Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2009.01.13. 15:19:19
Ideális példa rá, hogy magas szinten figyelni kell a szakértelem összegre is. Nekem 3k volt a tandíj, mikor csináltam a 20k-s gyűjtést, nem figyeltem a szakértelemösszegre, mikor kibújtam 15% alól.

12+ os kivégzése van, ott a válasz a kérdésedre a kiírásban. Kivégzés után extrém esetben még akár annyi ép-d is maradhat, hogy portyázz még egyet. Elveszted a csatát, de nem ájulsz el.
Dátum: 2009.01.13. 15:14:36
Dehogy! Csak próbáljuk javítani az életszínvonalat. Különben is, ez a vadnyugati útonálló topic, ott ez mindennapos.
Dátum: 2009.01.13. 15:12:35
Szerintem írj Baratynak, tegnap nekem is gondom volt a vadászattal, csak nekem jó kérdéseket tárolt el pluszba egy adagot. Gyorsabban tud okosat mondani, hogy mi lehet a bibi, ha gyorsabban értesül róla.
Dátum: 2009.01.13. 14:58:42
Nem, most próbáltam finom lenni.
Ez a topic tudtommal arról szól, hogy ha valaki problémásnak érez egy kérdést, kirakja ide, és Hatsepsut eldönti, hogy mit szándékozik tenni vele. Az csupán az élvezetesebb része a dolognak, hogy sokszor nagyon érdekes, és hasznos eszmecserét lehet folytatni egy-egy kérdésről.

Azért Beckhamet hoztam fel, mert ő most egy konkrét példa rá, hogy miért dobáljuk ki a ki hol játszik most kategóriájú kérdéseket, ahol nincs időpont megjelölés. Mert egyik napról a másikra elavulhat. Emlékeim szerint Csiszár is egyik adásról a másikra tűnt el a Heti Hetes éléről. Vagy ott van Medveczky művésznő, aki egyik szombaton még a Szombat Esti Lázban zsűrizett, aztán hét közben összebalhézott az RTL Klubbal, és következő szombaton már a Megasztárban volt sztárvendég.

Egy szóval sem mondtam, hogy törölni kell a kérdést, hiányzik belőle kis pontosítás. Mondjuk hogy 2008 decemberében. Hatsepsut feje sem határidőnapló, hogy észben tartsa, a cirka 40k kérdésből éppen melyiket kell javítani, mert elavult.

...
Mire sikerült befejezni a szófosást, meg is beszéltétek.
Dátum: 2009.01.13. 14:46:08
Vagy háborúban próbálj kinézni magadnak az ellenféltől egy ránézésre alacsony össz. ép-vel rendelkező állatot, és csak a gazdáját támadd, amilyen gyakran csak tudod, vagy toplistából szűrj rá azokra, akiknek alacsony szintű az állatuk, és üsd akit érsz 8 óránként. 9-es másodlagossal, okos ellenfélválasztással nem lenne szabad ennyi ideig húzódnia.
Dátum: 2009.01.13. 14:37:25
Azért öröm azt látni, hogy intelligens emberek kulturált hangnemben is le tudnak zárni egy elfajuló félben lévő vitát már azelőtt, hogy az admin kiküszöbölné a vita forrását.

Ezt miért nem tudja mindenki így intézni?
Dátum: 2009.01.13. 14:34:41
Még ez se lenne baj, csak vadászati tilalom van rájuk érvényben.
Dátum: 2009.01.13. 14:33:36
És mi lesz, ha jövő héten összebalhézik a fizetésén, a helyére ültetik Hajóst, és két hét múlva megkapod a kérdést?
Pontosan azért vagyunk szőrös szívűek, mert bármikor megváltozhat, de egy jelenidőben feltett, dátumozás nélküli kérdés mindig az aktuális állapotra kérdez rá, ami közben már lehet, hogy nem is egyezik meg a kérdés feltétele kori állapottal.
Dátum: 2009.01.13. 14:30:40
Ugye-ugye. Én is utálom ezeket a kérdéseket, az éjjel felhozott Beckhames kérésem az élő példa rá, hogy egyik napról a másikra változhat, de az edzők közül Sir Ferguson, a játékosok közül pedig Casillas és Raúl unikumnak számít a klubhűségükkel.
Dátum: 2009.01.13. 13:33:43
Hát, tudom hogy az emberi kicsinyesség határtalan, de hogy ennyire...
Dátum: 2009.01.13. 13:30:46
Hali!
Dátum: 2009.01.13. 13:27:22
Szia Telk!

