Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2009.01.08. 13:56:02
Lehet csak túl magasra fejlesztette a kontinuumszűkítés szakértelmet, ezért már lépkedni tud az idősíkok között.
Dátum: 2009.01.08. 13:52:11
Most 51%. Párszor volt éppen kész küldetésem, amiből tudtam küzdeni, azóta kezdtem hanyagolni.

CaveMan, nekem a szint*300-as képletből sehogy nem jön ki, hogy 50%-körül olcsó tartani. Minél későbbi szintlépésnél küzdök, annál többe kerül ugyanaz az 1% gyógyulás.
Dátum: 2009.01.08. 13:24:42
Az egyik szélsőértékre szerintem elég sokan törekednek. A másik szélsőértéken meg erőteljesen gondolkodom rajta, hogy már csak a kíváncsiság kedvéért is bevállaljam, mert annyira nem áll jól a v1 kari, meg azt a sok 10 000 LE-t hasznosabb dolgokra is tudom költeni.

Ha meg 72. szinten mégis valami oltári ráfázás lesz, akkor egyrészt így jártam, másrészt még mindig előttem a lehetőség, hogy csináljak egy új karit, amiben nem követem el a kezdőként elkövetett hibákat.
Dátum: 2009.01.08. 12:55:19
mi a góré? mit tárolnak benne.
kúkorica tároló
szalmát
lisztet
galambot

Valaki tanítsa meg helyesen írni...
Mi az egyik legnagyobb cél a Végzetúrban?
hogy a Szövetséged nyerjen.
Megszabadulni a fertőzéstől, ami minden harcos elméjét megbolondítja.
Győzni a bajnoki viadalokon.
A lehető legtöbb küldetés teljesítése.

Szerintem mindenkinek más.
682. hozzászólás.
Dátum: 2009.01.08. 11:58:42
Már van is. Az űrfázistól vagy kicsit unalmas a játék, vagy kegyetlen időigényes, játékstílustól függően.
Ez részemől is csak a fórumos szőrszálhasogatás, emiatt én sem dobnám vissza a kérdést.
Dátum: 2009.01.08. 11:40:06
Ráadásul Föld, mivel tulajdonnév.
Küldj itt a fórumon egy privát üzenetet Hatsepsutnak, amiben leírod ezt a problémát, javítani fogja. Az már csak kötözködés a részemről, hogy a Dexter nem volt egy kimondottan jó választás válaszlehetőségnek, mert Dexter nappali foglalkozása gyilkossági vérnyomelemző, tehát bár a sorozat egy sorozatgyilkosról szól, elég nagy részt kötődik a helyszínelői munkához.
Dátum: 2009.01.08. 11:21:01
Hány albuma jelent meg eddig a Kárpátia nevű hazai együttesnek?
5
8
7
6

Meddig? És ha holnap kiadják az új albumukat?
Melyik opció nem a "Tevékenységek" alatt található?
Szövetség
Események
Lélekkufár
Vadászat

Primitív
A mondás szerint merre vezet minden út?
Londonba
Pozsonyba
Rómába
Bécsbe

A hová vezet jobban illene a válaszok ragozásához.
Kik a valkűrök a germán mitológiában?
Törpe kovácsok
Női harcosok
tengerészek
Szellemek

Nem emelném ki hogy germán, mert mint valamelyik este kitudódott, a többség a germánnal nagy mértékben közös skandináv mitológiához köti a valkűröket.
Az esetedben nem az érdeklődési kör számít speciálisnak, hanem a választ kb csak az a speciális csoport tudhatja teljes biztonsággal, aki egy szövetség alapító-tagjai között van.
A kezdőknek a túlnyomó többsége nem ismeri a wikit, hogy ott utánanézzen, hisz akkor nem lenne tele a segítség topic Drakinos és állatbefogós kérdésekkel.
Vagy pl nálunk most a Kút szolid 50k, akit legutóbb felvettünk, még soha az életben nem volt szövetségben, a mi alapítótagjaink közül már csak egy van a szöviben, tehát még a kút építési statisztikáiban sem tudja megnézni. Szerinted tudna válaszolni erre a kérdésre?
Dátum: 2009.01.08. 10:10:20
mi kell hogy egynél töb befogot állatod lehesen?
semmi
idomitás szakértelem
gyógyitás szakértelem
vezetőkészség szakértelem

Nevetséges helyesírás...

