Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Nem fenyegetésnek szántam, hanem próbáltam felkészíteni rá, hogy ez bizony jó eséllyel benne van a pakliban. Őszintén szólva én sem biztos hogy átengedném, pedig én is tudnám a választ. Viszont ha az európai focis ki hol játszik kérdéseknél arra hivatkozunk, hogy érdektelen, mert bármikor elavulhat, akkor bizony ez még inkább az. Pl tegnap teljesen véletlenül belepillantottam egy Roma - Milan meccsbe, és csak lestem, hogy mit keres Beckham a Milánban. Január 7-én kölcsönkapták, egyelőre két hónapra. Ennyit az időtálló kérdésekről.
Dátum: 2009.01.12. 22:53:04
Jó éjt Telk!
Nem. Akkor lesz jó, ha azt írod oda, hogy melyik csapatban játszott 2008 decemberében. Attól, hogy nem írod bele, hogy most, egy jelenidőben feltett kérdés ugyanazt fogja jelenteni. És még lehet hogy akkor is visszakapod, hogy túl speciális.
Dátum: 2009.01.12. 22:20:47
Tudod, sajnos nincs olyan kategória, hogy primitív kérdés, ezért sokan csak találomra benyomnak valamit. A helyedben csendben örülnék, hogy nem törlést kapott.
Volt már aki reklamált emiatt, és Hatsepsut direkt megnézte, hogy valami 100 körüli válasz volt rá, az alapján került ki a rendszerből.
Dátum: 2009.01.12. 17:49:39
Jó hogy nem sértődsz meg amiatt, hogy nem kellett megdolgozni a bevételért!
Engem ma tényleg szeret a gép. Westen 400 feletti portyabevétel (bár azt a nyamvadt zászlót odaadhatná végre ), v2-n beadott egy rakat bónusz 10%-ot kérdés nélkül, és az első győztes térkapuzásomból lett gyűrűm is.
Dátum: 2009.01.12. 17:20:03
Idézet: Jucus - 2009.01.12. 17:16:46


Budapesten, ha 16 órakor a napba nézek, tőlem merre van az északi irány?

jobbra
elöttem
mögöttem
balra


Ha a másik kérdésnél jelölöd az egyértelmű betűkihagyást, itt is jelezhetnéd, mi a probléma.
Napba, előttem. Maga a kérdés szerintem ötletes.
Dátum: 2009.01.12. 17:17:06
Hát, vizipók biztos nem létezik. Max. vízipók.
Dátum: 2009.01.12. 17:14:04
Én tudom, nekem a 10-es is rögtön meglett, de hányszor lehet olvasni, hogy milyen gáz a küldi, mert biztos van egy rossz kérdés a 10-ben mindig, és már hetek óta ezzel szenvednek. Jókat szoktam mosolyogni rajta, de ezzel is biztos lesz ilyen.
Dátum: 2009.01.12. 16:42:32
Tudod hányan fognak ezért morogni, hogy egy lehetetlen alternatívát kaptak, mert már az egymás után 10 jó válasz is csak sokadszorra sikerült?
Dátum: 2009.01.12. 16:15:09
Oké, hogy értékelésnél a félreütésre is helyesírás hibát nyomunk, de a fórumba nem lehetne az ennyire nyilvánvaló félreütéseket mondjuk elgépelésnek hívni? Személy szerint nagyon degradálónak érzem, mert lehet, hogy amúgy tökéletes az illető helyesírása, csak mellényúlt.
...
Pl velem most kétszer fordult elő, hogy "l" helyett "k" ütöttem, és csak az elküldés után vettem észre.
Dátum: 2009.01.12. 16:04:55
Mióta levadásztam délelőtt az éjjel felgyűlt csp-t, azóta a 2-3-asával indított vadászatokra nem kapok kérdést, mindig csak kiírja, hogy helyesen válaszoltam, 10% jutalom. És nem, nem szakítottam meg, és nem is fogtam be állatot.
Dátum: 2009.01.12. 16:01:59
Akkor a helyes válasz, hogy csak téged utál.
Bár ha jobban meggondolom, kicsit engem is, mert reggel óta nem kapok kvízkérdést Lannál, csak mindig a +10%-ot. Vagy ezek most jutalomkörök?
Dátum: 2009.01.12. 15:07:48
Mikor született Benedek Elek?
1861. szeptember 30
1859. szeptember 30
1860. szeptember 30
1858. szeptember 30


Biztos kell ezt ennyire pontosan tudni?
Dátum: 2009.01.12. 14:20:00
Mármint micsoda?
Mea culpa, én beszéltem hülyeséget.
Dátum: 2009.01.12. 14:14:01
Pontosítanék, van 50 darab fővárosos kérdés gyárilag a rendszerben, a játékosok nem tehetnek fel ilyen kérdést, mert kb 100 darab lenne csak az európai fővárosokból egyenként.
Dátum: 2009.01.12. 13:17:08
Melyik gyémánt színe a legfinomabb kékes-fehér?
top wesselton
cape
top crystal
river

Nem spec egy kicsit?

Mi a THC ????????
Egy NASA műhold
A kender (Cannabis) fő pszichoaktív anyaga
A legújabb gombaölő vegyszer
Egy tehetáni radikális terrorszervezet

NC
Dátum: 2009.01.12. 13:04:41
Legalábbis az a néhány típus, amit itt is gyártanak. Maga a cég japán.
Ne csodálkozz rajta, hogy kiesik, ha nem a helyes választ jelölöd meg, és még el is szomorít téged, holott te tudod rosszul.
Szerény ismereteim szerint a BÚÉK egy betűszó, amire nem éppen az általad vázolt helyesírási szabály a megfelelő.

A közszói betűszók (amelyek közneveket jelölnek) állhatnak csupa kisbetűből, de a csupa nagybetűs írásmód sem helytelen; a szaktudományok esetében általában a csupa nagybetűs írásmód az elterjedt. A tulajdonnévi betűszóknak minden betűjét nagybetűvel írjuk (mivel általában eleve nagybetűs szavakból állnak össze), újabban azonban a kettős mássalhangzók második betűjét kisbetűvel szokás írni (MSz = „Magyar Szabvány”, az MSZ helyett).

A betűszók után, illetve elemei közé nem teszünk pontot.