Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2009.01.16. 15:50:30
Jaja! Az különben is egy sokkal békésebb világ lesz, nem kell annyit gép előtt ülni hozzá.
Dátum: 2009.01.16. 15:34:28
Akkor eddig kb abban egyezhetünk meg, hogy mindegy, csak nem gyémánt.

Hogy lesz ebből mese?
Dátum: 2009.01.16. 15:26:05
Akkor hasonlóan gondolkodunk, hogy gyémánt semmiképp, de a rubin annak ellenére jó lehet, hogy már ismerjük.

Nekem a smaragd ellen sincs kifogásom, nem olyan rossz az v1-en, mostmár, hogy tudom, hogy kell hozzáfogni egy karakterhez, lehet érdemes lenne indítani egy újat.
Dátum: 2009.01.16. 15:20:03
Megelőztél. Byzon, neked milyen horda feküdne?
Dátum: 2009.01.16. 15:17:11
Most ne kötekedj. Arra akart célozni, hogy a legészakibb pontból indul.
Dátum: 2009.01.16. 15:15:27
Én megyek oda is, részemről semmiképp sem gyémánt, mert elég kurtára lett szabva a szerezhető lé, úgyhogy valszeg rubin, de lehet kipróbálnám a zafírt, az ép-bónuszok jól jönnek majd a tk harcban.
Dátum: 2009.01.16. 14:12:53
Nem vagy annyira barbár, a rúzsflóráról én sem hallottam eddig, de azért a négy felsorolt sajtról már hallottam, hármat közülük szeretek is. Még mielőtt utánanéztem a válasznak, logikai úton a pálpusztait választottam, mert a másik három kemény sajt (na jó, a trappista csak félkemény), tehát valószínűleg a hasonló állagú sajtok érlelési módja is hasonló, vagyis marad megoldásnak az egyetlen lágy sajt.
Dátum: 2009.01.16. 13:58:10
Viszont ez sokat gyorsít a szövetségi oldalak betöltésén. Valamit valamiért.
Dátum: 2009.01.16. 13:53:37
Gondolom az ezentúl én is tölteléket írok megjegyzésed nem tetszett valakinek.

Amúgy nem is javaslom ezt a módszert, mert azért érezhetően egyre lassabban telik ez a topic, tehát kopnak lassanként azok az értékelők, akik a jobb kérdéseket szórják, a marhaságokat meg átengedik, kiesnek a rendszerből, és akkor a töltelékkérdések előbb-utóbb nem fognak átmenni.
Dátum: 2009.01.16. 13:50:29
Nem tiszta a gondolatmenet. Ha az nem jó kérdés, amihez gugli kell, akkor miért lenne jó egy olyan kérdés, amihez meg csak számológép kell?

Az eddig talált matekos kvízek közül egyébként a tiéd egy üdítő színfolt, de általánosságban a számolós matek példákat nem szeressük.
Idézet Miklóstól:
számtan kérdések. Mennyi (1+5)*3? Melyik a legnagyobb, (4+3)*2 vagy (17/2-1)? A logikát igénylő kérdések rendben vannak, de azok a kérdések nem, amelyek ilyen primitívek, nem az IQ-n múlnak, hanem azon, hogy elő tud-e valaki venni egy számológépet.


A tiéd nem ez a primitív kategória természetesen, de akkor is szimpla számológépes, sőt fejben is megoldható.
Dátum: 2009.01.16. 13:42:31
Most Állunk, Várakozz!

Ki nyerte 2008-ban a forma1-es világbajnokságot??
Lewis Hamilton
Kimi Raikonnen
Felipe Massa
Michael Schumacher

Újabb rajongó, aki nem tudja helyesen írni a neveket. Raikkönen

A prímszámoknak hány osztója lehet?
Az összes egész szám.
Csak 1!
Végtelen.
2.

Nem lehat, hanem biztosan annyi van. Meg az a felkiáltójel is vicces.
Dátum: 2009.01.16. 13:10:32
Ja, azért szerintem tedd be kvíz topicba is, mert attól hogy tőled jogos törölnit kapott, valahogy a többi baromság is be szokott kerülni, tehát nincs kizárva, hogy a többiek ezt is beszavazzák.
Dátum: 2009.01.16. 13:08:21
Látod, én pont ezért szeretem a kvízt. Az idióta kérdéseket leszámítva, az ember mindig tud valami újat tanulni.

