jelenik a sajtolás ablakban. Sőt még a szabadon engedés ablakban sem. Ha jól rémlik Miklós azt írta anno, hogy ha valaki valamilyen érthetetlen okból úgy dönt hogy már nem kell neki a familiáris akkor neki írjon és törlik manuálisan, de más módon nem lehet eltüntetni. Gondolom ezzel is védekeznek a töméntelen "véletlenül sajtoltam a familiárison, lécci csináljátok vissza" tartalmú e-mail ellen.
Dátum: 2012.05.24. 15:30:25
Szerinted 200 vadászat alatt összesen hányszor léptem be, mikor félidőben azt is megállapítottam, hogy nem működik a számláló?
Vadászat elindít - frissít - frissít - számláló működik - gép kikapcs - számláló leáll - visszalép - szépeket gondol....
Hidd el hogy nem működik.
Dátum: 2012.05.24. 15:19:04
Az 55ös kreatív bónusza 110%, azaz a szorzó 2,1 a képletben. A támadhatósági százalék nem kavar be, attól független az EH.
Dátum: 2012.05.24. 08:48:08
Két hete szombaton még működött a számlálás aktív ablak nélkül is, ugyanis a szerezz egy nap X tp küldihez kb 100 vadászatra volt szükségem, amiből a második 50-et vonaton ülve, telefonról indítottam, hogy mire hazaérek, nagyjából vége legyen, és gond nélkül számolta. Most vasárnap viszont másik világon belefutottam én is ebbe a hibába, az első 100 vadászatom szőrén szálán benyelte, a második 100 vadászatból csak annyit regisztrált, amennyi azalatt letelt mielőtt kikapcsoltam a gépet.

Baratynak szóltam a hibáról, de nem tudom hogy tud-e kezdeni vele valamit, átmeneti megoldás, ha egy ablakban otthagyja a vadászatot akit érint, még akkor is ha közben el kell mennie otthonról. A küldetés végrehajtásának megkísérlését munkahelyi gépről nem javaslom, ha jön a főnök és hirtelen ki kell lépni, lehet bukta lesz az egész.
Dátum: 2012.05.23. 20:19:55
Egész véletlenül a csapdázást nem állítottad rá egy konkrét állattípusra? Mert ha igen, és Landragór alatt léptél annyi szintet hogy olyan állat már nem jön vadászatnál, akkor az indokolja a nulla elfogást.
Dátum: 2012.05.23. 09:32:54
Idézet: Gooby - 2012.05.23. 00:28:35
Mije nincs a Man szigeti macskának, a Manxnak?

farka
füle
szőre
karma

Borzalmas, hogy nyelvtani hibás kérdések bekerülnek. Nem akarok kukacoskodni, de elég fos a kvíz rendszer/szűrő.


Lehet hogy én jártam marha rég nyelvtan órán, de nekem az az egy szem hiányzó kötőjel nem számít akkora hatalmas helyesírási hibának, hogy kukacoskodni kelljen miatta. Más hibát pedig az istennek sem látok!
Dátum: 2012.05.23. 09:20:36
Ami jól írná le a helyzetet, az erősen monitorkárosító, így finoman fogalmaztam
Dátum: 2012.05.23. 09:14:42
A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tuttifrutti, rumosdió, és kávé....
Dátum: 2012.05.22. 20:44:11
Term. manakonsti is játszik, bár az v5-ön ugye kicsit gyengébb hatásfokú. Sebzésnél szerintem az össz.sebzésed/1000 a képlet, sokkal egyszerűbb mint csatánként vizsgálni, de ez nem tuti info, a legegyszerűbb ha két ütéssel teszteled.
Dátum: 2012.05.21. 18:06:04
Nagy valószínűséggel az a kulcs, hogy míg a különféle szaki pluszt adó gyűrűknél az van írva, hogy ehhez/ahhoz a szakihoz +X, addig a kritikusokhoz az van írva, hogy +X% kritikus sebzés. Vagyis míg a többi magát az adott szakit növeli, addig a kritikus bizsuk a krit.szakikkal egyenértékű, de fizikailag attól független bónuszt adnak
Dátum: 2012.05.19. 10:29:23
Elhiszem hogy egy rakás izék, de ahhoz képest aki még semmit nem kapott, vagy ezerrel pörgeti a 0,1AF/3 kiégett/fehér kristályital kombót az ősköves pörgetésekre, ahhoz képest irtózatosan nagy tápok. Persze, egyik sem egy tudás könyve, ezt nem is vitatom.
Abban meg végleg egyetértek, hogy 100. szint körül 67k vicc, bár azért azt megjegyezném, hogy már a kék LE jutalom is 400LE/TP felett szokott lenni, ami azért összességében mégsem vicc kategória ha nem valami extrém taktikát folytatsz ennél nagyobb átlagbevétellel.Idézet: ADZSI76 - 2012.05.19. 10:00:30

Amióta bejött a pech pontosdi 3 piros cuccost kaptam.


Én például egyet sem, pedig ha nem felejtem el, 4 világon pörgetem le a napi két kavicsost. De ennek ellenére azt mondom, hogy amennyi kéket pörgettem, még mindig nincs okom siránkozni azokhoz képest akik rendre fekete-zöld-zöld szériákat gurítanak.
Dátum: 2012.05.19. 09:49:46
Engem speciel sokkal jobban bosszant, mikor valaki jön sírni fórumra, hogy jajj szegény ő, már az x. pirosat forgatja és még egyszer sem kapott nagy tápot, mindig csak "kicsit". Pedig vagyunk nem kevesen akik a napi átlag két kavicsos pörgetésre még semmit nem kaptak. És akkor én még mindig úgy érzem hogy egy egy bemásolt szériához képest még mindig nem lehet egy szavam sem, mert nekem legalább kékek esnek rendszeresen.
Dátum: 2012.05.17. 22:32:26
Ha van az új szöviben is alkimista labor, és feltöltötted a kutat, akkor igen. De a megaesszenciákat csak akkor fogod tudni újra használni, ha az új szöviben 50-es labor van.
Dátum: 2012.05.17. 21:53:30
Meg a megoldást is

A helyes topicban már levezették, miért jó a kérdés
Dátum: 2012.05.16. 21:45:03
Nem lehetne inkább kövezni?
Dátum: 2012.05.14. 18:43:35
Idézet: Isten Kardja - 2012.05.14. 17:50:02
Nagyszerű. A Landragóros csatánál bekövetkezett állatszintlépést sem számolja


Miért is számolná? Egyértelműen le van írva hogy portyából lépjen szintet, még a kihívás sem játszik, Landragór meg ráadásul csp-t használ, nem is pp-t.
Még ilyeneket, még, még még!
Dátum: 2012.05.14. 18:05:32
De mégis mi köze Miklósnak és a Végzetúrnak ahhoz, ha a Onebip számládra nem került jóváírásra a két sms? Az egy teljesen különálló szolgáltató. Miklósnál majd akkor panaszkodj, ha az ottani számládon megjelenik a pénz, majd a fizetés gombra kattintva el is tűnik, de mégsem kapod meg az őskövet. Amíg a számládra sem kerül fel, addig a panaszt nekik kéretik benyújtani.