Valaki nagyon utálhat minket, a 11:09-es hsztől az egész oldalt visszapontozta.

Ennyi ésszel szabadlábon...
Dátum: 2009.01.13. 12:41:41
Idézet: Roseprincess - 2009.01.13. 12:36:00
Idézet: Mortu - 2009.01.13. 12:17:48
Melyik megyében található Markaz?
Heves
Borsod
Baranya
Tolna

Miről híres, miért kell tudni?


Mátraaljai borvidék tagja.


Bezzeg a Cuba Librét meg nem tudod.
Dátum: 2009.01.13. 11:25:01
Várjál, az világ1. A v2-es karimnál, már tudom mire kell törekedni.
Dátum: 2009.01.13. 10:57:24
Idézet: Roseprincess - 2009.01.13. 10:55:05
Az alábbiak közül, melyik NEM a Cuba Libre cocktail összetevője?
Lime
Grenadine
Fehér rum
Cola


ez aztán marhára ált. műveltség...


Viszont finom
Dátum: 2009.01.13. 10:50:52
Aggódik a halál.

Elmondhatom magamról, hogy 16. szinten alapító tagja vagyok annak a szövetségnek, melynek v2-n másodikként van kész a kapuja. Szerintem ezzel éppen eléggé meg lehetek egyelőre elégedve. Némi adalék, hogy akiknek előttünk kész volt, és akiknek harmadikként kész lesz, szövetségesek, tehát tartanunk sem kell tőlük.
Dátum: 2009.01.13. 10:39:31
Ez nem feltétlenül bibi, a toplista nincs másodpercenként frissítve. Ezért ha egy bármilyen változás után nézed meg, a tolista még a régi helyedre irányít, holott mondjuk ha éppen szintet léptél, már oldalakkal előrébb vagy. Az, hogy az idegen végzeturakat is többnyire máshová teszi, az elég fucsa, de nálam működik, most próbáltam ki, 10ből 10 a helyén.
Dátum: 2009.01.13. 10:28:12
Annyit tudok kiegészíteni, hogy 16. szinten kb max 400 jön gyémántbónusz nélkül. Messze van még az az 1k.
Dátum: 2009.01.13. 08:38:21
Idézet: Atreus - 2009.01.13. 04:39:55


Ki a Manchester United edzöje?
Frank Reikard
Sir Alex Ferguson
Arsène Wenger
Jose Murinho

Nem vagyok járatos fociban, de szerintem ez is aktualitását vesztheti + edzője


Mivel nem vagy járatos a fociban, okításként mondom. Sir Alex Ferguson idestova huszonhárom éve a ManU vezetőedzője, többek között lovaggá is az angol fociba fektetett munkája miatt ütötték, meg merem kockáztatni, hogy ez a kérdés már csak egy nyugdíj, vagy haláleset miatt avulhat el. Attól meg 67 évesen még pár évig nem hiszem, hogy tartanunk kell. Ez egyedülálló a maga nemében, szerintem bőven befér. Esetleg bővíteni lehetne a kérdést, belecsempészve pár morzsát az érdekességéből.
Mondjuk hogy: Ki a Manchester United edzője, aki egyedülálló módon, 1986 óta vezeti töretlenül sikerre a csapatot?
Így ugye mennyivel érdekesebb a kérdés?
Dátum: 2009.01.13. 00:14:41
Ez most nem talált kérdés, egy másik topic kapcsán jutott eszembe.

Hatse!

Meg tudnád tenni, hogy rákeresel a David Beckham jelenlegi klubját firtató kérdésekre? Van egy olyan tippem, hogy van belőle néhány. Viszont tegnap szembesültem vele, mikor öcsém miatt kénytelen voltam egy Milan meccset nézni, hogy David bizony két hónapig kölcsönben van Milánóban.