Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2012.08.07. 22:59:07
Lehet hogy Gollamot Frodó hagyta beleesni a katlanba, viszont a bunyót közvetlenül megelőző jelenet, hogy Frodónak nincs ereje beledobni a Gyűrűt a lávába, és azt az ujjára húzva épp készül láthatatlanul meglépni Samutól, mikor Gollam ráugrik és az ujjával együtt magához veszi azt. Szóval ahogy Bpetya is írta, ha nincs Gollam, a Gyűrű nem kerül bele a lávába.

És azért azt se felejtsük el, hogy a film csak feldolgozás, így ha nincs jelölve forrás, alapértelmezés szerint a könyv, mint eredeti mű információi a mérvadóak.
Mint ahogy Júliáról is tudjuk hogy tőrrel vetett véget az életének, hiába tátong a golyó ütötte luk Claire Danes halántékán a film végén.
Dátum: 2012.08.07. 17:27:58
Kicsivel lejjebb látható ÉP-jéből ítélve elég magas szinten található, ahol minden erőforrás számít, különben lemarad a körülötte lévőktől, vagyis kára származik belőle.
Túlzásnak talán túlzás picit, ha az efféle kérdéseket nézzük mint a tied, de ha lehetne, teljesen biztos, hogy vannak a játékosok közt olyan szélsőséges gondolkodású emberek, akik más jellegű kérdésekben jelentetnék meg a nevét, amit az üzemeltetők érthető okokból minden eszközzel igyekeznek megakadályozni. Az automata szűrű az adminok megléte óta persze kissé feleslegessé vált, de régen úgy hallottam, hogy ugyanaz a szűrű felelős a karakternevekért is, így nem lehet kiiktatni.
Dátum: 2012.08.07. 16:19:43
Idézet: Kocos - 2012.08.07. 12:54:40
Idézet: SOULSLAYER69 - 2012.08.07. 12:27:05
Melyik magyar sportoló nyert olimpiát birkózásban?
Cseh Tamás
Káté Gyula
Majoros István
Kovács Antal

Kell hozzá komment vagy az nélkül is törlitek?


Nekem mondjuk kéne komment.


Egy kommentnek én is örülnék. Első ránézésre max annyi hiba van benne, hogy Cseh Tamás nem volt olimpikon, így kilóg (gondolom a kérdező Cseh Lacira gondolt), de ő meg ismert zeneszerző. A többiek meg olimpiai bajnok cselgáncsozó, világ- és európabajnoki bronzérmes boxoló, és olimpiai bajnok birkózó.
Szóval semmi hibát nem látok
Dátum: 2012.08.06. 22:12:55
Idézet: Gtr2 - 2012.08.06. 21:13:14

Nekem 6006 TP-t kéne gyűjteni 1 nap az 194 vadászat egy kicsit le lehet nyomni némi térkapu és portya legyen 150 vadászat 3:30/ vadászattal több mint 8 óra játék 1 nap kicsit ír-reális, de ezért van az őskő.
Ja és minden tepmnél megvan ez a küldi ez már gyanús, hogy a kőre mennek.


Valamit rosszul csinálsz... Néhány térkapus fókusszal még végzetmedál nélkül is leszorítható a 100 vadászat ideje kb 3 óra 10 perc közelébe. Vagyis valamivel több mint hat óra alatt meg lehetnél 200 vadászattal, így portya meg térkapus ügyeskedés, ottülés nélkül kényelmesen megoldható a feladat.
Mert csak olyan Végzetúrra vonatkozó kérdés elfogadható, amit egy első szintű frissen regisztrált karakter az első vadászatán meg tud válaszolni a játékban fellelhető információk alapján.
Dátum: 2012.07.31. 23:08:04
Idézet: Sandman010 - 2012.07.28. 20:45:42
Nem feltétlenül ám....is. Szerintem kevés a CP. Most már arra kényszerültem fanyalodni,hogy a más kufárnál harcoló szövitársakat is betámadjam (eddig soha nem tettem ilyet egyik KCS-eventben sem),de már ennyire leszűkült a terep. Még "szerencse", hogy már
100%-an fertőzött a karim,így engedi ezt. Ez van.


Persze hogy kevés a célpontod, ha 6,5-7 óránként támadhatod ugyanazt az ellenfelet, holott a szakértelmeid megfelelő fejlesztésével óránként támadhatnád őket.
Dátum: 2012.07.30. 20:03:24
Erős kettősség van bennem az újítással kapcsolatban. Egyrészt félig meddig én is érintett vagyok, hisz v2-n februárban ruháztam be a Zálogra (bár én valóban occsóért vettem, 1155 dukátba fájt, lehet utálni ). A 60 napos limitet én sem tartom igazságosnak, hisz aukciós archívumban kb egy percig sem tartott egy évre visszamenőleg kikeresni a "Hűséges Vásárlókat", engem aki fél éve vettem meg, semmivel nem érint kevésbé hátrányosan a változás, mint azt aki tegnap.