1994-től fogva mely sporteseményeket rendeznek UGYANABBAN az évben?
téli olimpia és Labdarúgó Eurúpa-bajnokság
Téli Olimpia és Labdarúgó Világbajnokság
Labdarúgó Európa-bajnokság és Világbajnokság
téli olimpia és nyári olimpia

Európa, az olimpiát írja következetesen, ne csak a helyes válaszban nagybetűvel, és a nyári olimpia + foci EB párost hiányolom a helyes válaszból.
Idegen végzeturak megölhetik-e az idomított lényünket?
Nem, ha legyengül, csak eszméletét veszti.
Igen, ha minket is le tudnak győzni.
Csak akkor, ha nekik erősebb az állatkájuk.
Ha erősebbek, minden további nélkül.

Ezt tudja az is, akinek nincs állata?
Dátum: 2009.01.07. 22:56:04
Asszem mára kidőltem

Jó éjszakát.
Dátum: 2009.01.07. 22:42:48
Nem kell tudnod. Azért volt ott a smiley.
Dátum: 2009.01.07. 22:22:16
Elfogadva.

Igen, sajnos a szerencsét nem igazán lehet kiprovokálni. Én sem büszkélkedhetem vele, hogy hű milyen mázlista vagyok, de nekem azért előfordul néha, hogy a reggeli 3-4 piros bejegyzésem közé becsúszik egy zöld, mire felébredek, pedig az a támadó is erősebb ránézésre.

Ez egy "ördögi kör", simán megvan rá az esély, hogy ha én holnap morgok egyet fórumon, hogy pattantam, holnapután pont az a karakter jön morogni, hogy pattant, akiről én pattantam egy nappal korábban, de lehet hogy egy nappal korábban meg az morgott aki akkor rólam pattant. Én ezzel vigasztalom magam, hogy hetekben nézve kiegyenlíti magát a random, hisz akik engem támadnak, azokat nagy valószínűséggel ugyanolyan mértékben szívatja.
Dátum: 2009.01.07. 21:54:35
Nem,az csak egy a sok közül. Nem konkrétan arra gondoltam.
http://mek.niif.hu/02100/02115/html/3-182.html
Dátum: 2009.01.07. 21:04:17
Idézet: Spityu - 2009.01.07. 20:49:49


Melyiket nevezik a madarak gepárdjának ???
Parlagi sas
Kerecsenysólyom *
Hárpia
Fehérfejű rétisas


Ki nevezi így a sólymot? És miért kell 3 kérdőjel?



Kinek a névnapja van November 25-én?
Béla
Katalin *
Eszter
Péter


Ezt is csak azért tudom, mert anyukám Katalin, egyébként ennyi erővel megkérdezhetném, hogy mi a Frodó ajánlott névnapja (április 13). A kisfiú utónévkönyvben benne van.



Nem tudom ki nevezi így, de úgy tudom, a levegőben a kerecsensólyom a gyorsasági világrekorder, ahogy szárazföldön a gepárd, tehát egyszerű a képlet.

A Katalin-nap pedig egy kicsit több jelentőséggel bír a magyar népi hiedelemvilágban, szerintem a karácsonyi névnapok, Szilveszter és az aug. 20-ai István nap után ezt tudja leginkább a többség.

A többiben maximálisan igazad van.
Dátum: 2009.01.07. 20:51:00
Sebaj, jó a memóriám, jó lesz az a sör később is.
Dátum: 2009.01.07. 20:47:59
Persze, nem is vártam mást, ezt már bőven akkor tettem fel, mikor aktívan részt vettem a kvíz topicban.
Az lepett meg, hogy nagy jóindulattal 12 óráig bírta.
Dátum: 2009.01.07. 20:24:23
Azóta semmin nem lepődöm meg, hogy a Hányévig aludt Hamupipőke? kérdésem egy éjszaka alatt kiesett 25%-on.