Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2009.02.11. 19:20:22
Igazán feljebb mehetnétek már egy oldallal, hogy ne legyünk ennyire szem előtt...
Dátum: 2009.02.11. 19:07:56
menyi akerület a egy négyzet nek ugyan olyan az oldala az a oldala 222hogyan lehet kiszámolnia a kerületét ?
nem irom le a füzetbe
megszorzom a 222 3 al
roszat be irok
nem csinálom meg


Csak okulásképp, ez az a kategória, ami már nem helyesírás értékeléssel megy vissza tőlem. Ráadásul nem csak írni, számolni sem tud.
Dátum: 2009.02.11. 18:47:02
Üdv mindenki!
Nem, ez csak annak nem speciális, aki a végzetúr mellett fórumot is olvas. Mikor tanuljátok már meg, hogy végzetúrral kapcsolatban csak az megy át, amire a választ egy első (esetleg második) szintű, szövetségben nem lévő játékos a játékon belül megtalálja a választ.
Dátum: 2009.02.11. 17:49:50
Melyik nem olasz sportkocsi márka?
Lamborgini
Maserati
Ferrari
Aston Martin

Lamborghini
Dátum: 2009.02.11. 17:19:41
Idézet: Pietrus - 2009.02.11. 17:07:22
Melyik megyében van Pusztavacs?
Bács-Kiskun
Pest
Nógrád
Zala

Nem tudom, nem is érdekel. A wiki szerint 1500 fő a lakossága. Szerintem ezt a kérdést fejből kb 2500 ember tudhatja.......


Tényleg egy abszolút érdektelen, noname falucska. Leszámítva, hogy Pusztavacs Magyarország földrajzi középpontja. Ne csak a lélekszámot nézd, hanem a többi információt is, hátha van ott valami, ami miatt nem is olyan érdektelen információ hogy hol van.
Dátum: 2009.02.11. 11:03:09
Tudom, hogy szülőhelyén volt ifjúkorában segédtanár, sőt egy évig Kisújszálláson is tanított mielőtt a Debreceni Kollégiumba ment.
De a Nagykőrösi Gimnázium egy közel 10 éves periódusa életének a szabadságharc után. Mivel "ez neked új", gondoltam megpiszkállak kicsit.
Dátum: 2009.02.11. 10:53:54
Gondolom az egyszerűbb programozás végett mindkettő úgy működik, mint az első prémium tagság, amikor kiváltod, akkor megkapod azt az adagot, amit nyújt a plusz, és onnan kezdi számolni a következő csp/pp-ig tartó időt.

(Ez csak feltételezés)
Dátum: 2009.02.11. 10:40:47
Idézet: Kagemusha - 2009.02.11. 10:29:36

Ki tanított a Nagykőrösi Gimnáziumban?
Petőfi Sándor
Mikszáth Kálmán
Móricz Zsigmond
Arany János

Ez nekem új. Nem Nagyszalontán tanított?


Ott született.
Vagy szemmel láthatóan nincs fogalma a kérdezőnek a műveleti sorrendről, mert az simán rossz kérdés...
Tulajdonképpen igazad van, mi vagyunk a terroristák, mert nem engedünk az elnyomó hatalomnak, és ahogy lehet akadályozzuk hogy bevételhez jusson. Affenébe, eddig azt hittem, hogy ez szabadságharc. Megyek is és fejest ugrok egy vortexbe.
Ja, és még Békecsarnokunk is van.
Idézet: Gau84 - 2009.02.11. 09:53:41
Ráadásul nem úgy van, hogy minél tovább húzzátok, annál kevesebb LE-t buktok?


Nem, az idő sajnos nem csökkenti a veszteséget. Sőt, mivel időközben nő a kút, még picit nő is a zsákmány.
Dátum: 2009.02.11. 09:56:25
Én ennyire nem vagyok gonosz!
Dehogynem nyerünk! Tudod te mekkora örömöt jelent, mikor lefagy a támadó arcáról a vigyor, és rájön, hogy ügyesen taktikázva 2 hétig is ki tudjuk húzni a háborút.
Hogy miért? Mert a nem egy helyen szövetségi főoldalra kiírt "kapitulálj azonnal és +2 hétig békén hagyunk" szöveg nem más mint védelmi pénz szedés maffiamódra. Mikor legutóbb az egyik topszövetség megtámadott minket (kút cirka 2x akkora), 3 nap alatt elkövettek talán 15 portyát, és szinte meg voltak lepődve, hogy nem kapituláltunk. Bejelentkeztek erejük tudatában, aztán várták, hogy tejeljünk. Ez nálunk nem működik. Mifelénk 50 pp-től indul a kút árfolyama. Akinek megér ennyit 10-12k...
Dátum: 2009.02.11. 09:02:14
Melyik internetes játék nem manager játék?
Hockey Arena
Végzetúr
Powerplay Manager
Hattrick


MIlyen nemzetiségű volt Alfred Bernhard Nobel ?
angol
magyar
svéd
finn
Dátum: 2009.02.11. 00:05:11
Neked olyanod is volt?
A lehetőség adott, én csak egy kontár kalandor vagyok.
Dátum: 2009.02.10. 23:44:23
Szerintem megvannak már a célpontjai, nincs szüksége önként jelentkezőkre!
Dátum: 2009.02.10. 23:43:05
Ha így haladunk is elévülhet. Talán nem is kevés játékos emlékszik legalább szülőkön keresztül a pengőre. Az is "így" haladt...
Jobban jársz, ha három napig nem vadászol, mert azalatt a jó választ sem számolja, aztán negyedik nap le tudod egyben tolni az egészet.
Dátum: 2009.02.10. 23:39:55
Háhá, nekem a hotel két szintig ingyen van
Cheféktől én is tartok, hogy nehogy rám találjanak, mert ha bármelyik megtalál, akkor az súlyos pénzembe fog kerülni. Mikor a rövid túrámról mentem haza 500 dolcsival a zsebemben, akkor Beastwood talált meg, és persze hogy levámolt.