Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2009.01.06. 21:16:00
Nem forgattam ki a szavaidat. Ezerszer ki lett vesézve, hogy ami egy könyv tartalmába, ráadásul annak is a végébe kérdez bele, az speciális, még akkor is, ha az a könyv történetesen a Harry Potter. Én sem fogom megkérdezni, hogy hogy halt meg Incsu Csunna gyilkosa, pedig az a könyv a maga nemében legalább olyan nagy alkotás mint a Harry Potter, és még több mint 100 évvel idősebb is.
És ezt szerinted egy átlagos, 10. szint alatti játékos honnan fogja tudni? A játékosok többségének még 20. szint környékén sincs meg.
Dátum: 2009.01.06. 20:55:15
Kicsit félreértettél. Egy szóval sem mondtam, hogy jó a random, én is nagyon tudom utálni mikor meg se tudom ütni a minden tekintetben gyengébb ellenfelet, igen dühítő, főleg mikor egy háborúban mennék a biztos pontra.

Annak kapcsán adtam hangot a nemtetszésemnek, hogy mindenki akkor morog a fórumon a random miatt, amikor ő Góliát, és nem akkor, mikor Dávidként győzi le a sokkal erősebbet. Hogy amikor a jó végén áll a szerszámnak, akkor háhá, megfingattam a nagy játékost, milyen jó ez a random, de amikor ő fázik rá, a kisebbik mázlijára, akkor egyből szar az egész.

Mert ha egy 18. szintű idekinn szarozik amiatt, hogy egy 16. szintű, mindenben gyengébb karakter le tudta győzni, akkor panaszkodjon idekinn amiatt is, hogy a mindenben erősebb 21. szintű fennakadt rajta. Tehát ha rossz a random ,akkor mindig legyen rossz, ne csak akkor mikor nekem tesz keresztbe.

De ez nem neked szól, hanem úgy általában mindenkinek!
Hogy én miért nem lottózom?
Aki olvassa a fórumot, az tudja mire gondolok.


Gagabol! Kár, hogy speciálissal dobták vissza, mert attól messze van, de egyébként ha nem is pont ezekkel az írókkal, de benn van már, találkoztam már vele.
Dátum: 2009.01.06. 17:58:17
De te megérdemled.
Dátum: 2009.01.06. 17:57:21
Ha jól emlékszem a filmre, a 3. részben Obi van és Yoda kivételével minden jedi meghal, tehát onnantól értelmetlen Jedi Tanácsról beszélni, vagyis a létszám az első két részre értendő.
Dátum: 2009.01.06. 17:00:12
Elég nehéz. De ma sem a meló nyert.
Dátum: 2009.01.06. 16:32:01
És mellesleg nem is a lapítás a fő célja, mert akkor otthon is vendéglős stílusú papírvékony szeletek lennének. Sokkal fontosabb a rostok, inak megdolgozása a puhább, omlósabb végeredmény érdekében. A vendéglői száraz papírszeletekről ez mondjuk nem mondható el többnyire. Az erőteljes püfölés miatt persze ki is lapul valamelyest a hús, ez kiküszöbölhetetlen. Legalábbis én, mint laikus húsevő így tudom.
Dátum: 2009.01.06. 15:26:01
Későn kapcsoltam, nem tudtam kimásolni.

A kérdés:
Hány tagja van a parlamentnek?

Válaszlehetőségek: 386, 486, 392, meg még valami.

Épp csak az a problémám, hogy ugyan mégis melyik ország parlamentjére kíváncsi? Nekem nem okozott gondot, mivel tudjuk, hogy a magyar 386 fő, tehát evidens, hogy erre gondolt, de azért elférne némi módosítás.
Dátum: 2009.01.06. 13:25:05
Úgy, hogy veszel az őskőért fókuszkristályt, és utána a fegyverednél ott lesz, hogy be akarod-e helyezni.
Már elnézést, de a kivonó színkeverésnél nem alkalmazzák sem a piros, sem a kék színt. A kivonó színkeverés alapszínei a cián, magenta, sárga.
Dátum: 2009.01.06. 13:05:41
Tudod mit? Akkor mivel egy könyv végén szereplő, szerinted nem is igazán fontos információra kérdez, erősen speciális, és ezért törlésre érett.
Igényes megfogalmazásban nagyon szép kérdés lenne!
Olyan ország, hogy osztrák, román, csehszlovák, jugoszláv, olasz, lengyel nincsen. Olyan országok voltak, hogy Ausztria, Románia, Csehszlovákia, Jugoszlávia, Olaszország, Lengyelország. Az általad megadott helyes válaszban egy darab országnév sincs, holott azt kérdezted, hogy hány ország osztozott rajtunk.
Dátum: 2009.01.06. 12:01:23
Nem halt meg a kvízrendszer, itt a fórumon már többször ki lett tárgyalva, hogy nagy valószínűséggel a helyes válaszok frissítésének van egy manuális lépése, ami a két ünnep közti szabadságok miatt kimaradt. Ugyanis bármilyen meglepő, az adminok, programozók szintén eberből vannak, akik ugyanúgy szeretik a családjukkal tölteni az ünnepeket, mint a többség.
Dátum: 2009.01.06. 10:30:47
Jó Reggeltetet mindenkinek!
Dátum: 2009.01.06. 10:25:48
Egyáltalán nem előírás, ebben igazad van. Én is örülök az ilyen kérdéseknek. Mivel magamat átlagos műveltségű embernek tartva nekem a Kon-Tiki és a Rá II. egyaránt köthető volt a személyéhez, de hogy melyik miből készült, ahhoz már igencsak utána kellett néznem, ezért tartok tőle, hogy mivel sokan lusták utánanézni a dolgoknak, nagyon hamar ki fog esni túl nehéznek ítélve.
Dátum: 2009.01.06. 10:15:18
Mi volt Thor Heyerdahl híres balsafa tutajának neve?
Rá II
Kon-Tiki
Rá I
Tigris


Annyi a problémám a kérdéssel, hogy muszáj volt Heyerdahl úr négy hajójának nevét megadni? Oké, ebből csak egy volt balsafából készült tutaj, de azért egy fokkal egyszerűbb lett volna, ha a másik három hajó valaki máshoz köthető...

Egyébként szép és érdekes kérdés.
Dátum: 2009.01.06. 09:55:49
Hát nem tudom. Mind a majd 50 éves képregény, mind a Pókember filmek elég nagy sikerűek ahhoz, hogy egy ilyen alap kérdés jó legyen.
Dátum: 2009.01.06. 00:32:50
Szerintem jobban jársz, amíg nem kommenteljük...