Ezért jók ezek a topicok is, itt is vannak azért csemegék a baromságok között.
Dátum: 2009.01.16. 13:05:14
Szerintem adja magát a válasz is. Mivel az ütés egy erősen fizikai cselekedet, ezért nyilván csak a fizikai sebzésre vonatkozik.
Dátum: 2009.01.16. 13:02:06
Magyarra fordítva kb azt jelenti, hogy le van szarva minden, adjátok oda a jutalmat, nektek meg itt a +10%.

Azaz bocsánat, azt akarja mondani, hogy az idióta kérdésfeltevők így gondolkodnak.
Dátum: 2009.01.16. 12:52:13
Pontosabban egy számítástechnikai kifejezés a különböző szerkesztőprogramok besorolására, amikben úgy tudod szerkeszteni az adott dolgot, hogy amit közben a monitoron látsz, az nagyon nagy mértékben hasonló ahhoz, ahogy a végtermék fog kinézni. A végtermék lehet nyomtatott, de akár egy weblap vagy egy projektoron kivetített prezentáció is.

Az én időmben még tanították számtechből, mint alapfogalmat.
Dátum: 2009.01.16. 12:39:58
Melyik kérdés? A homáros, vagy a guglis?
Dátum: 2009.01.16. 12:36:56
Ezzel van egy hatalmas probléma. Mivel esetedben LE jutalmakat emlegetsz, ez azt eredményezné, hogy a jutalomért többek között jelentkeznének azok a csököttek is, akik a jutalomért felteszik a sok idióta, primitív kérdést is. Mivel sok ilyen jelentkezne, a döntéseik nagyrészt egybevágóak lennének, ezért ők megkapnák a Lét, és még a hülye kérdéseik is bennmaradnának.

A teljes átvizsgálásra egy megoldás lenne, teljesen kivenni az írási lehetőséget, míg Hatsepsut egy általa kiválogatott (válogatás nem jelentkezés, hanem eddigi mondjuk fórumos teljesítmény alapján), cirka 15-20 fős gárdával végigszaladjon a teljes adatbázison, és előzőleg megbeszélt irányelvek alapján kitakarítsa a nem megfelelő kérdéseket. Még ez is legalább egy hónapos munka lenne. Ráadásul, ezt Hatse már írta valamikor; jelen pillanatban akinek hozzáférése van a kvíz adatbázishoz, annak a teljes játék adatbázisához hozzáférése van, ezért gondolom érthető, hogy szóba sem jöhet, hogy amíg ez a helyzet fennáll, addig játékosok közül segítsen valaki a szelektálásban. Pedig ismerek itt fórumon nem egy embert aki alkalmas lenne rá, és csinálná is.
Dátum: 2009.01.16. 12:22:32
Ha ez megnyugtat tőlem is törölnit kapott volna.

Eddig egy kérdést engedtem át, ami kicsit a hülyéket okító célzattal lett feltéve, ezt fel is merem vállalni:

Miért mondja mindenki azt, hogy a google a barátom?
Kis-Nagy csoportosoknak szóló interaktív netes játék
Talán azért mert ott mindent megtalálsz, csak jó kulcsszóval kell keresni
Mivel ez egy hirdető központ, és csak reklámozni akarja az oldalt, azért mondta
Mert az egy ismerkedési portál, és ott sok barátot lehet szerezni.
Dátum: 2009.01.16. 12:15:28
Amit meg te javasolsz, az egy netes lottósorsolás lenne, az nyer, akinek a legegyszerűbb kérdések jönnek be. Az meg kizárt dolog, hogy mindenkinek ugyanaz a kérdéssor legyen, mert akkor egy 20 fős szöviben egy ember bevállalja, hogy nem törekszik az eredményre, kérdések szövifórumba, és utána arról szólna a verseny, hogy ki tudna gyorsabban klikkelgetni.

Egyébként a mostani elég messze van a keresőversenytől, mert mivel fogalmad sincs róla, mik a következő kérdések, nem tölthetsz el sok időt egy-egy kérdésnél, hisz akkor nem biztos hogy lesz időd befejezni.