De ugyanakkor örülök is neki, mert idekinn hajlamosak vagyunk elfelejteni, hogy 100. szint alatt is van élet, és bizony vannak olyan helyzetek, amikor egy kisebb karakternek - aki nem válogathat kacagva a szövetségek közt, akikhez extra építés nélkül átléphet - jóval nagyobb szüksége lenne a hordaváltásra, mint valakinek, aki csak azért ragaszkodik a szövetségéhez, hogy ne nullázódjon a kincspontja, mégsem tud labdába sem rúgni, mert esélye nincs annyi dukátot összeszedni amivel beszállhatna a licitbe.

Szóval összességében korrekt hogy bárki hozzájuthat, de az igazán igazságos az lenne, ha a gyorsításokhoz hasonlóan az eddig megvett Zálogoknál megjelenne egy gomb, hogy kérem vissza a dukátomat, inkább őskővel fizetek. Vagy a Maci féle "van már Zálogod, alternatív relikviát vásárolhatsz megoldás is igazságos lenne", akár azt sem tartanám elfogadhatatlannak, ha akinek van záloga, az egy upgrade relikviát kapna, ami felezi a váltás költségét.
Dátum: 2012.07.29. 16:19:30
Idézet: Fecsu123 - 2012.07.29. 14:12:13


Míg a templom egészen más. Ott "muszáj" vagy megcsinálni,mert nagyon legyengülsz utólag. Tp-s cucc nélkül meg csak lassabb vagy nagy vonalakban ennyi a különbség, ami igencsak eltér.

Ha lassabb vagy, legyengülsz. Főleg ha két olyan küldetésben vagy lassabb, ami nulla TP-t generál pluszban. Hol is van a különbség?

Idézet: Fecsu123 - 2012.07.29. 14:12:13

Nekem még a határon táncol amit még megér a játék. Pedig kiégettből is 1000 van nálam szóval lenne miből váltani,de ez a fajta mentalitás és hozzáállás nem tükrözi azt amiért én fizetnék. ,ha nő a költség többet várok el. Ez ennyire egyszerű.


Ha nő a költséged, többet is kapsz. Hisz lehetőséged van megcsinálni a templomot. Ha meg nem akarod megcsinálni, akkor a költséged sem nő. A te mentalitásod tükrözi pontosan azt, hogy ide nekem mindent ingyen, de azonnal.
Dátum: 2012.07.26. 20:59:57
Ha az aukciós házban az aukciós tételek közül megnyered a 100 dukátos árverést, akkor is a küldetést betű szerint betartva az Aukciós házban szerezted a dukátodat, nem akárhonnan megnövelted százzal, szóval a kérdés alapjában teljesen jogos. De mivel a küldi szelleme valóban az, hogy válts be dukátot, valószínű hogy nem teljesül.
Dátum: 2012.07.25. 21:49:23
V5ön csak az idő csökkenti a kapott TP-t, ugyanis van egy ún beépített inspirációs hatás, ami a később regisztráltak felzárkózását segíti, arányosan több LE és TP jár a vadászatért, hogy legyen esélyed beérni a régebben regisztráltakat.
Dátum: 2012.07.23. 17:54:10
Nem vesztette el, csak piszok nehéz élni vele. Illetve a +3 lemondás jutalma is felvehető, bár az mondjuk csak vésztartaléknak jó, ha épp pár ezer LE hiányzik egy fejlesztéshez vagy tárgy árához.
Dátum: 2012.07.22. 20:12:48
Ha nem vagy erős, miért nem vagy vf-es? Arról nem a rendszer és a prém tagság tehet hogy a rögösebb utat választottad.
Dátum: 2012.07.22. 14:36:36
A kincseskamra hibája valós, általános probléma, a lötyis ikon probléma nálad helyi böngészőgond, az működik.
Dátum: 2012.07.21. 21:36:57
Igen, valamiért images.vegzetur.hu linket dob be a vilagx.vegzetur. hu helyett. Tegnap még csak v3on csinálta nálam, ma már v5ön is előjött.
Dátum: 2012.07.21. 21:19:55
Még törölni sem kell mostmár elvileg. Betöltöd, a kívánt tárgyat megváltoztatod, változatlan néven elmented.
Dátum: 2012.07.21. 18:03:13
Az ovis teljesítmény az a hangnem amit megengedsz magadnak
Dátum: 2012.07.20. 19:47:00
Ha kavicsból töltötted fel, akkor egyszerű a képlet. Venni kell LE-ből zöld italt, és akkor a kékjeid megmaradnak.
Dátum: 2012.07.20. 19:44:29
Mi köze az eventnek meg a prémium tagságnak ahhoz hogy gyenge vagy? Aki tud játszani, az kövek nélkül is erősebb lesz mint a környezetében bárki aki kevésbé ért a játékhoz.
Dátum: 2012.07.20. 18:40:16
Karakterlap változástól függetlenül mindet megiszod, ez eddig is így volt.